psoriâze

Aizsāka leila 

Lada
Re: psoriâze
18.06.2007 09:58
To : strawberry

Paldies, mçìinâðu zvanît un interesçties, ko viòi vçl ârstç :)
Pekause
Re: psoriâze
18.06.2007 10:54
Loti labi palidz krieviski saucas " Cistotel" tada zalite ir - ar novarijumu paskalot. Vai paslaik aug laukos, var savakt un izpiest sulinu. Grauz, bet ne ilgi patur.
: )
Re: psoriâze
20.06.2007 20:36
Izlasiju komentarus palika vieglak...
rolo
Re: psoriâze
28.06.2007 10:53
iesakiet labu ârstu. Gimenes ârsts nosûtîja uz Biíerniekiem, tur psoriâzi (ap)ârstçjot
Re: psoriâze
28.06.2007 15:04
Sveikini, esmu jaunina. Psoriaze man ir tikai nedaudz vairak ka gadu. Esmu pameginajusi ELOKON,SINTOMICINA ZIEDI UN FLUCINAR, NEKAS NELIDZEJA. Viena tante teica, ka palidz dizeldegviela (skan jau sausmigi). Ar drebosu sirdi pameginaju tris reizes uzsmeret-pagaidam nekada rezultata (man ir skarti tikai abi elkoni un viens celgals) Kas vel ir dzirdejis par so sausmigo metodi, vai ir vel kads tautas lidzeklis? Vai kadam ir palidzejis dziednieks?
Zeleja
Re: psoriâze
30.06.2007 23:11
Daudzas ziedes ir uz darvas bâzes, tâpçc arî droði vien ir ieteikts dîzelis.
Re: psoriāze
21.07.2007 11:48
varbut ir kads virietis pes 35,kurs'jutas tikpat vientulš'ka es,šis slimibas del.
Re: psoriâze
24.07.2007 23:25
Manam vîram psoriâze ir jau 40 gadus. Sâkâs pusaudþa gados. Vasarâ, ja kârtîgi apsauïojas, zvîòas samazinâs vai pat noiet pavisam. Toties ziemâ, ja vçl stress, zvîòas klâj visus stilbus, rokas, vçderu un galvu. Viòð ir izmçìinâjies visu, bet izârstçties nevar. Agrâk Flucinar, tagad Daivonex tikai mazliet atvieglo stâvokli. Kâdreiz ârsti teica, ka lîdzçtu asins pârlieðana, bet arî tas bija tikai tâds minçjums. Vçl ðî kaite tâ îsti izpçtîta nav. Mums ir 4 pieauguði bçrni - zçni un meitenes, bet neviens ðo kaiti, paldies Dievam, pârmantojis nav.
lienīte
Re: psoriāze
01.08.2007 16:28
arī es slimoju ar šo slimību jau vairākus gadus, esmu izmēģinājusi visu un mēģinu vēl pašlaik..varu tikai pateikt, ka viss kļūst arvien dārgāks.. aizvakar par analīzēm un zālēm samaksāju 170 ls.. neesmu pārliecināta vai līdzēs, bet mēģināts vēl nav zaudēts..tā kā visi turamies... esmu nolēmusi ja neizārstēšos, tad samierināšos, ja vispār kādreiz ar to varēs samierināties, bet dzīvot jau var :)))))
Aita
Re: psoriâze
02.08.2007 08:59
Nezinjai !

Kur var nopirkt darvas ðampûnu ?
Re: psoriâze
07.08.2007 20:36
protams ka aptieka!!!!
...L...
Re: psoriâze
08.08.2007 15:00
Sveiki.Ar psoriâzi slimoju gandrîz gadu,man ir tâ saucamâ plaukstu zvîòçde.Tieði ðî slimîba ir skârusi labâs rokas pirkstus un sâk pâriet uz kreiso roku.Âda ir sarkana un saplaisâ,kad ir saplaisâjusi sâp.Esmu bijusi pie âdas ârsta,veikusi biopsiju Veselîbas Centrâ 4,lai tieðâm pârliecinâtos vai tâ ir psoriâze.Lietoju Daivonex un Daivobet,palîdz uz laiku,tagad vçrðos pie dziednieces.Esmu jauna un tas nomâc tieði visvairâk,kâ arî tas,ka ði slimîba ir hroniska un arî cilvçku jautâjumi:''Kas tev ar tiem pirkstiem?''
Vai kâdam ir ieteikumi?Labprât,ar kâdu ar parunâties,kam ir vçl ði slimîba.
Re: psoriâze
02.09.2007 01:41
Meklçjot internetâ kaut ko par çdes ârstçðanu, netîðâm saskâros ar Jums, izlasîjusi komentârus, sirdsapziòa neïâva man Jums neuzrakstît mana drauga ârstçðanâs metodi...Paðai man psoriâzes nav, bet zinu, kas tas ir, jo dzîvoju ar vîrieti, kuram tâ jau ir 10 gadus, varu pateikt, ka tas çdes tips viòam ir gan plankumos, gan pilienveidîgais (sor, bet es nezinu îstos nosaukumus), 60% no visa íermeòa klâj çde....izstâstîðu Jums, ko viòð darîjis ir 1,5 gada laikâ - organisma attîrîðana vienreiz trijos mçneðos, diçta - cik jau nu vîrietis var izturçt :), obligâti LECITÎNS 2x3 dienâ (no man zinâmajiem - labâkais ir Coral-clubâ, meklçt pie izplatîtâjiem...); * un vairâk glâzes tîra ûdens dienâ (vislabâkais ir Alka-mine koraïïu ûdens - tâ es viòu saucu); Skin-Cap aerosols íermenim - ïoti palîdz, un ja regulâri lieto 1-2 reizes dienâ, tad zvîòa burtiski neveidojâs un sarkanie pleíi paliek arvien gaiðâki, tikai varu uzreiz pabrîdinât, tas ir diezgan dârgs Ls 20 gb., viòam pietiek 5 reizçm....mçnesî apm.Ls 150, bet tas kâ kuram, ârstçjâs ar Skin-cap aerosolu 3 mçneðus, rezultâts vismaz 50-60%, uznâk ðad un tad uzliesmojums, bet pamazâm tik un tâ pçc tam paliek'pleíi gaiðâki, un ja regulâri iet vannâ, zvîòas burtiski nav, ja salîdzina, kas bija pirms tam...oi oi oi.... sauïojâs ar kvarca lampu 3x nedçïâ, ja nav saules....Ðovasar bijâm Horvâtijâ, peldçjâmies Adrijas jûrâ, sauïojâmies, un man liekas, ka tas arî daudz dot, jo viòð tos pleíus burtiski dedzinâja, pat aerosolu nepûta katru dienu, bet katru treðo...varu pateikt tikai vienu - ðovasar viòð pirmo reizi pa 10 gadiem izgâja cilvçkos ðortos un kreklâ ar îsâm rokâm, protams, nebija jau tâ, ka galîgi neko nevar redzçt, bet daudz labâk....Un vçl varu pateikt, ka ðo visu darot, ko es uzrakstîju, rezultâts bûtu daudz lielâks, ja viòð vienu otru reizi neiedzertu, taèu es saprotu, ka mçs visi esam cilvçki un patusçt katram gribâs....tadag es izlasîju par RAPTIVA zâlçm, domâju, ka izmçìinâsim arî ðo, tikai jâpastâsta vçl dârgajam ir...tieðâm nezinu, bet ceru, ka varbût kâdam bûðu palîdzçjusi ar informâciju...Lai veicâs!
kaimiòiene
Re: psoriâze
02.09.2007 09:31
Paldies, Kate! Vakar naktî izlasîju Tavu rakstu, ðorît steidzos nopirkt Skin-cap, uzpûtu - dedzina, jûtu, ka bûs labi.
reee
Re: psoriâze
06.09.2007 19:29
http://www.psora.net/
Re: psoriâze
10.09.2007 16:06
Sweiki..ar psoriâzi slimoju no 14 gadiem tagad ir 16.
Es saku - Liels paldies,Jums par ieteikumiem.. :)
Noteikti òemðu vçrâ,jo ïoti vçlos no psoriâzes atbrîvoties vai vsm samazinât lîdz zinâmai robeþai!
Vçlu veiksmi visiem! ;)
Re: psoriâze
11.09.2007 00:02
kaimiòiene

Ja jau tu esi kaiminjiene Katei88 tad jau vareeji no vinjas pa taisno uzzinaat visu par Skin-cap... citaadi redz kaa muusdienaas sanaak, dziivo kaiminjos bet jaunumus uzzin caur forumu...
arî psoriâze
Re: psoriâze
18.09.2007 19:21
Starp citu, zinâðanai - daudzâs valstîs Slin-cap ir aizliegts. Tâ kâ neiesaku ar to aizrauties. No sirds iesaku smçri magnipsor, man tâ patiesi palîdzçja. Kur un kâ to iegâdâties lasiet ðeit - www.magnipsor.com
Esues
Re: psoriâze
24.09.2007 11:05
Kârtçjâ reklama un antireklama.
Re: psoriâze
24.09.2007 12:10
Te jau ir veel veiklaaki ljaudis, kas reklaamu ieliek un pashi peec tam arii pateiciibu par labu ieteikumu uzraksta :)
Re: psoriâze
28.09.2007 15:37
Sveiki,es slimoju jau no16 gadiem tagad 19 un nevienu gadu pavisam nau man si slimiba apstajusies pastastiet man vai esat so slimibu dabujusi nost un kada veida rakstiet uz manu e-pastu .santaklavina@inbox lv.es saraktijos rar vienu virieti un vins stastija par savam problemam par slimibu veletos tevi atrast un ka tev tagad klajas ar so slimibu.
Every time I see my eyes
In my reflection
I cant help but be disappointed
In who I am

Every time I feel my skin
Breaking on metal
It helps me be quiet
And quiet’s where I need to be

Scars on my skin…
Scars on my heart…
Scars on my soul…
Reminding me of myself

Scars on my skin…
Scars on my heart…
Scars on my soul…
Reminding me of myself
And if I let you in,
You’ll tear me apart.

Every time I feel alone
And left forgotten
I have to believe in something
Like angels to breathe

Every time I see my pain
Beating in rhythm
I need to be silenced
In silence, where I hide my fear

So just hold me
Wrap me in your arms,
Don’t let me fall again
Teach me
So I don’t have to learn
Anything more from you

Isn’t my pain good enough for
Faith in you?
Isn’t my pain good enough for
Faith in you?
Re: psoriâze
10.10.2007 13:28
Ta velns viòu zina, kas vairâk ietemç,man psoriâze ir jau 24 gadus,bet tâdu îstu loìiku neesmu uzíçris.Kaimiòienei arî ir,ðî smçrçjas,ka ðïakst ar viskautko,es neko,nedçïu alu noçdies,satiekamies-viòa sâk stâstît,cik traki labs kârtçjais smçrs,esot baigais uzlabojums.Padomâju-man arî sobrîd uzlabojums.Tâ ka nezinu,varbût plançtu stâvoklis vairâk ietekmç...
Re: psoriâze
29.10.2007 09:25
Paldies Reee - pasûtîju Magnipsor, tagad vairs nav problçmu!
nagi
29.10.2007 15:42
Man tas draòíis ir jau gadus 4/5, visu laiku bija giku galvâ te pçdçjâ pusgadâ nagi, sâkumâ kâjas tagad rokâm. Vai ir kâds mçìinâjis tikt galâ ar nagiem? Varbût varat man ko ieteikt?
paldies
Re: psoriâze
29.10.2007 17:04
Nagiem palîdzçja Retinols (A vitamîns).
Re: psoriâze
07.11.2007 21:13
Sveiki!;)
Vismaz sheit ir cilveeki kuriem ir taada probleema ,kaa man ....psoriaaze....neizsmeljamu jautaajumu slimiiba....
Man shii slimiiba ir 5 gadus.
Esmu tik daudz ko izmeegjinaajusi un tikai dazhas proceduuras paliidz.
sakne
Re: psoriâze
07.11.2007 21:41
Pastâstîðu, kâ gâja man. Iegâju vet.aptiekâ pçc bçrzu darvas, tâ labi palîdzot pret ðito draòíi. Aptieíniece prasa,priekð kam vajagot. Saku, dçlam psoriâze...nu tad arî dabûju dzirdçt, ka tas esot par vecâku grçkiem, un neko citu nevarot darît, kâ pâriet pareizticîbâ un lûgt Dievu. Vçl varot kur tur meklçt îstos mûkus, tie tad arî varbût lîdzçðot... teikðu godîgi, biju nedaudz ðokâ. Dievu, protams arî bez viòas padoma biju lûgusi un daru arî tagad, bet vienalga, kaut kâ sajutos diezgan grçcîga un bezpalîdzîga...
Re: psoriâze
07.11.2007 21:50
Sakne, bçrzu darva ir nopçrkama vet. aptiekâ?
sakne
Re: psoriâze
07.11.2007 21:56
Nu, pirms pâris gadiem tas bija.Nopirku darvu, atjaucu ar kaut kâdu neitrâlu smçri1:10 un smçrçju. Neko daudz nelîdzçja, bet varbût vajadzçja ilgâku laiku ziesties.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 18?
Ziņa: