izvaroðana?

Aizsāka alise 

alise
izvaroðana?
10.06.2005 22:46
vai par izvaroðanu sauc tikai piespiedu aktu, kad tiek ievadîts dzimumloceklis? vai izvaroðana var bût arî ar roku (fistings laikam seksâ tas saucas?).

lai gan patiesîbâ ne jau tam, ko kâ sauc, ir nozîme.

es nevaru saprast, vai mans ârsts mani izvaroja/ seksuâli uzmâcâs vai kâ lai vçl to nosauc. 10-15 min ilgâs palpâcijas (ja tâ sauc, kad ar vienu caur vagînu, ar otru - pa vçderu) laikâ.

es nespçju sakarîgi rakstît, bet arî pateikt nevienam nespçju un netieku paðlaik pie tuvajiem cilvçkiem, ar ko varçtu parunât.

sajûta, ka esmu alhokola reibumâ, lai gan dzerts nav pâris nedçïas.

ðíiet, ka man ir zuduðas emocijas un viss ir vienalga, tajâ paðâ laikâ jûtu, cik svarîgi un vajadzîgi bûtu izraudâties, bet nemâku, nenâk man asaras ârâ, bieþi tâ ir.

vai var bût tâ, ka ârsts pârbauda seksuâlâs reakcijas, man neko par to iepriekð neteicis (un nav tas seksopatologs). nebûtu man draugi erotiskos medstâstus no interneta reiz pârstâstîjuði, tâda doma man nemaz nenâktu prâtâ.

KO LAI ES DARU?

reizç sajûta, ka "it kâ nekas nav noticis" bet tajâ paðâ laikâ neesmu spçjîga neko padarît. neko negribas.

ðíiet, justos labâk, ja varçtu satikt savu labâko draudzeni, vienkârði sçdçt virtuvç un visu nakti dzert tçju, nedaudz alhokolu un daudz smçíçt (ikdienâ to nedaru). Bet nav tas iespçjams.

Un rît svarîgs pasâkums no darba, sevi labi jâparâda.

Zinu, ir kaut kâdi krîzes telefoni, bet es ðaubos, vai tas man var palîdzçt, ïoti negribas zvanît, jo neðíiet pieòemami ar ko tâdu runât pa telefonu un pie tam ar sveðinieku.


atvainojos, zinu, ka ðis iepriekð ir par garu un neskaidru. tâda kâ apziòas plûsma.


bet varbût kâdam ir kâds padoms?
katrina
Re: izvaroðana?
10.06.2005 23:00
Hm, kad man ginekologs palpee veederu es taa kaa iisti nebiju to iedomaajusies par izvaroshanu esam. Kas Tev liek domaat, ka taa nebija rutiinas izmekleeshana?
toa
Re: izvaroðana?
10.06.2005 23:04
ko nozime palpç?
alise
Re: izvaroðana?
10.06.2005 23:05
es zinu, ka nemâcçðu ðâdâ stâvoklî lîdz galam skaidri paskaidrot (nezinu, vai vispâr to jebkad spçðu).

man vispâr ir gandrîz paniskas bailes no ginekoloìiskajâm apskatçm.
bet pçdçjâ laikâ tâs nâkas veikt diezgan bieþi terapijas dçï.
katru reizi tas notiek in general vienâdi, bet ar nelielâm niansçm.

sorry, bet neaprakstot detaïâs nevaru. un detaïas varbût ir pârâk tieðas.

pagâðreiz domâju, ka viòð, vîrietis bûdams, neizprot lîdz galam sievietes uzbûvi. nu, kamçr ar 2 pirkstiem palpçja, îkðíis reizçm pieskârâs klitoram, bet tieðâm bija sajûta, ka tas netîðâm. un nekas jau tâds nebija, vienkârði nepatîkama sajûta. un teikt "dakter, noòemiet pirkstu no mana klitora" jau nu arî es nespçju.

kad jâkâpj uz tâ krçsla, esmu tâdâ kâ apâtijâ, jo man ïoti, ïoti nepatîk.
un tâpçc tikai daïçji esmu "pieslçgusies". sâkumâ nevarçju saprast, vai vienkârði skatâs kaunuma lûpas vai arî speciâli stimulç klitoru. nu nedaudz nepatîkami.

kad jau pirksti iekðâ... it kâ kâ parasti sâkumâ. tikai zinu, ka, lai izèekotu kâ iedarbojas zâles uz to sievieðu uzparikti, ir pamatîgi viss jâpârbauda un parasti tas ir nepatîkami un jûtu, ka tur pa iekðu òemas un groza u.t.t.

ðodien piefiksçju vienâ brîdî, ka nemaz caur vçderu neèamda, tikai ar pirkstiem iekðâ-ârâ iekðâ-ârâ iekðâ-ârâ iekðâ-ârâ un skatâs vienâ punktâ kaut kur uz sienas. kad satrûkos/ sarâvos/ mçìinâju "aizvilkties" prom, turpinâja vçl. teicu, ka "sâp" - nu, pagrozîja it kâ citâdâk, paspaidîja un atkal jau citâ pozîcijâ tâs paðas kustîbas.

un tâ vairâkas reizes.

nezinu kâ to sauc afekta stâvoklis vai kâ. bet nu nebiju pie 100% apziòas!

un mirklî, kad sapratu, ka tâ ir ïoti ïoti nepatîkami un râvos prom, bet viòð turpinâja, nobijos, likâs, jo vairâk pretoðos jo sliktâk bûs.

ðíiet, piedzîvoju tâdu lietu kâ piespiedu orgasms - kad spaidot un acîmredzot apzinâti, speciâli stimulçjot kkâdas erogçnâs vietas notiek orgasms - jutu kâ muskuïi mani raustâs u.t.t. bet emocionâli pilnîgi nekas orgasmam lîdzîgs, nepatîkami. atceros, manas kâjas raustîjâs no tâs nepatîkamâs sajûtas.

es nevaru.. es ceru, ka mani neizmetîs no foruma par tik tieðiem tekstiem, varbût tas te aizliegts.

bet esmu tâdâ situâcijâ, ka "izlikðanos" ðeit redzu kâ vienîgo iespçju.
zâlîte
Re: izvaroðana?
10.06.2005 23:06
Ja godîgi, man liekas, ka autore spamo.

....es nevaru saprast, vai mans ârsts mani izvaroja/ seksuâli uzmâcâs vai kâ lai vçl to nosauc. 10-15 min ilgâs palpâcijas (ja tâ sauc, kad ar vienu caur vagînu, ar otru - pa vçderu) laikâ....

Ja notikusi izvaroðana manuprât to saprot uzreiz !
Nevis pçc tam raksta - vai mani izvaroja vai nç ?
alise
Re: izvaroðana?
10.06.2005 23:10
njâ zâlîte tici vai nç, bet var tâ bût, kâ rakstu.

es zinâju, ka stâstot ðeit kâ jûtos, bûs arî gan jau kkâdi uzbraucieni vai kas negatîvs. bet man paðlaik pat ir vienalga, jo viss ir vienalga.

nu ir tâ kâ es rakstu. un sajûta arî tâda.
labi, precizçðu - ir sajûta, ka mani izvaroja, bet prâts ik pa laikam liek domât: "tâ nevar bût, ar Tevi taèu nekas tâds nevarçja notikt, Tu noteikti vienkârði kaut ko pârprati"
Re: izvaroðana?
10.06.2005 23:11
Baigi garsh tas staasts bet beigaas taa arii nesapratu vai runa ir par nepatiikamu lietu vai skumjas par to ka shiis sajuutas ir beigushaas.
zâlîte
Re: izvaroðana?
10.06.2005 23:14
Labi, pieòemsim, ka ir tieði tâ kâ raksti....
Esi "pielaulâta" tam ârstam ? nevari aiziet pie cita ?
alise
Re: izvaroðana?
10.06.2005 23:14
ku! par pretîgu nepatîkamu lietu, tâs sekâm uz manu prâtu un neziòu, kâ savâkties, pie tam tûliò un âtri.
zâlîte
Re: izvaroðana?
10.06.2005 23:19
Nesaprotu es tâdas sûdzîbas, ja nepatîk ârsts viòa uzvedîba nav nekâdu ðíçrðïu iet pie cita ( ar nevainojamu reputâciju ). Ja pati turpini iet pie ârsta, kas tevi izvaro, tad pati to gribi, piedod, bet patiesîba.
alise
Re: izvaroðana?
10.06.2005 23:21
nu nç taèu. nekad mûþâ neko tâdu nebiju piedzîvojusi, man vienkârði nepatika râpties tajâ krçslâ un râdît savas intîmâs vietas (nu daudzâm sievietçm nepatîk, cik zinu).


bet tas, kas notika, par ko ðeit rakstu, tas notika vienreiz, pçdçjoreiz, tik ïoti nesen...
ess
Re: izvaroðana?
10.06.2005 23:24
1. ârsta uzvârdu saki, savâdâk tçmai maz jçgas
2. maini ârsti. un Tev - vçlams uz sievieti ginekoloìi.
Re: izvaroðana?
10.06.2005 23:25
nu man nekad tik ilgstoshas ginekologjiskaas apskates nav bijushas...

alise, cik Tev ir gadu?
katrina
Re: izvaroðana?
10.06.2005 23:25
Cik Tev gadu? Ja man kas nepatiktu, kau paarbaude tik pusee raaptos vien lejaa, pateiktu ko domaaju un prom. Kur probleema? Piesieta tachu nebiji?
Re: izvaroðana?
10.06.2005 23:30
O.K. Pienjemsim ka taa ir taisniiba. Mans ieteikums nenjemt to fignju galvaa bet pie taa daktera arii neiet. Nu kaa mums te uzmineet vai tu paarlieku juutiiga buutne vai tev paari nodariits. Nosliecos uz paarlieku juutiigumu jo normaalas sievietes par taadaam lietaam lieki nepaardziivotu un vienkaarshi tur vairaak neietu. Jo kad pa iistam izvaro tad shaubas vairs nerodas.
alise
Re: izvaroðana?
10.06.2005 23:30
man ir bail

bail ârsta uzvârdu teikt. bija bail arî ðeit ko rakstît, ja nu viòð to lasa. nu jau vienalga.

man ir èujs, ka tad, ja es tagad izdomâtu izvirzît kâdas pretenzijas, nekas neizdotos, jo
* tam ko viòs darîja gan jau var atrast medicînisku pamatojumu
* ja es nekliedzu, nespçru pa kâjstarpi, neskrâpçjos tad tipa man nav bijuði iebildumi? (kâ jau teicu, nebiju pie "skaidras apziòas", citâdâk bûtu kaut kâ rîkojusies).

par to, kâds ârsts vçlâk- paðlaik man vienalga, tâpat kâ daudz kas, bet nu jâ ,gan jau ka sievieti

un parasti pârbaude bija ilgi, jo hormonu disfunkciju ârstç un kârtîgi pârbauda, vai ir izmaiòas u.t.t.

ðoreiz gan man ðíiet tas bija vçl 2x ilgâk

21 gads. kâpçc jautâ?
Re: izvaroðana?
10.06.2005 23:36
alise:

lai nu kaa, nekaadaa gadiijumaa nesaac justies vainiiga !!!
Taa ir lielaakaa nelaime, ja sevi saaksi vainot... Tad gan taa kljuus par veel lielaaku probleemu!

Domaaju, ka esi gados jauna un Tev ir tiesiibas nesaprast, nezinaat...
zâlîte
Re: izvaroðana?
10.06.2005 23:37
pilnîgi piekrîtu ku !
alise
Re: izvaroðana?
10.06.2005 23:40
logiski, ka prata vien ir tadas domas ka "man vajadzeja kaut ka rikoties" u.t.t. bet zinu, ka ta nevajag domat.

dusmas ir bet vairak uz pasu sevi. zemapzina pat gribas sev sapes nodarit (ar domu: ja jau Tev sita gaja, tad ðe Tev vçl un vçl un vçl)

bet zinu ka tâ nedrîkst

citâdi nesanâk
Re: izvaroðana?
10.06.2005 23:44
Es gan zinu, ka meedz buut aarsti, kas ljaunpraatiigi izmanto pacientus!!!

Manaa pieredzee bija nu ljoti labs aarsts, kas man nozaga ljoti lielu naudas summu, bet... pieraadiijumu truukumu deelj neko nevareeja iesaakt...
alise
Re: izvaroðana?
10.06.2005 23:45
man þçl, ka Tev tâ gadîjâs!

bet reizç neliels atvieglojums par Tavu tâdu kâ izpratni un atbalstu. paldies!
ess
Re: izvaroðana?
10.06.2005 23:45
Provokâcija.?
alise
Re: izvaroðana?
10.06.2005 23:47
nu vismaz no manas puses nekâda provokâcija tâ nav.

bet ir pârâk sûdîgi, lai censtos kâdam kaut ko pierâdît un kâpçc lai es to darîtu.

vienîgais kâpçc ðeit rakstu ir lai gûtu mierinâjumu/atbalstu un, Tavu brînumu, ir arî daþi cilvçki, kas to sniedz!
Re: izvaroðana?
10.06.2005 23:52
alise:

arii man zheel, ka ar Tevi notika taaaaaa......... Un es tieshaam varu iedomaaties, kaa Tu juuties...

Zinu, ka ir kaut kaadi uzticiibas taalrunji, bet nezinu tel. Nr...

Zinu droshi, nepaliec ar sho savu probleemu vienatnee, atrodi kaadu personu, kas speej paliidzeet!
alise
Re: izvaroðana?
10.06.2005 23:59
to ku!

nezinu vai labs piemçrs, bet iedomâjies, ka Tev jaiet pie proktologa un Tev tas ïoti nepatîk un apskates laikâ, kas ir Tev nepatîkama, Tev sâk likties, ka ârstam no procesa ir liela bauda.

cik esmu dzirdçjusi, tad izvaroðana/ seksuâla vardarbîba/ uzmâkðanâs var radît psiholoìiskas traumas.

nezinu, vai ar mani notika kas iepriekðminçtais, taèu psiholoìiska problçma man ir un cik saprotu visai lîdzîga tai, par ko ir stâstîjuðas/ rakstîjuðas izvarotas sievietes.

"jo normaalas sievietes par taadaam lietaam lieki nepaardziivotu un vienkaarshi tur vairaak neietu." - vai Tu kâdreiz esi izvarots? man ðíiet skarbi teikt, ka par tâdâm lietâm nevajag pârdzîvot.

"... Jo kad pa iistam izvaro tad shaubas vairs nerodas." tâpçc jau jautâju par to, kas oficiâli skaitâs izvaroðana. nu bija ðî situâcija daþâdi saprotama, tâpçc jau arî par to visu runâju...
Zane
Re: izvaroðana?
11.06.2005 00:18
Krîzes centrs
Skalbes. Kungu iela 34, Rîga, tâlr. 7222922 (visu diennakti)
Ir bijis lîdzîgi, kad dakteris vîrietis kaifo, iebâzis pirkstu man anusâ. Tas bija sen ìimenes centrâ Kaòieru ielâ. Daktera uzvârds sâkas ar burtu M. Ja sakrît, varam sarakstîties. Biju jau precçta sieva, bet vîram kaunçjos stâstît.
alise
Re: izvaroðana?
11.06.2005 00:25
Paldies par telefona nr.!

ja lîdz rîtam nejutîðos labâk, tad laikam uzzvanîðu.

mans dr izklausâs pa citu tçmu (ginekoloìisko). Ò.

kâ Tu tiki tam pâri?
Zane
Re: izvaroðana?
11.06.2005 08:27
Viòð arî bija ginekologs. Izsludinâja, ka katrs kârtîgs ginekologs pârbauda arî dibena caurumu. Tas bija jauno laiku sâkumâ, un es noticçju, ka padomju laikos nevarçja zinât, ka jâpârbauda visi caurumi, bet tagad visi ir gudri, drosmîgi un progresîvi. Tâ arî ir vienîgâ reize mûþâ, kas ârsts man pârbauda dibenu, ja neskaita konkrçtu vizîti pie proktologa nesen.
Tiku galâ - nolçmu, ka viòð ir muïíis un lai pats tiek ar sevi galâ. Nebûtu tava problçma, vispâr varbût nekad ðo notikumu neatcerçtos.
Man aug meitiòa. Ceru, ka pçc 10 gadiem ðâdi nelieði vairs pie savas prakses netiks. Diemþçl tâpçc tavam pâridarîtâjam bûtu jâsaòem sods. Manuprât derçtu publicçt viòa uzvârdu, bet tauta var oponçt.
Kas, jûsuprât, ir jâdara ar ðâdiem ârstiem? Notikums svaigs un ceru, ka pirâdâms pats vizîtes fakts!!
Ko iesakiet?
Santa
Re: izvaroðana?
11.06.2005 08:34
Kâ jûties? Zvanîji?
Re: izvaroðana?
11.06.2005 10:31
alise

Nu nezinu gan kaa tur jums ir gaajis. It iipashi kad lasu par to piespiedu orgasmu. Man liekas ka tur ir kaada sadarbiiba no tavas puses jo man shad tad gadijushaas sievietes kas negrib un tur neviens muskulis nenotriiceeja nerunaajot par paareejo.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 24?
Ziņa: