"tu eed arii?"

Aizsāka tievâ 

...
Re: "tu eed arii?"
30.08.2005 13:45
Kaadeelj gan taa ieviesies, ka "aplikt" resnaa sir OK, bet to pashu dariit ar nevis tievajaam, bet ni tiesas patologjiski kaarnajaam, taa uzreiz ir skaudiiba? Hm? varbuut tomeer kaarnuma kults?
~*~
Re: "tu eed arii?"
30.08.2005 15:06
Nu bet tur jau tâ lieta, ka apaïîgajâm neviens nepateiks - mmm, atkal esi uzbarojusies, bet pajautât tievajai "tu vispâr çd?" mûsu sabiedrîbâ ir normâli. Un vispâr - Tu, ..., ðo diskusiju no paða sâkuma lasîji?
Re: "tu eed arii?"
30.08.2005 15:21
Îstenîbâ katram ir tiesîbas bût tâdam kâds viòð ir. Bet domât - oi cik tâ resna , vai cik tâ kaulaina nevienam nav liegts. Mana standartdomâðana ir , ka ja cilvçks ir pârâk tievs- viòð ir slims, un es tâdu cilvçku uzlûkoju ar zinâmu lîdzjûtîbu, bet ja cilvçks ir pârâk resns, tad gandrîz vienmçr nodomâju , ka tâ nu gan ir izlaidîga un slinka sieviete. Man garðo kûkas, ðokolâde, saldçjums, bet es sev aizliedzu çst cik gribu , kâpçc visi nevar domât par savu izskatu. Nevajag apsaukâties, bet padomât gan ir vçrts. Un ja resnums ir slimîba, tad ir jâcînâs , lai kïûtu vesela.



madara
~*~
Re: "tu eed arii?"
30.08.2005 15:23
Bet ja tievums nav slimîba, Madara?
...
Re: "tu eed arii?"
30.08.2005 15:28
Lasiiju gan. Un cauri visam spiid paarmeeru tievo tiiksminaahsanaas ap sevi. Apaljiigaas sauc par resnajaam, bet sevi pie saviem 45kg uz175cm par normaalaam :-). Nav tas normaali, bet ir OK.
Ne tievums, ne resnums nav slimiiba, kaads nu kursh ir. Un kaadeelj apaljiigaa suzreiz par izlaidiigaam suakt. Ne jau kg nosaka cilveeku. Tik besii tie tievulju uzbraukumi apaljiigajaam.
P.S. Esmu tievule
z.g.
Re: "tu eed arii?"
30.08.2005 15:38
Kâpçc neviens nepiemin íermeòa svara indeksu, kas ïautu mums objektivizçt ðo diskusiju? Tas ir PVO atzîts un gana objektîvs râdîtâjs, kuram jau nu noteikti ir zinâms medicînisks pamats.
Tad lûk: ja 170/45, tag ÍMI ir 15.6, kas ir stipri zem apakðçjâs normas (apmçram 18-22, precîzi neatceros, bet to var viegli atrast) un tieðâm saucas kaheksija.
Var jau bût, ka cilvçks jûtas labi, bet, ka nav problçmu to droði varçs teikt tikai tad, kad bûs iznçsâti, dzemdçti bçrni, nodzîvoti gadi 70 bez patoloìiskiem kaulu lûzumiem un citiem hormonu disbalansa rezultâtiem u.t.t.
Re: "tu eed arii?"
30.08.2005 15:44
Zinu, ka man tagad visi nosodîs, bet es bieþi par cilvçkiem domâju, tas vai tâ smuka, tas nesmuks. Man patîk sievietes ar stingru miesu uz kauliem. Ïenganas un kaulainas man galîgi nepatîk un man ir tikai viena laba paziòa, kas ir noresnojusies un viòa çd kâ zirgs un es viòai katru reizi saku, ka slaidâka viòa bûtu simpâtiskâka, bet viòa tik çd un çd.
Cilvçka iekðçjâ pasaule atspoguïojas viòa izskatâ, tâpçc parasti nav tâ, ka ir ârçji neglîta un iekðçji skaista vai otrâdi.



madara
...
Re: madara
30.08.2005 15:50
Bet tam aareeji negliita ne vinemeer ir sakars ar tievumu/resnumu. Akuraat ieksheeji tukshaas kudish daudz vairaak par aarieni VIEN ruupeejas.
~*~
Re: "tu eed arii?"
30.08.2005 15:55
Mûs visus un visas (gan tievules, gan resnules, kâ mçs paðas sevi dçvçjam un kâ mûs dçvç citi) vajadzçtu salaist kopâ - aci pret aci. Vienai otru novçrtçt. Varbût tad rastos kâds daudz maz objektîvs spriedums par visu ðo diskusiju. Un apgalvot, ka tikai skaistâ íermenî var bût skaista dvçsele, ir vairâk nekâ netaktiski.
...
Re: "tu eed arii?"
30.08.2005 15:59
Mani paarsteidz tievulju kompleksi. Resnaas atziist, ka ir resnas, pasaka, ka laimiigas un dizivo nost. A te klaji distrofiskas meitenes censhas pieraadiit cik veselas, cik normaalas, cik kaadas veel ne. Nu kam Jums tas jaapieraada? dziivojiet kaadas esiet un miers!
Re: "tu eed arii?"
30.08.2005 16:06
Man uz darbu darîðanâs nâk viena universitâtes pasniedzçja. Viòai droði vien ir skaista dvçsele, bet viòa nemazgâ paduses, pareizâk - nelieto dezdorantu un tâs ir dzîvas ðausmas - tâ nenormâlâ smirdoòa. Es tad eju laukâ no kabineta. Lai viòa vispirms nomazgâjas un tad es viòu spçðu uztvert kâ cilvçku. Tagad ir tâ, ka sçtas kaíi smird mazâk kâ viòa.
Jâ un viòa ir diezgan dûðîga. Varbût tieva viòa tâ nesmirdçtu.
Nav viòâ harmonijas starp dvçseli un íermeni.



madara
~*~
Re: "tu eed arii?"
30.08.2005 16:11
Kâ jau iepriekð tika minçts - saucamâs tievules tâpat kâ visi pârçjie dzîvo mierîgi un ir apmierinâtas ar sevi, bet lîdz brîdim, kamçr atkal kâdam ienâk prâtâ viòâb iebâzt degunâ kâdu neglaimojoðu frâzi par viòu ârçjo izskatu.
...
Re: "tu eed arii?"
30.08.2005 16:13
AR sevi apmierinaats cilveeks nevienam neko tik izmisiigi pieraadiit neies. Man par provi pofig ko kaads domaa par manaam formaam.
~*~
Re: "tu eed arii?"
30.08.2005 16:17
Arî tad, ja Tev to bâþ degunâ un nicîgi uz ielas noskatâs? Tad jau Tev megapaðapziòa!
Re: "tu eed arii?"
30.08.2005 16:19
.... - jâ punktiòa - ir tâdi cilvçki, kuriem vienalga, ko citi par viòiem domâ, un manuprât, tas nav pareizi.



madara
z.g.
Re: "tu eed arii?"
30.08.2005 16:40
Klau ~*~ ! Tu esi smuka un laba, bet atspçko tomçr mani par to íermeòa masas indeksu.
~*~
Re: "tu eed arii?"
30.08.2005 16:46
Neviens ârsts man nav teicis, ka mans ími ir patoloìisks. Ja man bûtu problçmas ar vielmaiòu vçl vçl sazin ko, kâ dçï es esmu tieva, es tagad dzertu zâles un resnçtu! Tieði otrâdi. Esmu ârstiem neskaitâmas reizes prasîjusi arî par uztura bagâtinâtâjiem, kas varçtu palielinât manu íermeòa masu. Viòi to vienmçr ir noraidîjuði un teikuði, ka nevajag bojât veselîbu, kas patieðâm man ir laba!
...
Re: "tu eed arii?"
30.08.2005 17:19
Es neteicu, ak pavisam vienalga. bet paardziivot to, ka kaadam shkjiet, ka esmu par tievu vai resnu, manupraat ir totaali stulbi. Un tam diivainajam autoram (sorry, nesaprotu kaa niks veidots) ir vajaashanas maanija- nedomaaju, ka visus garaamgaajeejus tas vien interesee kaa vinjas kuslo miesu ieveerteeshana.
x
Re: "tu eed arii?"
30.08.2005 23:15
shobriid topaa IR tievs kjermenis. to var redzeet visos zhurnaalos, tv, dajebkur. tikai lai tievaas nestaasta, ka slepeni netiiksminaas par tiem 'tu eed arii?' - nemuuzham neticeeshu.
bet vispaariigi njemot tieshaam - paardziivot par sava kjermenja izskatu (ja nevar neko mainit) - taa ir lieka laika un energjijas teeresahana...
te es
Re: "tu eed arii?"
31.08.2005 09:21
Starp tievu un kahektisku ir tikpat liela atðíirîba kâ starp formîgumu un aptaukoðanos. Tievs ir smuki, bet kahektisks nesmuki.
Uh
Re: "tu eed arii?"
31.08.2005 10:25
Ja atgrieþamies pie sâkumâ uzdotâ jautâjuma: "tu eed arii?", tas varçtu rasties vienkârði aiz vçlmes pakontaktçties. Cilvçkam îpaði nav par ko parunât, ðim iekrît acîs tievums, un par to tiek uzdots jautâjums, vienkârði tâpat, komunikâcijai. Un pie tam tas nav ar domu, ka varçtu bût aizvainojoði, tamdçï arî jautâ. Resnajâm tâ nejautâ, jo apzinâs, ka tas varçtu aizvainot.
una
Re: "tu eed arii?"
31.08.2005 14:51
Es neesmu tik gara, bet nav jau jeegas saliidzinaat, taa tas ir, ka viss atkariigs no kauliem, svariigi ir, kaa patieshaam izskataas dziivee. Bet gribeeju tikai pateikt to, ka mana pazinja visu laiku skandinaaja, cik tu tieva, paaraak tieva... Bet tad vienreiz izteicaas... es buutu laimiiga, ja buutu tik tieva, kaa tu!
Nevajag njemt pieree, tiem runaataajiem iisteniibaa patiik! ;))
abc (ei bî sî) :)
Re: "tu eed arii?"
31.08.2005 14:53
turklaat tievajiem ir daudz izteiksmiigaaki muskulji :) (saku peec no savas pieredzes)
...
Re: "tu eed arii?"
31.08.2005 15:04
45/175 ir gan kam patikt...
Bet kopumaa- tauta tak teica, ka tiiksminaas par sevi a publiski veel teelo aizvainotaas
~*~
Re: "tu eed arii?"
31.08.2005 15:17
... - ar Tavu muti visîstâkâ skaudîba runâ. Tâ turpini...
...
Re: "tu eed arii?"
31.08.2005 15:23
51/162- nav pamata suudzeeties :-)
Bet ir draudzene 44/173- gliishi tas nav. kaut cilveeks labs
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 22?
Ziņa: