Sex 15 gados.

Aizsāka Celms 

Trix
Re: Sex 15 gados.
28.11.2005 09:52
>Vieniigais ir gruuti kad draugi saka kapeec tu vinju vel neesi izdraasi utt
Nu, Celm, atsaucu savus vaardus. Ja domaa paarguleet ar meiteni, lai uzlabotu savu imidzhu kaut kaadu lohu aciis, tad gan to dariit tik agri NEVAJAG.

>Bet tomeer ir taads slikts teiciens "ja nedraaziisi tu tad raaziis kaads cits" un es negribu lai vinju draastu kaads cits.
??? Tad kam Tev to meiteni, ja vinjai nestabila intiimaa psihe? Un pieteikt savas iipashumtiesiibas ar dzimumaktu ir stulbi. Peec seksa ar tevi gan vinja var guleet ar visiem, ar ko vien iegribas. Kameer vinja veel ir nevainiiga (ja veel ir, protams) tad 3x padomaas, pirms ar kaadu guleet. Taa tev ir lielaaka garantija, ka cits nepielaviisies.

Eh, Celms, pieaudz vispirms gariigi, taads beerninjsh vien esi savaa domaashanaa. Fizisks sekss praata daudzumu nevairo.
Re: Sex 15 gados.
28.11.2005 10:08
Kam tad iisti to sesku 15 gados vajag tev jeb tavi meitenei? Nu 15 gados tieshi saak gribeeties bet meiteneem jau laikam ar paraadaas veeleeshanaas tikai tas ir intiimi nenobriedusi psihe tur arii nekas var nesanaakt cush vien... Un meitenei vispaar nekaads labums ja tev varbuut kaut kas vai arii nekas
Re: Sex 15 gados.
28.11.2005 16:40
Trix, Nu labi man p.h uz draugiem.
Tieshi taa vinja vel ir nevainiiga un ja mums ar vinju buutu sex vinja mani atcereetos visu muuzhu, pirmaa reize tak ir neaizmirstama.
Re: Sex 15 gados.
28.11.2005 16:53
JOhan, man vajag sexu, bet ne taadeelj ka to fiziski gribaas, bet gan taadeelj ka gribu lai vinja mani atcereeetos visu muuzhu un kaa jau teicu negribu lai veelaak vinju kaads cits draastu, piemeera izshkjirsimies un veelaak nozeeloshu ka nebija man ar vinju sexa. Ja es buutu parliecinaats ka vinja ar mani buus kopaa vismaz veel gadu tad es vareetu paciest un iztiks bez sexa.
Kaíuks
Re: Sex 15 gados.
28.11.2005 16:55
Nu, no savas pieauguðas sievietes skatîjuma..atceros 9.klasi.Nav taisnîba,ka meitenes ðadâ vecumâ nav spçjîgas uz normâlu,labu seksu.Ar savu draugu-klasesbiedru bijâm tâ sagribçjuðies,ka pirmais orgasms man bija,vienkârði buèojoties ar viòu.
Abiem nekâdas pieredzes,bet bauda bija neaizmirstama.
Ja abi esat prâtîgi,kâpçc nemîlçties? Kâda nozîme 18 vai 15 gadiòi.
susu
Re: Sex 15 gados.
28.11.2005 17:03
jaa-pirmaa reize ir neaizmirstama, tikai tai ir divas puses: 1. patiikamaas atminjas un 2. nepatiikamaas....
nelaimîgâ
Re: Sex 15 gados.
28.11.2005 17:05
Celm, man 1. reize 15 g.vecumâ bija neaizmirstami pretîga.
Tevî runâ tâds kâ îpaðnieks. Cilvçku, t.sk. sievieti, nevar dabût savâ îpaðumâ! Kâpçc tieði TU lai viòai bûtu tas pirmais un vismîïâkais !? Ïauj tak viòai paðai nobriest prâtiòâ un sapraðanâ un izvçlçties kuru viòa gribçs par savu pirmo!

Un ja pati izvçlçsies tevi - nu tad tikai vari priecâties par to! Ja ne - tad tur neko nevari darît! Tad atlaid viòu, lai jau tiek citam, ja viòa tâ gribçs. Cilvçku nevar visâdi vardarbîgi un emocionâli iespaidot! Tâ tikai kïûsi par riebekli viòas acîs!

Varbût labâk pamçìini citâdi gût viòas ievçrîbu. Piemçram ar zinâðanâm vai kâdiem sasniegumiem, vai izrâdi viòai uzmanîbu, pârsteidz kaut kâ. Nu nezinu, izdomâ.
Un tad, ja viòa pirmâ sâks tevi gribçt, nu tad super!
Re: Sex 15 gados.
28.11.2005 17:13
Labi! Bet ja vinja tagad grib ar mani miileeties nevis taadeelj lai man iepatiktos, bet vnk gribaas, tad to var dariit?
Kaíuks
Re: Sex 15 gados.
28.11.2005 17:18
Protams,ka var mîlçties,ja abiem gribas.Kâpçc seksam starp jaunieðiem jâbût pamatotam ar mûþîgu mîlestîbu? Visâ garajâ dzîves ceïâ taèu sastopam daþâdus partnerus un gad;ijuma seksu neviens vairs nenosoda.Un,ja Tev tâ meitene patîk un viòai Tu ar-uz priekðu.Tikai prâtîgi ar izsargâðanos!!
nelaimîgâ
Re: Sex 15 gados.
28.11.2005 17:18
Oi cik sareþìîti... Labâk jau tai meièai ar bûtu morâli nobriest pirms sâkt to lietu, bet ja nu jums tâ lielâ mîla - kâ Romeo un Dþuljeta.... Nu jâklausa savai sirdsbalsij..... ja ticat ka tâ jums abiem labâk..... Veiksmi!!
Re: Sex 15 gados.
28.11.2005 17:22
Es vienreiz vinjai prasiju kas vinju attur no sexa, vinja atbildeeja tas ka vinjai ir 15 gadu (tas bija vieniigais iemesls).
Klera
Re: Sex 15 gados.
28.11.2005 17:43
protams, tagad jau visi ljoti advanceeti, bet iisteniibaa, ljauj tak tieshaam meitenei izaugt! Vienkaarshi izaugt!

Man liekas, ka ir ideaali, ja var izbaudiit sho laiku, kad pasha sex veel nav, bet viss cits jeb paareejais ir iespeejams, glaasti, arvien kaislaaki, maigaaki, zinoshaaki, kad var skuupstiities ilgi un nav jaauztraucas, starp citu mees taa novilkaam pusotru gadu un atceros to vienmeer ar laimi, pat ja vinjs nebuutu bijis man pirmais, vienalga visu muuzhu vinju atcereetos:)

Un sex bija tikai, kad pabeidzu v-skolu, jaunieshos klausoties, bez maz jaasaak kauneeties, ka tik veelu:))))
Re: Sex 15 gados.
28.11.2005 18:34
man arii pirmais sex bija tajos pashos 15. un tagad es nozheeloju. kaut gan tad likaas, ka viss ir baigi jauki un pareizi, tachu peec pirmaa viiriesha aatri vien naak otrais treshais un naakamie. un tagad, kad esmu satikusi cilveeku, kuru tieshaam miilu, izraadaas, ka vinjam (lai arii ir par mani 4,5 gadus vecaaks) to sievieshu ir bijis pulka mazaak nekaa man viirieshu.
un kaa man tagad jaajuutas?... vainiigai? nee. tachu nekaadas lielaas jeegas no taa, kas bijis ppirms vinja arii nav, un nejustos daudz sliktaak arii tad, ja vinjsh man buutu pirmais.
taa luuk.
Re: Sex 15 gados.
28.11.2005 18:34
bet par draugu attieksmi runaajot - kad es maaciijos kaadaa 9.klasee, arii visi skukji lieliijaas, ka visam jau sex ir bijis - taads un shitaads, orgasms aiz orgasma. beigaas, kad es zaudeeju nevainiibu, izraadiijaas, ka esmu pirmaa no visaam, kas to TIESHAAM izdariija...
Re: Sex 15 gados.
28.11.2005 18:43
Tad iznaak ka es varu ar vinju miileeties tikai vispirms jaauzzina vai vinja tieshaam mani miil:) Taaks cik ilgi jaabuut kopaa lai cilveeks vareetu iemiileet otru cilveeku? Kaa atshkjiraas miilestiiba no simpaatijas?
Re: Sex 15 gados.
28.11.2005 18:46
muljkjiigi jautaajumi.
beigu beigaaas - ja vinja grib miileeeties, lai miileejas. ja nee - nee. bet Tev tas vinjai nav ne jaauzspiezh, ne jaatincina:"kad tad beidzot sagribeesi". kad sagribees, pati pateiks. ja nesaka, taatad negrib ;P
Re: Sex 15 gados.
28.11.2005 18:49
Bljaaviens uz es to tieshi visu laiku biju darijis:D
Labi tagad centiishos vinjai neko neuzspiest:)
Re: Sex 15 gados.
28.11.2005 18:52
saproti, ja Tu vinju tracinaasi ar taadiem jautaajumiem, tad meitene vienkaarshi nolems, ka Tev no vinjas neko citu nevajag! taa kaa apdomaa pats, vai vinja Tev tieshaam kaut ko noziimeee, vai arii tikai gribi buut vinjai pirmais, lai "visu muuzu atceras"??
chudogirl
Re: Sex 15 gados.
28.11.2005 18:58
Patiesîbâ apsveicami, ka Celms kaut nedaudz par to aizdomâjas, nevis tikai dara.

Celmam
Ja meitene saka, ka pagaidâm negrib sexu, jo viòai ir tikai 15gadu, tad vajag to respektçt, viòa to novçrtçs. Acîmredzot viòa tam vçl nav gatava un uzskata, ka par agru. Ja viòa piekritîs tikai tâpçc, ka tu to gribi, nekas labs nesanâks, tikai satraumçsi meiteni un tici man - varbût tevi arî atcerçsies visu mûþu, bet ïoti iespçjams - ne ar labu prâtu.

"ja nebuus sexa tad driiz vien viens otram apniksimi" pamçìinâsiet seksu un ko tâlâk? atkal paliks garlaicîgi. meklçsi citu partneri? Katrâ gadîjumâ ar seksu nav jânodarbojas, lai kliedçtu garlaicîbu, vismaz 15 gadu vecumâ ne. Pirmo reizi varçtu atïauties arî tâpçc, ka partneris ir ïoti mîïð un îpaðs, nevis tâpçc, ka apnicis.

Starp citu, cik ilgi jûs esat pâris?

Statistikai - man pirmais sex bija 16.5 gados, lîdz tam 2 gadus ar to puisi draudzçjamies. Bet tas bija 10 gadus atpakaï:) Toreiz to izdarîju gan ziòkâres pçc, gan tâpçc, ka likâs, ka visi to dara, bet reâli varbut pâris meitenes no klases bija nodarbojuðâs ar seksu. Neko nebûtu zaudçjusi, ja vçl nogaidîtu.
Re: Sex 15 gados.
28.11.2005 19:06
Mees kopaa jau esam 6meeneshus:) Laikam jau naaksies uzgaidiit:)
,,,
Re: Sex 15 gados.
28.11.2005 20:38
Jau 6 mçneðus. Jâ, tas ir pamatots iemesls, lai atcerçtos uz visu mûþu, ja ne citâdi, tad kâ pirmo drâzçju. Nabaga meitene.
Re: Sex 15 gados.
28.11.2005 20:42
15 gados 6 meeneshi shkjiet VESELA MUUZHIIBA. ja ne vairaak ;))
,,,
Re: Sex 15 gados.
28.11.2005 21:13
To jau es neapðaubu. Bet meiteni tik un tâ þçl. Uz ðitâda pajoïa uztrâpît. Tâdu toè pçc tam var visu mûþu atcerçties un elkoòos kost par paðas stulbumu.
Re: Sex 15 gados.
28.11.2005 21:17
nu cerams jau, ka puika naaks pie praata un muljkjiibas nesadariis...
Re: Sex 15 gados.
28.11.2005 22:21
,,,: pats tu pajolinj6, es vnk intereseejos un gribeeju uzzinaat dazaadus viedokljus, cits manaa vietaa jau sen pirmajaa meenesii vinju izdraastu!!!
,,,
Re: Sex 15 gados.
28.11.2005 22:22
Kâda tur mîlestîba, ja lieto tikai un vienîgi vârdus izdrâzt????
Labdaris...
Re: Sex 15 gados.
28.11.2005 22:30
Ja tu paskatiitos veeriigaak dazaas vietaas es ari lietoju vaartu "miileeties" , bet tas taa. Varbuut es vnk esmu rupjsh cilveeks, rupjiem cilveekiem arii var buut miilestiiba:P
SUGARCUBE
Re: Sex 15 gados.
28.11.2005 23:02
Zini man ar ta bija - man 16 , puisim 15. Kaukaada miiciishanaas. Pectam ilgi negribeejass. Bet saikne gan izveidojas. Nevareeju to partraukt tagat ari nevaru un ta eed muus abus nost - i vinju i mani... Ja gribat patrenneeties , tad ok - uz priekshu, busiet lieliski gultaa kad buus 19 un citi nemaakulji ,un nebuus probleema ka tik nepazaudeet nevainiibu ar neisto , jo vienkaarshi vairs nebuus ko zaudeet. Nu ko - ja izdraaziisi vinju vinja tevi atcereesies visu muuzu, pirmo reizi jau gan ar labu neatceras , tas gan ;DD
Re: Sex 15 gados.
28.11.2005 23:10
:D Nekas buus veel otraa reize!
Piparins
Re: Sex 15 gados.
29.11.2005 14:41
Labâk sâkat ar vienkârðu pamîïoðanos un kad meitene bûs 100% pârliecinâta, ka patieðâm gribâs, tad arî bûs îstais laiks. Jo pretâjâ gadîjumâ, t.i., ja netieði piespiedîsi viòu, otro reizi nesagaidîsi...(no pieredzes).
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 25?
Ziņa: