Cina ar SF un depresiju - zaudejumi un uzvaras

Aizsāka Janetty 

Re: Cina ar SF un depresiju - zaudejumi un uzvaras
21.07.2010 12:10
Pirms 20 gadiem sākām terapiju 10 apmēram gadu garumā. Pēc citu ps.t. atsijāšanas uzreiz likās, ka tas ir mans cilvēks un man nebija problēmu runāt par visu. Bija viss klasiskās psihoterapijas cikls ar krīzēm, dusmām, iemīlēšanos (no manas puses), bet visu spēju/varēju droši stāstīt. Tik ilgi sadarbojoties, viņš par mani, manu ģimeni u.t.t. zina absolūti visu. Pie tam mūsu cilvēciskās vērtības un pasaules uzskati ir ļoti, ļoti tuvi. Tā nu sanāca, ka arī par viņa dzīvi, priekiem, bēdām, izglītošanos, atvaļinājumiem esam runājuši. Esmu arī zvanījusi ārpus sesijām kritiskos brīžos, lai saņemtu atbalstu. Psihoterapijas beigās gāju jau pavisam reti un neregulāri, vairāk palielīties/parunāties. Tad gadiem netikāmies. Ja nu kādu, kas lūdza, pie viņa aizsūtīju. Tagad sanāca menopauze + apceres par tuvo vecumu + ilgstošas krīzes situācijas tuvajiem (kuras nevaru ietekmēt/palīdzēt)...nu sakrita daudz kas un lielais mellais (tā saucu depresiju) bija klāt. AD vietā lietoju psihoterapeitu, palīdz, Liekas, ka nupat viss ir/būs atkal labi un likšu punktu. Sesijas tagad mums ir vairāk kā sarunas. Pati jau esmu baigi gudra, nav jāiet cauri izziņas posmam. Tā jau liekas, ka visu zinu, bet vienmēr ir pārsteigums par pilnīgi negaidītu skatījumu vai vērtējumu no malas. Un nāk atklāsmes tipa "tad te tas suns aprakts". Viens pats sevī cilvēks tomēr ieciklējas. Man ir daudz tuvo un draugu, ar ko ķezas izrunāt un atbalstu saņemt. Bet tādu īstu analīzi dod tikai psihoterapets un tas darbojas. Nemaz nekaunos, ka esmu vāja un stulba t.i. pati nemāku tikt galā. Un apsveicu foruma gudrīšus, kuri ar lepni paceltu galvu tiek paši ar visu galā.
Toties man ir cilvēks, pie kura varu griezties vienmēr. Arī bez naudas, ja nu tāda situācija (ptu, ptu...) gadītos.
Re: Cina ar SF un depresiju - zaudejumi un uzvaras
21.07.2010 23:57
Drosivien ka driiz sanemsos tomeer uz psihoterapiju... bet... mani biedee tas, ka pat Seroxat vairs neliidz!!! Es lietoju nu jau pilnas 2 ned., bet NEKADAS reakcijas! Nekaa! Tikai labi gulju... Druums garastavoklis nepaartraukti, bailes no cilveekiem, nespeeks, gausa domaasana... katru dienu seezu parkaa kaa vecs tantuks, veeroju, kaaa meitina speeleejas rotalu laukumaa... taa ir visa mana "izklaide" :((( Bail pat iedomaaties, kad viirs atkal gribees kautkur izbraukt... Ko tagad atbildeet? Es nekur nebrauksu, jo man bail no cilveekiem? Un taa visi seedeesim parkaa? Esmu tuvu histeerijai.... Man ariii bail, ka ja AD nepaliidzees, tad es driiz buusu taada staavokli, ka nevareesu sanemties vispaar iziet aaraa, t.sk. arii pie psihoterapeita... Jau tagad, kad iedomaajos pat iesanu, rokas un kaajas triic :((((
Vai var buut taa, ka smadzenes pierod pie visiem AD un vairs tie vispaar neliidz? Es taada staavoklii pat nevareesu normaali komuniceet ar psihoterapeitu, nevareesu izteikt savas izjuutas, man paliek bail, ka mani ar varu aizvediis uz slimniicu.
Re: Cina ar SF un depresiju - zaudejumi un uzvaras
22.07.2010 00:02
Janetty, Tu kā mazs bērns vislaik vēl ceri uz brīnumiem- ka šitās ripiņas izmainīs Tevi? Tas vienkārši nav iespējams. Un ja ir- tad ļoti īslaicīgi.
Re: Cina ar SF un depresiju - zaudejumi un uzvaras
22.07.2010 00:13
Bet ko dariit????????? Man meitina un viirs... ja ne vini, pofig, iesleegtos ka Tu 4 sienaas..............
Aizrakstiju psihoterapeitei Lolitai Muzikantei, tikko ieskatijos e-pastaa... jau ir atbilde... Vina var mani pienemt jau tagad.... Ak dies, kaa sanemties uz aiziet... Vai kaads ir bijis pie shii doka?
Re: Cina ar SF un depresiju - zaudejumi un uzvaras
22.07.2010 00:20
Nu Tu jau atradi variantu- psihoterapija. Reizēm palīdz.
Re: Cina ar SF un depresiju - zaudejumi un uzvaras
22.07.2010 02:14
Janetty: protams, ka Tev iešana sabiedrībā šobrīd ir smags darbs. Man arī tā kādreiz ir bijis. Tomēr es gāju (man baigi DZĪVOT gribējās pēc pārdzīvotas depresijas!), saņēmos, darīju un jautāju. Tas nebija vienā dienā, pat ne vienā gadā risinams, tomēr tagad mani mēdz saukt par komunikablu cilvēku. Psihologs man arī šo to līdzēja saprast.
Komunicēšana mazliet atgādina mācīšanos dejot- sākumā tas ir kā smags darbs, kad reizem paklūp un pat krīt. Gadās, ka partneris sāpīgi uzkāpj uz kājas. Ar laiku dejošana kļust vieglāka, tad par jau baudu un vēlāk jau var griezt ne tikai valsi,bet arī rumbu un čača... Ja ilgāku laiku nav dejots, prasmes zūd un atkal jāmācās. Ar izvairīšanos iet uz dejām un baidoties no kājas nomīšanas neviens par dejotāju vēl nav tapis.
Tā arī Tev- izvairoties no sabiedriskām vietām, Tu tikai žēlo sevi un apkop savas bailes.
blueberry Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Laikam biju pelnījusi...
> Nu, protams, ka es neesmu normāla. Katram savi>>>>TU ESI NORMĀLAAAAAA
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
> melnumi, ar ko cīnīties. Cīnos arī ar šo
> savu, nenovīdību, vai kā to sauc. Atzinos
> visiem publiski un turpinu sevi audzināt.
> Pārmetumi bija vietā, lai arī sāpīgi.
bljin kā tā drīgst <<<<<<<<<<<<<<<

runcene tevi nupat DZINA depresijā atpakaļ. tikai viņai nesanaca....>>>>
psihoterapeits noved hipnotiskā stāviklī ka tu viņam pakļaujies tad viņam jāpasaka ka tu esi VESELA un viss jāatlaiž dzīvē
bet viņa nelaiž vaļā
šitā es 10 gadus mocījos......
tev vaig tajā brīdī kad tu jūti ka vaig palīdzību no morāli augstāka cilvēka kam tu pilnīgi uzticies
lai viņš saka godprātīgi līdz galam ka tu esi vesela cilvēki ir labi un tev nav jāuztraucās sabiedrībā
jo sabiedrībā citus aizvaino vāji cilvēki kas paši baidās un dara to aiz bailēm...
tas ka tu sevi analizē jau nav nekas tikai to var runāt ar cilvēkiem kas tev uzticās vīru piem utt
daudzi vai pat visi par sajūtām runā tikai sabiedrībā par to klusē ... vienkārši tev jāpaskatās kā ir pieņemts
darbā ja pamana konkurenci tad visuko izdomā bet tev ir trumpji tev ir vīrs bērni tiesības vadīt auto utt
un ej tik uz priekšu.......
Arsts ir pacientam nevis pacients ārstam
tev ir jāprasa no ārsta par saviem 15ls veselība
nevis depresija lai danco uz galda ja nemāk citādi izārstēt
..................................................................................
Re: Cina ar SF un depresiju - zaudejumi un uzvaras
22.07.2010 03:06
Alstere: atkal reklamē savu Āzi? Mani pie tā Tava ĀŽA vairs pat ar trosi neaizvilks! Viš ne tikai nesāka sarunu no tās vietas,kur iepriekš beidzām, viņš pēc 2 nedēļu atvaļinājuma pateica, ka vispār neatceras,ko es viņam stāstīju! Sāc, kachenit, visu stāstīt no jauna! Sesijas laikā viņam 3-4 reizes zvanīja mobilais, viņš atbildēja. Es tajā brīdī paliku teikuma vidū par kādu tēmu,ko es visiem nestāstu... Joprojām nezinu, vai viņš sadzirdēja manu atbildi (viņš man pats jautāja kko!),vai jau bija iegrimis tajā mobilajā sarunā? Neviens psih-,ar ko man bijusi darīšana,nav atļāvies sesijas laikā pļāpāt pa tel.

Ja kādam patīk pēc vizītes pie pshtrp. justies stulbākam,nekā bija pirms sesijas- laipni lūdzu! Iegāju tur kā cilvēks,kam dažas lietas nesanāk, aizgāju jau ar sajūtu,ka esmu stulba neveiksminiece. Ar sajūtu, ka man ir vismaz 3diagnozes piekārtas... Dzīve ik pa laikam mēģina cilvēku nostādīt muļķīgās situācijās-lai nonāktu muļķa lomā, nav jāiet pie pshtrp. un jāmaksā nauda. Godīgi sakot, pēc šīm 3 vizītēm man ir tapis bail no šīs profesijas pārstāvjiem-nekad nevar zināt, pie kāda brīnuma var trāpīt!
Tā ka, Alstere-nav tavs ĀZS tik balts un pūkains!
P.s. Nezin kāpēc Tu savās reklāmās aizmirsti pateikt, ka visiem visi psihoterapeiti neder?



Edited 1 time(s). Last edit at 22.07.2010 03:35 by kachenite.
Re: Cina ar SF un depresiju - zaudejumi un uzvaras
22.07.2010 03:32
Blueberry: Tu esi viens foršs un gaišs cilvēks šajā forumā! Lasu Tavus komentārus un vienmēr priecājos. Redzu, kā Tu domā un centies, un izskatās, ka Tu tiksi galā.
Kāpēc Tu ļāvies Runcenei sevi nokaunināt? Kāpēc uzreiz piekriti, ka "neesi normāla"? Kurš to "normālumu" nosaka? -Tava pašas izjūta. Acīmredzot, tā pēdējā psihoterapeite nebija pelnījusi Tavu uzticību, tāpēc Tev radās doma, ka Tu par daudz viņai maksā.
Runcenei pshtrp. aizstāj reliģiju- viņa to vienmēr aizstāvēs.
aberz: Besī, ka nelieto komatus, uzreiz liekas, ka tur raksta pusaudzis.Agresīvs pusaudzis, nakts vidū....
Re: Cina ar SF un depresiju - zaudejumi un uzvaras
22.07.2010 08:37
"TU ESI NORMĀLAAAAAA" -episki :DDD
kachenite Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ja kādam patīk pēc vizītes pie pshtrp. justies
> stulbākam,nekā bija pirms sesijas- laipni
> lūdzu! Iegāju tur kā cilvēks,kam dažas lietas
> nesanāk, aizgāju jau ar sajūtu,ka esmu stulba
> neveiksminiece. Ar sajūtu, ka man ir vismaz
> 3diagnozes piekārtas... Dzīve ik pa laikam
........................
nu ja viņiem izdevīgi hipnotizēt lai jūties slims un tad nāksi vēl, to var pat forumā izlasīt...
kā daži forumieši par visu vari cenšas ievilināt šaubīgos pie kāda "paziņas" :-)
īstenībā vaig kādu veselu cilvēku aizsūtīt pie psiha, saderam? -> uzreiz 3 diagnozes un pirmā ripa.
tā ir bīstama bedre. labāk nesākt :-) sevišķi krīzes laikā kautkā sarosās, pēkšņi visi slimi paliek kautkā...
bet tie, kas aizbrauc uz Iriju, brīnumainā kārtā izveseļojās :-)
kachenite Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Blueberry: Tu esi viens foršs un gaišs cilvēks
> šajā forumā! Lasu Tavus komentārus un vienmēr
> priecājos. Redzu, kā Tu domā un centies, un
> izskatās, ka Tu tiksi galā.

Blueberry jau ir malacīts, viņa jau ir izkūlusies no putras un
viņai paliks arvien labāk.........
Re: Cina ar SF un depresiju - zaudejumi un uzvaras
22.07.2010 10:59
kachenei neder Alsteres terapeits, Alstere vainīga; kāds cits nosauc sevi par nenormālu, runcene vainīga.

ar šito vainīgo meklēšanu skaties, ka pati neesi kārtīgā purvā...

Tu taču forumu nelasot, jo tas auru maitā... bet, re, ja var atrast kādu vainīgo, kāpēc ne...
Re: Cina ar SF un depresiju - zaudejumi un uzvaras
22.07.2010 11:16
Ak žē, es nespēju noturēties. Esmu nolēmusi reizi dienā ienākt palasīt, bet nespēju noturēties.
Es nemaz Runceni nevainoju.
Nu, jūs jau ziniet, ko es par sevi domāju. Zinu, ka tās domas nepamatotas, bet kādreiz tas bija regulāri, ka domāju, ka esmu nenormāla, stulbene utt. Kolīdz kāds cilvēks pateica kaut kādu kritiku manā virzienā, viss salūza un es sajutos kā pēdējā pretekle.
Tagad tas ir savādāk. Nu, man izspruka pirmajā emociju brīdī, viss gāja uz to, ka atkal būs besis, jo jutīšos slikta, taču es sevi pārvarēju.

Es sapratu, ka tāpēc vien, ka Runcene mani apsauc, ka mazu bērnu (nu tā es sajutos), viņai nav nekāds ne riebums pret mani, ne arī es esmu slikta. Esmu sapratusi, ka cilvēki var dusmoties viens uz otru, bet ne jau tāpēc sāks otru ienīst (nu, varbūt dusmu brīdī). Un vēl es zinu, ka nekur jau nav teikts, ka Runcenei ir taisnība. Kādreiz, ja kāds apstrīdēja manas domas, es pieņēmu, ka es atkal muļķe kļūdījusies. Man ir tiesības domāt, kā domāju.
Ja man kāds konstruktīvi spēj paskaidrot, kāpēc tas tā vai tā, es saprotu, neesmu auns. Par psihoterapeitiem piekrītu, ka daļa varbūt arī iegulda gan naudu, gan līdzekļus, gan paši sevi izliek, bet ne visi. Piekrītu arī, ka pašanalīze ne vienmēr ir auglīga, bet šobrīd man tas ir labākais (labāk nekā gulēt un kunkstēt, ka man ir slikti un neko nedarīt).
aberz un kachenite - paldies jums par atbalstu un labiem vārdiem.:) Es zinu, ka esmu normāla.:)))
Re: Cina ar SF un depresiju - zaudejumi un uzvaras
22.07.2010 11:32
blueberry
Kāpēc pārmet sev, ka patīk/palīdz forums? kāpēc liegt sev prieku?
blueberry Rakstīja:
-------------------------------------------------------
t, ka man ir slikti un neko nedarīt).
> aberz un kachenite - paldies jums par atbalstu un
> labiem vārdiem.:) Es zinu, ka esmu normāla.:)))

īstenībā spriežot pēc šī tava ieraksta tu esi vairāk kā normāla.
tu esi īsā laikā izanalizējusi vairāku blogotāju postus par dažādām tēmām
un savākusi īsā konkrētā atbildē... īstenībā es tā nevaru, es risinu vienu tēmu un citu ignorēju..
... īstenībā tev ir gaiša galva spēja koncentrēties un savākt kopā analizēt informāciju
...runcene nevaig bārt blueberry viņa ir laba un viņai viss ir kārtībā
...runcene kādas zāles tu lieto???
...es tev varu palīdzēt varbūt, man nervozitātei dažas tabletes ir palikušas ...negribi?
...spriežot pēc taviem postiem tev ir šizofrēnija un tav steidzami vajadzīga palīdzība...
...man ir pazīstams ārsts es tev varu palīdzēt :-)
...
Re: Cina ar SF un depresiju - zaudejumi un uzvaras
22.07.2010 12:05
Manis dēļ nevajag zobenus trīt. Ļoti jūs lūdzu. Ceru, ka Runcene nepadosies provokācijai un stāv tam pāri. aberz - tā nav labi par Runcei, viņa šajā forumā ir viens no labākajiem, kas ir:))) Mēs katrs esam ar savām dīvainībām, arī tu, arī es. Man ļoti nepatīk, ja cilvēki kašķējas, pei tam, ja bez iemesla. Es nejūtos apvainota, tiešām. (Labi, mazliet vienaldzīgāk, ja puiši, kā madcynics ar existential fool, jo viņiem jau vajag sevi kaut kā pierādīt:)))
Re: Cina ar SF un depresiju - zaudejumi un uzvaras
22.07.2010 12:06
aberz

švaks Tev tas ārsts bijis...

ja nepatīk, ko es rakstu, tad uzreiz ir jāapsaukājas? pašam viss ok? izskatās, ka ķirbju sēklas neder tomēr.

es joprojām saku, ka nevajag vainot citus savās ķezās, arī ne psihoterapeitus, ja kāds no viņiem nav paticis; un sev klupt pie rīkles par to, ka gribas ielūrēt forumā.



Edited 1 time(s). Last edit at 22.07.2010 12:16 by Runcene.
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> aberz
>
> švaks Tev tas ārsts bijis...
>
> ja nepatīk, ko es rakstu, tad uzreiz ir
> jāapsaukājas? pašam viss ok? izskatās, ka
> ķirbju sēklas neder tomēr.

ķirbju sēklas ir ok un ūdens arī dziedē, tikai ssssuuliktas lietas, ka tas organisms attīrās diezgan sāpīgi
un kautkādi kunkuļi iet pa asinsvadiem var iesprūst kautkur ... :-) tā ka riskants pasākums tāda terapija ....
toč sssssuulikts psihs trāpījies bija :-(
...
forumam nav ne vaina, bet dators jāslēz ārā kad nestrādā, tas rūc ārā megahercus... tas ir slikti...nevis ko tur raxta..
tas ir mazs skrundas lokatoriņš mājās ...

>un sev klupt pie rīkles par to, ka gribas ielūrēt forumā.
gribi atrast kašķi, meklē kur pieāķēties......
un kā tavs kaķis, vai tev kaķenes sāk patikt vairāk :-)
Re: Cina ar SF un depresiju - zaudejumi un uzvaras
22.07.2010 12:57
nu, ja jau slikts bija, nafig citiem piedāvā? nav smuki.

vai man kaķenes patīk?

nē, nepatīk man kaķenes; blueberry es Tev neatņemu; tas ir kā bankā.
es jau citiem nepiedāvāju es tev piedāvāju :-) kādu nu es pazīstu to psihu :-)
................
iedzer zāles : "tev paliks labāk"
tad redzēsi :-)
Nu ,meitenes, beidziet! Laikam pilnmēness tomēr ietekmē visus, un velk bišķi uz kašķi. Un nav jau tādas absolūtās taisnības, vienkārši katrs meklē savu ceļu, un vēlas palīdzēt citiem, padaloties pieredzē. Lai visiem jauka diena
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> nē, nepatīk man kaķenes; blueberry es Tev
> neatņemu; tas ir kā bankā.
tu jau nevari atņemt :-) viņai ir vīrs, kas viņu mīl, bērni un viss OK
būs darbs un viss ko vaig :-)

es jau par tevi rūpējos, vai tev viss ir kārtībā ?
asins analīzes taisīji? šad tad noder?
Re: Cina ar SF un depresiju - zaudejumi un uzvaras
22.07.2010 13:43
Eu, kašķis satapis ir. Liekas, esmu Runceni nokaitinājusi. Varbūt ar to, ka mēģinu būt pārāk pareiza.
Tas, ka gribu tikt vaļa no internetapsēstības ir mana problēma. Tikai mana.
Nu, izkaujamies, virtuāli. Varu derēt, ka Runcene par mani smukāka, gudrāka arī. Bet es nepadošos. Spļauj tik ārā.
Nu, jūs visi esiet super. Tikai laikam piesārņojam ne to tēmu.
Janetty - ceru, ka tu šodien jūties labāk.
blueberry Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Eu, kašķis satapis ir. Liekas, esmu Runceni
> nokaitinājusi. Varbūt ar to, ka mēģinu būt
> pārāk pareiza.
a ko tu tāu ztraucies, lai viņa staigā nokaitināta iedzers Betaloc ZOK un uzdzers klozepīnu vakarā
datora atkarība ir štrunts, slikti ir stari, mikroviļņi ko viņš izstaro, tāpēc pačato drusku un slēdz ārā
vaig datoru izslēgt pilnīgi, lai nerūc... tie mikroviļņī arī ļoti ietekmē visādus hormonus ...
čatot ir forši, agrāk grāmatas lasīja un raxtīja vēstules.. un nekāds autisms tas nebija :-)
skaties ka tev neveidojās atkarība no runcenes viņa tāda valdonīga, dažām liekas ka tas ir svarīgi :-)
tas vēl nenozīmē ka tie klusie nav labāki :-)
Re: Cina ar SF un depresiju - zaudejumi un uzvaras
22.07.2010 13:58
blueberry, Tu man biku atgādini vienu krievu fabulu...

es precīzi neatceros, bet bija apmēram tā.

zemnieks gāja uz teātri un uzkāpa vienam uz kājas, laikam kādam kņazam vai tml. nu zemnieks baigi atvainojas. kņazs atmet ar roku: ai, sīkums. zemnieks sadomā, ka kņazs baigi dusmīgs, ja jau tik nelaipni atbildēja. tā nu šis dodas lūgties atkal. kņazs jau nīgrs un saka, ka teicis tak, ka nekas traks nav. nu zemnieks pavisam saskumis, jo šim, redz, nepiedod. neko nepadarīsi, jāiet lūgties atkal. kņazs jau dusmīgs. zemnieks plēš sev matus un jau metas kņazam pie kājām. kņazs nikns kā elle triec zemnieku prom. zemnieks izmisumā aiziet mājās un nomirst, jo, šim nav piedots.

visi pasaules grēki tak nav mūsu problēma. tā vismaz es tās lietas saprotu.
Re: Cina ar SF un depresiju - zaudejumi un uzvaras
22.07.2010 14:06
Biku virtuāli pakašķēties arī nav slikti:)
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
triec zemnieku prom. zemnieks izmisumā
> aiziet mājās un nomirst, jo, šim nav piedots.<<<< dzīvoja jo viss batdzās labi
nelieto šito vārdu, tev kautkāda fobija uz šito ir... atceries ka ir cilvēki kas sarijušhies AD un dara ko redz un saka
> visi pasaules grēki tak nav mūsu problēma. tā
> vismaz es tās lietas saprotu.
jūsu problēma, jums tur katkas tādssss nu ... tikai starp jums?
dīvaines
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> blueberry, Tu man biku atgādini vienu krievu
> fabulu...
>
> es precīzi neatceros, bet bija apmēram tā.
>
> zemnieks gāja uz teātri un uzkāpa vienam uz
> kājas, laikam kādam kņazam vai tml. nu zemnieks
> baigi atvainojas. kņazs atmet ar roku: ai,
> sīkums. zemnieks sadomā, ka kņazs baigi
> dusmīgs, ja jau tik nelaipni atbildēja. tā nu
> šis dodas lūgties atkal. kņazs jau nīgrs un
> saka, ka teicis tak, ka nekas traks nav. nu
> zemnieks pavisam saskumis, jo šim, redz,
> nepiedod. neko nepadarīsi, jāiet lūgties atkal.
> kņazs jau dusmīgs. zemnieks plēš sev matus un
> jau metas kņazam pie kājām. kņazs nikns kā
> elle triec zemnieku prom. zemnieks izmisumā
> aiziet mājās un nomirst, jo, šim nav piedots.
>
> visi pasaules grēki tak nav mūsu problēma. tā
> vismaz es tās lietas saprotu.

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
ja psihiartrs šito stāstītu saviem pacientiem tad es saprotu ka viņi ies mājās un mocīsies
grēkos .... runcene tu esi kautkāds joks tev visas pasakas beidzās ar šito, arī tā dīvainā kas
bija pie ekastrasensa un ko jūs "nozāļojāt tur" psrs laikos....
parasti visas pasakas un filmas beidzas laimīgi bet tev kautkāda mānija .......
padomā vai tev patīk veseli cilvēki vai nē?
"VESELS"
tev patīk šis vārds? es zinu atbildi :-) vesels ir normāļi, bet visi nevar būt tādi, tāpēc jau nevaig ļauni runāt :-)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 8?
Ziņa: