Sirdzējiem satikšanās!

Posted by enfuego 

zemene
Re: Sirdzējiem satikšanās!
November 22, 2011 09:30PM
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Es esmu bijis medicīnas muzējā, man patika
> nopīpētās plaušas ka'patiesībā izskatās. Es
> arī esmu bijis leprozorijas muzejā!

Šarlotes ielā?
Re: Sirdzējiem satikšanās!
November 22, 2011 09:52PM
vairs jau neatceros kurā ielā!
Sorry, you do not have permission to post/reply in this forum.