Bçrns saindçjies?

Aizsāka Mamma 

Mamma
Bçrns saindçjies?
29.09.2005 08:17
Esmu neziòâ :((
Vakar vakarâ meita (5 g.) vçma, teica, ka b/d esot saçdusies koku vai krûmu lapas- neko sîkâk nezinu.
Pa ceïam no b/d vçmusi, vîrs stâstîja.
Vçlâk vakarâ vçl pâris reizes vçma, pârsvarâ tûlît pçc padzerðanas un 1x arî naktî. Sâpçja vçders.
Domâju, ka pçc izgulçðanâs bûs labi, bet ðorît galîgi vârga, temper. 38 :((
Ko mums darît?
Beisiks
Re: Bçrns saindçjies?
29.09.2005 08:35
Ârstu saukt, protams ! Un uzgriezt b/d audzinâtâjas nr. - noskaidrot, ko tie sîèi tur nobaudîjuði.
Mamma
Re: Bçrns saindçjies?
29.09.2005 08:37
Baidos, ka b/d audzinâtâja nezinâs gan... Ja jau viòa redzçtu, tad nepieïautu tâdu lietu :( Nesaprotu, kur viòa skatîjâs....
Ârstu jau saukðu, bet pirms tam gribçju dzirdçt kâdu padomu.
Beisiks
Re: Bçrns saindçjies?
29.09.2005 09:59
Aga ;) Es jau gan parunâtu arî ar audzeni.
Beisiks
Re: Bçrns saindçjies?
29.09.2005 10:00
Vai tagad sîcei labâk ?
Mamma
Re: Bçrns saindçjies?
29.09.2005 10:04
Nu sliktâk nepaliek, vemðanas vairs nav, dzer, prasa çst, vienîgi nepatîk, ka tâ temperatûra turâs 37,9 :(
Re: Bçrns saindçjies?
29.09.2005 10:24
Vot brînos par tâdiem mammuèiem, piecgadîgs bçrns vemj un ar temperatûru, bet viòa vçl sçþ pie kompja un ar tautu apsprieþâs, ko darît.
Baidos, ka b/d .... - baidies gan, ja ar ðo bçrnu kas notiksies - uztaisîs nâkamo, bet b/d audzin. nu gan netraucçt. Debîla mamma ! - kâ daþiem neveicâs ðai pasaulç ienâkot ...



madara
Mamma
Re: Bçrns saindçjies?
29.09.2005 10:27
madara, slima vai???
Man ir 2 bçrni un abi mçdz (pa retam) slimot ar augstu T. Un, kad tieðâm bija slikti, es saucu âtros, pagulçjâm slimnîcâ pie sistçmas... Tagad situâcija nav tik traka...
Ja neko jçdzîgu pateikt nevari, tikai par debîlu saukt, tad nelien ðet vispâr!
Izskatâs, ka paðai bçrnu nav, citâdi nerunâtu tâdas muïíîbas..
Re: Bçrns saindçjies?
29.09.2005 10:32
Ir jau vçl debîlâkas ar 6 un 10 bçrniem, ko lielies ar 2. Bçrns vemj visu vakaru un temperatûra, bet Tu te spriedelç. Man no tâdâm mâtçm spalva no ðausmâm saceïâs. Nedzemdç, ja nespçj aprûpçt. Man bija tik jauks rîts.



madara
Mamma
Re: Bçrns saindçjies?
29.09.2005 10:34
Dumja tu esi!
Paranoiíe kaut kâda!!
Ej ârstçties....
Re: Bçrns saindçjies?
29.09.2005 10:42
Mamma:

cilvçks (madara), kuram paðam bçrni nav, vienmçr uztver visu pârâk idealizçti-agresîvi. neòem galvâ.
Re: Bçrns saindçjies?
29.09.2005 10:47
Nav vçrts strîdçties, nav tam bçrnam veicies piedzimstot ðâdai mâtei. Turpini vien pïâpât inetâ, lai bçrns pamocâs , varbût pâries, a varbût nç -tad jau redzçs ...



madara
Mamma
Re: Bçrns saindçjies?
29.09.2005 10:56
puce, es jau to sapratu :))
madara, atslâbsti....

Tieshaam neizprotu sho maati.Shii nu nav ta reize kad jaapras padoms internetaa. Vareetu prasiit, ko ja beerns regulaari eed koku lapas vai kaut ko tamliidz.Akuuta lieta! - taatad steidzami griezties pie aarsta.Vai tad leenaa aizdedze, Tev sieviete?
Lilina
Re: Bçrns saindçjies?
29.09.2005 11:01
njaa...domaaju, ka nekas traks...galvenais, ka tagad dzer un prasa eest. Tad jau iet uz labo pusi. Galveinais - vajadzeetu dot dzert vairaak, lai skalojas laukaa. Domaaju, ka dienas laikaa t nokritiisies un viss buus ok.

Madarai-tieshaam nav ko panikot. taa gadaas. Es beerniibaa arii lapas saeedos :)) nekas traks.

Autorei-ja nepaariet veel shodien uz peecpusdienu, tad gan izsauciet aarstu.
Re: Bçrns saindçjies?
29.09.2005 11:06
Þçl bçrna, arî tad kad mâtes uz ielas vai veikalâ sit un rausta savus bçrnus man ir ïoti grûti noturçties, lai neiejauktos.
Nedzemdçjiet - sçdiet un çdiet kûkas un baudiet dzîvi, bet ja reiz ir bçrns, tad ir jâbût mîlestîbai un atbildîbai. Tâ tam vajadzçtu bût, bet lûk - kâdas visâdas debîlas - maigâkais ko âtrumâ varu izdomât, mâtes ir. Besis par to baigais.



madara
Mamma
Re: Bçrns saindçjies?
29.09.2005 11:08
Ar dakteri runâju, stâvoklis ir stabils. Bçrns dzer un arî çd.
Esam ar ìimenes dakteri uz sakariem, ja paliek sliktâk, zinu ko darît. Un arî bçrnu slimnîca nav pârâk tâlu.
Vispâr, es ïoti pârdzîvoju, kad bçrni saslimst, it îpaði, ja ir temperatûra.

Madara= smags gadîjums...
Re: Bçrns saindçjies?
29.09.2005 11:14
Jâ - smags gadîjums - tâdai kâ Tev iztraucçja omulîgo papïâpâðanos par bçrniòu - ai nu dzîvo kâ gribi, Tavi bçrni, Tava dzîve - tikai neraksti par tâm riebeklîbâm forumâ.



madara
Re: Bçrns saindçjies?
29.09.2005 11:15
Bçrnam taèu vajag pediatru , ne ìimenes dakteri - vai ne tâ ?



madara
Mamma
Re: Bçrns saindçjies?
29.09.2005 11:18
Nç, bçrnam vajag ìimenes ârstu, jo viens ìimenes ârsts ir visiem vienas ìimenes locekïiem.
Ìimenes ârsts ir kompetents izlemt, ko bçrnam vajag vai nevajag...

Bet nu nomierinies, trakâ!
Re: Bçrns saindçjies?
29.09.2005 11:19
madara:

piedâvâju Tev nesçdçt forumâ, bet aiziet dzemdçt pâris eòìelîðus un tad spriest.



Ziòojums rediìçts (29-09-2005 11:20)

__________________
dr.puce@gmail.com
Lilina
Re: Bçrns saindçjies?
29.09.2005 11:19
madara, davai turi muti. Domaaju, ka Tev staidzami vajaga psihiatru.
Nav ko te dramatizeet. savus beernus vari valkaat pie pediatriem pie katra siikuma.
Apbrînojama mamma! Ir laiks gan inetâ pasçdçt, gan aprakstît, kâ bçrns vemj un mocâs ar augstu temperatûru visu nakti !!!! Stulba kas stulba ( piedodiet) undiemþçl 2 bçrnu esamîba par gudrîbu un dzîves pieredzi neliecina. Nevajag nemaz îpaðas zinâðanas medicînâ, lai saprastu, ka ðie simptomi - vemðana, augsta temperatûra, sâpes vçderâ - var signalizçt par ïoti nopietnâm saslimðanâm.
Mandomât, ja jau ir PC mâjâs, tad gan jau nauda taksim atrastos, lai aizbrauktu un slimnîcu vai izsauktu âtros!
Cerams, ka ðâda tipa "i-neta mammu" nav daudz !!!!
Lilina
Re: Bçrns saindçjies?
29.09.2005 11:22
37.9 nav nemaz TIK augsta temperatuura, taapeec par to, kursh te ir stulbs, veel vareetu diskuteet.
Cerams, ka taadu dramatisku idinju kaa madara un no malas nav daudz :)
Mamma
Re: Bçrns saindçjies?
29.09.2005 11:24
Ja bçrns slims, vai tas nozîmç, ka es nedrîkstu lietot i-netu... ??

Eu, bet paranoiíu mammu ir vçl vairâk, ðíiet.... :(

Labi, ieðu uzspçlçt cirku ar mazo...
mamma
tu jau esi ðarmanta ar to vien - ka pat niku ziedo ðim vârdam.
lai jums izdodas !
Re: Bçrns saindçjies?
29.09.2005 11:29
Tâ nav saindçðanâs-tas ir Rota vîruss-mçs visa ìimenetikko izslimojâm :(
Turaties un beidzet visi te ðûmçties!!
Re: Bçrns saindçjies?
29.09.2005 11:35
Ðíiet ðo broblçmu var saprast tikai tie, kuriem ir bçrni. vemðana un augsta temp. ir gadîjies gandrîz katram bçrnam. Un ja tu zini, ka bçrns saka, ka ieçdis koku lapas, ta normâli, ka kunìis to nesapratîs. To ka vakarâ vemj un no rîta kunìis vçl nestrâdâ ir normâli, jo pa nakti viòð guï un no ºîta vçl nau atjçdzies pçc vakardienas lapâm. Pa âtro saukðanu bûtu tâ - iedotu tabletîti pret temperatûru vai aizvestu uz infetaloìiju pagulçt. ja nâkamdienâ jût ka var ko iedzert un kustâs - dad vis OK. Par Madaru noteikti ieteiktu tikt paðai pie bçrniòiem, jo demogrâfiskais tâds paðvaks un citas mâmiòas ar sâksi saprast..
Re: Bçrns saindçjies?
29.09.2005 11:41
Zintniek - lasu un brînos - bçrnam 5 gadi, ko viòð visu var sastâstît !? - koku lapas var bût da jebkas cits arî, labs kas labi beidzâs - vai Tu riskçtu ar savu bçrnu - es nç, Tev iesaku vçl òemties prâtâ un tad bçrniòus radît. Tâdas debîlâs jau saprotu tâpat - slinkas bezatbildîgas pïâpâtâjas, par mâti jâkïûst, kad esi tam gatava.



madara
zane
Re: Bçrns saindçjies?
29.09.2005 11:59
Mammai
Man arî ir 2 bçrni. Mazâkajam 5 gadi.
Es nekad dzîvç neesmu noþçlojusi to, ka visâs aizdomîgâs situâcijâs (îpaði augsta temp., vemðana un caureja ilgstoði) esmu zvanîjusi ârstiem un âtrajiem, kas arî pieòem lçmumu vai iesaka, ko darît. Labâk lieku reizi kaut ko izdarît, nekâ ....
Panika manâs mâjas izpauþas tâ - slimnieku lieku maðînâ un rauju pie deþûrârsta vai uz Vienîbas gatvi kaut vai nakts vidû. Toties nekad man nevajadzçs mocîties pârmetumos, ka esmu palaidusi ko bûtisku garâm.
Galvenais bija sev pateikt, ka viss ir atkarîgs no manis. No ârsta - tikai, kad bçrns viòam ir nodots tieði rokâs.
Tas, ko darît riskantâs situâcijâs, ir jâizlemj iepriekð, un vienkârði jârîkojas, savâdâk ar garu filozofçðanu var nokavçt sniegt pirmo palîdzîbu.
Daudzas reizes esmu tâ "izíçrusi" vidusauss iekaisumu pirmajâs slimîbas stundâs, kad pietiek ar vienu mazu ðpricîti.

Lai jums un bçrniem laba veselîba un veiksme visâs lietâs!!!!!

arî mamma
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 23?
Ziņa: