virs un internets

Aizsāka pajolite 

vasja
Re: virs un internets
11.04.2005 14:08
vispâr jau jautâjums vietâ - kas tad paðai tur bija darâms?
pajoliite
Re: virs un internets
11.04.2005 14:11
Gati, nu NAV ta slimiga greizsirdiba..Runats tika daudz un dikti. Stastija jau skaisti, ka esot shai pateicis, ka uz vinju, lai necer, ka shis ir precejies un prom no gjimenes iet netaisas..Ka ari shis nebushot tas variants, ar kuru pashljuukt..Kad esot sedejis tai kafejnica ar sho, esot domajis par sevi, ka irmukjis, ka nafig te atnacis.Tas tak svesh cilveks, nav pat par ko runat ar vinju..Interneta viss bijis savadak..- ta skaisti..:)) Ta teikt - virtuala pasaule.

Izklausas jau ticams tas vinja stasts. BET
ES NESAPROTU:
1)ja krapt netaisas, nafig iet uz randinju ar sveshu cilveku?
2)nafig svesham cilvekam dot savu mobila NR??
3)nafig svesham cilvekam dot kaut kadus tur padomus?Kas vinjsh vienigais virietis uz pasaules?Vai tad cits nevar but tas viedais padomdeveejs?

Par laimi vinja bija nesmuka..A ja butu smuka, tad tak skaidrs, ka uzkabinatu man ragus tadus, ka panest nespeetu..

Bet shiI tak zvanijas!!!, ka jukusi. Es pati biju klaat...Shi laikam no tas sievieshu sugas, ar kuram sapinasa, bet pec tam valja nevar tikt..

Patik gan jums, virieshiem, sudos iegrabties.
elita_vel
Re: virs un internets
11.04.2005 14:12
ari chatotajai:
Nu un - mekleejas:) Tas jau normaali, cilveeka dabaa, it iipashi viiriesha. Kur aitas, tur - cirpeeji. Daudzas domaa, ka ja viirietis "ganaas un mekleejas" vinsh taa arii ir "dabuunams". Nu nav taa, tikai puishiem paarmainjas gribaas........ kaadu asuminju dziivee. Vieniigi dazhkaart vinji paarveertee savus speekus un viltiibu kaa rezultaataa zaudee gjimenes, bet tas nebuut nenoziimee, ka ar to kljuust dabuunami bijushajaam miiljaakajaam:)
ari chatotaja
Re: virs un internets
11.04.2005 14:15
Kas man bija tur darams?Esmu briva meitene, mekleju sev virietis, ar kuru apreceties.Tieshi taa!
Nu un, ka vinjsh precets???Vinjsh tak teica, ka shiem attiecibas galigs krahs. Dzivojot ka suns ar kakji.
ari chatotaja
Re: virs un internets
11.04.2005 14:18
Precetie ir dazhadi. Lielaka dalja ir dabonami.Padziedu vinjiem to, ko sieva sen vairs nedzied un rokaa ir. Paglastu galvinju, pasaku komplimentus un shie skrienka uzmedoti pie manis.
Protams, ne jau visi, bet lielaka dalja.
Gatis
Re: virs un internets
11.04.2005 14:19
Pajoliite izlasi ko teica elita_vel un es domaaju tur viss ir atbildeets.
elita_vel
Re: virs un internets
11.04.2005 14:19
ari chatotaja: un Tu nenormaali veeleejies dariit vinju laimiigu un noteikti buut labaaka kaa vinja sieva, jo taa tachu droshi vien bija ragana - necilveeks?:)
pajolite
Re: virs un internets
11.04.2005 14:27
Ja, es sapratu..
Bet nafig otram nervi jabende un jaasaapina..
Es ne reizes neesmu piekrapusi saveejo un nemaz negribu to darit.
Man liekas tomer, ka izaugushi virieshi ar tadam mulkjibam nenodarbojas. Protams, ja gjimene vinjiem vismaz kaut ko nozimee.
Un vienmer attaisnot kreisos soljus ar virieshu it ka poligamisko dabu..
Skaisti - es iru poligams un man tas piestav. Ja es neesmu poligams, tad neesmu virietis.
Skaisti :))
Re: virs un internets
11.04.2005 14:29
to elita_vel
Protams, ka ari chatotaja un mçs visi cenðamies teikt to, ko no mums gaida. Tur jau tie meli arî rodas, ka saka to, ko otrs grib dzirdçt. Normâli, ja neprecçta sieviete meklç savu vîrieti. Un, kas viòai ðo satiekot jâsaka: Tu esi baigais losis un melis, un nemâki buèoties..., un stulbi izskaties, bet Tava sieva ir eòìelis? Rodas cits jautâjums: kâpçc mîïotâ sieva atïaujas ko lîdzîgu pateikt?
ari chatotaja
Re: virs un internets
11.04.2005 14:31
Kapec gan man kads jadara laimigs..Lai mani dara laimigu un tad es ar..

Bet virieshiem ir viena riebiga ipashiba - vinji daudz melo un nomelno sievas. Tas fakts. Droshi, ka grib savas acis attaisnot kreisos soljus.

Man vienmer uzkjerushies precetie. Un ja es gribetu, varetu izjaukt gjimeni, ta nav problema. Zvans sievai un shi ar visam parpalam veco izmet uz ielas..Bet jautajums, vai man tads pliks un nabags vajadzigs..
Protams, ka nee.
Re: virs un internets
11.04.2005 14:33
to ari chatotaja
Tu pârâk paðpârliecinâta. Tas liecina par mazu dzîves pieredzi.
Re: virs un internets
11.04.2005 14:43
Jaa, esmu dzirdeejusi, ka chatotaaji savos tusinjos drausmiigi dzer, jo savaadaak nevar dabuut vaardu paar luupu, t.s. iejusties savaa lomaa... tas ir diivaini...
ari chatotaja
Re: virs un internets
11.04.2005 14:44
Nu ja 28 gadi sievietei ir maz, tad nezinu.
Ja,virs man nav bijis.Bet to virtuvi parzinu gana labi.
Gatis
Re: virs un internets
11.04.2005 14:45
pajoliite Tu labi pateici ................"Man liekas tomer, ka izaugushi virieshi ar tadam mulkjibam nenodarbojas". Nu luuk re te arii ir tava atbilde, Tu vinju gribi dabuut taadu kaadu Tu esi vinju iedomaajusies, nevis pienjemt kaads vinjhs ir, kaa saka paartaisiit peec savas shnites...........
pajoliite
Re: virs un internets
11.04.2005 14:56
Gati
Atliek gaidit, kad shis izaugs...Ir gan virieshi, kuriem prats atnak tik tad, kad jau par veelu..
madrex
Re: virs un internets
11.04.2005 14:58
ari chatotaja: eu, tantinj, vai tev jau klimakss saakaas?
preceta
Re: virs un internets
11.04.2005 15:00
Es saku tâ - dodiet veèiem(ja ðie ar prâta spçjâm nav apdalîti) vairâk brîvîbas, tad ðiem neko nevajadzçs!

Protams, ne visiem!!! var to brîvîbu dot. Daþs labs pa brîvîbas laiku sataisîs bçrnus un tad vienâ jaukâ dienâ ðie klauvçs pie durvîm - naudu studijâm prasîs...Man tâ kolçìitei bija..Piezvana uz mâjâm puika un saka - vai tçvu varçtu pie telefona pasaukt...ðai klausule no rokâm izkrita................
Re: virs un internets
11.04.2005 15:01
Nu jâ. Tâ jau viòð ir. 28 gados var likties, ka viss zinâms un nekas jauns bût nevar. Aiz muguras jau ir kâda vilðanâs, un uzvilktas bruòas, lai nekas tâds vairs neatkârtotos.
madrex
Re: virs un internets
11.04.2005 15:03
preceta: gudrs vecis taapat ir briivs Nerunaajam par juridisko statusu) :)
preceta
Re: virs un internets
11.04.2005 15:03
a tai 28 gadîgajai èatotâjai..

Laikam esi galîgi neglîta, ja 28 gados neesi vçl precçjusies , vai pat drauga nav, ar ko kopâ dzîvot :-)) Ka Tev jârakòâjas pa lietoto mantu kasti :-))

Un vçl - tie, kas vienu sievu pametuði, pametîs arî tevi..Neesi tik naiva un nedomâ, ka bûsi pçdçjâ..
madrex
Re: virs un internets
11.04.2005 15:10
preceta: a kaa ir ar tiem, kuriem bija 2 sievas?
preceta
Re: virs un internets
11.04.2005 15:13
madrexiò
Gudrs vîrietis savu brîvîbu lietderîgi izmanto, negraujot ìimeni, lai vecumdienâs nepamostos pie sasitas siles, kad nav kas ûdeni pasniedz....
Ìimene ir vçrtîba un gudrs vîrietis to zina.

Man baigi patika tas, ko latvieðu filmas "Limuzîns Jâòu nakts krâsâ" O.Dreìes varone teica savam vîriòam U.Dumpim , jad ðis Lâsmiòâ bija ieskatîjies - "Cik tad augstu to galvu celsi, drîz jau tev bûs pliak pïeða un tad tu tai meitenei nebûsi vajadzîgs."
Tieði tâ. Jauniem skuíiem tie vecie âþi vajadzîgi tikai kâ tramplîns, no kura ielçkt lielajâ dzîvç un pçc tam pamât ardievas. :-)))))))))))))))))))))))))))))))))
Re: virs un internets
11.04.2005 15:13
to precçtai
Tu laikam domâ, ka iekïûðana precçto statusâ ir medâlis par nopelniem? Tâ ir pârejoðâ parâdîba. Ðodien precçta, rîtâ nç. Îpaði îss tas statuss izvçrðâs kaðíîgâm sievietçm. Ko apvaino cilvçku? Ne tu viòu pazîsti, ne ko zini par viòas dzîvi. Un nav zvanîts, ka vîrietis pamet VISAS savas sievietes. Daþi aizmûk tikai no pirmâs sievas.
preceta
Re: virs un internets
11.04.2005 15:14
madrex,
bija 2 sievas??KÂ to domâji?Es ir blonda.
preceta
Re: virs un internets
11.04.2005 15:17
Nu jâ, no otras nemûk , jo saprot, ka treðâ nebûs labâka:-))
Ar laiku saprot, ka tâda ideâla cilvçka nemaz nav.

A runâjot par to èatotâju..Nu redzi, es kâ sieviete zinu, ka jebkura sieviete vçlas ìimeni, bçrnus. Un no mana draudzeòu pulka neprecçjusies ir tikai viena - tieðâm neizskatîga meitene.
Gatis
Re: virs un internets
11.04.2005 15:20
Man jau patiik daudzi piemin sasistu sili un kas uudeni pienesiis vecumdienaas, da nafig man tas uudens un tas pieneseejs. Beerni taapat kad izaug aiziet savaa dziivee un kopaa ar vecaakiem nedziivo, taa kaa varbuut uudens pieneshanas teemu neapspriediisim............:))))))
Re: virs un internets
11.04.2005 15:22
Viens gadîjums nav likumsakarîba, bet gan drîzâk izòçmums. Gan jau kaut kas cits tai meitenei nesanâca. Kâda jçga precçties ar izskatîgu ìîmîti, tik un tâ pçc kâda laika tâ burvîba bûs zaudçta, smejies vai raudi. Manu paðapziòu ceï tas, ka mana otrâ pusîte ir ïoti gudrs un taktisks cilvçks. Skaistums dilst, prâts aug....
madrex
Re: virs un internets
11.04.2005 15:23
preceta: protams, taa jau ir taa briiviiba :)
tu tur bljaustiijies, ka tie kas no vienas aizgaajushi, aizies arii no tevis. es jautaaju , kaa ir ar tiem, kam jau ir divas bijushas?
madrex
Re: virs un internets
11.04.2005 15:23
preceta: mosh treshaa taa iistaa?
ari chatotaja
Re: virs un internets
11.04.2005 15:23
preceta Ja, es atzistos, ka neesmu skaistule.Nu un?Bet man ir labs augums, uz to virieshi parasti iekrit, jo vinju sievas taja laika jau ir noedushas ka cukas.
Protams, ka es gribu apreceties un man ir sapigi, ka manas skolas biedrenes ir precejushas, bet ne. Man ir noriebies, ka visi man jauta, kad tu beidzot precesies.

Man brizhiem liekas, ka man jau likteni ir ierakstits, ka mana dzives jega ir pities ar precetajiem, uzmundrinat vinjus, izklaidet. But kurtizanei.To man teica zilniece.Ka neredz man bernus, ka neredz gjimeni.

Bija man viens virietis, kursh bija gatavs mani precet, bet piedodiet vinjam bija 46 gadi.Kam man tadu vecu veci?

Un parejie ir bijushi nabagi.Nu netaisos es dzivot kopa ar veci, kurs man jauztur.Tas nav virietis,kurs pelna 200latus menesi!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 17?
Ziņa: