Bçrns saindçjies?

Aizsāka Mamma 

Re: Bçrns saindçjies?
30.09.2005 15:33
Nu ''mamma'' tik tieshaam no mediciinas ir pataalu... :P
Klau, ''mamma'', tas, ko raxta ''puce''...kopijaa iz DELFI, var attiekties uz jebkuru... jo apendiciits ir viltiigs... Pat dakteri biezhi izbriinaas par taa XY formaam... Taatad nezaudee laiku un aizved beernu uz uznjemshanu, lai vinju kaartiigi izmeklee...paveero...
Re: Bçrns saindçjies?
30.09.2005 15:34
to zane
Pamatnostâdnes, protams, paliek, lîdz pilnîgai izaugðanai. Ir jau tomçr tâ, ka sieviete/mamma diezgan labi jût, ka bçrnam kas nopietns.
Re: Bçrns saindçjies?
30.09.2005 15:37
Mazâ >Bet pârçjâm mâmiòâm - sirdsmieru un veselus bçrniòus! Mâmiòas ir gudrâkas par "madarâm". Mâmiòas rullç!!!
;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
Man ir 2 beerni. Par kaadu sirdsmieru tu runaa???
Jo vairaak cilveeks zina, jo mazaak sirdsmiera.....
''madarai ''- daljeeji var piekrist.......
Par engjeliishiem :DDDDDD
to Alstere
Re: Bçrns saindçjies?
30.09.2005 15:40
Ir jau tomçr tâ, ka sieviete/mamma diezgan labi jût, ka bçrnam kas nopietns.

Meegjini veelreiz!!!
:(((
Mazâ
Re: Bçrns saindçjies?
30.09.2005 15:54
To medic.
OK neskaidri izteicos - vçsu prâtu nevis sirdsmieru. Paðai divi, gaidu treðo. Un tie pirmie divi ir tik aktîvi, ka nezin ka izlâdçties... Tâpçc vçss prâts ïoti noderçtu... :)
Re: Bçrns saindçjies?
30.09.2005 16:26
To Mazâ :DDD
Kaada tam ir noziime- 1, 2 vai 3.... beerni.... Kavantitaate:P
Galvenais ir kvalitaate! Par kaadu veel veesu praatu iet runa, man domaat, tas tikai un vieniigi pashapmaans:P
Re: Bçrns saindçjies?
30.09.2005 16:37
Domâjams, ka medic pie katras sîkâkâs galvu sâpes, vçdergraizes vai sliktas dûðas tûlît teðas uz slimnîcas uzòemðanu, jo no ðâdiem simtomiem procentuâli pastâv kâda nopietna kaite. Îstenîbâ bçrni bez vârdiem pasaka vecâkiem, kad tûlît ir nepiecieðama mediíu palîdzîba un to mâmiòa jût! Parasti jau arî sazvana savu ìim. dakteri un tas pasaka ko darît. Ja pie katra sîkâkâ nelabuma vai temperatûras pieðûsiet nopietnu slimîbu - tad tadâ ar var iedzîvoties...
Re: Bçrns saindçjies?
30.09.2005 16:58
Ðíiet, ka tas medic, ir tâ pati persona, kas kâdu laiku atpakaï te forumâ rakstîja nenosvçrtus komentus ar n-tajiem nikiem. Brîþams likâs, ka daþâs diskusijâs viòa oponçja pati sev un rakstîja rakstîðanas pçc. Var jau gadîties, ka pa ðo laiku bûs kaut ko iemâcîjusies un mums bûs interesanti apgût, ko vçrtîgu. Toreiz tâ nebija. Es viòu pçc stila atpazîstu.
Re: Bçrns saindçjies?
30.09.2005 17:01
Ellç nonâks mâmiòas, kas par bçrniem rûpçjas tikai ar savu "juðanu" un Zintnieks jau tur viòas sagaidîs. Labi - pârspîlçts, bet man tâ gribâs pabaidît daþas.
Kâ 21.gs. var kaut ko tik muïíîgu rakstît kâ - "mâmiòa jût " slimîbas diagnozi ! Mana mamma ir mîloða un gudra sieviete, bet visâs lietâs dzîvç païâvusies uz speciâlistiem nevis uz "juðanu" un paldies viòai par to , jo es vçl ðodien nevaru sûdzçties par veselîbu. Zintniek - vot nedrîkst Tev vçl bût bçrni, òemies prâtâ vispirms un beidz skaust naudu ârstiem, skopulis un prâtnieks Tu esi ! Vai gribiet teikt, ka mûsdienâs vçl nemirst bçrni - pajautâjiet tam paðam Pçterim Kïavam cik procentu tas ir vecâku nolaidîbas un pârgudrîbas dçï. Sauciet mani par paranoiíi 101 pakâpç , bet kâ var riskçt ar bçrna veselîbu un dzîvîbu. Nesaprotu, nu vienkârði nesaprotu un arî nevaru beigt brînities kâdas var bût mammas.



madara
Re: Bçrns saindçjies?
30.09.2005 19:41
plants >Ðíiet, ka tas medic, ir tâ pati persona, kas kâdu laiku atpakaï te forumâ rakstîja nenosvçrtus komentus ar n-tajiem nikiem.

Kaa tik tu neesi MF prezidents:P
Sorry,driizaak psihoneirologj.iestaades pacients!!!
Paturi savas paranojiskaas domas pie sevis,iemaacies skaitiit liidz triis un nomierinaatiers. Vai tas ir tik gruuti?
Un veel> es ar tavu ''personu'' negribu ielaisties. Padomaa,kaapeec!!!?!!!
Re: Bçrns saindçjies?
30.09.2005 19:43
To madara

Prieks ir lasiit Tavus komentaarus. Respect! =)
eiropa
Re: Bçrns saindçjies?
30.09.2005 20:10
Ðíiet, ka tas plants ir no tiem plânprâtiem,kam tikai un vienîgi ðíiet -)))
plant!Aizej pie gastroenterologa un psihiatra,ðíiet,viòi ir noilgojuðies pçc planta.:(((
anu
Re: Bçrns saindçjies?
30.09.2005 20:28
zane
Naksts raudasana, kad nevar mazo pamodinat, vajag mazo paverot, man ari no sakuma mazajam tik nakts raudasanas, bez pamosanas bija, tad pievienojas tricesana, sviedri (daudz), acis tadas ipatnejas, druscin raustijas, kliegsana, mammu un teti nepazina, kad nu sitas viss bija kopa sapratam, ka bez arstiem gala netiksim, nu ir ok. Bet sakas viss ar nakts raudasanu...
Mamma
Re: Bçrns saindçjies?
30.09.2005 22:27
Kâ jau bija paredzams pçc bçrna novçrojumiem, kad vakar T nokritâs lîdz normai un vairs nekâpa, bçrns ðorît jutâs labi un mçs pat bijâm patâlâ ekskursijâ, nesen tikai atbraucâm.

Es jau vispâr esmu diezgan paranoiska, kad bçrni slimo, bet vot nesaprotu, kas tâdâ gadîjumâ ir madara un tml. :(((

Paldies, visiem, kas saprot, bet madarveidîgie- ðkic! Nav jûsu kompetence!
Nesija
Re: Bçrns saindçjies?
30.09.2005 23:21
mamma! Paldies Dievinjam,ka neesmu tava meita;) Pirms guleetieshanas neaizmirsti pachuraat/pakakaat un apmazgaaties.
Un- ðkic guleet!
Mamma
Re: Bçrns saindçjies?
30.09.2005 23:40
Skat. Zintnieka komentu 16:37- pareizi vârdi....
Nesija- ej taèu tu galîgi.... nu tu jau zini kur ;))))
Re: Bçrns saindçjies?
01.10.2005 01:46
madara

Kaapeec tu noliedz to ka vecaaki var buut speejiigi noveerteet to cik liela apjoma mediciiniskaa paliidziiba ir nepiecieshama beernam. Nevajag jau visus ar vienu meeru meerot. Ja tava mamma ir bijusi nejeega tad nevajag pasludinaat sho truukumu kaa pozitiivu iipashiibu. Turklaat daudziem ir bijusi arii negatiiva pieredze ar mediciinas darbiniekiem taa kaa nav nekaada veeleeshanaas siikumu deelj skriet pie aarsta.
Nesija
Re: Bçrns saindçjies?
01.10.2005 13:35
mammai ;)
Aizej pati, aprobezhota buutne;)> tavs teksts> nu tu jau zini kur ;)))) Vari kopaa ar ''zintnieku'' -)
Mamma
Re: Bçrns saindçjies?
01.10.2005 14:02
Pati esi aprobeþota, ja nevari sajçgt, kurâ gadîjumâ bûtu bçrns jâved pie ârsta vai jâsauc âtrie un, kurâ nç!!
Tu jau, laikam skrien pie ârsta, kad vien bçrns noðíaudâs, noklepojas vai norauj zobu, sorry!
"Laimîgie dakteri!"
Madara un lîdzîgi domâjoðie! Jums laikam ïoti patîk, ka mazo ar augstu T un sliktu paðsajûtu vazâ kaut vai nakts vidû pa uzòemðanu un, tad vçl paiet laiks, kamçr tiek nodaïâ un, tad analîzes, adata vçnâ... un otrâ dienâ, kad bçrns jûtas labi, vienalga paiet puse dienas, kamçr tiek laukâ no turienes. Pareizi, vieglâkais ceïð jau iegrûst slimnîcâ un sazâïot- tâ teikt profilaksei! ;(( Es, piemçram, negribu katru reizi pakïaut mokâm savu bçrnu BEZ vajadzîbas, tâpçc man ir dots prâts un intuîcija, lai varu saprast un izvçrtçt savu bçrnu veselîbas stâvokli un, ja bûs vajadzîga akûta ârstu palîdzîba, es to zinâðu, bet ja nç, tad pietiek ar telefonisku konsultâciju ar ìimenes ârtu.
Pârçjie, kas nemîl savus bçrnus, var vazât pie dakteriem un pa slimnîcâm bez vajadzîbas, cik uziet- þçl tikai tos bçrnus...
Moljers
Re: Bçrns saindçjies?
01.10.2005 14:16
Pçdçjâ mçneða laikâ dzirdçju 2 stâstus.
1. Bçrns mira ÂP maðînâ pa ceïam uz slimnîcu, jo tika 2 dienas ârstçts mâjas ar augstu t, un sliktu dûðu, diagnoze akûts perforatîvs apendicîts.
2. paðreiz mirst jauna sieviete, kuru vecâki neïâva radikâli operçt (audzçjs bija kâjas kaulos un vajadzçja amputçt kâju) neïâva starot un dot íimioterapijas preperâtus, bet 3 gadus veda pie dziedniekiem, saules enerìijas sakopotâjiem u.t.t. pçdçjais, ko viòi darîja meitai - aizveda uz vidusjûru uzòemt saules enerìiju.
Man rodas jautâjums, vai vecâkus nevajadzçtu tiesât par apzinâtu slepkavîbu ?
Kam tas bûtu ðajâ valstî jâdara (jâierosina kriminâllieta) ?
Nesija
Re: Bçrns saindçjies?
01.10.2005 14:21
Buutu jau briinums,ka tik ljaunai maatei beerns neslimotu.Tas viss tev ir par tavu muti! Tas kaa bumerangs tev atnaak atpakalj,sorry,taviem beerniem.
Taapeec veelreiz atgaadinu > Pati esi aprobeþota!!!
Un es jau bez vajadziibas nevazaaju savus beernus pa dakteriem,jo esmu zinosha mamma,ne taada kaa tu,kas prasa padomu MF.Tik pashas veelamu=)
Mamma
Re: Bçrns saindçjies?
01.10.2005 14:27
Nesija, nu neticu gan, ka tavi bçrni neslimo.... ja jau esi lietas kursâ, kas jâdara tâdos gadîjumos ;))) Smieklîgi skan no tavas puses: "Esmu zonoða mamma..." Nu tad sçdi un zini, ko kasies...!

Moljer, neaizej galçjîbâs... Ja turâs augsta T, es saucu ârstu, vai pat âtros... bet bija 37,9 un kad nokritâs (bez pretdrudþa zâïu lietoðanas), tad vairs nekâpa...
Re: Bçrns saindçjies?
01.10.2005 16:41
Domâju,ka madara, Nesija, medic un vçl viens otrs ðeit ir viens un tas pats cilvçks. Ar psihisku slimîbu, man tâ ðíiet.
Mamma - nav jçgas uztraukties ka slims cilvçks tev uzbrûk un cenðas izsist no lîdzsvara. Diskutçt ir jçga ar veseliem. Vari vienîgi mçìinât saprast ðo slimnieci, jo ðíiet ka viòai dzîvç trûcis mîïuma un uzmanîbas.
nezinîðiem
Re: Bçrns saindçjies?
01.10.2005 16:48
Tulkojumâ vârds - nozîmç- krûts.
Nesija
Re: Bçrns saindçjies?
01.10.2005 16:55
tu domaa, ka tavas mutes negaacijas nesasniedz tavus beernus?
tu pati arii nopelni saviem beerniem visas kaites. Diivaine tu esi!!!

mamma=x
mamma=neziniishiem
Sieviete no malas
Re: Bçrns saindçjies?
01.10.2005 17:58
Mamma-Tu esi laba mamma,neðaubies!- un Tev nav visâdiem kretîniem jâatskaitâs un tas jâpierâda!
Labi,ka mazule vesela.Es bçrnîbâ apçdu kaktusu:)) (Ziemassvçtku,ar visiem ziediòiem).Ceru,ka Tava paðas veselîba nav cietusi no komentu lasîðanas.Te bieþi iemaldâs psihiski nestabili cilvçciòi,kas meklç padomu,tâpat kâ Tu.
Lai mums visiem veselîba!
Mamma
Re: Bçrns saindçjies?
01.10.2005 18:46
Sieveite no malas,
paldies, es jau arî tâ domâju, ka man tiem "gudrîðiem" neko nevajag pierâdît. Viòi pat neievçroja, ka rakstu, ka bçrns sen jau vesels, bet ieciklçjuðies uz savu viedokli "pareizo".
Par kaktusu gan tagad var pasmieties, bet toreiz Taviem vecâkiem droði vien nebija lîdz smaidam :)
Sieviete no malas
Re: Bçrns saindçjies?
01.10.2005 19:20
Arî mans bçrns reiz saindçjâs(ar Mârupes guríi).To jau var manît,kad lieta kïust nopietna.Uz vakaru vemðana un caureja tik pastiprinâjâs, 39 temperatûra,tad gan saucâm ârstu.Pirms tam mçgînâju ar ogli,daudz ðíidruma,bet kïuva tikai sliktâk.Tad saucu âtros un bçrns slimnîcâ 2 dienâs tika uz peciòâm.
Lai Tev veicas!
mono
Re: Bçrns saindçjies?
01.10.2005 19:48
mamma sarunaajaas pati ar sevi.
Re, ko dara stress.
Ak, shausmas;)
Sieviete no malas
Re: Bçrns saindçjies?
01.10.2005 20:31
Nç,tieðâm ðovakar te trako nams pie i-neta ticis! Nu jau mono-nesij-madara-laine....vai nevar norimties???
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 11?
Ziņa: