psoriâze

Aizsāka leila 

ix
Re: psoriâze
23.09.2005 11:22
nu a kâ lai dabû to biopin ??? tikai aizlaiþot uz maskavu ??
valda
Re: psoriâze
23.09.2005 16:50
Esmu dzirdçjusi, ka psoriâze ir iedzimta slimîba, un vçl arî, ka tie, kas slimo ar psoriâzi, nekad neslimo ar vçzi.
Vai kâds to zin? Nez kâ to varçtu izskaidrot.
Espats
Re: psoriâze
23.09.2005 18:24
Slimo ar veezi un mirst no veezha. Zinu, bija!
Re: psoriâze
24.09.2005 22:13
Varu padalîties savâ pieredzç par ðo slimîbu. Ar to var cînîties ne tikai ar zâïu palîdzîbu. Pirmais un pats galvenâkais ir - NEKÂDA STRESA. Noteikti nedrîkst pîpçt, lietot alkaholu. Regulâri jâievçro reþîms - laicîgi jâiet gulçt un kârtîgi jâizguïâs. Ïoti palîdz arî regulâra nodarboðanâs ar sportu (skrieðana, peldçðana, trençðanâs svaru zâlç utt.),ïoti noderîga ir arî rûdîðanâs ar aukstu ûdeni. Îsâk sakot, palîdz viss kas stiprina jûsu kopçjo veselîbu un garu :) Ja to visu ievçro tad var iztikt gandrîz bez zâlçm (elokon, psoriaten utt.) Papildus ïoti palîdz sauïoðanâs - tas ir visu laiku labâkais ârstçðanâs veids kâds bijis, tiesa, ja vasarâ jums nav saâsinâjuma.
Re: psoriâze
08.10.2005 13:44
Ieteiktu aiziet uz Valsts dermatoloìijas centru Briânas ielâ!! Tur strâdâ saprotoði ârsti..it îpaði darktere Ivonova no 19.kabineta :))
Saara
Re: psoriâze
08.10.2005 14:01
Man 3 gadus bija psoriaaze,iedzimtiiba,domaaju,ka nekad nepaaries,bet saaku sportot,gaaju vienreiz nedeeljaa uz solaariju,un pat nepamaniiju,ka psoriaaze pazuda :) Man aarsts pateica,ka psoriaaze ir uz nervu pamata,taapeec vajag censties ar to sadziivot,un dziivot veseliigaak,tad buus labi!!!!
Bet
Re: psoriâze
08.10.2005 22:51
Autors: Saara
Datums: 08-10-2005 14:01

Man 3 gadus bija psoriaaze
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

... lokalizaacijas vieta...???
dakteris
Re: psoriâze
09.10.2005 11:09
Vai tieðâm psoriâzes izcelsme - visas slimîbas no netrviem ? palûkojaties dziïâk !!!
***
Re: psoriâze
10.10.2005 15:30
kaa tur bija - piena produkti bija jaierobezho un japartiek gk no darzenjiem un graudiem?
ar ko var aizstat tos piena produktus, lai nepietrukst olbaltumvielas?
li
Re: psoriâze
10.10.2005 15:40
Tieði iesaka piena- dârzeòu diçtu, jo psoriâzes slimniekiem bieþi vien pievienojas arî kaulu problçmas, jo tâ vielmaiòa ir slikta. Tâdçï uzturâ noteitki jâbût produktiem ar kalciju sastâvâ - un vislabâkais kalcija avots ir piena produkti, tikai nevajag izvçlçties treknus- liesi jogurti, kefîrs, paniòas, vâjpiena biezpiens-tas viss jâçd!
Dârzçòi savukârt ir vitamînu un minerâlvielu avots.
Nedrîkst çst to, kas satur daudz taukus un ogïhidrâtus- saldus, treknus, ceptu çdienus.
Stress arî ïoti negatîvi ietekmç âdas stâvokli.
anna3
Re: psoriâze
10.10.2005 16:45
arprats, cik pretruniga informacija! un par to piena kaitigumu man teica veseli 2 dakteri!
li
Re: psoriâze
11.10.2005 09:30
Nu bet ja padomâ loìiski- lai kauli bûtu veeli jâuzòem kalcijs. Bet kalcija avots - piena produkti. Protams var çst tabletes, bet organismam vislabâk visas vajadzîgas vielas uzòçmt caur pârtiku.
Visu mûþu lietoju piena produktus diezgan lielâ daudzumâ-sliktâk no tâ nav bijis. un psoriâzes attstîba man nekad nav bijus saistîta ar piena dzerðanu/ nedzerðanu.
Re: psoriâze
12.10.2005 13:44
Sveiki!Vai tas solaarijs ir parastais,jeb kaads speciaals?
Rock
Re: psoriâze
14.10.2005 11:58
Sveiki!

Esmu 26 gadus jauns. Ar psoriâzi slimoju no 16 gadu vecuma. Man ðodien ir kârtçjais saasinâjums, tâdçï meklçju dvçseles mieru un cerîbu uz pilnîgu atveseïoðanos pasaules tîmeklî. Vçl nereizi mûþa neesmu atmetis cerîbu izârstçties.

Lasot jûsu komentârus un izskatot visu, man, pieejamo literatûru izveidoju vienkârðotu kopsavilkumu.

Pirmais un pats galvenâkais - NEKÂDA STRESA.

Noteikti nedrîkst pîpçt, lietot alkaholu.
Regulâri jâievçro reþîms - laicîgi jâiet gulçt un kârtîgi jâizguïâs.
Ïoti palîdz arî regulâra nodarboðanâs ar sportu
- skrieðana, peldçðana, trençðanâs svaru zâlç utt.
Ïoti noderîga ir arî rûdîðanâs ar aukstu ûdeni.
Papildus ïoti palîdz sauïoðanâs (jûras sâls vannas).

PIENA -DÂRZEÒU DIÇTA.

Çdienkarte.
- liesi jogurti, kefîrs, paniòas, vâjpiena biezpiens.
– svaigas bietes, kâposti, burkâni, guríi, íiploki, seleriju saknes,
upenes, mellenes, brûklenes, cidonijas vai to sulas.
Zvîòçdes slimniekiem nepiecieðams uzòemt A, E, C un B vitamînus.

Nedrîkst çst to, kas satur daudz taukus un ogïhidrâtus
- saldus, treknus, asus un ceptu çdienus.

Ietiecams lietot nomierinoðas un vitamîniem bagâtas augu tçjas.

SMÇRES UN ZIEDES

Alvejai piemît biostimulçjoðs efekts, tâ stiprina imûnsistçmu,
palîdz dziedçt iekaisuma procesus uz âdas.

Vecâ labâ tautas Riòa ziede - EVIJA

P.S. Man atkal ir iedvesma. Es to pamçìinâðu.
dina
Re: psoriâze
14.10.2005 13:02
Dr. Raimond aptiekâ nestrâdâ vis Farmaceitu asistenti bet gan farmaceiti kam ir mâcîbas 5 gadi+ prakse ar maìistra grâdu. Tâ lûk, ja nezini nemuldi. Farm. asist. var strâdât tikai farmaceita uzraudzîbâ un farmaceitiem aptiekâ parasti ir vismaz 5-10-20...gadu stâþs.
Noela
Re: psoriâze
14.10.2005 16:48
Vispâr psoriâze ir imûnâs sistçmas mediçta hroniska âdas slimîba, kurai, tâpat kâ lielâkajai daïai autoimûno slimîbu, izraisoðais faktors nav zinâms. Savu daïu dod gçni, un, ja paskatâs kaut vai pubmedâ cik ir publikâcijas un par kâdiem gçniem - daudz gçni ir pçtîti. Ir atrasti vairâki gçni, kas palielina risku saslimt ar ðo slimîbu (nevis izraisa, bet tieði palielina risku saslimt).
Starp citu - neviens nezin LV kâdu ârstu, kas vçlas taisît zinâtni par ðo tçmu?
Re: psoriâze
17.10.2005 23:14
Negribu nodarboties ar reklâmu, taèu vçlreiz rakstu saita adresi, kurð atrodas Igaunijâ, ðis saits domâts tieði psoriâzes slimniekiem, kuri tur apsprieþ ðîs slimîbas ârstçðanu, iedarbîgas un neiedarbîgas metodes, kâ arî diskutç par lîdzekïiem un metodçm ar kuru palîdzîbu, izmantojot mûsu nelaimi cilvçki iegûst peïòu. Pateicoties ðim saitam esmu praktiski tîra - lietoju ziedi - magnipsor, kuru aptiekâs Jûs neiegâdâsieties - ne Latvijâ, ne arî kur citur,(informâcija par ðo ziedi atradîsiet tur), kâ arî esmu ieguvusi tik daudz derîgas informâcijas, kâ nekur citur. Viòð gan ir krievu valodâ, taèu, ja cilvçks vçlas pats sev palîdzçt, tas nevarçtu bût par traucçkli. Saita adreses - www.psor.cod.ee
Vçlu veiksmi, lai izdodas!!!
Re: psoriâze
17.10.2005 23:17
Jâ, un attiecîbâ par Riòía ziedi, tad pats Riòía kungs man personîgi teica, ka ðo ziedi psoriâzes ârstçðanai lietot nedrîkst.
Re: psoriâze
03.11.2005 16:23
Dina rakstija
"Autors: dina
Datums: 14-10-2005 13:02

Dr. Raimond aptiekâ nestrâdâ vis Farmaceitu asistenti bet gan farmaceiti kam ir mâcîbas 5 gadi+ prakse ar maìistra grâdu. Tâ lûk, ja nezini nemuldi. Farm. asist. var strâdât tikai farmaceita uzraudzîbâ un farmaceitiem aptiekâ parasti ir vismaz 5-10-20...gadu stâþs."

Parasti jau pie kasses ar magistra gradu nestav ))) Un cik saprotu pat Ists farmaceits nevar nozimet arstesanu. Pat kaut ar doktora gradu. ) Pie tam runa gaja par pacienta velmi klausit aptieka ieteikto. Dermatologs (!) nevareja pat izprast kas cilvekam ir! Bet dermatolos, ari ar magistra gradu un ar arstniecibas diplomu piedevam...
Re: psoriâze
03.11.2005 23:37
Visus ieteikumus neizlasîju, iesaku apskatît www.oceola.lv
Re: psoriâze
04.11.2005 00:02
Zaïâ eïïa skatît www.oceola.lv
Re: psoriâze
08.11.2005 16:05
man ar bija psoriaze, lai gan vieglâ formâ. braucu pie vairâkiem ârstiem, katrs izrakstîja savas zâles. tad man ieteica lai pamçìinu klotrimazol. un man palîdzçja. vairs nav nekâdas pazîmes ka bûtu bijusi psoriâze. îsti nezinu vai man palîdzçja ðî smçre, jo biju lietojusi daudzas zâles, bet tieði no klotrimazola man palika labâk...
Re: psoriâze
11.11.2005 00:46
Labdien Lauma!Loti gribetu dabut to anataciju.Butu pateiciga par jebkadu informaciju.Uzreiz liels PALDIES!!!
Re: psoriâze
11.11.2005 00:53
Sveiki visiem.Man psoriaze ir jau no 14 gadiem,respektivi jau 12 gadus es meginu cinities ar to kaiti.Jautajums vairak tiem kuriem slimiba izplatas uz nagiem.Ka Jus cinaties,ka kopjat,issak sakot busu pateiciga par jebkadu informaciju!Mils paldies visiem atsaucigiem!!!!!!!
beedu maasa
Re: psoriâze
11.11.2005 14:17
Arî man izplatâs psoriâze uz nagiem (kâjâm jau 2x lielie nagi nogâjuði), rokai - izdevâs saglâbt. Agrâk varçja nopirkt Retinolu (A vitamins eïïâ). Takad to vairs nepârdod. Lietoju zivju eïïu - Omega -3 - paliek labâk, vismaz vairs nenâk nost. Varbût, ka citiem palîdz kaut kas cits, jo katram ðî nelaime izpauþas savâdâk.
efeja
Re: psoriâze
21.11.2005 10:05
Arî tagad var nopirkt A vit.eïïâ(tieðâm,kâdu laiciòu tas bija pazudis no aptieku plauktiem).
Re: psoriâze
04.12.2005 15:20
Jâ, jâ, îpaði jau dr.Ceriòa... Tâ man divus Daivonex-us izraxtîja, bet pat nemâcçja pateikt, kâ tos jâlieto. Plus nez kâdçï neatcerçjâs par 75% atlaidi. Otrreiz pie viòas vairs negâju, jo nebûtu jçgas.
ESE
Re: psoriâze
11.01.2006 14:24
Ìimenes ârsts, dermatalogi Briâna ielâ un ARSâ, infektoloìijas slimnîcâ veselu gadu mani ârstçja no vçjbakâm, alerìijas un kaðía.. "zeïonka", visvisâdas kaðía smçres un visbeidzot venozâ kaïía terapija (10x). Visbeidzot "Veselîbas centrâ 4" dr.R.Karls veica âdas biopsiju un rezultâts bija- psoriâze. No kâ nezinu, zinu tikai, ka ir jâiemâcâs ar to sadzîvot.
ESE
Re: psoriâze
11.01.2006 14:42
P.S. Un kad uznâk saasinâjumi katru reizi lietoju citu ârsta izrakstîtu smçri, jo ko iepriekð esmu lietojusi tas kaut kâ vairs nepalîdz + kvarca saules peldes (parastâ kvarca saulîte katru dienu pâris minûtes). Paldies par sâls vannu ideju! Un esmu dzirdçjusi, ka esot laba rehabilitâcija sâlsezeru kûrortos, piem. Izraçlâ. Un vispâr - cenðos sev iestâstît, ka esmu vesela un dzîve ir skaista!
Re: psoriâze
31.01.2006 13:55
man ir 14 gadi un vakar biju pie dermatologa....protams ka shii tik mana pasaka - tas nav aarsteejam un izraksta divas smeeres, daivonex un daivobet, pizgeC, man shitaas zviinjas ir jau kops 2003 gada...man jau pilniigi ir noriebies ka manai maatei ir visaadas slimiibas kas tagad ir arii man. tas ir neizturami...brrrrrr....un es tik un taa nesaprotu - nju kaaaaaaa lai apslaapee shito slimiibu? man psoriaaze ir uz kaajam, muguras, veedera un uz galvas..un elkonja...ak dies, kaa lai es kaut ko normaalu uzvelku ja man visur ir shitaaas kreveles??? man visu laiku ir jaagriezh cholka jo citaadi krevele man jau pa visu pieri ir...brrrr....manC ir izmisumaa.....

un man jau ir apnicis lasiit shitos tekstus kur rakstiits ir viens un tas pats.....

Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 16?
Ziņa: