virs un internets

Aizsāka pajolite 

madrex
Re: virs un internets
11.04.2005 18:36
ari chatotaaja: pasarg dies, es savaa apzinjaa neielaizhu taadu iipashiibu kaa skaudiiba. es tikai priecaatos, ja tu buutu briiva. buutu, jo iisti neesi briiva, tu neesi briiva izveelee! tev ir slogs, kas tevi nospiezh. bet es gan esmu briivs!
Re: virs un internets
11.04.2005 18:39
:))
Chatotaaja,beidz mierinaat sevi ar taadaam domaam, zaudeejot briiviibu mees ieguustam gjimeni un tas notiek labpraatiigi, kad bijaam briivas tad mekleejaam attieciibas, lai izveidotu gjimeni.
madrex
Re: virs un internets
11.04.2005 18:52
kleo: vai tad ieguustot gjimeni zaudee briiviibu ? :/
Re: virs un internets
11.04.2005 19:02
madrex, netaisi tik greizu muti ;)

savi ierobezhojumi pastaav... cilveeks kas ir viens, ir briivaaks
Sieviete
Re: virs un internets
11.04.2005 19:15
Man vîrs tâ saèatojâs, ka gâja arî tikties un gulçja ar tâm èatotâjâm, ne bût ne jaunâkâm , bet tâ paða vecuma ( ap 40 ) ,
Sieviete
Re: virs un internets
11.04.2005 19:23
to pajolîte

Esot bijis interesanti - "meklçties " , bet paðas sievietes viòu neinteresçja , vienkârði bijis interesanti - kâ ir ar resnu , tievu u.t.t, sauca tâdu èatotâju - par zirga ìîmi . Nevajadzçjis ne kafiju izmaksât, ne dâvanas dâvinât, ne naudu dot , èatotâja neklausîjâs arî vârdos, ka viòem sieva mâjâs un nemaz no viòas netaisâs aiziet, bet èatotâjai tomçr likâs cerîba pastâv. Tâdçï , uzmanîgi : neklausies vîra vârdos , skaties viòa darbos. Tu neesi vainîga , vienkârði vîrieðiem - arî ap 40 - gribâs tîòa gadus atcerçties , paskriet pa randiòiem , u.t. Tâ , nu, pajolîte - esi modra.
Sieviete
Re: virs un internets
11.04.2005 19:27


elita vçl


Ak, naivâ! Es arî esmu labâka par to "zirga ìîmi ", nu, un - taèu gulçja mans vîrs ar viòu, es ir nemanîju - kâ to paguva .
elita_vel
Re: virs un internets
11.04.2005 19:34
Sieviete:)Es naiva?:) Diivaini:) Abet, ja taa padomaa, cilveeks ljoti gribeeja, paguleejaas, bet taa tachu ir vinja probleema. Ja gribees paguleet un peec tam mukt, lai muuk - nav jeegas tureet to, kursh grib mukt. Tas pats attiecas uz sievieteem - gribeeshu un vajadzees, mukshu:) Bet neba tas, ka steerbelees karaashos kaadu aizturees:) Savukaart, domaajot par to, ka viirieshi visi ir cuukas un sievietes no viirieshu viedoklja tas pats dziivnieks, gjimenei kaa instituucijai nav jeegas? Un tomeer precaas un miil un rada beernus.......un gadaas, ka kljuudaas, tachu tas ir tikai un vieniigi cilveeciigi:) Vai ne?:)
bitite Maija
Re: virs un internets
11.04.2005 19:44
Nu pec sievietes teikta jau vispar sanak, ka nevienam virietim ticet nevar. Tad jau jashaujas nost uz lidzenas vietas!
Vot nobalsojiet, vechi, cik reizes esat karpushi savas sievas!
Te tak var atzities un sievas to neuzzinas..Tad nu izvilksim videjo aritmetisko.
Tatad atbildat: vecums, cik gadi lauliba, cik miljakas bijushas.
kaspariòð
Re: virs un internets
11.04.2005 19:49
Man 24, dzivoju kopa 2 gadus, tirs un nevainigs.
zinaataajs
Re: virs un internets
11.04.2005 19:50
kasparinjsh - duraks ...
kaspariòð
Re: virs un internets
11.04.2005 19:51
to zinaataajs
Par KO?
madrex
Re: virs un internets
11.04.2005 19:52
par tiiriibu un nevainiibu - preciizaak sakot, par nemaaceeshanu melot!
vai zini biibelee rakstiits par nevainiibu un akmenju meshanu ?
madrex
Re: virs un internets
11.04.2005 19:53
:D:D:D:D:D:D:D:D:D
zinaataajs
Re: virs un internets
11.04.2005 19:53
kasparinjsh - taapat vien, ne par ko
bucha
Re: virs un internets
11.04.2005 20:14
madrex pats ir slims....ir dzheki, kas nekraapj savas sievas un draudzenes...maneejais arii nee, neskatoties uz to, ka man kaaja ir pasliideejusi, taa luuk!

bet pajoliitei iesaku pashai piergjistreeties, kur vinjas viirinjsh chato un saraxtaas, un saakt saraxtiities ar vinju... uzdodoties par citu, var noskaidrot visu, ko vien sirds kaaro(ja vien to dara praatiigi un ar meeru,atklaati neuzprasoties un komplimetiem par sievu:)) es esmu taa dariijusi...bija lietas, kas nepatika, bet izraadiit nevareeju, jo tad atkostu, ka es vinju chakareeju aaraa... uz randinju tachu arii var uzaicinaat un redzeet, atnaaks vai nee, ja jaa....tad taa jau vismaz otraa reize viirinjam sanaaks, tad nu lai protas skaidroties:)
elita_vel
Re: virs un internets
11.04.2005 20:16
bucha: nu un, uzkjers, atnaaks un taalaak? Ko tas mainiis?
kaspariòð
Re: virs un internets
11.04.2005 20:18
Gribat ticat, gribat neticat. Esmu godigs
kaspariòð
Re: virs un internets
11.04.2005 20:27
elita _vel
Tu esi vinjsh vai vinja?Vai divi vienaa?
elita_vel
Re: virs un internets
11.04.2005 20:28
kasparinj:) esmu divi vienaa, kaa Tu uzmineeji?:)
kaspariòð
Re: virs un internets
11.04.2005 20:31
Vau. Tas tak super puper. Beigas nevar saprast, cik cilveki sarunajas. Brizham pats ar sevi..Bet ja kas, kada shkjirba, ka tik mesidzhu tautai nodod.
bucha
Re: virs un internets
11.04.2005 20:31
kaa ko mainiis-redzees, vai tas tieshaam bijis tikai vienreiz, vai arii tas kluvis par ieradumu un shaadaam attieciibaam vairs nav jeegas...man noteikti nebuutu vajadziigs viirietis, kas regulaari satiekas ar citaam...
elita_vel
Re: virs un internets
11.04.2005 20:34
bucha:) a kaa Tu paarbaudiisi - satiekaas vai tikai gulj?:)

kasparinj:) es esmu divi vienaa, savukaart ir veel otrs, kursh viens:)
bitite Maija
Re: virs un internets
11.04.2005 20:35
Man ari tads nebutu vajadziigs. Bucha pareizi saka - veco vajag atmaskot un tad pa pakalju un pa durvim lauka!
Tagad tik jauzzina, kura vieta jams tusee un ar kadu nikname.
bucha
Re: virs un internets
11.04.2005 20:37
nu tieshi paarbaudiit jau nesanaaks...tikai ar taam veestuleem-kjipa vai esi saticies ar meiteni/sievieti no chata, kas sanaacis utt...apmeeram taadaa garaa var uzzinaat, protams, nekad jau nevar buut parliecinaats, ka uzzinaasi kaa bija iisteniibaa, bet.......
kaspariòð
Re: virs un internets
11.04.2005 20:37
divi viena, skaidrs. A treshais?
fon. Braun
Re: virs un internets
11.04.2005 20:38
Es nekad nekrâpju sievu, bet gan pamçìinot citas,, kârtçjo reizi pârliecinos - MANA LABÂKA! Tâ jau ir attiecîbu stiprinâðana, nevis krâpðana.:)
man domat
Re: virs un internets
11.04.2005 20:38
ka nav pat svarigi vai ir bijis sexis, svarigi, ka meklejas.Tatad nav tur laga tas shtelles. Un tas tik laika jautajums - ta teikt gjimene uz shvakiem pamatiem turas:((
elita_vel
Re: virs un internets
11.04.2005 20:42
man domat:) mekleejas - tas ir - izdala kaadas specifiskas smakas?:)

kasparinsh:) madrex
kaspariòð
Re: virs un internets
11.04.2005 20:44
Skaidra lieta :))
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 5?
Ziņa: