Sirdzējiem satikšanās!

Aizsāka enfuego 

Re: Sirdzējiem satikšanās!
19.11.2011 18:22
Nu ta jātaisa randevū :)
A cik tālu?

Galvenais lai būtu vēlēšanās, bet laiks un viss pērējais pats par sevi.
Re: Sirdzējiem satikšanās!
19.11.2011 19:40
Nav nevienam vēlēšanās, jo baidās ka izskatīsies sliktāk par pārējiem!

Zancha kurā vietā tad tu dzīvo? Tālu no Rīgas, var jau arī siguldā sarīkot!
Re: Sirdzējiem satikšanās!
19.11.2011 20:08
Satiekamies vecgada vakarā,jeb pa dienu
Re: Sirdzējiem satikšanās!
19.11.2011 21:03
Talsos...saproti,ja butu Riigaa,ta jau savaadaak :) un bailes nav izskatiities sliktaak :) taapeet mees ieksheeji liidziigi esam ;)
Re: Sirdzējiem satikšanās!
19.11.2011 21:40
Šodien mana sieva ar mazo aizbrauca uz slimnīcu, nevaru nomierināties ceru ka ar mazo viss kārtībā, sasodītie nervi, par visu satraucos!!
Re: Sirdzējiem satikšanās!
19.11.2011 22:51
Kas ta mazajam? :(

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Sirdzējiem satikšanās!
19.11.2011 22:54
Nu, ja Jūs tā riktīgi sadomājat satikties, tad varbūt es arī atnākšu... Tā teikt, portāla administrācijas pārstāvis... :D

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Sirdzējiem satikšanās!
20.11.2011 02:22
Nu es jau visu pateicu. Kautkur Rīgā vai Siguldā!

1. Ku
2. Kaktuss
3.
4.
5.


Mazā slima temperatūra, un un sāp pa sieviešu līniju, nezinu kas pa vainu, ā un plaušu karsonis!
Re: Sirdzējiem satikšanās!
20.11.2011 08:56
Re: Sirdzējiem satikšanās!
20.11.2011 10:27
enfuego turies.... man mazaa ar slima,zinu kada sajuuta Tev...es ar 4as naktis neesmu normaali guleejusi un veel vakar normaals stresinjsh bija,jo mazaa sasita termometru veco un nevareeju to pasu galu atrast,zvaniiju atrajiem pat..grrr
Re: Sirdzējiem satikšanās!
20.11.2011 12:51
Nu es jau visu pateicu. Kautkur Rīgā vai
Siguldā!

1. Ku
2. Kaktuss
3. Lāsēns
4.
5.

Ku? Bet tu jau nēsi viens no mūsējiem??? Tu labāk nenāts?



Edited 1 time(s). Last edit at 20.11.2011 12:52 by enfuego.
Re: Sirdzējiem satikšanās!
20.11.2011 14:17
Es ar ilgi domāju, pieteikties vai nē bet sapratu, ka Jūs tak visi psihi un jums ir vajadzīgs kāds veselais referencei :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Sirdzējiem satikšanās!
20.11.2011 14:32
Ku, atceries es ar psihiem nekad nesatiktos! Un tas būtu neadekvāti, ja mūsu pulkā būtu kāds kas nesirgst ar ko mēs sirgstam. Re, šādi es izskatos, nu un ko tagad spriedīsiet vai esmu normāls vai nē??




Un ko nozīmē psihs? Psihs kas ir reāli psihs vai emocionāli nestabils cilvēks?



Edited 3 time(s). Last edit at 21.11.2011 01:32 by enfuego.
Re: Sirdzējiem satikšanās!
20.11.2011 14:46
enfuego

Tev ir kaut kā grūti ar humora izjūtu... Es noņemu savu kandidatūru...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Sirdzējiem satikšanās!
20.11.2011 14:49
Es par to jau nešaubījos pirms tu to izdarīji :D



Edited 1 time(s). Last edit at 20.11.2011 14:49 by enfuego.
Re: Sirdzējiem satikšanās!
20.11.2011 16:07
Turies Enfuego.Aicinu arī visus pārējos pieteikties...Eksistenciāli,Runceni,Madcinic,Aberz un citus
zemene
Re: Sirdzējiem satikšanās!
20.11.2011 17:07
zancha Rakstīja:
-------------------------------------------------------
man mazaa ar slima,zinu kada
> sajuuta Tev...es ar 4as naktis neesmu normaali
> guleejusi un veel vakar normaals stresinjsh

Klau, vai Tu savam bērniņam esi vienīgā aprūpētāja? (sapratu no iepriekšējā jau , ka audzini viena) Domāju tādā nozīmē, vai bez Tevis ir vēl kāda draudzene, paziņa, radiniece, kas var piepalīdzēt?

No personīgās pieredzes zinu, ka tādās situācijās, kad esi spiests negulēt, saasinās visas citas lietas, jo organisms vienkārši ir stipri noguris un iztukšots. Vismaz man tā bija. Jo savu mazuli arī tik pat kā viena pieskatīsanas ziņā audzināju. Un drusku bērna tēvs. Nekādu citu palīgu, ne radu, ne aukļu, nevarēja būt. Tāpēc iztukšošanās krājās milzu soļiem. Kad mazulis bija jau paaudzies, viņam bija 4 gadi jau, nāca liels lūzums. Hroniskais pārgurums, ilgstošā negulēšana, bija mani salauzusi.

Varu daļēji iedomāties, kā Tu jūties...
Re: Sirdzējiem satikšanās!
20.11.2011 17:21
zemene..taa ir kaa ir :(
ome itkaa atnaak reizeem kad man pavisam slikti,bet taa reali no maajas izrauties un atpusties nevaru..meita man taada aktiivniece.. :)
zemene
Re: Sirdzējiem satikšanās!
20.11.2011 19:29
Jā.. tad nu ir kā ir. Mans bērns arī bija un vēl tagad ir aktīvnieks. Tagadējo situāciju gan nevar vairs salīdzināt ar to, kas notika agrāk. Viņš gulēja vidēji mazāk kā man vidēji vajadzēja miegam. Traki gāja. Nu jau mazliet savādāk ir, labāk.

Labi jau būtu, ja tā ome Tev atnāktu biežāk, arī tad, kad nav galēja situācija jau, tad vismaz spēks drusku iekrātos. Bija pāris tādas situācijas, kad man bērna tēvs uzņēmās it kā mazuli paauklēt, un pa to mazo brītiņu jau jutos tā atspirgusi, ka nenobrīnīties. Žēl, ka esi tik tālu, labprāt palīdzētu mazuli pieskatīt šad tad. Kaut kā jūtu, ka drusku pat ilgojos pēc kā tāda. Manējais jau krietni paliels, citi jautājumi risināmi.

Varbūt vari sarunāt kādu paziņu vai draudzeni, kaut uz 2-3 stundiņām, lai vari pati atgūties?
Man līdzīgā situācijā arī bija pārņēmusi liela bezspēcība, jo šķita, ka tas nekad nebeigsies.

Bērna tēvs, kas tik ilgu laika vaimanāja kā grib ģimenes pieaugumu, tam notiekot, nemaz vairs tik ģimenisks un bērnus mīlošs izrādījās vairs nav. Arī tagad jūtos gandrīz kā vientuļā māte.

Tāpēc labi varētu novērtēt to, ja būtu bijusi kāda izpalīdzīga pieskatītāja roka toreiz. Lai gan pati tā pa fundamentālo uzskatīju, ka pašai jāiztiek ar saviem resursiem un jātiek galā. Diemžēl, nepieciešamību pēc elementāras īslaicīgas atpūtas un drusku papildus miega, mammas ar tik maziem bebukiem nevar īstenot pārsvarā.
zemene
Re: Sirdzējiem satikšanās!
20.11.2011 19:31
Zancha... un vēl viena doma. Vai Tavā pilsētā nav kāda spēļu istaba mazuļiem? Ja vēl mazs, pēc laika varbūt vari aizvest padzīvoties viņu tur un tikmēr drusku izvēdināt galvu? Brīvs brītiņš sev daudz ko sakārto!
Re: Sirdzējiem satikšanās!
20.11.2011 21:45
zemene,man taapat,teevs beernam ir,bet tajaa pashaa laikaa ar mazo nenjemas,taaka sanaak,ka es viena..
interesanti,kad biju staavoklii,man VD nelika par sevi maniit,jutos ok,iztiku ar homeopaatiju...kaa mazajai palika 3meen,taa atkal saakas ar panikas leekmeem un aiziet uz pilnu klapi paarejie simptomi... taa kaa tagad mokas :( mazajai gadinjsh nesen ka palika...
uj,ku buutu forshi tieshaam,ja buutu tuvaak man :)
ar omi arii ir taa..ka taa nav mana mamma un tad man reizeem tieshaam besii,ka vinja pat ir atnaakusi,jo maaca dziivot,arii kaa ar beernu jaanjeemas utt,kgan pashai tikai viens beerns izaudzinaaats,bet grib buut visgudraakaa...grr..
Re: Sirdzējiem satikšanās!
21.11.2011 00:28
runaajot par to satiksanos..noteikti buutu jautri :) vienam paliktu slikti un tad visiem pa striipu :)
Re: Sirdzējiem satikšanās!
21.11.2011 01:31
Nesmidini zancha :)
aberz
Re: Sirdzējiem satikšanās!
21.11.2011 02:18
zancha Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> interesanti,kad biju staavoklii,man VD nelika par
> sevi maniit,jutos ok,iztiku ar homeopaatiju...kaa
> mazajai palika 3meen,taa atkal saakas ar panikas
> leekmeem un aiziet uz pilnu klapi paarejie
> simptomi... taa kaa tagad mokas :( mazajai
> gadinjsh nesen ka palika...
> uj,ku buutu forshi tieshaam,ja buutu tuvaak man
> :)
>

interesanti a ko tu tur paniko?
par ko

īstenībā tev pat vīrs ir un ome arī

īstenībā ir tā, ja tu pabūtu kādas 4 dienas citur
kautkur nu tur riga vai kur ka saka
tu sajusustu ka ... nu

varbūt tev vaig tādu terapiju pabūt prom kādu laiku
a mosh muruju kauko... vienk te netālu jauna dāma viena
dikti tā vientulīgi sīko stumda ratinos, padomāju ka varbūt
tev panika nav vietā...
aberz
Re: Sirdzējiem satikšanās!
21.11.2011 02:19
vaig tiksanos uz kadam 8 dienam garu
kaukada tuxa viesnica :-)
Re: Sirdzējiem satikšanās!
21.11.2011 10:25
jaa,jaa,pasaki ka veel tvaikjenee...
Re: Sirdzējiem satikšanās!
21.11.2011 13:25
Nē nu ko es saigaidu no satikšanās.

Tā kā es nevaru atļauties psihoterapeitu, es gribu lai katrs pastāsta par sevi, tāpat arī es par sevi, kā mēs tiekam vai netiekam galā ar sevi, kas mūs vis vairāk uzstrauc un no kā mēs visvairāk baidamies. Tā būs psihoterapija par brīvu, protams labāk būtu kāda nometne, kur visi atpūšās un izrunājās. Tad tik daudz jautājumu vairs nebūs forumos jāuzdod.

Vis notiek ļoti vienkārši ierodamies, iepazīstamies, padzeram kafiju, tēju un tālāk jau katrs zinās ko runāt, man nav sociofobijas es runāt nebaidos.

Jo forumos kad cilvēks sūdzās par kautkādiem traucējumiem arī ir jāredz ar kādām emocijām viņš par to runā, tad arī pareizi cilvēks uzstvers kā viņš jūtās. Ar rakstiem vien nepietiek, vaig arī to emociju redzēt!

Es kad jūtos ļoti slikti es tēloju ka ar mani viss kārtībā, turu to visu emociju iekšā, lai sieva nesadomātu nezin ko, kautgan sieva tāpat zin ka es tāds bailīgs no visa.



Edited 1 time(s). Last edit at 21.11.2011 13:26 by enfuego.
Re: Sirdzējiem satikšanās!
21.11.2011 13:32
iistenibaa jaaa,feini buutu satikties ar cilveecinjiem,kuriem taadas pashas probleemas,jo apkaarteejie jau nesaprot kaa mees juutamies
Re: Sirdzējiem satikšanās!
21.11.2011 13:43
Tieši tā un es šoreiz nerunāju par to cik esmu izglītots, ko es māku ko nē, mēs slimojam vienādi tātad, esam vienādi, dotajā brīdī.



Edited 1 time(s). Last edit at 21.11.2011 13:44 by enfuego.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 17?
Ziņa: