psihoterapeits

Aizsāka Minkaane 

Profesors X
Re: psihoterapeits
07.12.2005 12:06
Paveicas, ja sâk domât, bet daþreiz arî nesâk...
pelçkâ pele
Re: psihoterapeits
07.12.2005 12:15
mellene-
jâ, atbildes ir tikai un vienîgi mûsos. Bet ne vienmçr mçs paði tâs protam ieraudzît. Un te tad arî vajadzîgs psihoterapeits, kas norâda virzienu kurâ meklçt. Esmu pârliecinâta par to, ka tas terapeits, kurð pasaka priekðâ pareizâs atbildes nav labs speciâlists. Labs ir tas, kurð palîdz savam klientam paðam atrast atbildes.
Ezitis
Re: psihoterapeits
07.12.2005 12:22
Es nesaubos, ka ilgi un dikti kimerejoties, terejot kaudzi laika, naudas un nervu, es spetu salabot savu automasinu. Bet kada suna pec? Ja man ir velesanas remontet masinu, vai man neietu atrak un labak, ja man palidzetu kads mehanikis. Tak logiski? Vai varbt nee:)
pelçkâ pele
Re: psihoterapeits
07.12.2005 12:35
ezîtim-
automaðîna tomçr nav cilvçks ar savâm domâm un pârliecîbu. Cilvçkam tu vari cik vien gribi stâstît par to, kas ir viòa problçmu cçlonis - ja viòam tas nepatîk vai ðíiet nepareizi (psih.to sauc par problçmas noliegðanu) viòð to neòems vçrâ (kâ redzam no blakus tçmas, kur puisis visas vainas meklç tikai un vienîgi savâ meitenç). Turpretî, ja viòð tiek prasmîga speciâlista vadîts (bieþi paðam to nepazinoties) un viòam ðíiet, ka pats ir atradis atbildes - rezultâts ir daudz labâks.
exy
Re: psihoterapeits
07.12.2005 13:18
, , ,

Un ko Tu piedaavaa - 100% tradicionaali...???
Vai zini, ka citur pasaulee tieshi kombineejot ne-/tradic. metodes guust veelamo rezultaatu un pie tam lj.aatri...
Re: psihoterapeits
07.12.2005 13:40
Eziiti, bet tikai pats savu mashiinu labos kaa SAVU mashiinu un tikai pats savu mashiinu paziist vislabaak. Un tikai tad, kad pats buusi labojis, sapratiisi , kur ir vaajaa vieta naakoshreiz (nesaproti tieshi, tas ir mazliet paarnestaa noziimee).

Pele- nu kas tad psihoterapeits ir par paarcilveeku, kas speej ieraudziit? Daudz interesantaaks (un leetaaks-)))ir process , kad raugies pasaulee un apkaaarteejos cilveekos kaa savaa atspulgaa.
,,,
Re: psihoterapeits
07.12.2005 13:42
Psihoteraeitam ir tâds nieks kâ zinâðanas.
Re: psihoterapeits
07.12.2005 13:44
Ðerila, paldies par ieteikumu:)
Re: psihoterapeits
07.12.2005 14:21
,,,

Mani mazliet mulsina doma, kaapeec cilveekiem (psihoterapeitiem) ar shaadaam zinaashanaam tomeer pashiem ir tik daudz probleemu? Kaa jau te ir izskaneejis, ka dazji ir dusmiigi un agresiivi un ja veel nespeej cilveekaa redzeet cilveeku, kaads vinjsh ir, bet iedala maajsaimniecees un infantilajos, man nav ideju...Un arii tas, ka jebkuram paarmainju process jaabuut saapiigam, nav taisniiba...
Re: psihoterapeits
07.12.2005 14:32
Atbilde pavisam vienkaarsha...neviens nav perfekts...un njemot veeraa faktu, ka psihoterapeits ir tikai un vieniigi cilveeks, tad vinjsh attieciigi arii meedz uzvesties:D
Re: psihoterapeits
07.12.2005 14:39
Minkaane, tieshi taa, vinjsh ir tikai cilveeks un var ievest arii otru purvaa. Tieshi taapat mani nepaarliecina slimi dziednieki, zobaarsti ar cauriem zobiem, acu aarsti ar brillem...utt.:-)))
Re: psihoterapeits
07.12.2005 14:46
Nju...tas gan tiesa, bet kad uudens smeljas mutee, tad jaariskee un padoms jaaluudz:)
Ups
Re: psihoterapeits
07.12.2005 15:28
Vai kâds nezina kur pieòem dr.Kupèa?
hercogiene
Re: psihoterapeits
07.12.2005 16:16
Man ïoti patika Gints Polis, Uniklînikâ.
Liana
Re: psihoterapeits
07.12.2005 17:03
No savas pieredzes varu ieteikt dr.Sandru Pûci,Skolas iela 2 - privâtprakse!!saprotosha,iejuutiiga,gudra!!
Re: psihoterapeits
07.12.2005 17:21
Liana...es ari par sho aarstu biju domaajusi, bet nesen vinja kaa konsultatnts paraadiijaas Ainas shova - neiedvesa uzticiibu:(
Re: psihoterapeits
07.12.2005 17:24
Veeleejos jautaat Ðerilai, kur pienjem Dr. Vita Kârkliòa?
Mellene
Re: psihoterapeits
07.12.2005 17:31
Mjaa, es arii redzeeju Ainas shovaa...tur notika taada smadzenju skaloshana:( Pat es prastu runaat savaadaak:)
Annda
Re: psihoterapeits
07.12.2005 17:32
DR.I.ROJA gan 1.slimnîcâ, gan Gaiïezerâ pieòem ambulatori, super gudra , palidzet spejîga daktere!Silti iesaku!
Re: psihoterapeits
07.12.2005 18:00
Paldies Annda!:)
Ðerila
Re: psihoterapeits
08.12.2005 09:37
Viòa pieòem Rîgâ (nezinu kur- piezvani pati) un Ogrç. 20 min vilcienâ un ir laiks pârdomât visu pirms un pçc...
psihs
Re: psihoterapeits
08.12.2005 13:25
Zini, kâ ir ar tiem psihoterapeitiem?
Svarîgs ir, vai izveidojas kontakts. Kas vienam var bût mîïð (kalniòð, bçrziòð), tas otram ir despots, neiejûtîgs monstrs, kurð visu laiku skatâs pulkstenî. (tas pats kalniòð, bçrziòð).

Zinu gadîjumu, kad par vienu un to paðu terapeiti (sievieti) viena kliente bija sajûsmâ, otra - gribçja sûdzçt çtikas komisijâ. Tâ kâ pazinu visas trîs, tad secinâjums ir viens:


Ieteikumus uzklausi, bet neòem tos pârâk nopietni - neuztver tos kâ garantiju.

Pamçìini izveidot savu viedokli par terapeitu, pirms uzsâc ilgtermiòa attiecîbas. Pameklç info par viòu - www.psihoterapija.lv sadaïâ terapeiti, www.google.lv, www.siets.lv pçc vârda/uzvârda vai citâdi. Palasi viòa rakstus (ja tâdi ir). Padomâ pati.
Piezvani un uzdod 2-3 jautâjumus, klausies, kâ viòð Tev atbild. Kâ Tu jûties, sarunâjoties ar viòu pa tel. Aizej uz pirmo tikðanos un pasaki, ka meklç savu terapeitu - un ðis konkrçtais ir viens no tiem, kurus pârbaudi klâtienç.

Un - nebaidies kïûdîties :))
Re: psihoterapeits
08.12.2005 14:17
To psihs...

Jaa, laikam jau taisniiba, ka uztraapiit uz to, ko meklee ir diezgan pagruuti....Bet domaaju, ka shii mekleeshana ir to veerta:) Paldies par saitinjiem un padominju:)
mince
Re: psihoterapeits
08.12.2005 15:48
nocheko http://www.psihoterapija.lv/ anita piileena
Runcene
Re: psihoterapeits
10.12.2005 20:09
Es te taa paveelaak uzrados, bet varbuut izlasiisi - taa nu ir sanaacis, ka gan es, gan virkne manu draugu tagad tusee pa psihoterapeitiem. Psiham pilniiiiiiiiiiibaa piekriitu.

Rudziitis gan nav tik ljauns, kaa vinju maalee. Esmu dzirdeejusi labas atsauksmes arii par Gintu Ratnieci un visiem zinaamo Anitu Pluumi. Par paareejiem jau mineetajiem varu tikai pievienoties. Nezinu neko tikai par to otru Anitu (Kalveli). BET TAS IR INDIVIDUAALI!

Noteikti der papeetiit, kaada vinjiem izgliitiiba un staazhs. Mazaak pieredzeejushie ir leetaaki, bet ar savu tagadeejo saprashanu psihoterapeitu lietaas es savu zemapzinju uzticeetu tam vislabaakajam, ko varu atljauties. Tas ir gandriiz taapat, kaa pirkt kurpes tirguu vai soliidaa bodee, tikai kurpju deelj nebuus tik lielas ziepes.

Psihoterapijas procesaa ir visaadi periodi, meedz buut arii gauzji beediigi ap duushu, bet no taa nav jaabaidaas! Saarnjus ar baltiem cimdiem aaraa nevar dabuut. Lai veicas!

Re: psihoterapeits
10.12.2005 20:57
"Saarnjus ar baltiem cimdiem aaraa nevar dabuut"

Var, tikai to jaaprot, tur taa shtelle:)
Runcene
Re: psihoterapeits
10.12.2005 21:15
Mellene, nu nezinu, ko Tu iisti ar to prashanu domaa, bet sava zemapzinja cilveekam pasham nav sasniedzama. Piekriitu, ka nedaudz paliidz skatiishanaas citos cilveekos kaa spogulii, bet nelaime taa, ka izpausmes var buut liidziigas, bet ceelonis cits. Es balsoju par tikshanu pie ceelonja, par iemaaciishanos just to saapi, kas ir MANA un kuras nejushana vai ignoreeshana ir novedusi pie probleemaam dziivee

Re: psihoterapeits
10.12.2005 21:47
Runcene, vai tad mees nejuutam to saapi? Un tad mees pashi jau esam tajaa vietaa, no kuras var iet taalaak. Vai tad psihoterapeits var ieraudziit kaut ko vairaak? Ja njem veeraa, ka psihoterapeiti pashi arii iet terapijaa, vinji taatad zina tos savus ceelonjus, nu kas var trauceet tos likvideet un dziivot bez probleemaam? Bet laikam tachu traucee. Un ja nu tev liek ieraudziit sevii pavisam kaut ko citu, kaa nemaz nav?
Arii taa nebuus iisti taisniiba, ka cilveekam zemapzinja nav sasniedzama (tas ir negatiivs apgalvojums ar domu- tu nevari to pats!). Cilveeks var pozitiivi ietekmeet savu zemapzinju un daudzaas graamataas ir aprakstiits- kaa.
Re: psihoterapeits
10.12.2005 21:55
Mellene:

svaigs skats no malas ir ïoti vçrtîgs, mçs paði nevaram aptvert pilnîbâ tos procesus, kuri notiek mûsu smadzençs... pastâv taèu tâda lieta, piemçram, kâ organisma aizsargreakcija, kad tas negrib redzçt acîmredzamâs lietas, tad latentâ atmiòa un daudz kas cits, kas slçpjas zemapziòa un ko ar savu prâtu nevar izprast.
Re: psihoterapeits
10.12.2005 22:05
puce, skats no malas ir subjektiivs, pat ja tas ir psihoterapeita skats. Vinjsh tik un taa redzees savas pieredzes vadiits. Es arii redzu citos cilveekos vinju kljuudas un vaajos punktus. Tachu labi zinu, ka tas ir mans skatu punkts. Es neticu, ka dazji gadi augstskolaa speej iedot kaadu iipashi smalku jushanu un redzeeshanu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 24?
Ziņa: