Veģetatīvā nervu sistēmas disfunkcija

Aizsāka Binnia 

Sveicinati!
Atradu interneta sho portalu,un sapratu ka ir loti daudz cilvekus ar tadam pasam problemam kaa man.Man ir vd jau 3gadus,tas ir loti traki;(
Mani simptomi,pamatigas sirds klauves,spiediens leeka,elpas trukums,traka sajuta kakla rajona,kad uznak lekme ir loti gruti noriit siekalas:(
Es stradaju tadu darbu,kad man biezi sanak lidot ar lidmasinu,un tas ir kaut kas drausmigs,muzdien lekmes sakas lidojuma laika,tapec musdien pirms kapsanas ieksa lidmasina izdzeru kadus 300gr Viskija,tacu par brinumu,kad es arii esmu iedzeris vairak parasti otraja riita jutos labi un lekmes neparadas,tacu vinjas paliek specigakas dienu peec pohaam.
Ikdieniskas situacijas lekmes man sakas tad kad,es satraucos piemeram,pa tv rada noglainatus cilvekus,vai saka cilveki nositusies auto avarija,un citas katastrofas:(
Lekmes sakas arii tad kad es ienemu gulus stavokli,reali pirms miega sanak ar lekmem cinities kadas 2h,tad vinjas pariet un tikai tad var mierigi aizmigt!2gadi atpakalj lekmes sakas tad kad braucu ar masinu,tad parvilku stiripu un ar auto vairs nebraucu,jo nevelos citus cilvekus apdraudet!
Man liekas baigi divaini,kad lekmes atskiras,vienu dienu tev ir elpas trukums galva reibst,kaklu snaudz,nakamaja diena tirpst rokas,un kajas.nakamja diena tada sajuta kad nevar normali lekmes laika pakustinat pirkstus liekas ka vinjus lauz kopa:(
Parsvara es neesmu lietojis nekadus antidepresantus,vienreiz gan pameginaju herbastres,tas man nedeva nekadus rezultatus:(Esmu gajis pie psihiatriem,tacu man liekas ka musu valstii viniem primarais ir nokaast naudu un tas arii ir viss!
Pedeja laika saku staigat uz baseinu un nodarboties ar sportu,un ar savu hobiju speleju klavieres,un kaa par brinumu jutos krietni labak,tacu zinu ka liidz pilnigai izarstesanai ir ejams ilgs celss!
Nezinu es vienkarsi uzrakstiju,jo kaut kada zinja jutos labak,un apzinos ka es neesmu tads vienigais cilveks.
Un vell ko es varetu ieteikt,vairak vajadzetu sevi miilet un lutinat aizdoties uz kadu masazu,vai spa centru tas palidz,kaa ari vairak intimu brizu ar savu miloto cilveku:)
Seliin -

Laipni lûgts "klubiòâ".:)

Izjûtas mums visiem ir spilgtas un krâsainas. Ir daïa kas pârklâjas un ir daïa, kas ir individuâlas.

Ikviena lçkme, ikviena nepatîkama izjûta vai simptoms liecina tikai par vienu - mçs tiekam izsisti no miera stâvokïa. Un mums ir jâmâcâs visu uztvert mierîgi.
Par to - kâ to mçìinât darît - par to jau te iepriekð ir bijuði samçrâ daudzi viedokïi - atliek tikai atlasît no tâ visa to, kas paðam der un tieðâm palîdz.
Bet nu galvenais, ka esi meklçjis un atradis.:)
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
28.07.2008 14:41
"mçs tiekam izsisti no miera stâvokïa. Un mums ir jâmâcâs visu uztvert mierîgi." (c) Remedy

te nesen Runcene bija ielikusi linku uz kaadu internetsaitu. Tur bija laba doma (aptuveni)- kameer mees domaasim, ka trauksme uzbruuk mums, nevis naak no mums... (taads neveikls tulkojums no anglju valodas)... Man liekas baigi labi pateikts. Un taa mieriigi uztvershana manupraat nav labaakais risinaajums, jo atkal apspiezh to visu shtelli...
Tas gan taa ta stelle tiek apspiesta!
Remedy Paldies par Sveicienu:)
,,, -

Nu es jau arî gribçju teikt, ka ne jau mûs sit kaut kas no ârpuses ârâ.:) Mçs paði sevi sitam no iekðpuses ârâ. Mçs paði sevi provocçjam. Bet nu sîkâk jau kaut kad iepriekð par to rakstîju.
Tâpçc mums ir jâmâcâs paðiem sevi neprovocçt. Neïauties kaut kâdâm ârçjâm "íîmiskâm vielâm" (bieþi vien pat ïoti sîkiem dzîves notikumiem), kas mûsos izraisa íîmisku reakciju un paðsajûtas eksploziju.:)
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
28.07.2008 20:22
...tomeer kaut kaa baigi izklausaas peec taadas izvairiibas, kas, manupraat, var stingri ierobezhot dziives aktivitaates un kvalitaati...
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
28.07.2008 20:27
Juus te tik droshi njematies ar to inside out ("viss no iekshaam") un nemaz nebaidaties, ka psihiatri atnaaks un pieshuus visiem endogeeniju...

ja nopietni, tad ir jau gan jaaljaujas taam sajuutaam; cik daudz un kaa -- tas atkal katram savs, bet tas ir celjsh uz sevis saprashanu. es gan sheit nedomaaju sevis mociishanu un kaifoshanu par panikas leekmeem jebshu asinsspiedienu 120/200. bet nevar tikt ar vegjetatiivajiem trauceejumiem galaa, ja visu apslaapees, ignorees un dikti centiisies domaat pozitiivi... praats jaanjem talkaa. vegjetatiivie trauceejumi taapat kaa depresija prasa izprashanu.

_________________________________________________________________________


Neurotic is a man who builds a castle in the air. A psychotic is the man who lives in it. A psychiatrist is the man who collects the rent. ~ Jerome Lawrence
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
28.07.2008 21:00
"visu apslaapees, ignorees un dikti centiisies domaat pozitiivi"... un galaa dabuus veezi... un atkal buus- nu ja, tos labos cilveekus jau vienmeer panjem pirmos...
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
28.07.2008 21:07
vels, mees laikam uz viena solinja seedoshaas tantes esam noklausiijushaas...

_________________________________________________________________________


Neurotic is a man who builds a castle in the air. A psychotic is the man who lives in it. A psychiatrist is the man who collects the rent. ~ Jerome Lawrence
Sveiki vçlreiz!
Nezinu, nezinu, katrs jau mes mçìinam cînîties ar savâm metodçm, bet palasot Jûsu rakstîto un paanalizçjot sevi un citus pazîstamos cilvçkus, kuri "tikuði" pie VD, tâ vien gribas secinât, ka mçs visi esam ar pârlieku lielu atbildîbas sajûtu pret citiem, darbu, pienâkumiem u.t.t. un par maz laika veltam sev, kas tad arî gadu gaitâ izlauþas ârâ VD formâ, jeb vienu vârdu sakot- paði sevi esam saèakarçjuði uzòemot un paturot sevî tos visus informâcijas mçslus, no kuriem citi atbrîvojas... Var jau bût, ka stipri kïudos, bet tas ir tikai mans subjektîvais viedoklis.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
28.07.2008 21:36
taa jau tieshi ir, bet tam ir ceelonis -- zems pashveerteejums. ne vienmeer, bet visbiezhaak... un tad ir liidz naavei jaaapliecinaas, jo doma ir taada, ka taads, kaads esi, jau Tevi nepienjems...

a zems pashveerteejums prasa sadziishanu... naakas padarboties ar sevi. kad tas notiek, beidzas arii paarmeeriiga atblidiibas sajuuta. un visas pasaules vaakshana. arii simptomi aiziet. es mazliet vienkaarshoju, bet taa apmeeram ir.

_________________________________________________________________________


Neurotic is a man who builds a castle in the air. A psychotic is the man who lives in it. A psychiatrist is the man who collects the rent. ~ Jerome Lawrence
Ar paðnovçrtçjumu it kâ viss bûtu kârtîbâ un arî bailes no sabiedrîbas viedokïa neesmu tâ îsti izjutis pat bçrnîbâ, bet ar to Pasaules glâbðanu gan ir tâ kâ ir, un tas arî ir novedis pie ðîs "sasistâs siles"...un, zini, vairâk dod pa smadzençm tas, ka 40 gadus nezinâju, kur atrodas ârstniecîbas iestâdes, bet tagad Tu nevari zinât kurâ momentâ tas Tevi pârsteigs. Paldies Dieviòam, ka vismaz fobiju nav...
Frego-paði sevi esam saèakarçjuði uzòemot un paturot sevî tos visus informâcijas mçslus, no kuriem citi atbrîvojas... Var jau bût, ka stipri kïudos, bet tas ir tikai mans subjektîvais viedoklis.

sim es pilniba piekritu.....
,,, -

Neesmu teicis, ka viss ir jâignorç un jâapslâpç. Gluþi otrâdi - tâ vietâ viss ir jâizprot un jâsaprot no kurienes aug kâjas, tad arî radîsies miers mâjâs (paðsajûtâ).
Ja bûsi uzmanîgâk palasîjusi agrâkos tekstus, tad es paðâ iesâkumâ ne visai saudzîgi izturçjos pret tiem, kas skrien pçc mierinâjuma uz baznîcu - ar domâm - ka VD tas ir Dieva pârbaudîjums un supergigamega lielais plâns. Cilvçki baznîcâ padzied dziesmas, aprunâjas ar mâcîtâju, paskaita tçvareizi un uzskata, ka viss ir ok - tâdâ veidâ iegrûþot visus VD iemeslus sevî vçl dziïâk.
Mana pieeja lai atbrîvotos no VD un atgûtu mieru un harmoniju - no sevis visu vilkt ârâ - saprast kas sevî ir jâmaina un tâdâ veidâ sevî ieviest kârtîbu.

Jau iepriekð biju rakstîjis, ka uzskatu, ka mûsos ir haoss - un haosa vietâ ir jâievieð kârtîba nevis uz haosu jâraugâs pozitîvi vai gluþi otrâdi - jâcenðas to ignorçt. Pozitîva raudzîðanâs uz to vai cenðanâs to ignorçt bûtîbâ neko nemaina - haoss ir un paliek. Tâpçc vienîgais ceïð - no tâ ir jâatbrîvojas un tas ir jâaizstâj ar kârtîbu, skaidrîbu, sakârtotîbu.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
29.07.2008 12:32
...remedy dod kâ no diþgabala...vispâr interesanta pieeja...sakârtot sevi izmetot visu drazu...no sâkuma samet visu, kas pagadâs, pec tam kârto...nja...tâtad - kustonis mazsaprâtîgais, kurð dzîvo garîgâ bardakâ, kura vecâki ir dzîvoði garîgâ bardakâ un vecvecâki arîdzan..tâtad - lumpeòi...un te við izpîpç, ka pietiek, laiks dzîvot kâ garîgai bûtnei...kâ nekâ - skolu tak beidzis ir...varbût pat bez stipri vidçjâs vel kâdu...un iestâjas meklçjumu laiks...un meklç censlis informâciju, Kâ PALIKT PAR AUGSTI GARîGU BûTNI!!!...jo ðindera pasaules skatîjums nekâdi neklapç ar - kaut vai - daktera darboðanâs manieri un apkârtçjo vidi...kurâ, pârsvarâ, tâdi paði kustoòi vien ir savâkuðies - lîdzsvara meklçtâji...gudras grâmatas salasijuðies, kuras sarakstîjuði atkal tâdi paði NEVEIKSMINIEKI PERSONîGAJâ DZîVç...kâ pamatlicçji - lielais þîdu triumvirâts - izbîdjuði labâs teorijas, kuras nekâdi nav varçjuði pielietot savâ personîgajâ dzîvç...nezi - kapçc???...utt.utt...:)

...uz greiziem pamatiem uzbûvçta çka ir un paliks greiza...vai nesatbila...Dievs???...tas nav þîdu inspirçtais Jçzus...tas ir kas cits un vairâk...tas ir Garîgums...un ja viòa nav, un nav pat velçðanâs to iegût, tad ðâds censonis ir un paliks lumpenizçta kustoòa, pie tam viegi vadâma kustoòa, stâvoklî...RACIONâLAIS NE VIENMçR IR PAREIZAIS...:)
Bez tam, vçlos mazliet atkal padalîties ar saviem novçrojumiem un atziòâm no paða meklçjumiem un piedzîvotâ.

Ðobrîd man noris viens tieðâm liels pârmaiòu process, bet paskatîsimies pie kâ tas novedîs. Par to sîkâk pastâstîðu tad, kad bûs kâdi taustâmi rezultâti. Lai gan raugos uz to ar lielâm cerîbâm, taèu negribu sapriecâties pirms laika. Mazliet jâpavçro, kas notiks tâlâk.

Ðoreiz gribu vçrst uzmanîbu uz tâdu lietu, kâ îslaicîgie paðsajûtas kritumi. Tiem es pievçrsos tâpçc, ka ir dzîves situâcijas, kurâs samçrâ strauji uz îsu brîdi pasliktinâs paðsajûta, lai arî kopumâ es jûtos labâk kâ jebkad agrâk. No saviem novçrojumiem secinâju, ka tie bieþi vien rodas no konkrçtâ brîþa iekðçjiem konfliktiem.

Piemçrs no dzîves - ja agrâk jau doma vien par ieieðanu veiklâ lika nodrebinâties un ðausminâties, tad tagad man nav problçmu pa veikalu izstaigâties, salikt grozâ visu, ko vien sirds kâro un îpaði ne par ko nestresot. Bet vienmçr problçmas sâkas tad, kad ir jânostâjas rindâ pie kases.

Nekâdi nevarçju iebraukt - nu kâpçc tieði tur pasliktinâs izjûtas. Jâ, agrâk bija visâ veikalâ sûdîgi, bet tagad tikai stâvot rindâ pie kases jûtos draòíîgâk. Nu pirmajâ mirklî atbilde liekas skaidra - tâpçc, ka nevari tur justies brîvi, tâpçc, ka citi spieþas virsû, trûkst brîvas telpas, ir saspiestîba un nav bçgðanas iespçju. Ja pa veikalu staigâjot vari improvizçt, tad pie kases ir jâstâv piespiedu kârtâ.

No vienas puses tas tâ kâ bûtu skaidrs, bet no otras puses - ir tomçr vçl viens ïoti bûtisks faktors. Iekðçjais konflikts.

Tajâ brîdî parâdâs divas pilnîgi pretçjas vçlmes - pirmâ vçlme - stâvçt rindâ lîdz galam, norçíinâties, sakrâmçt sapirkto un doties prom. Otrâ vçlme - bçgt no garâs rindas - doties atpakaï veikalâ - varbût vçl kaut ko paòemt un atgriezties rindâ tad, kad tajâ ir maz cilvçku.

Un ðitâs abas pilnîgi pretçjâs vçlmes sâk spiest uz smadzençm, kas automâtiski izpauþas paðsajûtas kritumâ. Tas parâdâs iestâjoties rindâ un pazûd, lîdz ko esi no veikala ârâ. Un, manuprât, bieþi vien pie vainas ir nevis trokðòi, saspiestîba, rindas garums vai citi apstâkïi - bet gan tieði konkretâ brîþa iekðçjais konflikts. Konflikts starp - "paliec" un "bçdz".

Tâpçc tagad ik reizi, kad sametas ðíçrmi - es sevî meklçju iekðçjo konfliktu un nosliecos par labu vienai no vçlmçm. Parasti tas ir - palikt rindâ.:)

Pie tam - kâ zinâms - nenoteiktîba ir ïoti nevçlama parâdîba, kura pat pilnîgi veselam cilvçkam var likt justies ne visai omulîgi. Vçl jo vairâk tâdam, kas sirgst ar VD. Un kas tad ir divas pilnîgi pretçjas vçlmes vienlaikus - ja ne vistîrâkâ nenoteiktîba?'Un savâ ziòâ arî tas pats haoss, kaut gan ðajâ gadîjumâ mazs un îslaicîgs haoss. Un lai ieviestu kârtîbu - ir jâpieòem lçmums - par labu noteiktîbai - par labu vienai vçlmei.

Par veikalu tas tik tâds piemçrs. Lîdzîgas situâcijas mums dzîvç ir ik uz soïa. Darbâ, uz ielas, mâjâs. Un konflikts var rasties nevis tikai starp vienu labvçlîgu un vienu nelabvçlîgu vçlmi. Tas var rasties arî starp divâm vai vairâkâm labvçlîgâm vçlmçm.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
29.07.2008 12:44
...labais apstiprinâjums manam tekstam...:)
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
29.07.2008 13:03
Remedy
Tâ jau arî nav dzîve nemitîgi sevi analizçt pat sîkumos. Prâtâ var nojukt:)))
madcynics -

Vai Tev nevajadzçtu nomainît niku uz Mesija?:)

Cik saprotu tad Tu esi bezgalîgs garîguma iemiesojums? Jautâjums, ko tâdâ gadîjumâ dari ðeit?
Acîmredzot Tev paðam vçl ir tâls ceïð lîdz tam ejams.:) Pie tam, ja reiz gudrâs grâmatas Tev nesniedz atbildes, tad jau Tu pats visu zini un varbût padalîsies savos VIENÎGAJOS PAREIZAJOS uzskatos? Vismaz no Tava teksta formas un satura ir noprotams, ka viss kas ir apkârt - ir drazas un pelavas. To visu ir izdomâjuði vienîgi lûzeri un lumpeòi. Visas pasaules gudrîbas un atbildes ir sakoncentrçtas vienuviet - Tevî! Sorry, lai gan neesmu psihoterapeits, tomçr ðíiet, ka Tev ir reâlas problçmas ar attieksmi paðam pret sevi un apkârtçjo... Viss ir mçsli. Visi ir lûzeri. Tu vienîgais - krutais! Gan jau, ka VD tieði tâpçc arî Tevi ir paòçmusi savos "apburoðajos" apskâvienos.
Starp citu, arî es pats kâdreiz domâju, ka es visu zinu. Taèu dzîve ieviesa ðajos uzskatos savas korekcijas.

Bet idejai kâ tâdai kopumâ piekrîtu. Par GARÎGUMU. Zinu, ka mani teksti bieþi vien ir sistemâtiski, racionâli sakârtoti, bet, tâda ir vîrieðu pasaules uztvere. par to ir rakstîts tajâs paðâs Tevis noniecinâtajâs gudrajâs grâmatâs.
Lai gan tâdâ veidâ rodas iespaids, ka es spieþu uz logîku un racionâlu pieeju, tomçr tam visam apakðâ arî slçpjas tas GARÎGUMS, uz kuru sevi ir jâvirza. Un ne jau baznîcas izpratnç. Lai saprastu, kurâ virzienâ bûtu vçlams doties un sevi pârkârtot - ikvienam iesaku izlasît V.Siòeïòikova grâmatu "Izproti savu slimîbu".

Mçs paði un visa mûsu iepriekðçjâ dzîves pieredze mûs ir sapinuði tâdu domu, uzskatu, attieksmes, emociju un rîcîbas mezglos, kas absolûti nav savienojami ar mierîgu, piepildîtu un pilnvçrtîgu dzîvi. Un tad mçs brînamies, kâpçc jûtamies sûdîgi un kâpçc nemîlam dzîvi? Ðie mezgli mums ir jâatðíetina paðiem un paðiem jâpalîdz sev kïût brîviem. Gudrajâs grâmatâs var smelties idejas, Tâs parâda virzienu. Bet kâ to realizçt katra konkrçtajâ dzîvç - uz to ceïð bûs jâatrod paðiem.
Alstere -

Bet kâ Tu iedomâjies - vai tieðâm ceri, ka pienâks viena diena, kad pamodîses un VD bûs izzudusi kâ nebijusi?:)
Neko nedarot nekas nemainîsies.
Varbût es maldos, bet tieðâm uzskatu, ka viens no ceïiem (varbût ir vçl kâds cits) kâ atbrîvoties no VD ir rûpîgs darbs ar sevi.
Brîþiem pat ïoti sîkumians darbs. Un es esmu ðobrîd ar mîeru piestrâdât arî pie sîkumiem, ja pastâv kaut neliela cerîba, ka pçc kâda laika es varçtu bût brîvs un beidzot DZÎVOT.:)
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
29.07.2008 13:26
Remedy
Es nenostâjos pret darbu ar sevi. Man vienkârði radies iespaids, ka Tu nedzîvo reâlu dzîvi ar tâs priekiem un bçdâm, kâpumiem un kritumiem, bet esi ieslîdzis paðanalîzç pârâk dziïi. Lai nu veicas un izdodas.
Kâ ar zâlçm? Iztiec bez?
Alstere -

Tici man - es dzîvoju reâlu dzîvi ar visâm Tevis nosauktajâm izpausmçm un ne tikai.:) Bet es to vçlos dzîvot savâdâk nekâ ðobrîd. Ðobrîd es nejûtos vçl brîvs savâ rîcîbâ. Es jûtos ierobeþots. Un ne jau tâdçï, ka visu laiku meklçju.:)
Domâju, ka ierobeþots jûtas ikviens, kuram ir VD.
Es vçlos iegût brîvîbu. Un meklçju to. Un ja reiz savu meklçjumu rezultâtâ jûtos arvien mazâk ierobeþots un arvien brîvâks, tad acîmredzot daru arî kaut ko pareizi. Vienkârði ir jâiet tâlâk. Lîdz galam.

P.S.
Zâles nelietoju, kaut kur no aprîïa vidus. Un nu jau kâdu mçnesi zâles neòemu arî lîdzi makâ droðîbas sajûtai. Cenðos pilnîbâ iztikt pats ar sevi.:)
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
29.07.2008 14:05
Mirzakarîms Norbekovs saka, ka veselîba nedrîkst bût paðmçríis. Un es pievienojos, ka uz kaut ko koncentrçjoties, mçs to pievelkam.
Kâ bûtu, Remedy, ja pie tâs kases Tu aizmirstu, ka esi pie kases, bet domâtu, ka atrodies pavisam kaut kur citur? Un, ja tas izdotos, un sliktâs ajûtas nebûtu vienreiz, otreiz, vai tâs nepârietu uz visiem laikiem?



Edited 1 time(s). Last edit at 29.07.2008 14:06 by strawberry.
strawberry -

Man gan liekas, ka ðis variants ir savâ ziòâ bçgðana. Izlikðanâs, ka neesi tur, kur tâ vai citâdi, bet esi.:)
Es negribu bçgt no kases.:) Es negribu lidot kaut kur savâs domâs. Es gribu bût konkrçtajâ mirklî, konkrçtajâ vietâ - apzinâties, ka es esmu pie absolûti neitrâla objekta - kases un, ka es tur varu pilnîgi mierîgi justies.:)
Un kaut kâdâ mçrâ tas ko es rakstîju par tâm pretçjâm vçlmçm - tas savâ ziòâ palîdz. Lîdz ko es savâ prâtâ nogrieþu atkâpðanâs ceïu - un nosliecos pilnîbâ par labu vienai konkrçtai vçlmei, es jûtos labâk. Nenoteiktîbas vietâ rodas noteiktîba. Un tas palîdz.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
29.07.2008 14:22
Nu jâ, Remedy, katram savs.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
29.07.2008 14:37
Man liekas, ka kases piemçrs nav korekts. Nav jautâjums par pretçjâm vçlmçm, bet kâpçc pie tâs kases neomulîgi paliek. Un tâs pretrunîgâs vçlmes rada sliktums, lîdz tam tad bûtu jâaizrokas un jânovçrð.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
29.07.2008 15:23
...remedy, mani nav vienîgie pareizie...tie ir mani...un tikai...katrs uztver informâciju izlaiþot to cauri savai dzîves prizmai...arî es...un arî Tu...Tava uztvere tikpat man ir skaidra - Tavi teksti par manu personu ir spoguïattçls Tavâm domâm...Tu jau nedalies, Tu kaifo par savu VARçðANU...nav jau slikti, bet...:)
...interesanti, ka daudzi te atsaucas uz kkâdâm grâmnatâm...pat citâtus zvetç vaïâ..kâ bîbeli...PAðIEM SAVU UZSKATU NAV???...slikti, pavisam slikti...tukðu pudeli var sapildît ar velnsviòuzinako...kas artî tiek darîts no visâdu blçþu puses...
...un vçl viens aspektinð...smieklîgs liekas krâjçjs, kas sakrâmç visu vienâ kaudzç, laiku pa laikam pârcilâ savu drazu, bet neko laukâ nemet...jo viss ir MANS!!!...jau vienreiz minçju - gudrs ir tas, kurð zin lietas, kuras NAV jâòem vçrâ...jeb ðajâ piemçrâ - nav jâkrauj ratiòos...

...tâ gadâs, bumbulît, tâ gadâs...:)
Alstere -

Jautâjums vietâ.:) Bet piemçrs par kasi ir korekts. Notikumi pie kases parâda, ka tâ labas vai normâlas paðsajûtas plçve (apvalks) ir par plânu un vçl samçrâ neizturîgs. Tâpçc tas situâcijâs, kas arî agrâk ir bijuðas îpaði nepatîkamas (un ðeit pieslçdzas pagâtnes atmiòas un bailes), tas tiek caursists. Ne tik traki kâ agrâk, bet tomçr. Pirmâ palîdzîba ar ko to aizlâpît ir sevis nomierinâðana - metode katram var bût sava. Man tâdas ir vairâkas, t.sk. ari noteiktîbas stiprinâðana sevî.

Bet jebkurâ gadîjumâ tas viss liecina tikai par to, ka apvalks vçl ir jâstiprina. Ir jâstiprina tâ noturîba. Jâpadara tas biezâks, izturîgâks. Lai tas nereaìçtu uz stâvçðanu rindâ (precîzâk - mûsu atmiòâm par pagâtni un bailçm no pagâtnes izjûtâm). Un te ir darîðana ar dziïâkiem slâòiem - ar vçl nesakârtotâm dzîves jomâm, kas turpina cilvçku grauzt no iekðpuses un apvalku joprojâm notur samçrâ trauslu. Stiprâku un izturîgâku nekâ agrâk, bet tomçr ne tik stipru, lai cilvçks varçtu justies labi.
Re: Veìetatîvâ nervu sistçmas disfumnkcija
29.07.2008 15:30
...he, he, ja iekðçjâ satvara nav, tad audzç cik gribi - sûds vien sanâks...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 11?
Ziņa: