Depresija is back

Aizsāka blueberry 

Re: Depresija is back
27.05.2010 22:23
aberz Rakstīja:


>... bet
> vaig ēst ķirbju sēklas tas attīsta aizkuņģa
> dziedzeri bet tur pēc yogu domām dzīvo es...
> vinš jāuzbaro... saki biežāk ES..


Droši zini?:)
Re: Depresija is back
27.05.2010 22:36
Tas viss ir fufelis. Jāēd tradiconālāis šo platumu grādu ēdiens, kas ir graudaugu putras, un viss būs štokos!
aberz
Re: Depresija is back
27.05.2010 23:00
strawberry Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> >... bet
> > vaig ēst ķirbju sēklas tas attīsta
> aizkuņģa
> > dziedzeri bet tur pēc yogu domām dzīvo es...
> > vinš jāuzbaro... saki biežāk ES..

> Droši zini?:)

tirgū pārdod ķirbju sēklu eļļu tantuks un rakstīc ka aizkuņģīm palīdz :-) 200grami 4ls tad jau tochna līdzēs....
a es ēdu ķirbju sēklas un priecājos, efekts būs tikai nezin no kā no ķirbju sēklām vai no tā ka tajā laikā neeēdu čipšus...
heheee īstenībā es daudz ēdu visuko zaļu visu pavasari, melleņu lapas tējā avenņu lapas upeņu lapas, pienenes var tējā dzert aknas tīra,
viss par velti līdz jāņiem... internetā var atrast, var kastaņu ziedus šņabī mērcēt un pat strutenes žāvētas, ar priežu skujs vārīt un ķiplokus eļļā novārīt.. visskas der... pauris atkopjās pamatīgi, fobijas prom, tagad fobijas un psihozes ir citiem kad satieku un depresija ariii......ja vaig :-)
>>>>>>>>>>>>
veselību visiem :-)
Re: Depresija is back
29.05.2010 13:36
Es atvainojos, uzrakstīju, bet uznāca tāds besis.
Lai jums labi klājas.:))



Edited 1 time(s). Last edit at 29.05.2010 14:27 by blueberry.
Re: Depresija is back
29.05.2010 13:43
:)



Edited 1 time(s). Last edit at 29.05.2010 14:26 by blueberry.
Re: Depresija is back
29.05.2010 14:08
Nezinu, kā var izdzēst.
Vispār, ja var, kāds varētu izdzēst manu tēmu pavisam.



Edited 2 time(s). Last edit at 29.05.2010 14:28 by blueberry.
Re: Depresija is back
29.05.2010 14:40
Blueberi, beidz. Tik interesanta tēma. Nedomā, ka šitādas lietas tikai Tev ir aktuālas. Jo atklātāk kāds raksta, jo vērtīgāka diskusija. Zinu, ka ir pat cilvēki, kas kopē diskusijas forumos, kur tās ar laiku tiek dzēstas vai pazūd.
Es arī esmu kopējusi, ne šeit, bet citur, jo mēdz būt tā, ka pat forumi pazūd, bet tā gribas pārlasīt:)
Re: Depresija is back
29.05.2010 15:00
A man nemaz nepietiek enerģijas tos palagus lasīt :)) nemaz nezinu par ko te īsti iet runa.
Re: Depresija is back
29.05.2010 15:23
existential fool
Vai tu neesi gadījumā mans bijušais kursabiedrs? Nu tik līdzīgs liecies pēc tā, kā raksti, kā runā, kā uzvedies :D

strawberry
Paldies. Es arī dažreiz esmu kaut ko pārrakstījusi, lai neaizmirstos. Ir lietas, kas it kā pašam zināmas, bet, kad kāds pasaka konkrētāk, tas palīdz.

Man atkal notika viena ķibele, kas prasīs laiku un naudu un uzņēmību, bet es šoreiz neiegrimu sevis žēlošanā, bet man pat liekas, ka tas palīdzēs saņemties un uzsākt lietas, kas jādara, bet nav spēka. Vispirms jau jāmeklē darbs, tāds samērā labi atalgots, bet interesants. Tā kā apstākļi spiež dabūt naudu, tad arī ir stimuls aizmirst savas bailes, savu sociofobiju un ķerties vērsim pie ragiem. Tā, ka lai cik dīvaini nebūtu, dažreiz tas, ka tevi piespiež pie sienas, var pat palīdzēt.

Es te atvados no jums, atvados, bet nevaru bez jums iztikt :p. Vabrūt pagaidām tas tā. Gribas jau tā smuki pazust un viss, dzīvot to savu dzīvi, kā te Milda rakstīja laikam blakus tēmā.:))
Re: Depresija is back
29.05.2010 16:31
Ja nav vēlmes rakstīt, kāpēc nepazust? Bet, ja tāda parādās, kāpēc nerakstīt? ;)

"dažreiz tas, ka tevi piespiež pie sienas, var pat palīdzēt."

Tas ir fakts. Tāpēc mani reizēm izbrīna, kā var krist depresijā, ja ir bērni? Savā prātā esmu apsvērusi, ka varbūt nav pietiekoši spēcīgu jūtu pret viņiem, pietiekoši lielas atbildības sajūtas, un tad var sev "atļaut" iekrist depresijā.
Varbūt man riebjas darbs, kuru strādāju, varbūt kolektīvs totāli krīt uz nerviem, varbūt man arī nepatīk sabiedrība (tjipa ir sociofobija), bet es visu to daru, spēju darīt, jo man tas IR jādara.
Un tad daudzas lietas noskaidrojas, daudzām atklājas iemesli, un beigās pat viss rādās citādā gaismā.
Un tas viss ir tad, ja ir pietiekoša motivācija.
Re: Depresija is back
29.05.2010 17:20
blueberry
Re: Depresija is back --> depresija ir prom
>>>>>>>>>>>>>>>
he vai tik tu neesi izārstējusi savu depresiju un socialfobiju
kāda deprsija ja vaig meklēt darbu un cīnīties un pofig, ko tie cilvēki domā, tieši labi kamēr viņi tur ķiķinās
tu tikai rasi tālak :-)
no darotra gan grūti atrakstīties, būs jāmet ārā :-(
Re: Depresija is back
05.06.2010 19:04
Šodien man sanāca atkal pārbaudījums manām sociālajām iemaņām un mazvērtības kompleksiem. Piezvanīja draudzene, ko nebiju ļoti ilgi satikusi un pieteicās ciemos. Man protams, atkal drebulis klāt. Drudžaini domāju, ko varētu izdomāt, kā atrunāties utt., bet neko jēdzīgu nevarēju izdomāt. Tad nu rezultātā teicu, labi, lai brauc. Nu un izdomāju savā prātā, - sagaidīšu viņu tāda, kāda esmu. Māja nebija baigi nekārtīgā. Neko nedarīju, draudzene (kopā ar vēl vienu meiteni) atbrauca, pasēdējām, parunājām un nebija nemaz tik traki.
Tagad jau man arī bail, ko viņa domā, ko aprunā, bet kušinu pati sevi - lai tak runā, ko grib.

Tāpat joprojām īsti labi nejūtos. Kā te viena meitene rakstīja, ka notiek kaut kādas "traģēdijas" (tur kāds ne tā paskatās, kāds uzpīpina), uzreiz ir slikti. Man šobrīd sliktumu sagādā naudas trūkums. Reāli nespēju panest situāciju, kad makā nav naudas. Bet sliktākais ir tas, ka tad, kad nauda ir, es jau to netaupu, bet notērēju. Vai nebija kaut kāda tāda problēma arī ar iepirkšanos? Man tas īslaicīgi dod atvieglojumu, laimes sajūtu.
Re: Depresija is back
07.06.2010 18:27
Jūtos kā īsts varonis. Lepojos ar sevi, jo likās, ka kaut ko tādu panākt nav manos spēkos. Bet šodien noliku braukšanas eksāmenu, nelietoju nekādas zāles, jo izdomāju, ka labāk skaidra galva. Noticēju sev, ka māku braukt. Inspektors bija ļoti jauks un es nomierinājos.
Re: Depresija is back
07.06.2010 18:40
Tiešām varonis. Pati braucu vien dažus mēnešus, atceros, kā tas ir. Apsveicu!
Re: Depresija is back
07.06.2010 18:43
gaga kā tev gāja? Arī grūti ar to braukšanu? Es šodien jau taisos sēdināt mazos un vīru mašīnā un aizlaist kaut līdz jūrai.:))))))
Re: Depresija is back
07.06.2010 21:51
Nu es it kā mācījos ilgi un pamatīgi, ne tikai eksāmenam, bet arī dzīvei, savai instruktoram prasīju, lai viņš man aprāda, piemēram, arī parkošanos starp reālajām mašīnām, vai izbraukt visādus piņķerīgus krustojumus, kas man sanāk pa ceļam. Tā gan ir TIKAI mana pieredze, bet man lielās bailes uznāca pēc tiesību nokārtošanas, jo sanāca pāris nu patiesībā pat ne avārijas situācijas, bet tādas stresīgas, arī ar parkošanos, un tagad pirms braukšanas ir lielāks vai mazāks stress, vismaz tad, kad jābrauc pa pilsētu. Un trakākais ir tiešām ar parkošanos, cik reizes ir bijis tā, ka piebremzēju, sāku jau parkoties, ieraugu, ka aizmugurē kādam lieku gaidīt, uznāk kauns par savu neprasmi, izgriežos un braucu prom. Vai arī ieraugu, ka esmu piecus centimetrus tālāk no apmales, nekā ideālā vajadzētu.

Bet pašā eksāmenā gāja forši, inspektors bija ļoti jauks un atsaucīgs, ne īpaši runīgs manam temperamentam, :-)) bet labestīgs. Braucu prātīgi, skatījos, kas malās notiek, vai bērni neskraida pa trotuāru, vēl kaut kur piebremzēju, kur vajadzēja tā uzmanīgi izbraukt, jo trotuārs nebija iztīrīts un cilvēki gāja pa ielu, tur bija viens ar bērnu ratiem, un es reāli vilkos garām. Teicu, ka esmu jūtīga uz bērniem, tas varbūt inspektoram likās simpātiski. :-)))
delta
Re: Depresija is back
08.06.2010 08:50
Blueberry, milzīgs prieks par Tevi, apsveicu ar tiesībām! :)))))))
Re: Depresija is back
08.06.2010 10:30
blueberry, tas ir tik forši, nu super! :)))

biji jau uz jūru?

tas tikai vēlreiz pierāda, cik cilvēki šeit ir bioloģiski "slimi". :)))
Re: Depresija is back
09.06.2010 12:14
Runcene - jā, bijām jūŗā, izpeldējāmies arī. :))

Šodien eju pie friziera un negribas, besis. Nesaportu, citi iet ar prieku pie friziera, man tas pasākums riebjas. Sociofobija?
Re: Depresija is back
09.06.2010 18:19
Jā, SF. simts punkti
Re: Depresija is back
09.06.2010 18:21
Būs jādzer zālītes, neko navar darīt! :)
Re: Depresija is back
09.06.2010 18:21
nav teikts, ka 100 punkti...

varbūt blūberijai tā friziere nepatīk, bet viņa baidās to atzīt.
Re: Depresija is back
09.06.2010 18:24
da labi :)
Re: Depresija is back
09.06.2010 18:26
Vispār taisnība, ta nebūs SF, bet varbūt- frizierofobija
Re: Depresija is back
09.06.2010 18:29
Es jau biju pie friziera. Nav vaina tikai frizierī. Man vienkārši ir slikti atkal. Nezinu no kā. Vai laiks var ietekmēt, ka ir tik slikti? Laikam jau nē. Laikam daru kaut ko nepareizi atkal, tikai nevaru izdomāt, ko tieši.
Re: Depresija is back
09.06.2010 18:31
Ko jūs plānojiet darīt vasarā?
Re: Depresija is back
09.06.2010 19:40
Man ir divi varianti, vai nu darbs, vai bezdarbs. Darba gadījumā strādāju galvu nepacēlusi (atvaļinājuma nav), bezdarba- domāju, ko darīt;)
aberz
Re: Depresija is back
09.06.2010 22:30
blueberry Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Runcene - jā, bijām jūŗā, izpeldējāmies
> arī. :))
>
> Šodien eju pie friziera un negribas, besis.
> Nesaportu, citi iet ar prieku pie friziera, man
> tas pasākums riebjas. Sociofobija?

man bails no frizieraem katru reizi eju tam gatavjos morali reizem iepriex sarunaju ka tieshi bushu, divains process ka roakas pa matiem un pec friziera ari esi cits cilveks citadaks cilveki tevi redz citadu jo arejais izskats mainas...
tas nekas nav. palasi draugos ir par horoskopi kad matos kada karma kad jafrize kas bus ja cita datuma utt nejau par velti vinji tas manjticibas izdomajushi jut kur vajak vieta
mati ir diezgan intima lieta tomer ne? pagjuso reizi vispar sanca ka frizetava paprasiju matus nogriezt uz mani brinijas ka uz lohu
izradas ka tur frizteva blakus viesnicai tada vairak ka masazas salons :-) ta ka ntsevar zinat kura setas puse trakie dzivo :-)
ta nav fobija .... pofig
Re: Depresija is back
09.06.2010 23:36
Savādi, lai gan sevi liktu pie SF, pie friziera problēmas iet nesagādā pat ar visu savu blaugznaino/problemātisko galvas ādu.

Varbūt ļoti elitārs salons. Snobiska/augstprātīga friziere.Varbut friziere pārāk čomiski grib komunicēt - ir jau tādas, kuras, kad atnāk, tad gaida, ka tagad stāstīs visas jaunākās klačas un izkratīs sirdi.
Re: Depresija is back
09.06.2010 23:53
----------------------------------------------- ooups



Edited 1 time(s). Last edit at 11.06.2010 12:39 by existential fool.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 23?
Ziņa: