Problçma seksâ

Aizsāka Edgars 

Re: Problçma seksâ
08.06.2007 13:20
es arî esmu tauta
Re: Problçma seksâ
08.06.2007 13:57
man liekas #1 bij jaadomaa, kad paspeeja.. :)
double.
Re: Problçma seksâ
08.06.2007 14:31
gh, kas ir? tevi aizskâru?

Kâ monty pythonâ teica: mçs visi esam idividualitâtes (es ne! :D) - citai orgasms ir, citai nav. bet sekss taèu nav darbs, tâ ir divu cilvçku labprâtîga darbîba baudas iegûðanai (kâ no grâmatas). divu. nevis viens, kurð drâþ un otra, kura domâ, ka mîlçjas.
double.
Re: Problçma seksâ
08.06.2007 14:35
baaa, galîgi piemirsâs: sekss taèu ir arî bçrnu radîðanai... vo da - dzîvojusies esmu.
Re: Problçma seksâ
08.06.2007 14:42
double. Wrote:
-------------------------------------------------------
> gh, kas ir? tevi aizskâru?
>
> Kâ monty pythonâ teica: mçs visi esam
> idividualitâtes (es ne! :D) - citai orgasms ir,
> citai nav.

Atïauðos papildinât: ar citu ir, ar citu nav...
Es tomçr masveida sievieðu orgasma trûkumâ sliecos vainot aplamu partneru izvçli (arî abpusçji)...
Re: Problçma seksâ
08.06.2007 15:00
...nu re, restîte arî sâk paust jau tuvu pie îstenîbas...visas drâþaas, es arî...visâm ir dþeki - man arî vajag...visâm orgasms iestâjas pçc 25...man..man..man arî...
...un nekas, ka dçlietis vienaldzîgs...un pie dirsas, ka lîdz ar to nav sexa, ir tikai frikcijas ar vienpusçja ejakulâcija...
...þurnâlâ rakstîja...es tâpat darîðu...cirks...:)
Re: Problçma seksâ
08.06.2007 15:07
atkal zaali piipeejam?
Re: Problçma seksâ
08.06.2007 15:15
...nea...nevaru atïauties piedirst galvu..:)
Re: Problçma seksâ
08.06.2007 15:27
nu mazdakterim tomçr nebija taisnîba.. viòð visas iebâza vienâ maisâ. Ne jau visas sievietes uzbudina viens scenârijs, viena priekðspçle - glâsti, lûpas krûtis. Muïíîbas. Man krûtis nav erogçnâ zona. Man pat nepatîk, ja tâs spaida.
Re: Problēma seksā
09.06.2007 00:07
Nu jā,man arī erogēnās zonas ir tādās dīvainās vietās...kamēr spaidīs pupus es jau saldi gulēshu.:)
Re: Problēma seksā
09.06.2007 10:42
...mazdakter, kliðejas sexâ tikai nokauj sexualitâti...sieviete ir dabas brînums...erogçnâs zomas var klaiòot no vienas vietas uz otru...ðodien paduse, rîtdien kâju pirkstiòi...sveces???...romantisks muzâriòð???...varbût...

...vasara...gaiss san no karstuma...sakrauti betona pârseguma bloki...mazliet nâtru...mîzalu aroms...uz avîzîtes sagriezta skumbrija...lçtâ vîna trauks...Viòð un Viòa...nesteidzîgas, mazliet pïerkðíoðâs balsîs tiek risinâta saruna...reiþu reizçm no kakliòa tiek iemalkota dzira...uzçsta zeltainâ zivs...sarunas organiski pâriet uz erotiskâm tçmâm...slaids drâziens pie dzîru paneïa...abi laimîgi...tâ gadâs:)
Re: Problçma seksâ
09.06.2007 11:06
Mad, izraadaas tu esi romantikjis...
Re: Problçma seksâ
09.06.2007 15:10
Nu ko lai saka - turpini kairinât klitoru!
garamejot
Re: Problçma seksâ
09.06.2007 19:58
miizalu smaka - vai taa buutu taa romantika? :DDD
ese
Re: Problçma seksâ
09.06.2007 20:33
Atejas romantiíis.
Re: Problçma seksâ
09.06.2007 21:53
...dzîve ir jauka katrâ tâs izpausmç...kâds ir ievçrojis, kâ liepas ir uzcirtuðâs pirms ziedçðanas???...tas par to romantiíi...:)
...ko gribçju paust ar piemçriòu???...katram savs piegâjiens...vienai avîze uz betona ar servçtu skumbriju izraisa daudz lielâkas emocijas, kâ ziedi un romantika...katrs meklç savu, efektîvâko piegâjienu...:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 9?
Ziņa: