Ku!

Aizsāka nezina 

Re: Ku!
30.08.2005 21:32
Es steroiidus neriju. tb riju bet tas bija nosaciiti jo tikai kaa paliig terapiju (naposim, anabol (ar chuusku), winstrol), bet viss paareejais bija injekcijas. Iisteniibaa es pat zijnu savu kljuudu, kapeec man saakaas probleemas: kursa laikaa daudz tuseeju naktiis, dzeeru daudz alkoholu, paaraak daudz treneejos... voti dadzinu sevi. A par bicepsu... ja njem veeraa, ka no 40cm jams nokrities liidz 37 tad tomeer var teikt, ka nekaa vairs naff, bet shai zinjaa daba ir draudziiga ar mani, jo kaa jau zinaams, organismam ir taada kaa atminjas funkcija (hehe...labi skan :D ), tb ja jau reiz biju tik un tik liels, tad formu atguushu meenesha laikaa bez visas kjiimijas....da i kjiimijai vairs negrasos pieveersties, jo man ir ljoti svariigi buut ar savu sievinju kopaa veselam un ilgi...ilgi...ilgi =)

Da ko Juus tam ku! uzmetaaties virsuu... tas tak normaali, ka patiik jaunas sievietes. Vai tad kaads ir redzeejis ja jams draaztu 17gadiigu beernu??? Nee nu ja godiigu, man uz 17gadiigu laikam nemaz nestaaveetu-paaraak beerns veel :D Man mana sieva pietiek!
extra
Re: Ku!
30.08.2005 21:42
a kas no tâs íîmijas notiek?
extra
Re: Ku!
30.08.2005 21:42
nestâv vairs ilgi..ilgi...ilgi???:))
Re: Ku!
30.08.2005 21:49
Staav :) staav krietni labaak kaa bez jamaas...ja goodiigi tad paaraak daudz gribas. Un arii sieviete to nemaz nespeej iisti iztureet (bet ir jau arii labaa izpaliidze labaa duure :D ). Nu ir vel visaadas nepatiikamas fishkas: paaugstinaats asinsspiediens, pastiprinaata uudens aizture organismaa, pastiprinaata sviishana (maigi sakot pastiprinaata), kameer seeszh uz kjiimijas 98%, jo apstaajas dabiigaa spermatogjeneeze un testosterona izstraade (tas gan nenotiek no pacinjas metaana (metanabols) vai naposima). Visai interesantas izjuutas ir kad pauti saraujas un peec tam HCG (gonadotropiina) un klomida terapija peec kuras gaidiishanas sveetki, lai olas paliek taadas kaa bija. Vel lietojot nezheeliigi riit gribaas un tas arii notiek un ja kjiimija tiek izveeleeta taada kas nespiezh uz aknaam, tad paika taados daudzumos to dara zveeriigi. Karoche suudu vairaak nekaa pozitiivaa (ja mochii lielas devas).
extra
Re: Ku!
30.08.2005 22:02
skatos, pats sevi izmanto kâ eksperimentu trusîti :)) nu moins ;) kaifu arî var noíert?
A.
Re: Ku!
30.08.2005 22:03
Nu zinot ku- 45gadi,pliks pakausis, nesportisks.Vârdusakot- nekas ievçrojams.
Re: Ku!
30.08.2005 22:10
To ...
Tu esi ku! advokaate?
Iesaku panjemt pie rocinjas 45g.ku! un doties pie psihiatra. Tu jau arii sheit pashu Dievu teelo....
Maestro
Re: Ku!
30.08.2005 22:19
kas ir ....? Kâds dievîgs radîjums? Un kas ir madara? varbût vçl kâds interesants subjekts te gadâs..?
Re: Ku!
30.08.2005 22:33
To Maestro
Zhetons:)

Man patiik:( ku! sievietes intiimzonu apziimee ar vaardu ''vaavere''.
Man domaat, 18-20gadiigaam... vinjsh apziimee ar ''vaaveriite''.

To ku!
Un kaa tad tu sauc saveejo...;) ????????
Maestro
Re: Ku!
30.08.2005 22:38
Elva, es domâju viòð savçjo sauc par 'dzenîti'... aaa... tas viss tik mîïi liekas.. dzîvnieki tomçr ir forði...ku! tieðâm tik daudz runâ par vâverçm...?
Izskatâs, ka mums ir dzimusi zvaigzne!!
Re: Ku!
30.08.2005 22:38
kaada starpiiba kaa apziimee? Es pec gariigaa to saucu par vaaveri, peteni, apakshluupaam un citaadi :D

extra: neesi nu tik aprobezhota. Nevis experimentu trusiiti bet gan dariju to ko gribeeju, un dariiju jau zinaadams kaa tas izpaudiisies, zinaaju par blakusparaadiibaam utm... kaifu... JAA! Jo biezhaax sex noziimee biezhaaku kaifu ;) Cik aprpobezhotam cilveekam jaabuut lai androgeenos hormonus ieliktu vienaa rindaa ar halucogeenim utm? PSC
Re: Ku!
30.08.2005 22:50
Maestro> es domâju viòð savçjo sauc par 'dzenîti'... aaa... tas viss tik mîïi liekas.. dzîvnieki tomçr ir forði...
:)
Man domaat,vinjam ir kaada psih.trauma... Un kas tur slikts,ja cilveeki iesaka kaadu prof.Dr. tipa psihiatrs.....
Cilveeks ir apseests ar vietu zem jostas..... ;)-
Man arii nepatiik, ka vinjam lj.patiik jaunaas meitenes. Kaut kaads marasms -)
Re: Ku!
30.08.2005 22:52
o boþe... nu cik tad var cepties...
Khmmmm
Re: Ku!
30.08.2005 23:00
puce
tavs niks ir tavas vazhas.
zuzu
Re: Ku!
30.08.2005 23:04
Elva ir debila nedabujusi kuce, tapec ari te cepaas. To pasu var teikt par maestro.
Re: Ku!
30.08.2005 23:04
Visa "cepshanaas" te notiek taapeec ka dazhi liekulji no shaadaam diskusijaam uzbudinaas. Bet lai nebuutu taa ka tos uzreiz atmasko tie ierosina kaadu provokatiivu teemu. Un zinot to ka es no sakta gala forumaa runaaju par visaadaam kuteliigaam lietaam, tie kaifo.
Maestro
Re: Ku!
30.08.2005 23:13
ku! ir vieds.
Kulaks
Re: Ku!
30.08.2005 23:16
Maestro? Pa purnu gribi???
Khmmmm
Re: Ku!
31.08.2005 00:11
Zuzu ir debila nedabujusi kuce, tapec ari te cepaas. To pasu var teikt par ku!
Kulakam
Re: Ku!
31.08.2005 00:15
Paarbaudi savu IQ =)
abc
Re: Ku!
31.08.2005 00:19
zuzu+ku!=viedbraaliiba
Maestro
Re: Ku!
31.08.2005 00:19
Kulak, ðaubos vai Tu uzdroðinâtos. Tieðâm ðaubos.
abc (ei bî sî) :)
Re: Ku!
31.08.2005 08:28
Maestro > Raimond, davai neshaubies, fiksi pie darba!
Re: Ku!
31.08.2005 08:35
Maestro... par mani arii shaubies =]
btw: man liekas ka cepaat daamiites, kuraam pashaam jau sen nav 20 un jamaas to ljoti paardziivo un cepaar arii "puikas", kuri teelo baigi pareizos :)
Eola
Re: Ku!
31.08.2005 08:51
Zini, Mateus, bûtu labâk paklusçjis. Tavus komentârus ðíebina lasît.
dina
Re: Ku!
31.08.2005 09:05
Mateus,
ja jau esi tik "kartigs" biznesmenis ka te sevi reiz deveji.... un LIELU naudu pelni, ka tad Tev sanak laika dzivoties pa so te foruminu??? :DDDD
Loreta
Re: Ku!
31.08.2005 09:15
bçrnudârzs forumâ...
Kulaks
Re: Ku!
31.08.2005 10:00
maestro pretiigais purns driiz vien izskiidiis....
Re: Ku!
31.08.2005 10:23
dina: manupraat Tev nav ne mazaakaas sajeegas kaa es pelnu sev iztiku un ja taa ir kaa es domaaju... tad domaaju, ka Tev nav veerts par to pat domaat, kur nu veel runaat :)

Pie kam...laikam jau uzkaapu uz varzhaciim kaadai pavecai tantei (ne jau peec gadiem, bet peec buutiibas), kurai vairs nav 20, lai arii kaa gribeetos (te es dinu domaaju)...btw... gaidu veetrainas un emocijaam paarpilnas atbildes =)
Re: Ku!
31.08.2005 13:05
Mateus

Tu esi forð un sakarîgs èalis...tâpçc nesaprotu, kâpçc pût tâ foruma masturbçtâja (laikam pareizi bûs onânista) un pedofila ku! taurîtç! Piekrîtu, ka vietumis, Ku! komenti ir sakarîgi, bet tçmas, kas skar jautâjumus kas ir zemâk par jostasvietu, tur ku! sâkas paðapmierinâðanâs process:))) Visam viòa iepriekðminçtajam aprakstam (vecs izvirtis plikpauris zandalçs:)) smieklîgi) varu pieplusot vienmçr spermas pilnas apenes:)))

Ku!

Un saki vçl, ka tâ nav kâ rakstu. Nu paðapmierinies tachu rakstot par klizmâm, biezpieniòiem, tamponiem, hemoroidiem.... kad ar pirkstiòu tâ smuki pa dibentiòu var pagrâbstîties..un ja vçl tas ir jaunai meitenei..un ðtrunts, vai paða meitai vai sveðai jaunkundzei...nu kâ..bikses pilnas?:)))) Ak tu, vecais palaidniek:)))
Sorry, you can't reply to this topic. It has been closed.