Kam jūs ticat?

Aizsāka enfuego 

Inka@
Re: Kam jūs ticat?
22.11.2011 18:32
es skatīšos Ideālās vakariņas, paralēli kaut ko meistarojot savām vakariņām, tad 19.50. Zvanij užen, arī to noskatīšu, nauda man Swedbankā, māja silta.......laikam kādu aizsūtīšu pēc egles zara.....lai ZS tuvāk nāk...
Re: Kam jūs ticat?
24.11.2011 16:10
Man labi, man nav TV. Tāpēc tagad ir daudz vairāk laika lasīšanai.
Inka@
Re: Kam jūs ticat?
24.11.2011 17:03
ir periodi, kad lasu ļoti daudz, un TV netraucē...........bet virtuvē TV ir vnk ideāli!
Re: Kam jūs ticat?
24.11.2011 17:30
Man ir mazas telpas un budžets neparedz TV , bet pat ja būtu plašas telpas un budžets - TV būtu atsevišķā telpā. Virtuvē varbūt radio. Man šķiet, ka ja gatavo ēdienu , tad tas jādara ar uzmanību un mīlestību. Tagad lasu par sārmainu un skābu ēdienu. Viss kas man garšo ir skābs un neveselīgs. Nu bet neko , kaut kā jāizgrozās.
Inka@
Re: Kam jūs ticat?
26.11.2011 11:11
es vēroju savas izjūtas, ēdu to, ko man prasās dotajā brīdī :)), un kad abi vakaros sākam čīkstēt: neko negribas, viss apnicis, nu ko tādu apēst?, tad es savējam saku: mums vajag kaut kur aizbraukt pabadoties, pēc tam viss tā sāk garšot, atkal var izjust ēšanas baudu :))
ne jau velti es skatos Zvanijus užinus, lai kaut kā dažādotu tradicionālo :)))

ak, Kailumiņ, lai Tevi piemeklē manas mietpilsoniskās problēmas, to Tev novēlu no sirds :)))
Re: Kam jūs ticat?
28.11.2011 11:14
Skaistā Inka, labrītiņ. Pirmkārt , paldies, bet nevajag, man pietiek ar savām Maldu Mildas lietām , ko noņemties. Otrkārt, esam aizpļāpājušās.
Man nedēļas nogale bija ļoti intensīva. Vakarā izdomāju, ka tie cilvēki, kam viss ir kārtībā ar ticību, vismaz lielos vilcienos - ir laimīgi cilvēki. Ar savu sirdsmieru. Kā tādi , kas ir salikuši sev būtiski svarīgu puzli, bet tie , kas svaidās starp idejām - kā tādi, kas stāv pie izjauktas dzīves puzles un domā, kā ar to tikt galā.
Vistraģiskākais rezultāts man šķiet ir tāds, kā mātei Terāzei , kad dzīves nogalē viņa sajutās visu un visa pamesta un saprata , ka Dieva nemaz nav.Viņasprāt.
Tā kā jāņemās seksīgi un enerģiski. Ak, vēl man tādu domīgumu pastiprināja jogas treneres teiktais - nodarbības beigās - padomājiet par laiku ... jūsu priekšā ir mūžība, bet šajā saulē - tikai noteikts laika nogrieznis.
Nu tad seksīgu un mīlas pilnu darbošanos pa to laika nogriezni, jo neko labāku jau Dievs šai pasaulei nav devis.
Inka@
Re: Kam jūs ticat?
28.11.2011 12:32
man patīk, kā Tu šodien raksti.
mana jogas trenere bija Ilona, fantastiska nenoteicama vecuma sieviete, reizē atklāta un reizē noslēpumaina.
bet manu pēdējo mēnešu labpatiku vakar nedaudz izkustināja kāds raidījums, kuru nejauši ieslēdzu pirms tā beigām, par elli, ko apstiprina cilvji pēc klīniskās nāves.

tā ka Tavs novēlējums par mīlas pilnu darbošanos - tas tieši man, jo grēkot taču nedrīkst pat domās.....ak, vai, bet , ja es būšu labestīga, man uzkāps uz galvas :)
un kad man sāk kāpt uz galvas - es sāku domāt nejaukas domas :)

visas šīs ķēdes reakcijas mani tuvina ellei :)

Kailumiņ, lai arī Tev seksīga nedēļa!
Inka@
Re: Kam jūs ticat?
28.11.2011 15:17
vēl par jogu: kad no rītiem stiepjos un lokos, parasti pie sevis skandēju - elastīgs ķermenis = elastīgs prāts, šī frāze ir kā sava veida mantra, negribēti iesēdusies galvā, acīmredzot tā man tuva, Om Varunam Namah, Om Ritam Namah uc - tas nav mans, man strādā tikai mantras dzimtajā valodā.
Re: Kam jūs ticat?
29.11.2011 10:36
Debestiņ mīļā, Inka, Tu nu gan esi supervumene. Es arī tā gribu. Tas būtu īsti veselīgi. Bet pagaidām nevaru saņemties. Uz pavasari varbūt. Patīk no rīta uztaisīt kafiju un tad atpakaļ gultā un lēnām dzert un it kā kaut ko domāt, it kā nedomāt.
Seksīgi, forši. Jā un par to valodu arī piekrītu. Ja nav īsti drošs - kas tā par nozīmi - labāk nevajag. Pastāsti vēl kaut ko iedvesmojošu ko un kā Tu dari. Lūk, ņemšu vienreiz un saņemšos un arī tā darīšu. Jā un tad tikai kādu uzmundrinošu tēju vai svaigu sulu. Un kafiju , teiksim - tikai darbā. Tā būtu taču pareizāk , vai ne ?
Inka@
Re: Kam jūs ticat?
30.11.2011 20:21
kafija.....nu to baudu es sev nespēju atņemt :) , protams, esmu kādu gadu tikai tējiņas, bet tad nolēmu - dzīvē nemaz to baudu nav tik daudz :)
un kāpēc gan man atņemt sev šo nevainīgo prieciņu!
bet maksimums 2 krūzītes dienā, un 1 no tām rītā - tā nesteidzīgā un acis atverošā :)
Re: Kam jūs ticat?
01.12.2011 10:59
Labrītiņ Inka, man sāk rādīties, ka mēs esam ļoti līdzīgas. Forši:))
Inka@
Re: Kam jūs ticat?
01.12.2011 20:23
jā, Kailumiņ, daudz līdzīgā....es to sen ievēroju :)
Re: Kam jūs ticat?
05.12.2011 12:20
es arī ievēroju... :))
vienāda/standartizēta domāšana, paštīksmināšanās; vai tikai tās nav tā vadāmā haosa pazīmes ... :D
Inka@
Re: Kam jūs ticat?
05.12.2011 12:28
Oga, jes, vismaz es jūs vadu pareizajā virzienā, proti, manai manipulācijas tehnikai ir augļi :)))
Re: Kam jūs ticat?
05.12.2011 14:04
Oga, Tavas orģinālās izpausmes neesmu pamanījusi. Vai Tev ir iebildumi , ka man ar Inku ir par ko paspriesties, vai varbūt žēl ? Es Tevi nesaprotu.
mad smīkņādams
Re: Kam jūs ticat?
05.12.2011 18:39
...odziņ, gedroics nav manāms...tagadiņās abas dvīnītes uzjautrina publiku...:)
Vijolīte:)
Re: Kam jūs ticat?
05.12.2011 23:29
Diskusijas galvenais personāžs-psihiatrijas sapnis: klasiska personības dalīšanās ar stipri izteiktām narcisisma pazīmēm:))))
inka neizpratnē
Re: Kam jūs ticat?
06.12.2011 10:25
aaaaaiiii, kā jūs atklājāt, ka es arī Kailā? :(

nesaprotu.....Vijolīt, Tu tik gudra....
Re: Kam jūs ticat?
06.12.2011 11:26
Ai nu labi, bēdīgi slavenais moderators jau redz kas ir kas un ja tā būtu, sen jau būtu to uzrakstījis.
Vēl es domāju, ka es ļoti labprāt aizietu pie laba psihologa , bet jautājumi ir vairāki - kas ir labs, un cik esi gatavs maksāt. Lasīju, ka pirmās 3-4 vizītes esot tikai iepazīšanās. Un vēl es esmu daudz dzirdējusi, ka cilvēki naudu samaksā, bet tā problēma ir palikusi, rezultāta nav. Tāpēc es labāk lasu, labāk runāju ar cilvēkiem un pati sev uzstādu diagnozes un pati ārstēju sevi. Brālim , kurš ir diplomēts narkologs un psihiatrs vairākkārt sūdzējos, ka man ir slikts miegs. Katru reizi viņš ieteica padzert baldrijāņus, vai novopassit. Aizgāju RS poliklīnikā pie Rozenbahas , tur samaksāju 24 ls. Bet praktiski jau viņa tikai konstatēja, ka klīniski esmu vesela un bezmiegam nav pamata, var piedavāt tikai hipnozi. Stāstu to brālim - viņš saka - es tev to par velti varēju pateikt. Nu es kļuvu rupja un pateicu - ej , dirst. Nu bet ko citu.
Bet prieks vijolīt, ka esi sveika un rakstīt spējīga. Īsti to nesapratu, bet mads kaut ko lielījās, no ku noskatījies, ka arī sitot, un tieši vijolītes sitot. Tad nu iedomājos - nabaga cilvēks,ja tā esi tu.
Bet vispār - nevajag pašām spļaut tai peļķītē pa, kuru gribās paplunčāties.
Vijolīte:)
Re: Kam jūs ticat?
06.12.2011 13:27
...ak vai, sit mani, mīļās, ai kā sit...tādēļ jau tik ilgi te nerakstīju...kamēr traumētie pirkstiņi sadzija un acīm pampums nogāja...:DDD
...žēl ka neesmu psihiatre-te palasot jau doktora grādu būtu ieguvusi, grāmatu uzraksījusi un Nobela prēmiju saņēmusi:DDD
Re: Kam jūs ticat?
06.12.2011 14:08
Čau, vijoļčik :)) Ir lietas , par kurām nejoko. Nopietni. Bet nu labi - uzjautrinies.
Vijolīte:)
Re: Kam jūs ticat?
06.12.2011 14:40
Inka@ Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Oga, jes, vismaz es jūs vadu pareizajā
> virzienā, proti, manai manipulācijas tehnikai ir
> augļi :)))

kailā rakstīja:
...Bet prieks vijolīt, ka esi sveika un rakstīt spējīga. Īsti to nesapratu, bet mads kaut ko lielījās, no ku noskatījies, ka arī sitot, un tieši vijolītes sitot. Tad nu iedomājos - nabaga cilvēks,ja tā esi tu.

Nu un kā lai te neuzjautrinās???:DDDD
Inka@
Re: Kam jūs ticat?
06.12.2011 14:58
Vijolīt, nu Tu kā Šerloks :)
ak šeit var savilkt paralēles....par to manipulācijas tehniku....hmmm...

davai, nestāsti nevienam, ka Tu mani atšifrēji, lai tas ir mūsu mazais noslēpums. Ja vari - turpini sēdēt savā aliņā un raudzīties no malas.
Bučas!
mad smīkņādams
Re: Kam jūs ticat?
06.12.2011 15:18
...sievas nedrīkt klapēt ar basu roku...viņas ir jāieslāna ar tukšu kartona taras kasti...mazāk sāp, bet troksnis liels...ar bērniem vieglāk...paņem pletīzeri aiz vada un nodauza zilus, ja neklausa...sievas argumentēt savas pretenzijas drīkst ar čuguna pannas palīdzību...

...kāda Tu, inka, smalkjūtīga...tīri vai apraudajos...

...
Inka smaida
Re: Kam jūs ticat?
06.12.2011 15:31
beidzot kāds novērtēja manu smalkjūtību :)
mad smīkņādams
Re: Kam jūs ticat?
06.12.2011 15:43
...es vispār esmu iejūtīgs...
Inka labsirdīgi smaida
Re: Kam jūs ticat?
06.12.2011 15:49
normāls vecis esi, kas žēlo savu Vijolēnu.
un mīli viņu - kaut arī paglupa....starp citu, tās glupās vieglāk turēt grožos....pat iepļaukāt nevajag, savirknē vajadzīgo vārdu kombināciju, un Vijolēns atplaukst smaidā :)
mad iezviedz
Re: Kam jūs ticat?
06.12.2011 16:07
...vēl glupāka par Tevi???...Jezzus!!!
Inka smaida
Re: Kam jūs ticat?
06.12.2011 16:10
nu ko Tu! daudz daudz gudrāka par mani :)
mad uzjautrinās
Re: Kam jūs ticat?
06.12.2011 17:45
...saldumiņ...:)

...re, cik sacukuroti mums sanāk...:)

...bumbulīt...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 19?
Ziņa: