Depresija is back

Aizsāka blueberry 

Re: Depresija is back
21.06.2010 18:00
Runcene - nu nav jau runa tikai par šo gadījumu. Tā ir vienmēr, kad kāds mani kritizē. Ļoti grūti saglabāt kaut kādu reālistisku skatījumu.
Bet šķiet šoreiz būšu tikusi pāri tikai ar nobrāzumiem:D. Kaut kā savācos.;)
Re: Depresija is back
22.06.2010 09:08
Nu tad lai priecīgi svētki, kas grib svinēt. Kas negrib -lai harmoniskas brīvdienas.:)) Galvenais būt saskaņā ar sevi.:) Vispirms pajautāt sev - ko es gribu un paļauties uz savām sajūtām,kaut tās ir pretrunā ar visu pārējo uzskatiem.
Ceru šai forumā atkal ilgu laiku vairs neparādīties.
Re: Depresija is back
22.06.2010 09:19
Jā, es zinu, ko gribu.... gribu, lai nav brīvdienas un es turpinu mierīgi strādāt! Ok - vienu brīvdienu.... Bet 5 - ceru, ka to pārdzīvošu un pēc svētkiem būšu pie prāta...
Re: Depresija is back
22.06.2010 21:26
Janetty, ja es būtu darba devējs, tad es noteikti gribētu Tevi par savu darbinieci! Par tādu tik var sapņot. Es Tev maksātu dubulti! :))
Re: Depresija is back
22.06.2010 23:08
Paldies, existential fool ! Man jau doks arii pateica taa "kaut visi buutu tik atbildiigi un straadiigi"! :)))))))))) Ko Tu dariisi briivdienaas? Man bail no 5 briivdienaam! :)))
Tu raksti, ka atsvesinies no sabiedriibas... bet vai Tu straadaa? Ja - jaa, tad kaa tiec galaa?
Re: Depresija is back
22.06.2010 23:20
------------------------------------------ khm



Edited 1 time(s). Last edit at 23.06.2010 23:22 by existential fool.
Re: Depresija is back
23.06.2010 10:00
Mjaa.. Vot no nekaa dariisanas es tocna nojuugtos... labi, ka man blakus meitina, kura iet kaa atspere un nelauj man saakt skatiities vienaa punktaa :) Kaut saaktu traki liit un nekur nebuutu jaabrauc, jo mani te aicina maasa pie druzhkas... :(
Re: Depresija is back
23.06.2010 23:23
Janetty, Tev gan nepaveicās- laiks vnk ideāls priekš lustēšanās. :))
Re: Depresija is back
23.06.2010 23:57
existential fool
Не сыпь мне соль на рану! :(((((
Nekur neazbraucu.... no riita bija ... ja taa var izteikties - SF leekme :( Knapi saneemos un izgaaju ar meitinu parkaa.... rotalju laukumaa sabijaam vismaz 4 stundas.... Tur es veeroju, kaa speeleejas mazaa, ne ar vienu nav jaasarunaajas.... lasu graamatu... Man bail bija naakt maajaas, jo tur gaidiija maasa ar draudzeni... Vinas abas ir superiigi cilveeki... bet man paarnakot maajaas saakaas trauksme par to, ka vinas mani tuliit saaks pierunaat braukt svineet... es kautkaa atrunaajos ar sliktu passajuutu un kad vinas aizbrauca sajutos tiesaam slikti.... meitina aizmiga uz stundu, es arii ieliidu zem lielas segas, pasleepos no visas pasaules un so laiku noguleeju pusmiegaa.... Tagad meitina aizmiga uz nakti, bet es izjutu taadu kaa atvieglojumu, ka viena diena jau ir cauri.... Bet prieksaa veel tik daudz briivdienu... nezinu, kaa man sanaaks ar atrunaasanos.... no taa man uznaak panika un veel dzilaaka depresija.... arii vainas apzina par to, ka meitinu neaizvedu pie dabas... Ja riit viirs pajautaas, kaapeec nebraucu kopaa ar meiteneem svineet... vins jutiis ka meloju... man bail , ka vins saaks uztvert mani kaa gariigi slimu.... Lai gan es ar vinu esmu runaajusi par savu slimiibu, tomeer paarak siiki nestaastu- vesels cilveeks nesapratiis.........
Re: Depresija is back
24.06.2010 12:53
Bet visu laiku tēlot, ka viss kārtībā vai meklēt kādus citus aizbildinājums- tās taču ir nebeidzamas mokas. Manuprāt labāk ir mēģināt pilnībā izskaidrot, kas par problēmu, it sevišķi jau cilvēkam, ar kuru taču jādzīvo kopā.
Re: Depresija is back
24.06.2010 13:06
tēlošana situāciju padara ļaunāku; apēd arī tēlošanai nepieciešamais stress.
Re: Depresija is back
24.06.2010 17:44
existential fool
Vai Tavi radi, draugi, pazinas zina, kaadas Tev probleemas? Vai esi ar viniem par to runaajis? Vai vini saprata? Man tagad paliek bail, ka zaales vairs neliidzees... Lietoju Venlafaxin jau gandriiz 2 nedeelas, bet garastavoklis ir stabili un nepaartraukti slikts, SF arii moka.... Bet par siim zaaleem rakstiits, ka paliidz ne tikai pret depresiju, bet arii pret SF.... Kad lietoju so AD ziemaa, jutos diezgan labi.... Man ir paniskas bailes... jo taa dziivot nav speeku.... es nevaru atlauties taa dziivot meitinas deelj... ja buutu viena pati, sadzertos zaales lai nekad nepamostos...... Kaapeec paliek sliktaak, ja es censos no visiem speekiem, cik nu vinu man ir atlicis, iet, dariit, "savakties" citu prieksaa, nesuudzeeties ut.... Analizeejot savas izjuutas, naacu pie secinajuma, ka atkal juutos taapat kaa pirms meitinas piedzimsanas un visu nervu zaalju lietosanas.... nomaakta, stresaina + SF.... Agraak bija vieglaak ar to tikt galaa kautvai paliekot maajaas 4 sienaas..... tagad tas ir sarezgiitaak un atbildiiba arii liela.... Varbuut smadzenes panes AD kaadu noteiktu laiku un tad vairs nekas neiedarbojas? Bail pat iedomaties par to... Un varbuut Seroxat arii vairs neliidzees??! Man arii bail, ka taada kluusu neinteresanta viiram, un es vinu saprastu.... :(((((((((((
Re: Depresija is back
24.06.2010 18:22
Nu, es jau arī citiem neatklāju, kas ar mani kaiš, tā vietā es norobežojos. Bet es tā iedomājos- ja man būtu sieva, tad es nekādi nevarētu dzīvot ar viņu kopā un vislaik slēpt šitās problēmas. To vienkārši nebūtu iespējams izturēt, tad tāpat būtu jāšķiras.

Man liekas, ka AD efektivitāte ir pārspīlēta un īsti neatbilst realitātei. It sevišķi jau sakarībā ar SF. Un pat ja tas antidepressants kādu laiku darbojas- tāpat pienāk mirklis, kad tas pārstāj darboties. Un ko tad? Tad tāpat visas problēmas ir atpakaļ plus tīri fiziski pabojātas smadzenes no ilgstošas ķīmijas lietošanas. Nezinu.
Re: Depresija is back
24.06.2010 18:27
(Runcenei u.c.)
Jā, jā- es zinu- AD ir kruķis atbalstam, jārisina tikmēr problēmas un bla bla bla...

Dzīvē tomer reti kad viss tik skaisti notiekās.
Re: Depresija is back
24.06.2010 18:38
Man šitais patīk, var bišku nosmieties. :)

Re: Depresija is back
24.06.2010 21:46
jā, e.f., es nezinu, kā " dzīvē notiekās" :)))

dabūsi procesa laikā kārtīgā versmē ieskatīties, pilnīgi droši; šļūkt pa reni vienmēr tik uz leju ir gana mierīgāk.

ja neārstē pamatslimību, visi simptomātiskie pasākumi pēc laika cieš fiasko. tā ir visur.
Re: Depresija is back
24.06.2010 21:57
Tā viņš ir, bet tur ir vajadzīga gan uzņēmība, gan finansiālie resursi. Es, piemēram, pat vairs īsti nezinu ko gribu un vai vispār kaut ko gribu. Es pat vairs nespēju iedomāties- kā tas ir dzīvot normāli. Nu vismaz pieņemami, bez nebeidzamām morālām mokām. Un ja problēmas ir ļoti dziļi personības pamatos- nez vai va vairs var dabūt tās ārā. Liekas, ka tas ko es gribu- tas ir nomirt. Tāds kadrs kā es varu dzert da jebkādus AD, tie vien tādi ememdemsi priekš manis.
Re: Depresija is back
24.06.2010 22:07
Būtu senie laiki -pfff, nebūtu nekādu problēmu- nopirktu bisi un izšķaidītu smadzenes k čortava matjeri! Bet mūsdienās- nē, viss ir aizliegts, viss tiek regulēts. Gribi vai nē, nīkuli, bet tev būs būt dzīvot! Sviests.
Re: Depresija is back
24.06.2010 23:22
existential fool
Vai Tu esi izmeeginaajis VISUS AD grupu paarstaavjus? (serotonins, serotonins+noradrenalins, tricikliskie un veel dazhi ir....)... AD var kombineet vienu ar otru! Bet ko Tavs doks saka?
Re: Depresija is back
24.06.2010 23:42
Nu, esmu izmēģinājis dažādus eksemplārus no dažādām grupām. VISUS jau noteikti, ka neesmu mēģinājis. Bet pagaidām man ir tāds iespaids, ka antidepressanti ir stipri saistīti ar placebo efektu. Tas ir- kad es mēģināju pirmos, tad arī gaidīju vislielāko efektu un tad arī likās, ka kādu laiku palīdz. Bet jo vairāki pēc tam tika mēģinati- jo mazāks efekts no katra nākamā.

AD jau ir vispār tādi jokaini medikamenti- katram vēl iedarbojas pa savam. Iedod cilvēkam, piemēram, Xanaxu- un gandrīz visiem vienādi iedarbojas, visiem chill mode.
Re: Depresija is back
25.06.2010 10:30
Kad pirmo reizi saaku lietot AD (Seroxat) NETICEEJU, ka kautkaadas tabletiites mainiis visu manu domaasanu un atbriivos no SF! Tajaa briidii man bija tiesaam smags staavoklis... Bija grruti parunat, nevareeju sasaistiit teikumus, leena domaasana, leenas kustiibas, totaala bezceriiba, seeras ut... vaardu sakot - visi trauksmainaas depresijas simptomi... Veel kaads meenesis un es buutu gulosha......
Toreiz par AD man bija maz info... Es piekritu lietot, bet bez jebkadas ceriibas un pie sevis nodomaaju - OK, pacietiisu veel 2 nedeelas - varbuut nonems trauksmi un parstasu vispaar kautko just, es biju ar mieru kluut par robotu, zombiju - ka tik nedziivot sajaa murgaa... biju tik loti nomociita... Man likas, ak AD darbojas liidzigi trankvilikiem - cilveeks paliek vienaldziigs pret visu un mieriigs ka tanks - NEKADU emociju... arii tas buutu labaak ne kaa tas vaajprats, kurs mani mociija..........
No pasnaviibas attureeja tikai meitina-ziidainiitis... Lai gan.... ja zaales nemaz nepaliidzeetu, tad noteikti aizietu no siis pasaules, tas man buutu atvieglojums...
Un 2 nedeelju laikaa es tiesaam pakapeniski saku justies labak, bet nevis kaa biju iedomajusies... es saku priecaaties par meitinu, izjutu mates juutas pret vinu, saaku labi guleet, kluvu aktiiva un paradiijaas PATIESA veelme iet sabiedriibaa, izjutu emociju nianses, pasaule kluva kraasaina.... tik labi, kaa ar AD es \nekad savaa muuzaa neesmu guleejusi! NEKAD! Liidz tam briidim nezinaaju, ka miegs var buut tik dzils, atspirdzinoss... Pasaule kluva harmoniska....
Tas noteikti nebija placebo efekts, jo es negaidiiju uzlabojumu, tikai trankviliku efektu, bet arii uz to man bija maza ceriiba...............
Re: Depresija is back
25.06.2010 10:35
Kaapeec nemeegini visu grupu AD? Tos var arii kombineet! Katram iedarbojas atskiriigi! Meegini! Nezaudee ceriibu! Man pasai taa ceriiba stipri mazinaajaas, bet ... Tu tacu noteikti veelies dziivot kaut cik normaalu dziivi... Tu esi jauns! Vai nav sevis zeel? Vai nemoka dusmas uz seviim, ka apkaart cilveeki bauda dziivi, bet Tu ieraavies savaa alaa kaa vajaats dziivnieks!? Mani tas tracina, es taada negribu buut un nedziivosu visu muuzu taa.....
Re: Depresija is back
25.06.2010 21:37
Nez, nez. Ta jau redzēs.
Re: Depresija is back
27.06.2010 22:10
Nu, kā tad gāja svinētājiem? Mums tiešām lija visu laiku lietus un man nebija nekāda prieka no svētkiem. Pie kam vīrs stāstīja, ka viņi nemaz nekad nav tā pa īstam ar ugunskuru svinējuši, un arī nevēlas tā īsti svinēt. Laikam citus gadus pa Jāņiem turp nebraukšu.

Bet.. man ir viena cita ziņa. Nomira tieši līgo naktī tā mana vecmamma. Nu tā, ko lai pasaku. Ir vienkārši dīvaini.
Un, kā nu tur ir, vai tic tām visām mistērijām,. vai nē, bet Līgo naktī ar mazajiem ap 1 aizgājām gulēt, gulēju es tā slikti un atceros, ka vienā brīdī es saprotu, ka esmu sapnī, saprotu, ka jāparunājas ar vecomāti. Viņa bija atnākusi pie manis sapnī un runājās ar mani. Es īsti neatceros, ko, bet runa bija kaut kā par to, ka viņa man prasa atļauju, vai nu beidzot var doties un es viņu mierināju, ka viss man būs labi, ka var doties mierīgi prom no šīs pasaules. Nu tā, un no rīta zvans, ka viņas vairs nav.
delta
Re: Depresija is back
28.06.2010 10:43
Blueberry, lai vecmammai vieglas smiltis un Tev lai viss uz labu. Un labi, ka bija tāds zīmīgs sapnis un priekšnojautas, tāda jauka piedošanas un izlīdzināšanās zīme jūsu starpā. Nemāku tā smuki un gudri rakstīt, saku tik - turies, turpini cīnīties līdz uzvarai ar tiem pagātnes rēgiem, kas Tevi nomoka.
Re: Depresija is back
28.06.2010 10:52
delta
Liels paldies par šiem taviem vārdiem.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 8?
Ziņa: