psihoterapeits

Aizsāka Minkaane 

,,,
Re: psihoterapeits
11.12.2005 00:26
fast food nav PSIHOosomatika.
Bet pie caurejas pirms nopietniem pasâkumiem palîdz gan ;-)
Re: psihoterapeits
11.12.2005 00:27
Puce- viss gjeniaalais ir vienkaarsh. Padomaa par to:-)))
Re: psihoterapeits
11.12.2005 00:29
fast food es riju taapeec ka man gribas apriit savas bailes un nedroshiibu, tik garshiigi un pierijos liidz ausiim un paliek tik labi- nav psihosomatika? kad es nesatraucos, spiezju sev daarzenju sulas, gatavoju salaatinjus un kaifoju par tiem:)
Re: psihoterapeits
11.12.2005 00:33
Mellene:

bet ne viss vienkârðais ir ìeniâls, diemþçl... ;)
,,,
Re: psihoterapeits
11.12.2005 00:33
Pa manam- nav psihosomatika. Pârâk skaidras cçloòsakarîbas.
Re: psihoterapeits
11.12.2005 00:36
,,,
Nu tad puse uz pusi:)
Re: psihoterapeits
11.12.2005 00:37
puce- tu sarezgjii lietas.
Liidziigi kaa: tev liekas , ka tu esi vesels, bet tomeer esi slims...
Re: psihoterapeits
11.12.2005 00:39
man liekas, ka esmu nomodâ, bet tomçr jau guïu :))

ar labu nakti visiem :)
Re: psihoterapeits
11.12.2005 00:41
Nu es esmu iista puuce:-)))
,,,
Re: psihoterapeits
11.12.2005 00:42
Psihosomatika ir psihes nesaskaòu íermeniska izpausme. Tev ir satraukums, Tu çd to, ko çd, no tâ rodas tas, kas rodas.

Bet ir situâcja, kad sieviete nevar ziiet no mâjas, jo viòai ik pa 5 minûtçm vajag uz tualeti. Vienkârði netiek lîdz darbam. protams meklç slimîbas, infekcijas, bet nekâ nav. Vienkârði viòa tik dziïi ir noslçpusi pati no sevis ðo nepatiku pret darbu, ka íermenis jau sâk protestçt caurejas veidâ. bet pieïauju, ka "ne tik psiholoìiski" domâjoðiem cilvçkiem arî ðis neko neizteiks.
Mana pieredze râda gandrîz kâ tai anekdotç "vsje boïezòi ot òervov, odjin sifiïis ot udovoïstvija". Un kâdçï lai nebûtu kâds, ka slîdz ðo mezglu pârcirst? Lai gan patiesîbâ cilvçki ne vienmçr to grib- ðíirties no savas mazâs, mîïâs slimîbiòas :-) Sareþìiti mçs cilvçki esam, baigi sareþìîti ;-)
Re: psihoterapeits
11.12.2005 00:42
,,,
Re: psihoterapeits
11.12.2005 00:44
Nav tâlu jâmeklç- man paziòu bçrnam vajadzçja ârsta izziòu nometnei, vesels bçrns, nodos asins analîzi- a tur asins vçzis :-(. Tâ kâ arî dzîvç tâ gadâs, ka liecies vesels,a nemaz neesi ;-(
Re: psihoterapeits
11.12.2005 00:49
Es saprotu ka ir cilvji kam ir psihologhiskas probleemas un kam to nav. Pietiekoshi daudz, es pat teiktu ka ljoti daudz, reizhu esmu paliidzeejis cilvjiem kam probleemasir. Rezultaati ir bijushi dazhaadi. Vieniem tas ir paliidzeejis un vinji ir pateiciigi par to, citiem nav paliidzeejis jo vinji vienkaarshi nav veeleejushies pamest to staavokli kuraa atrodas. Ir taadi kurus taa arii neesmu sapratis. Bet taa apzinja patieshaam ir divslaanju. Aareejais slaanis ir tas ar ko mees komuniceejam ikdienaa bet ieksheejais ir tas pie kura mees griezhamies periodiski. Piemeeram kad mees pieskaramies godiiguma un sirdsapzinjas jautaajumiem. Un atbildes ko sanjemam shajos slaanjos var buut radikaali atshkjiriigas. Es ieveeroju taadu sakariibu : jo vairaak aareejais slaanis piebaazts ar visaadiem viedokljiem, aktivitaateem un aizsargreakcijaam un jo vairaak vinjsh atshkjiras no ieksheejaa slaanja jo gruutaak mums ir griezties pie ieksheejaa slaanja. Tas rada diskomfortu jo mees tachu visu laiku dziivojam savaa aareejaa slaanii. Tas ir kaa apciemot dzimtaas maajas vai savus vecaakus peec daudzu gadu prombuutnes.
,,,
Re: psihoterapeits
11.12.2005 00:53
Sçdies, pieci, ku! :-) (piecu baïïu sistçmâ)
Re: psihoterapeits
11.12.2005 01:00
Ku, tu kaut ljoti interesantu pateici. Par to mana zemapzinja padomaas naktii, mana apzinja laikam grib guleet.

,,,
par to caureju
Zini man arii taa bija. peec atvaljinaajuma negribeejaas iet uz darbu un saakaas skrejamais. Nu ne taads, ka ik peec 5 min, bet nu pa 2 stundaam. Es aizgaaju pie aarstes, vinja teica, ka jaa, tas ir viiruss...bet man ljoti aatri paargaaja:-))) Es pati veel nodomaaju, ka laikam tas nebija viiruss...bet ko tad psihoterapeits teiktu shajaa gadiijumaa? Nu, meitenes un zeeni, pasakiet kaut ko reaalu! Iipashi tad, ka es jau saprotu, kaapeec man tas skrejamais?
Re: psihoterapeits
11.12.2005 01:03
Veel piebilde- es neesmu nosleepusi nepatiku pret darbu- es zinu, ka man ir zinaama nepatika pret darbu, ne tikai pret konkreeto, bet vispaar:-))) ...bet jaadziivo tachu ir, ko?
Re: psihoterapeits
11.12.2005 01:06
Jaa un , ja kaads psihoterapeits te apgrozaas un izdomaas, kaa var ar taadu nepatiku tikt galaa, es apsolu veselu kaudzi klientu, man ir vesels bars koleegju un pazinju, kas izjuut taadu pashu nepatiku.
,,,
Re: psihoterapeits
11.12.2005 01:06
Nemâku teikt, ko izvçlçtos TIEÐI TU, jo izvçlas jebkurâ situâcijâ PATS.

P.S. Psihoterapeits nedod padomus.
Alstere_m
Re: psihoterapeits
11.12.2005 01:10
Slinkums diskuteet:)))
Pilniibaa piekriitu '''. Liidziiga pieredze ar ps. t.
Un nepatikai pret darbu patiesiibaa "kaajas var augt" pavisam citur. Arii ljoti agraa neapzinaataa beerniibaa.
Re: psihoterapeits
11.12.2005 01:11
Draugs protams ir ieintereseetaa persona bet vinjsh ir ieintereseets pozitiivaa iznaakumaa. Taa kaa neredzu tur neko sliktu. Protams var paarmest ka draugs var uzspiest savu viedokli. Var. Bet ja cilvim pasham nav sava viedoklja tad var buut ka tas ir labi jo ved pie saskanjas. A saskanja kaa zinaams ir veertiiga lieta.

Dazhi vaardi par aizcieteejumiem un vinju psihologhiskajaam saikneem. Ceru ka nepaarmetiisiet man ka esmu paaraak tendenciozs :) Aizcieteejumi vispaar ir lieta ar ljoti stipru ietekmi uz psihi jo tad kad cilvim ir aizcieteejums vinjsh nonaak fiziski neertaa situaacijaa ko virknee gadijumu naakas sleept. Taapat kaa pastaav otraadaaka saikne kad psihiska aktivitaate traucee dabiski nokaartoties. Un tad es veeroju kaa cilvji saak miileet savus aizcieteejumus. Vinji ir gatavi mekleet teejinju, apeest pluumiiti un iedzert kefiirinju bet kad tiek piedaavaata klizma saka fuj. Ne jau tikai taapees ka proceduura taada "amoraala" bet arii taapeec ka vinja strauji paartrauks loloto staavokli. Ar varu atnjems miiljoto slimiibinju.
Ne velti agraak psihiatrijas praksee daudz tika klizmas izmantotas :)
,,,
Re: psihoterapeits
11.12.2005 01:19
Varbût, ka vîrieði ir mazâk, kâ to pateikt, kaut gan diez vai....
Kopð zinâma laika izvairos dot padomus draudzençm, jo îpaði partneraatiecîbâ,s jo ievçroju savu izteikto subjektîvismu. Saku nevis to, kas paties varçtu bût labâks draudzenei, bet kas bûtu izdevîgi man. Savtîga, a ko padarîsi. Jebkurð puisis atòem meiteni draudzençm, A ja vçl tâds tips, kas par daudz atòem, i meitene kompleksaina, ka ïaujas... Vot te arî redzu to robeþu, ka psihoterapeits-profesionâlis neuzspeidîs tâm zinâmajâm podziòâm, lai lçmums bûtu par labu viòam, jo "po boïðomu ðèotu viòam vienalga". Tâ es to saprotu. Un tâ mâcos dzîvot.
Ezitis
Re: psihoterapeits
11.12.2005 01:36
Nu gan.. Un ir vel kads kas negul..
,,,
Re: psihoterapeits
11.12.2005 01:42
Pûces neguï :-)
Tagad lîdz 4.00 îstais darba laiks. ìimene guï, TV neko nerâda, jâstrâdâ :-)
Re: psihoterapeits
11.12.2005 01:55
,,,

Nu psihoterapetis zinaamaa meeraa ir garantija. Es varbuut paaraak labi domaaju reizeem par cilveekiem jo lielaakoties apgrozos godpraatiigu ljauzhu aprindaas.
Ezitis
Re: psihoterapeits
11.12.2005 01:55
Man atrasties pec pusnakts nomodaa ir pretdabisks stavoklis, laikam aktivizejas datoratkariba:) ak, jaa, veiksmi darbaa!
Re: psihoterapeits
11.12.2005 02:03
A ko man dariit ja buut peec pusnakts nomodaa ir parasta lieta. A datoratkariiba ir profesionaalaa liimenii :)
Ezitis
Re: psihoterapeits
11.12.2005 02:07
Nu tad Ku, atliek vien izmantot visas dabigas un profesionalaas prieksrocibas;)
Re: psihoterapeits
11.12.2005 02:19
Paldies Eziiti :)
Re: psihoterapeits
11.12.2005 10:02
Alstere, un ko tad dariit ar taam kaajaam, kas tai beerniibaa izaugushas? Noopereet taksh vairs nevar, izraut arii nee. Ko nu?:-)))
Barba
Re: psihoterapeits
11.12.2005 11:26
Neesmu ne reizi apmekleejusi psihoterapeitu, kaut gan ir bijushas daudzas situaacijas dziivee, kad liekas, ka patieshaam nenaaktu par skaadi izrunaat visu, kas uz sirds. Bet mani vienmeer attur fakts, ka tad, kad buusu iesilusi un atveerusies, psihoterapeits ieskatiisies pulkstenii un pateiks, sorry, stunda ir izteceejusi, muusu laiks ir beidzies. Un ko tad peec tam? Peec tam vilshanaas milziigaakaa, kad taadaa momentaa tev jaavelkaas aaraa, tad patieshaam vairs negribeesies vinju vairs apmekleet.

Un bez tam, kaa psihoterapeits naakamajaa reizee vareetu atcereeties visu, ko es vinjam staastiiju shoreiz? Tomeer siikaam nianseem ir liela noziime, manupraat. Un katrreiz atkal nonaakt pie secinaajuma - es tachu jums to jau staastiiju pagaajusho reiz, neatceraties? Nu nezinu....

Un veel. Piemeeram, shodien un tagad man ir loti sasaapeejusi probleema un es veelos par to runaat tagad. Bet pierakstiities pie psihoterapeita es varu tikai kaut kur peec divaam nedeeljaam labaakajaa gadiijumaa. Paiet divas nedeeljas - maaciibas, darbs, beerni, gimene, sadziive, un peec divaam nedeeljaam par to probleemu, kas man bija tajaa dienaa, es vispaar vairs neveelos runaat, jo tas kaut kaa ir laika gaitaa atrisinaajies pats no sevis un tad man zuud motivaacija iet pie psihoterapeita tajaa noziimeetajaa dienaa un es vienkaarshi neaizeju.

Taadas paardomas manii vienmeer ir attureejushas apmekleet psihoterapeitu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 10?
Ziņa: