psihoterapeits

Aizsāka Minkaane 

psihoterapeits
06.12.2005 17:37
labdien...

Iesakiet luudzu jauku un milju psihoterapeitu - mekleeju, mekleeju, bet kaut kaa bail kluudiities speciaalistaa...varbuut juusu pieredze paliidzees!
rainbow
Re: psihoterapeits
06.12.2005 17:39
Dr. Blumbergs - Gjimenes Centrs
Profesors X
Re: psihoterapeits
06.12.2005 17:42
Psihoterapeitam nav jâbût ne mîïam, ne labam, bet profesionâlam. Jâskatâs arî tas, kâda paðai problçma, jo arî psihoterapeiti specializçjas. Piemçram, labas atsauksmes esmu dzirdçjis par V.Rudzîti - viòð izmanto psihodrâmas tehniku.
exy
Re: psihoterapeits
06.12.2005 17:44
Anita Kanele - salons ANITA
exy
Re: psihoterapeits
06.12.2005 17:45
Profesors X
viòð izmanto psihodrâmas tehniku.

Kaa tas ir?
Piem., es negribu atgriezties pagaatnee.........
,,,
Re: psihoterapeits
06.12.2005 17:45
Bet V. Rudzîtis pilnîgi noteikti nav ne mîïs, ne jauks. Gana skarbs vîrietis.
Re: psihoterapeits
06.12.2005 17:53
Nju probleemas man ir ar pashveerteejumu ... taa man ir liela probleema!
,,,
Re: psihoterapeits
06.12.2005 17:56
Ir dzirdçts sakâm, ka mâjsiamnieces ar zemu paðvçrtçjumu un gïçvi vîrieði Rudzîða kungam ir saldais çdiens. tâ kâ- ja esi jûtîga dvçsele, meklç ko citu. Gan jau, ka bûtu efektîvi, tik varçtu bût arî sâpîgi.
Re: psihoterapeits
06.12.2005 18:04
Neveelos veel dziivi padariit saapiigaaku nekaa tagad taa ir...ir kaadi citi padomi?
Alstere_m
Re: psihoterapeits
06.12.2005 18:06
Bez "saapeem" psihoterapijaa neiztiksi, ja gribi rezultaau. Tas ir aarsta un pacienta kopiigs darbs. Un nav viegli sagremot to, kas atklaajas par sevi.
Re: psihoterapeits
06.12.2005 18:16
Principaa....esmu pie ljoti daudziem secinaajumiem tikusi pati, bt tagad juutu, ka taalaak skjetinaat pavedienu ir pagruuti..

Alstere, man ir pieredze ar psihoterapijas seansiem...zinu, ka saapiigi, bet man vajadziigs miiljsh cilveeks, kas absoluuti negarantee nesaapiigumu:) Man neipecieshams cilveeks, kuram varu staastiit un just, ka mani klausaas un saprot, jo tikai taadaa gadijumaa var gaidtiit rezultaatus!
Ezitis
Re: psihoterapeits
06.12.2005 18:21
Dr. Tija Vanaga. Kaut kur internetaa ir jabut vinas tel, laikam lapaa pie psihoterapeitiem.
Re: psihoterapeits
06.12.2005 18:28
Paldies, Eziiti:)
Profesors X
Re: psihoterapeits
06.12.2005 18:39
Psihodrâma ir metode, kuras laikâ izmanto lomu spçli - pacients mçìina iejusties, kâ viòð justos, ja bûtu priekðnieks, ja mâte vai tçvs. Piemçram, saliekot telpâ krçslus daþâdâs pozîcijâs un mçìinot uz tiem nosçsties un pajautât, kâdas ir sajûtas.

Tas, ko daþi sauc par asumiem terapijas laikâ, bieþi ir tas, ko sauc par konfrontâciju - terapeitam nâkas ar vârdiem izsaukt pacientâ kâdas izstumtâs sajûtas, piemçram, dusmas, lai pacients mâcîtos tâs atpazît pats, nevis izstumt.
Ezitis
Re: psihoterapeits
06.12.2005 19:03
Klau Profesor x. Es kadreiz gaju uz psihodramu, tad pametu, un nu ir atkal doma, bet nevaru sanemties. Man reali bail dzirdet patiesibu par sevi no citiem. Vai tu ej uz grupu, vai kaa?
Profesors X
Re: psihoterapeits
06.12.2005 19:11
Neesmu gaajis uz grupu, esmu iizmantojis citus veidus.

Bet ja Tev ir interese par grupu terapiju, tad iesaku - noteikti nenozheelosi.

Terapeits tev neko priekðâ neteiks, visu ko tu vari izdarît un pateikt bûs tas, ko pateiksi pats.

Ja Tev bail no sevis, tad jau ir ko slçpt.
alko
Re: psihoterapeits
06.12.2005 19:13
exy, kas tas par salonu ANITA? Kur tas atrodas un ar ko nodarbojas?
Ezitis
Re: psihoterapeits
06.12.2005 19:26
Bet protams, ka ir ko sleept, visadas tumsas un riebigas lietas:) bet ja nopietni, kad gaju ieprieks uz grupu, man bija gruti pienemt citus cilvekus. Man vispar ir milzigas problemas saprasties ar cilvekiem, lidz ar to, man to grupu vajag kaa eest:)
Profesors X
Re: psihoterapeits
06.12.2005 19:35
Tad tik uz priekðu!
Hmmm
Re: psihoterapeits
06.12.2005 19:53
to rainbow

Blumbergs nav Dr.
exy
Re: psihoterapeits
06.12.2005 21:23
Veseliibas salons ANITA
Briiviibas 47, mansards Tel. 7 502 294 Psihoterapeite Anita Kanele
www.7222222.lv/anita
exy
Re: psihoterapeits
06.12.2005 21:28
alko! Psihoterapija(NLP) Tur arii lasi...
,,,
Re: psihoterapeits
06.12.2005 21:32
Tik jâòem vçrâ, ka kopumâ Kaneles kundze ir gana netradicionâla tante. nez kâ tas attiecas uz psihoterapijas praksi.
Un vçl jautâjums kâ to ietekmç NLP?
pelçkâ pele
Re: psihoterapeits
07.12.2005 09:03
,,,-
tieði tâ arî ietekmç - viòa izmanto NLP metodes.
Katram, protams, savs, bet es labâk pieturçtos pie "klasiskâm vçrtîbâm". Tas gan nozîmç, kâ minkâne teica - atgrieðanos pagâtnç. Bet varbût ir vçrts.
Ir arî citas metodes, piem. kognitîvâ psiholoìija (nezinu gan vai Latvijâ kâds ar to nodarbojas - kâdreiz runâja, ka G.Taivâne) un eksistenciâlâ psih. - A.J.Stabingis par piemçru.
Vienlaikus esmu arî dzirdçjusi, ka tâs metodes, kas ir âtrâkas un mazâk sâpîgas, dod îslaicîgâkus rezultâus - un terapija jâatkârto.
Profesors X
Re: psihoterapeits
07.12.2005 10:15
Viss ir atkarîgs no paða cilvçka. Dzîve var izmainîties vienas dienas laikâ, ja ir pietiekami spçcîgas impulss.

Garâkas terapijas ir arî dârgâkas terapijas, jo nâkas maksât ilgâku laiku :(

Nu, johaidî, palasiet kaut viens taèu kâdu psiholoìijas þurnâlu vai grâmatu, tad arî skaidrâka bilde bûs!!!!!!

Varbût jûs tagad gribat, lai kâds brînumdakterîtis visu jums pasaka priekðâ jau ðeit, forumâ??? Atbildes ir tikai un vienîgi jûsos!!!! Neviens cits jûsu dzîvi nedzîvos!!!!
Re: psihoterapeits
07.12.2005 10:29
"Atbildes ir tikai un vienîgi jûsos!!!!"

Tieshi taa, Profesor!
Un tad, kad visi to sapratiis, psihoterapeitiem buus jaapaarkvalificeejaas:)
Profesors X
Re: psihoterapeits
07.12.2005 11:29
Bet diezin vai kâdreiz tâ bûs, jo uz vardarbîbu, agresiju tendçti cilvçki nemaz mazâk nekïûst. Vardarbîba vairo vardarbîbu: tçvs ir dusmîgs uz dçlu, tâpec to sit, dçls izaug liels un neprot citâdi izteikt dusmas savukârt uz savu dçlu kâ viòu sitot, bet kad viòa dçls izaug liels, tad... utt
bono
Re: psihoterapeits
07.12.2005 11:36
es ârstçjos no sociofobijas. Vai kâdam ðeit vçl ir lîdzîgas problçmas?
Re: psihoterapeits
07.12.2005 11:37
... bet kad viòa dçls izaug liels, tad...saak domaat:)
Ðerila
Re: psihoterapeits
07.12.2005 11:58
Ïoti jauka ir Vita Kârkliòa! Tel 6585052
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 16?
Ziņa: