psoriâze

Aizsāka leila 

Re: psoriâze
09.11.2007 10:25
Nagi, nagi nagi.....mçìinu tagad çst A vitamînu, nekas smukâks nepaliek, moð kâds var ko vçl ietekt?
bçdu mâsa
Re: psoriâze
13.11.2007 14:21
Retinols nav jâçd, bet ar eïïu pamatîgi jâsasmçrç beigtie nagi!
Re: psoriâze
22.11.2007 23:30
Jau otro gau arî mani piemeklçjusi ðî nejaukâ slimîba.Sâkumâ nesapratu kas ar mani notiek.Sâkâs ar rokâm-kad vairs nevarçju noturçt karotîti rokâ-sapratu nekas pats no sevis nepâries.Aizgâju pie ârsta.Diagnoze-zvîòu çde.Darîju kâ ârsts lika.Jçgas maz.Visi saka -tas uz nervu pamata.Sapratu ka man ar to jâsadzîvo.Nejauði atklâju ka man ïoti palîdz ja visu dienu nçsâju saimniecîbas cimdus.Tos novelku tikai ejot gulçt.Âda neizþust un lîdz ar to nav plîsumu,varu darît visu.Iesaku pamçìinât tim kam rokas âda plaisâ çdes dçï.
sieva
Re: psoriâze
29.11.2007 21:27
Iesaku lietot magnipsor ziedi - âdai, nagiem, utt. Sîkâka informâcija www.magnipsor.com (krievu valodâ) daudziem palîdzot, tai skaitâ manam vîram.
Re: psoriâze
01.12.2007 16:45
Vai kads zina par sho kaut ko vairak http://www.youtube.com/watch?v=94865vs_LIc&feature=related
J
Re: psoriâze
18.01.2008 18:43
Senaak man likaas ka esmu retais, kursh slimo ar sho slimiibu! Jaameegjina palietot buus Magnipsor.
Re: psoriâze
23.01.2008 20:47
vai man kaa psoriaazes slimniecei ir veelams studeet pedagogiju un buut par skolotaaju?
psoriâze
28.01.2008 15:05
ar ðo slimîbu cînos jau kopð dzimðanas! un vienîgais kas vislabâk man pret ðo kaiti palîdz ir SKIN-CAP (spray)! flakoniòð gan ir ïoti dârgs, bet ïoti efekîvs cîòâ pret psoriâzi!
Re: psoriâze
21.02.2008 18:18
man ir 14. un es ar so slimiibu slimoju jau kops 12 gadiem ;(
bet es nezinu ko dariit, nezinu kur griesties. ;(
un man ir bail ka vina man buus buus arii uz kermena un es to newaru pielaut. Tagad vina man ir uz galvas âdas.
KO MAN DARIIT ?? :(
Re: psoriâze
28.02.2008 19:32
Re: psoriâze
28.02.2008 20:03
LABDIEN! LIELS LUGUMS AIZPILDIT ANKETU, DARBA AIZSTAVEÐANAI PALICIS MAZ LAIKA, VAJAG 100 ANKETAS, BET MAN IR TIKAI 25. ATBILDES VAR SUTIT ARI UZ MANU E-PASTU:
s.saulite@one.lv

Ðî informâcija tiek vâkta pçtîjuma ietvaros, kas tiek veikts Rîgas Stradiòa universitâtes. Pçtîjumu veic 5. studiju gada studente.
Anketa ir anonîma, vârdu un uzvârdu uzrâdît nav nepiecieðams. Pçtîjuma rezultâti tiks izmantoti tikai zinâtniskiem mçríiem apkopotâ veidâ. Jûsu atklâtâs un godîgâs atbildes sekmçs patiesu rezultâtu iegûðanu un pçtîjuma mçríu sasniegðanu.

1. Psoriâzes ârstçðanâ Jûs lietojat:
1.1 tikai medikamentus
1.2 tikai dabiskas vielas
1.3 gan medikamentus, gan dabiskas vielas

2. Vai pçc medikamentu lietoðanas rodas blakusparâdîbas;
2.1 Jâ
2.2 Nç
2.3 Nezinu, nelietoju medikamentus

3. Vai Jûsu slimîbas vçsturç ir hroniskais tonzilîts (faringîts, angîna):
3.1 Jâ
3.2 Nç

4. Cik ilgi Jûs slimojiet ar psoriâzi:
4.1 lîdz 5 gadiem
4.2 no 5-10 gadiem
4.3 vairâk par 10 gadiem

5. Jûsu dzimums:
5.1 Vîrietis
5.2 Sieviete

6. Kâds ir Jûsu vecums ___________.

7. Kâds pçc Jûsu domam , ir Jûsu slimîbas cçlonis?

Paldies par atsaucîbu!
Re: psoriâze
01.03.2008 13:34
ar so kaiti naakas sadziivot jau kaadu laicinju, bet nu kaada dziivite dota, taada godam janodziivo. ar so kaiti naacaas paguleet arii slimniica, veel pirms pilngadiibas, tur iepazinos ar vel daziem p[uisiem un meiteneem, vispaar kopaa bij jautri, negribu teikt ka nespeju kontakteeties ari ar citiem cilveekiem, bet tomeer patikami, ka neuztver kaa kadu spitaaligo, ari arii rikoties un geerbties var daudz briivaak, ta ka palasiju so forumu, un nodomaaju- varbuut vasaraa vareetu kaadu tusu uztaisiit, ta lai var sortos un peldkostimos paskraidiit? zinu ka nevienu no jums vaigaa nepaziistu, bet, parcik visiem savs krusts nesams, tad domaajams ka sii kaite muusos veido zinaamu rakstura stingriibu un apnjeemibu, varbuut vareetu buut interesanti?
Linda F
Re: psoriâze
03.03.2008 14:00
Labdien, mana omîte sâka slimot ar psoriâzi no 15 gadu vecuma un ðogad viòai paliks 80! Viòa arî izmçìinâja visas smçrîtes u.t.t.
Tomçr no viòas pieredzes varu teikt, ka nedrîkst daudz çst citrus augïus, kâ arî uzmanîties, lai nesaskaras ar âdu dârzeòu un salâtu sula, tiem dârzeòiem, kas ir zaïâ krâsâ. Ïoti palîdz arî viena auga kompreses, ðo augu sauc zelta stîga, viòu vajag kopâ ar ûdeni sajaukt un smçrçt uz âdas!
Psoriâze pilnîbâ nepazûd, bet kïûst gandrîz neredzama.
Re: psoriâze
04.03.2008 15:47
nomociita ar psoriaazi Wrote:
-------------------------------------------------------
> http://www.revdi.lv/lv/psoriasis.htm
>
> Varbuut tas sniegs mazliet vairaak atbilzhu.


По адресу http://revdi.lv/lv/psoriasis.htm ничего нет.

Причины, которые могли привести к ошибке:

* Неправильно набран адрес.
Проверьте правильность адреса.
* Такого документа никогда не было на этом сайте.
Зайдите на главную страницу или воспользуйтесь картой сайта.
* Документ перемещен и находится по другому адресу.
Пожалуйста, сообщите об этом администратору.
Re: psoriâze
14.03.2008 00:45
Skin-cap saki? Manam vîram arî bija ïoti labi no ðî aerosola, taèu pçc 5 mçneðiem çde nâca atpakaï 5-kârtîgi, tâ noklâja burtiski visu íermeni. Bijâm izmisumâ, tâpçc silti iesaku pârtraukt ðo procesu. Izmisumâ meklçju visu, kas vçl nebija darîts, atradu. Ja interesç, raksti man uz e-pastu diana888@inbox.lv, atbildçðu personîgi un aizsûtîðu bildes, kur uz balta papîra redzams kâ no slimas âdas, âda ir kïuvusi par veselu. Lûk tâ! Un, ja rodas jautâjums - kâpçc es nerakstu forumâ? Atbilde - ïoti daudz negatîvu cilvçku apkârt, kuri uzskata, ka katra informâcija ir reklâma, lai cilvçkus mânîtu. Esmu to piedzîvojusi. Paldies par sapratni!Ar cieòu Diâna.
Diâna90
Re: psoriâze
14.03.2008 01:47
Augstâk redzamo tekstu rakstîju cilvçkam, kurð lieto Skin-cap. Sor, bet neatceros niku.
Re: psoriâze
22.03.2008 01:06
Jaadziivo ir optimistiski... Jo vienmeer ir taa, ka vareetu buut veel sliktaak.

Man taa draza dziivo ap aciim un uz pakausha, lietoti visaadi smeeri, bet tie paliidz tikai iislaiciigi. Pirms 3iem gadiem veel bonusaa atklaaja sarkoidozi plaushaas, arii neizprotama slimiiba, ar liidz shim veel mediciinaa nezinaamu izcelsmi, lika iet uz slimniicu un saakt jau hormonu terapijas, bet nobijos deelj hormoniem. Aizgaaju pie laba homeopaata un gada laikaa no sarkoidoozes tiku valjaa. Rentgeni apliecinaaja slimiibas regresu. Tiesa psoriaaze gan veel dziivo un neesmu atradis efektiivu veidu kaa to nomaakt, pat eeshanas paradumus esmu mainiijis un uzturaa lietoju pilniigi citu paartiku, kas saakumaa likaas nelietojami...
Re: psoriâze
26.08.2008 18:46
Parâdîjusies jauna ziede uz solidola bâzes CITOPSOR, smird, smçrçju pirmo dienu, redzçsim kâ palîdzçs. Tikai þçl, ka Latvijâ nepârdodâs, Ukrainâ raþota. Pirms tam smçrçju magnipsor ziedi, 3 mçneðu laikâ izârstçjos, tagad pagâjis gads un nâk rudens, sâk lîst mazi punktiòi, tagad pat noþçloju, ka neieturçju to diçtu, kuru jâietur psoriâzes slimniekiem. Ja kâdam interesç par ðo ziedi, varat palasît saitus www.magnipsor.com un www.citopsor.ru - personîgi man palîdz ziedes uz solidola bâzes. Esiet veseli!
Re: psoriâze
27.08.2008 15:34
Vçlreiz par Psoriâzi.
Palasîju tekstus.
Mîïie. Nav un nebûs brînumziedes.
Psoriâze ir pacietîga cîòa uz visu mûþu.
1princips-visiem lîdzekïiem nostiprinât imunitâti.Gulçt 6-8
Re: psoriâze
21.09.2008 20:39
Sveika.gribeju pajautat bet vai ari palidzeja tas viss
saðutusî
Re: psoriâze
22.09.2008 09:58
Hm.. es te savukârt palasîjos netâ un nudien nesaprotu, vai man ir dematîts vai psoriâze.. ðad tad, seviðíi no stresa, parâdâs niezoða, sulojoða galvas âda, kas pçc tam pârvçrðas tâdâs kâ zvîòveida blaugznâs.. reizçm nelieli pleíîði metas arî uz sejas, parasti vienâs un tajâs paðâs vietâs, ap muti un nedaudz uz pieres. Un tâ ir visu mûþu, kopð sevi atceros. Seviðíi mokos ar galvas âdu. Esmu izstaigâjusi visus Rîgas labos dakterus, arî dr.zemîti VC4 un citus turienes âdas speèukus.. nekâ :( Iedod kâdu smçrîti, kas palîdz uz to mirkli un viss. Nevar taèu visu dzîvi smçrçt ðos hormonu preparâtus.
Re: psoriâze
11.11.2008 12:10
Mekleeju internetaa teemu Psoriasis treatment in Turkey un atradu lapu psoriasisfishcure. Izskataas padaargi,bet es gribu meegjinaat. Divataa iznak drusku leetaak, varbuut kaada grib man piebiedroties uz 14 dienu kursu?
Re: psoriâze
20.11.2008 20:19
Bebru Muskuss - nostiprina cilvçka enerìçtiku, ârstç âdas slimîbas, psoriâzi un c.(skat. SS.LV, mâjai, veselîba, medikamenti).
Re: psoriâze
20.12.2008 22:08
man itkâ ir psoriâze, tika izrakstîti krçmi daivonex un elacon un naktssveces eïïu jâdzer kapsulâs. 2 gadus atpakaï palîdzçja, bet tagad kad ir uzliesmojums (tas notiek aptuveni reizi gadâ) nekas nepalîdz. zinu tikai to, ka krçmi ir regulâri jâmaina (jâmiksç). varbût varat ieteikt kâdu bez ðiem nosauktajiem, kâdu vçlams stiprâku un procentîgâku.
P.S runa ir tikai par rokâm - nekur citur psoriâze neizpauþas
mans viedoklis: psoriâze ir saistîta ar to ja ir kâdas citas blakusparâdîbas: piem hroniskas iesnas, bieþas galvassâpes u.t.t ka arî nedaudz atkariga no laikapstâkïiem un stresa.
Re: psoriâze
22.12.2008 17:42
Diemþçl, psoriâzi varçtu izsaukt prioni-supermazie vîrusi.
To uz ðodienu nevar pierâdît. Vienîgi ja injicçtu slimnieka asinis ðimpanzei vai citam cilvçkam.Dr.Gaiduðeks,piemçram injicçja slimâ cilvçka (nomiruðâ) smadzeòu ekstraktu ðimpanzei un tâ parâdîja visus slimîbas simptomus pçc 2viem gadiem. Par to viòam pieðíîra Nobeïa prçmiju.Viòð skaitâs prionu teorijas pamatlicçjs. Dr. Gaiduðeks uzskatîja, ka visas slimîbas , kas nav diagnosticçjamas pçc izsaucçja, varçtu bût supermazo vîrusu iemsls.Bet zinâtne vçl nezin zçles pret "Trako govju sçrgu" kuru izsauc super mazais vîruss.Slçptais periods ðai limîbu grupai ir no 2-10 un vairâk gadi.
Prioni nav redzami pat elektronmikroskopâ.Viòus neiznîcina vârîðana,apstaroðana,sublimâts,cepðana.Viòi tiek cauri pretvîrusu filtriem.
Jebkurð stres pazemina organisma imunitâti un lîdz ar to ïauj slimîbai manifistçt.
Tiko cilvçks atkopjas no stresa,vitamînu trûkuma, uzlabo citas hroniskas vainas,tâ arî psoriâze atkâpjas.
Secinâjums.Mçs varam paildzinât labvçlîgo periodu, ja izslçdzam visus nelabvçlîgos faktorus. Smçíçðanu, dzerðanu,negulçðanu,slikts çdiens,stresu....
Veiksmi.
Re: psoriâze
22.12.2008 18:45
...sezonaalajaam formaam buus pamaz sakara ar stresu atkaapshanos...
jkl
Re: psoriâze
20.12.2009 18:50
DIPROPHOS injekcijas ,noperkams Polija,ka ari citas eiropas valstis,tiesam palidz psoriazei.
Re: psoriâze
31.12.2009 20:55
Arī psoriāzes slimniekiem derētu izlasīt par celiakiju ,tā( glutēna nepanesamība) esot tik daudzkam pamatā (jo pazeminās imunitāte)...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 16?
Ziņa: