Bçrns saindçjies?

Aizsāka Mamma 

mono
Re: Bçrns saindçjies?
01.10.2005 20:42
Sieviete no malas :P
tu runaa par sevi un ar sevi, ar ko arii apsveicu:P
Mamma
Re: Bçrns saindçjies?
01.10.2005 22:21
Pati ar sevi sarunâjas varbût vienîgi madara, jo man, 2 bçrnu mâtei, ðodien bija arî cits ko darît..
Kas vçl par mono uzradies, kam interesç pçkðòi ðî tçma? Kur aizvakar biji, kad vajadzçja padomu?
Sviests ar jums ïautiòi, palasiet vçlreiz no sâkuma manus komentus.
mono
Re: Bçrns saindçjies?
02.10.2005 01:01
Mamma Kas vçl par mono uzradies, kam interesç pçkðòi ðî tçma? Kur aizvakar biji, kad vajadzçja padomu?

Te pareizi tevi raksturoja - diivaine :P
Gruuti noticeet,ka tu esi ''mamma''.
Visdriizaak-iigna dzemdeetaaja.
Mamma
Re: Bçrns saindçjies?
02.10.2005 10:55
mono- Slima suòa murgi.
!
Re: Bçrns saindçjies?
02.10.2005 17:12
Mamma- Slima suòa murgi.
go
Re: Bçrns saindçjies?
02.10.2005 19:17
Madaras stils paðerps, bet, izlasot autores vçstîjumu, pirmais, kas ieðâvâs prâtâ - kâ var par to vispirms prasît forumâ un nevis kaut vai piezvanît uz âtrajiem. Laikam arî esmu idealizçti - agresîva ((c) Pûce), jo paðai bçrnu nav. Bet te man atkal japiekrît Madarai, jo ja pat manam sunim tâ gadîtos, vispirms vestu pie ârsta. Nu kâ var mâte novçrtçt, cik ïoti un kâpçc bçrnam sâp vçders? Turklât bçrniòð visu laiku vçma. Jebkurâ gadîjumâ riskanti.
PS. Izbrîna gan teksti par to, kurð kuram negribçtu bût bçrns, tas ir kaut kas lîdzîgs sitienam zem jostas vietas. Fui!
x
Re: Bçrns saindçjies?
02.10.2005 20:31
To go
Atslaabsti!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 13?
Ziņa: