tîrîba

Aizsāka dr. 

dr
Re: to ineta
11.04.2006 22:51
malacîtis..ej vien paèatot citâ saitâ..
ziimuliite
ineta
11.04.2006 23:32
Jâ, es manu, ka sabiedrîbâ notiek pârmaiòas. Kopð sâkusies ârstu vajâðana, tâ visi pacienti brçc par savâm tiesîbâm, bet aizmirst par pienâkumiem. Vispâr jau ne dr bûtu jâpârlasa çtikas kodekss, bet gan Inetiòai jâpârskata sava çtika. Jo man tas neliekas normâli - iet pie ârsta smirdîgai. Runa nav par slimu âdu vai vielmaiòu, kad kâjas smird, bet gan par ïaudîm, kas uzskata, ka ârsti ir viòu kalpi un tiem jâpacieð viss. Tâ nav - viòi ir tâdi paði cilvçki kâ mçs. Un viòiem arî ir TIESÎBAS, tai skaitâ, prasît, lai neviens nemaitâ viòu darba telpu. Gribçtu redzçt, ka Inetiòa priecâtos, ja kâds sajauktu viòas darba galdu - diez vai smaidîtu un teiktu, ka no klienta jâpacieð viss. Tad neredzu, ar ko ârsts bûtu sliktâks, ka viòa darba vidi drîkst piesâròot, bet Inetiòas vidi, redz, nç. Nezinu, vai ðî proletariâta domâðana Inetai no padomju laikiem, bet mûsdienâs tâ nedarbojas. Tâpçc, dârgâ, pieòem mûsdienu demokrâtijas formas - tu drîksti apkârt staigât smirdîga un ârsts drîkst tevi pasûtît pie ziemojoðajiem vçþiem, jo viòam ir cilvçktiesîbas. Ârsts nav radîts tam, lai tu varçtu izrâdît visu to vispretîgâko, kas manâms tavâ kultûrâ. Labâk pameklç kâdu fetiðistu, kuru uzbudina netîrumi - viòð arî ka mazohists cietîs un bûs pakalpiòð. Bet ne ârsts. Ârsts arî ir tikai cilvçks un viòam nav jâdzîvo smirdoòâ.
Re: tîrîba
11.04.2006 23:50
Sprieþot pçc stila, daþam labam te dubultojâs.
Interesanti gan sanâk. Parasti, kad ðo forumu atrod kâds dakteris, sâkumam viòð cenðâs dot kâdus padomus, kaut kâ palîdzçt cilvçkiem. Nu tad, kâ pie mums klâjâs, viòam sarunâ "daudz patîkamu lietu" un cilvçks pazûd, vai arî lasa forumu, bet komentç reti. Persona, kas aizsâka ðo diskusiju, pirmâm kârtâm sâka skaidrot savas tiesîbas. Faktiski abi viòas jautâjumi pietiekami banâli, lai tos publiski apspriestu. Izbrînu rada tas, ka cilvçks, kas esot ârsts, tâtad mâcîjies 10 gadus, kas liek domât, ka viòam 30 gadi tuvâk nekâ 14, pats nespçj tikt galâ ar tik diþu problçmu. Pçc stila es teiktu, ka raksta padsmitnieks, kas virtuvç noklausîjies vecâku sarunas.
Re: tîrîba
11.04.2006 23:56
Nu tak izklaidçties arî vajag ;-)
Re: tîrîba
12.04.2006 00:06
Par to, ka Tu jautrojies un dzen velnu es nemaz neðaubos!
Re: tîrîba
12.04.2006 00:14
:(
Re: tîrîba
12.04.2006 00:17
Ineta-dr -relax! :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
anti
Re: tîrîba
12.04.2006 00:34
'dr' tieðâm nav nekâda ârste un diez vai pat studente, ja raksta tâdâ stilâ
''tieðâm tu dura esi '' '' ...pieleca? saprati?'' '' malacîtis..ej vien paèatot citâ saitâ..''

-->prasta kaza
Re: tîrîba
12.04.2006 00:37
Nus, tâ uzrakstît es arî varu. Un diploma kopiju nosûtît, ja vajag.
Ir naivi iedomâties, ka visi dr afigenna inteliìenti
anti
Re: tîrîba
12.04.2006 00:46
,,, - nevarçtu vis. nav runa par atseviðíiem 'izspïautiem' izteicieniem. ir cilvçki, kuriem cauri visam cinismam un nepatîkamajam viedoklim jûtama inteliìence, un ir tie, kuriem tas nekâdi nedraud ;/
choice
Re: tîrîba
12.04.2006 11:41
Nosmçjos par "ârstiem inteliìentiem". tas, kurð to apgalvo, diez vai pats ir ârstu sabiedrîbâ bijis. Diemþçl. Lai nu kâ gribçtos ticçt, ka visi ârsti ir inteliìenti un nav prasti - nesanâk.
Re: tîrîba
12.04.2006 12:31
Autors: dr
Datums: 11-04-2006 22:00

sorî,dâmas.atslçdzos.varbût jums der nomazgâties pirms gulçtieðanas,lai vîrs vai draugs neaizlec pie citas,tîrâkas.gud nait....0)


Autors: dr
Datums: 11-04-2006 22:51

malacîtis..ej vien paèatot citâ saitâ..


Ilgi guleet gaaja :D



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Piepe
Re: tîrîba
12.04.2006 15:32
Autors: dr
Datums: 10-04-2006 17:14

nemetîðu jau plinti kokos...0)


Jaa, plinti kokos es veel neesmu metis. Esmu metis kruumos, pudinjaa, zhaveetaas pluumees, akardeonos, pastalaas, akumulatoros, bet kokos veel ne :( Laikam buushu atkal atpalicis no dziives
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 4?
Ziņa: