psoriâze

Aizsāka leila 

go
Re: psoriâze
31.01.2006 14:38
Jâ, jâ - papsiho, tas kâ reizi "noòems" saasinâjumus!
Re: psoriâze
31.01.2006 21:49
es nepsihoju, vnk man taC kaadam tas bija jaapasaka, bet izskatas ka te mani neuzklausa nemaz taa kaa es to biju domajusi...citam jau nav kam staastiit, mammai ir po, ar to jau taapat gruuti runaat.....
go
Re: psoriâze
01.02.2006 12:50
Bet Tev neviens neuzrakstîs neko jaunu, nu nav ðai slimîbai brînumlîdzekïi izgudroti. Bet Tavs naids uz mâti gan slimîbu nemazinâs. Vispâr es ar paðiedvesmu "noòçmu" ðo slimîbu uz daþâm íermeòa vietâm...vienkârði kaut kâ samierinâjos un tad pati sev noteicu, ka man pazudîs... mistika, protams, bet nu jau gadus desmit tajâ vietâ nekas nav. Man ðíiet, ka galvenais ir samierinâties, resp., nesâkt sevi neieredzçt. Vispâr Lûle Vilma saka, ka psoriâze ir dvçseles mazohisms :)
Re: psoriâze
04.02.2006 01:20
tu tâds neesi viens.nekrîti izmisumâ.man vçl trakâk,labâk meklçja atbildes kopâ.ainich@inbox.lv
Re: psoriâze
04.02.2006 01:25
varbût tâ jums nemaz nebija psoriâze.lûzu pastâstiet smalkâk par savu slimîbu un to smçri.ainich@inbox.lv
Re: psoriâze
04.02.2006 01:36
varbût tâ jums nemaz nebija psoriâze.lûzu pastâstiet smalkâk par savu slimîbu un to smçri.biopin.paldies.
Re: psoriâze
04.02.2006 20:27
Rakstiet , pastâstîðu elementâru lietu , zinâtniski apstiprinâtu !
Indra
Re: psoriâze
06.02.2006 20:23
giga
Nu, tad pastâsti kas tâ elementâra, zinâtniski apstiprinâta lieta ir?
bbc
Re: psoriâze
10.02.2006 14:11

es lasîju mediíu rakstus, ka psoriazei ir saistîba ar pacienta psihisko veselîbu. psoriâzes slimnieki tika ârstçti pie psihoterapeita un lielai daïai kïuva labâk.
any
Re: psoriâze
10.02.2006 19:41
interesanti. ko tiesi psihoterapeiti tur daktereja? pozitivo domasanu vai pret depresiju...
aiva
Re: psoriâze
14.02.2006 11:54
Man psoriâze pirmo reizi parâdîjâs 18 gados.Ârstçjos Zilâ kalnâ slimnîcâ.P;ec tam 9 gadus nekas nebija.Biju jau aizmirsusi par to.Bet ,tad atkal paraadiijâs.Krietni vien mazâk. Bet bija.Un tâ katru rudeni vai pavasari smçrçju Flucinaru.Nezinu ,vai tagad taads ir.Vasarâ man anav problçmu.Sauïojos,peldu(îpaði labi jûtos jûrâ).Izanalizçjot ð''as situâcijas no savas pieredzes ,gribu teikt,ka mani uzliesmojumi saistîti ar nervu uztraukumiem.nesen man bija ïoti liels pârdzîvojums.Tad es redzeeju sapni-zîmîgi,ka biju to jau kâdreiz redzçjuzi,un atkal man ir diwzgan stiprâ formâ uzliesmojums.Lietoju Kerasal.Nezinu kâ bûs,Pagâjuðas jau 3 nedçïas.Gaidu.
bbc
Re: psoriâze
14.02.2006 11:56
psihoterapeiti daktereja stresu un vispar visadas nespecifiskas lietas, jo katram cilvekam jau citas problemas ir. rakstiju atbildi, bet tikls nospraga. pamekle tacu pati ar google.
Beedu maasa
Re: psoriâze
15.02.2006 10:34
Vakar radio 1. programmâ runâja profesors Òikitins, kur uz pçdçjo jautâjumu - vai var ar akupunktûru izârstçt psoriâzi, atbildçja apstiprinoði, minot kâdas dakteres vârdu (diemþçl nesadzirdçju - kâdu), kurai esot ïoti labi panâkumi ðajâ jomâ. Varbût vçrts pamçìinât?
Beedu maasa
Re: psoriâze
15.02.2006 10:43
Atvainojos - profesors Nikolajs Nikolajevs.
Gundars
Re: psoriâze
19.02.2006 17:49
Esmu psoriâzes slimnieks ar stâþu (20g.) un îsumâ par savu pieredzi.Par Daivonex(par kura lietderîbu biju neizpratnç vismaz pusgadu) labâka bija Elcon ziede, bet par Dermovate neko labâku lîdz ðim(lietoju neregulâri jau 5 gadus )neesmu dzirdçjis un lietojis.No lçtajâm ziedçm labâkâs bija Flucinar unSinoflan Flucinar (þeleja).Kerasals attîra no zvîòâm un pçc tam rada necieðamu niezi.Dermovate lieliski noder sejai(vakarâ pirms gulçtieðanas un norîta),visam íermenim bûs padârgi(Latvijâ-4,80Ls ,Lietuvâ-2,80Ls!!!!!!!!!!!!).Lîdz ðim labâkais ârstçðanâs modelis man
irðâds.Vçlâ pavasarî Biíernieku slimnîca(iekðçja unârçja attîrîðanâs,arî
atslodze noapkârtçjiem stresiem - bez m o b i l â tâlruòa ), pçc tam saule
(tkai jûrmalâ) un jûras ûdens. Dotâ brîdî, pçc pamatîgas nervu slodzes,
viss ir galîgâ "trubâ" mocos (laiks laukâ ir kâ radîts ðai slimîbai) un gaidu
lîdz tikðu Biíerniekos.
Gundars
Re: psoriâze
19.02.2006 19:17
Smaragds 13:20 26.Nov.
Psoriâze NAV âdas slimîba, uz âdas parâdâs tikai sekas, diemþçl mûsu medicîna lielâkâ vairuma gadîjumu mçìina cînîties tikai ar tâm, tâdçï jau arî nav rezultâta. Psoriâzi izraisa aknu meridiâna darbîbas traucçjumi, vienkârðâk izsakoties- kolosâls toksisks organisma piesâròojums, kuru ïoti bieþi vien izraisa kâds aknâ vai ar to saistîtâ organâ mîtoðs parazîts. Diagnosticçt cçloòus, organismu attîrît, vâjos organus atjaunot unn stiprinât un sârmainu vidi organisma ðíidrumos(asinîs, limfâ). Savam dçlam situâciju veiksmîgi atrisinâju un ðobrîd kontrolçju tieði tâdâ veidâ.
Ticu ðim variantam ,jovienmçr pçc organisma skaloðanas ar NaCl u.tml.,
kuru veica pirms operâcijâm (daþâdi iekðçji iekaisumi), mçneða laikâ psoriâze pazuda, kâ nebijusi,bet diemþçl uz neilgu laiku.
Nelda
Re: psoriâze
20.02.2006 19:16
Arii es slimoju ar psoriaazi jau no 16 gadu vecuma. Man nav baaaiiiigi traki, tachu lielaakiem vai mazaakiem plekjiishiem izseets pa visu kjermeni, vienu gadu bija arii uz deguna un uzaciim. kaut kaa pats no sevis paargaaja.
saakumaa gaaju pie visaadiem dermatologiem - uz polikliiniku, pie privaatiem, neatceros vairs kaa saucaas visas taas zaales, zinu tikai, ka 1°privaatais (homeopaats) izrakstiija man zaales - 3 veida potes, 2 veida smeeres, 1 antidepresantu tabletes. kameer tos visus lietoju, man palika tikai sliktaak, un ne tikai ar aadu, bet vispaar - man naaca taadas leekmes virsuu - palika karsti, tad uzreiz auksti, tad saaka triiceet rokas, tad visa triiceeju un beigaas elpu sita ciet... nospljaavos un izmetu visas zaales aaraa - ja jau nevar aarsteet, tad pofig neaarsteeshu arii. un taa es gadus 5 neko nedariiju, pamazaam man viss kljuva tikai labaak.
nu ir pienaacis laiks, ka es vairs nevaru vinjus iztureet, gribu tikt no taas seergas valjaa - es atradu vienu dziednieci, eju pie vinjas reizi 2aas nedeeljaas, jau no juulija, un man no psoriaazes ir palikushas tikai reetas:))) un nekaadas zaales vairs, nekaadus antidepresantus, neko vairs nelietoshu:)
Kaspars30
Re: psoriâze
22.02.2006 00:48
Jaa es ar esmu tas izredzeetais kas neesaa uz sevis to slimiibu - psoriaaze!!!!! Un slimoju jau sen un meegjinaajis ariii esmu visu ko!!!! Katreiz kad dzirdu mulkjiibas ka tas tikai un vieniigi no stresa, tad tieshaam palieku stresains!!:) Mani noveerojumi liecina (uz savas aadas) tomeer, ka tas viss ir saistiits a eeshanu!!!!! cik regulaari un ko!!! Saslimu iespeejams taapeec ka biju glups un needu brokastis, pusdienas naudu ar centos ietaupiit un tas pats arii ar vakarinjaam, un rezultaats taads ka laikam sanaaca mazliet dargaak tas viss beigaas!!!! un arii tagad kad sanaak nepaeest juutu ka ka taas bojaajumu vietas paliek lielakas!!!! Nerakstiishu ko tur esmu lietojis, jo ta pat visu labi zinaat bez manis, tikai iesaku eest regulaari un pilnveertiigu paartiku kaa arii nepaareesties uz nakti!!!!!
Andriigais
Re: psoriâze
22.02.2006 04:43
Nu sveiki bçdu brâïi un mâsas. Esmu jauniòais, man ir 28.g., bçrnîbâ pârdzîvoju ïoti lielu, priekð manis, traumu un tad viss sâkâs. Lai jums bûtu priekðstats- man zvîòçde klâja visu íermeni, nu varbût santîma lielumâ man kâds lauciòð tîras âdas bija palicis. Esmu ar ðo slimîbu jau aptuveni 20 g. Varu piekrist GUNDARAM par zâlçm, pats priekð pieres ik pa laikam palietoju DERMOVATI - lîdz. Nu tad tâ draugi mîïie, varu teikt to, ka pçc izlasîtâm grâmatâm esmu atklâjis, ka visi mçsli, kas izraisa ðo slimîbu ir mûsu domâðanas sekas. Esmu tâ teikt tîrs, daþreiz parâdâs pçc pârslodzçm plankumiòi, bet tas pâriet.
Es smçíçju(1 pac. dienâ), iedzeru( tikai ne mazâk par 40 grâdîgo) tâ kâ stâdâju, mâcos maìistr., ìimene(2 bçrni) nu paði saprotat. Ðîs slimîbas dçï esmu sasniedzis lîdz ðim nospraustos mçríus, jo es tak biju apdalîts ar "neârstçjamo slimîbu" . Ïoti daudz dzîvç nâcies ciest dçï slimîbas, agrâk dzîvoju savâ pasaulç, meklçju atbildes utt.
Ja jums liekas, ka pârâk skarbi rakstu, tas tâpçc, lai jûs stâdîtos priekðâ kâ man ir gâjis, dzîvç neviens no jums nepateiktu ka esmu "slimnieks".
Visi, kas mani pazîst, var tik apbrînot manu humora izjûtu un manu neglâbjamo optimismu, es nerakstu, tikai lai paceltos jûsu acîs, bet tâpçc, lai varçtu arî jums palîdzçt ar padomu. Esmu psiholoìijas grâmatas kodis cauri jau pusaudþa gados, lai tikai tiktu uz kâjâm.
RODIET MIERU SEVÎ UN DIEVS JUMS PALÎDZÇS.

Re: psoriâze
22.02.2006 11:17
Meita izgâja pilnu kursu tieði pie ði daktera, samaksâja Ls100.00. nekâda labuma. Kad jautâju dakterim ko tâlâk, teica, mçìinam vçl, varbût nedûrâm îstajâ vietâ.
Re: psoriâze
23.02.2006 14:11
Labdien!
Man ir 24 gadi! Slimoju ar psoriâzi es aptuveni divus vai trîs gadus! Tas sâkâs pçkðòi! Ârste, visu laiku izraksta vienas un tâs paðas smçres. Kuras palîdz tikai îslaicîgi. Varbût Jûs varçtu ko ieteikt (vitamînus u.tml). Un vai ir iespçja, ka tik pçkðòi, kâ tâ sâkâs, tâ varçtu arî pazust, vai arî tâ mani pavadîs visu dzîvi!

P.s. Varbût varat ieteikt, kâdu efektîvu ârstçðanas metodi, lai ârstçtu psoriâzi galvas matainajâ daïâ (ïoti spçcîga).

Cerot uz atbildi Inese Cinovska

Iepriekð paldies!Sanita rakstîja:
Re: psoriâze
23.02.2006 14:39
To smçri nevar dabût Latvijâ????varbût, ka ir kaut kâdas iespçjas pasûtît??
Beedu maasa
Re: psoriâze
24.02.2006 10:28
To Gabby23: visvienkârðâkis- reizi nedçïâ infrasarkanâ sauna, uzreiz pçc tam - solârijs, reizi nedçlâ jûras sâls vannas. Galvas matainajai daïai man palîdzçja kerasals (nezinu, kâ pareizi raksta-nav pie rokas). Veiksmi!
Re: psoriâze
24.02.2006 14:36
Laimiigie kas var iet uz solaariju un tas liidz. Man ir pilniigi preteeja reakcija. Viesns apmekleejums solarijaa un tagad taads paasinaajums... Visu ko biju jau apaarsteejusi gadiem ilgi, izsita atpakalj paaris dienu laikaa. Luuk kaa beidzaas mans solaarija apmekleejums un skumjaakais ir tas, ka solaarijs man ir par briivu.
Re: psoriâze
27.02.2006 12:25
NELDA ja Tu lûdzu varçtu pateikt kas ir tâ dziedniece un kur viòu var sastapt?!
Re: psoriâze
18.04.2006 18:38
Mîïie ,tagad es stâstîðu savus piedzîvojumus. Ðî slimîba nâk mantojumâ no mana tçva. Tçvam - ik pa zinâmam laika posmam parâdîjâs elkoòa lejas daïâ. Viòð pats sevi ârstçja ar papîra pulveri, ko ieguva sadedzinot uz pannas papîra lapu.Pirmo reizi saslimu 28 gados, mçnesi pçc tçva nâves-visa seja bija noklâta ar zvîòu çdi. Kad es saslimu , aizgâju uz Stradiòiem pie dermatologa Krasta. Krasts mani izâstçja . Tad pagâja gadi un kaut kur 47 gados atkal parâdîjâs - ðoreiz uz kâju pçdâm, vienai augðpusç, otrai apakðpusç. Tad pie daktera Krasta neaizgâju, bet man palîdzçja Ftorokorta ziede.
Ðodien atkal biju aizgâjusi pie daktera Krasta , jo tagad 57 gadu vecumâ, man ði problçma ir atkârtojusies.
Pçc saviem novçrojumiem- par slimîbas cçloòiem varu teikt sekojoðo:
1. psihiskâ pârslodze,
2. nervu stress,
3. iedzimtîba,
4. zema imunitâte, slikta vielu maiòa.
5. saldumi,smçíçðana - tas kâ veicinoðs faktors.
Galvenais ir nervu stress un psihiskâ pârslodze. Vçl man ir jautâjums jums visiem: vai gadîjumâ neesiet dzimuði Zivs zîmç. Jo zema imunitâte, slikta vielu maiòa un vâja nervu sistçma ir Zivîm.
Re: psoriâze
18.04.2006 18:39
Mîïie ,tagad es stâstîðu savus piedzîvojumus. Ðî slimîba nâk mantojumâ no mana tçva. Tçvam - ik pa zinâmam laika posmam parâdîjâs elkoòa lejas daïâ. Viòð pats sevi ârstçja ar papîra pulveri, ko ieguva sadedzinot uz pannas papîra lapu.Pirmo reizi saslimu 28 gados, mçnesi pçc tçva nâves-visa seja bija noklâta ar zvîòu çdi. Kad es saslimu , aizgâju uz Stradiòiem pie dermatologa Krasta. Krasts mani izâstçja . Tad pagâja gadi un kaut kur 47 gados atkal parâdîjâs - ðoreiz uz kâju pçdâm, vienai augðpusç, otrai apakðpusç. Tad pie daktera Krasta neaizgâju, bet man palîdzçja Ftorokorta ziede.
Ðodien atkal biju aizgâjusi pie daktera Krasta , jo tagad 57 gadu vecumâ, man ði problçma ir atkârtojusies.
Pçc saviem novçrojumiem- par slimîbas cçloòiem varu teikt sekojoðo:
1. psihiskâ pârslodze,
2. nervu stress,
3. iedzimtîba,
4. zema imunitâte, slikta vielu maiòa.
5. saldumi,smçíçðana - tas kâ veicinoðs faktors.
Galvenais ir nervu stress un psihiskâ pârslodze. Vçl man ir jautâjums jums visiem: vai gadîjumâ neesiet dzimuði Zivs zîmç. Jo zema imunitâte, slikta vielu maiòa un vâja nervu sistçma ir Zivîm.

danija
Re: psoriâze
26.04.2006 22:47
man ir 26 gadi...psoriâze man sâkâs pçc vienas oprâcijas...nu es ar to dzîvoju 4 gadus un esmu ðai laikâ bijusi ïoti neapmierinâta gan ar sevi gan apkârtçjo pasauli...nekas nav mani izârstçjis, bet visnormâlâkie ârsti man ir bijuði Briâna ielâ, solârijs un tâs smçres mani tikai apârstçja, tagad mana psoriâze visu laiku klejo..vistrakâk ir ar galvas mataino daïu, nu nezinu kâ cînîties...nelîdz ne skin kapi ne daivobeti, ne daivonex , varu vienîgi ieteikt labu ðampûnu, to raþo firma Kerastase, pârdod tikai salonos un pudelîtes ir zaïâ krâsâ...redz to man ieteica labs frizieris nevis entie dermatologi pie kuriem esmu bijusi..jâsaka, ka ârstiem vajag paðiem ar to saslimt, lai viòi tâ îsti domâtu un uztrauktos par saviem pacientiem un ieklausîtos viòos...

iesaku apmeklçt jogu, tas palîdz un vispâr apzinâties , kas tu esi- pitta , vatta vai kapha un tad arî var saprast ko nevar çst un kâ nevar dzîvot...

îstenîbâ esmu nogurusi no ðîs cîòas...ah jâ, papildus tam nevaru nomest svaru savus 9 liekos kg, tas ir ïoti ,ïoti grûti...agrâk tâ nebija...
Re: psoriâze
26.04.2006 22:50
p.s. tikko tv3 raidîjumâ râdîja extrçmâs pârvçrtîbas tur psoriâzi izârstçja ar kaut kâdâm injekcijâm bojâtâs âdas vietâs!!!! paðam tikai jâðpricç..kâpçc Latvijas ârsti neinteresçjas, jebðu viòiem ir kas zinâms par to?
Re: psoriâze
26.04.2006 23:00
varbût pastâsti latvijas ârstiem par to brînummedikamentu, kas pilnîgi izârstç psoriâzi tâ, ka tâ nekad nekad dzîvç vairs neuzliesmo? Es tâdu nezinu. A tâdas "âtrâs palîdzîbas" nu tâdas ir, jâ.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 15?
Ziņa: