Cina ar SF un depresiju - zaudejumi un uzvaras

Aizsāka Janetty 

Re: Cina ar SF un depresiju - zaudejumi un uzvaras
22.07.2010 14:27
Es tā padomāju, padomāju un izdomāju, ka tomēr es esmu tas kņazs, bet tu zemnieks, jo tu jau nodarīji man pāri, es pateicu, ka neturu uz tevi ļaunu prātu (toč zinu, ka es par tevi neviena slikta vārda neteicu), no kā tu sapūties vēl vairāk un uzbrauci man nākamo reizi. Nu, man bija jāsaka - ak, tu nejaukā Runcene, nebrauc man augumā, pati esi kaza. Tad būtu labāk, zinu. Pieļauju tādu domu, ka tikai es tavos vārdos saskatīju uzbraucienus, jo visur saskatu nepatiku pret sevi.
Nu, kura būs stiprāka no mums un neatbildēs izaicinājumam.?
Re: Cina ar SF un depresiju - zaudejumi un uzvaras
22.07.2010 14:30
Laikam zinu, kura. Nevaru beigt pati kašķi, gribas nez ko pierādīt.
Runcene - nu tu tak man patīc, no tiesas. Paliec sveika:)))
blueberry Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Es tā padomāju, padomāju un izdomāju, ka
> tomēr es esmu tas kņazs, bet tu zemnieks, jo tu
> jau nodarīji man pāri, es pateicu, ka neturu uz
> tevi ļaunu prātu (toč zinu, ka es par tevi
> neviena slikta vārda neteicu),

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
bučas blueberry
nost no atkarībām, nevans nedrīgst mūs turēt emociju atkarībā
un gaisma uzvar.... saule jūra un kā teica Jeļcins kādā intervijā:
"virs manis neviena nav!" ir tikai saule gaisma jūra un siltums kas plūst kā saules stars
pa galvu iekšā un pa muguru uz visurieni... un ūdens, tīrs ūdens....
bucas
Re: Cina ar SF un depresiju - zaudejumi un uzvaras
22.07.2010 14:44
blueberry
Daudz kas ir tikai mūsu galvās;)
Virtuālajā komunikācijā "patiesība" sanāk tikai par kādiem 20%. Nopietnos komunikāciju kursos tas ir mācīts un esmu, pēc pārliecināšanās praksē, to pieņēmusi par patiesību. Ja vajag 100% (sanāk ap 80%) sapratni kas, ko, kā, kāpēc, ceļu augšā dibenu un eju runāt aci pret aci. Nākamais rezultatīvākais ir telefona saruna. Pirmajiem diviem gan trūkst evidences. Meili, google talk, skype palīdz operatīvi risināt problēmas , ir evidences, bet nereti katrs saprot pa savam. Izdodas gluži labi visus paņēmienus miksēt, lai saprastu mani un es tiktu saprasta pareizi.
šitās foruma obidas no pirksta izzīstas.
Alstere Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> blueberry
> Daudz kas ir tikai mūsu galvās;)
> Virtuālajā komunikācijā "patiesība" sanāk
> tikai par kādiem 20%. Nopietnos komunikāciju
> kursos tas ir mācīts un esmu, pēc
> pārliecināšanās praksē, to pieņēmusi par
> patiesību. Ja vajag 100% (sanāk ap 80%) sapratni
> kas, ko, kā, kāpēc, ceļu augšā dibenu un eju
> runāt aci pret aci.
.....................................................................
ACI pret ACI
čigānietei nedrīgst skatīties acīs tas ir hipnozes spēks
tā atkal ir komanda "cel dibenu augšā un atnāc aci pret aci"
tev nekas nav jādara ko tev citi grib tu pati vari domāt :-)
vienk tu esi pieradusi pakļauties hipnozei un to visi cenšas izmantot
......................................................................
tie psihi ir nevisai labi cilvēki klaji redzams ka viņji kodē pat internetā...
>>>>kā, kāpēc, ceļu augšā dibenu un eju
> runāt aci pret aci. "<<<<<<<>>>>>>>. sliktie
Re: Cina ar SF un depresiju - zaudejumi un uzvaras
22.07.2010 15:01
aberz
Zālīti pīpē?
Alstere Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> blueberry
> Daudz kas ir tikai mūsu galvās;)
> Virtuālajā komunikācijā "patiesība" sanāk
> tikai par kādiem 20%. Nopietnos komunikāciju
> kursos tas ir mācīts un esmu, pēc
Latvijā ir 100% iedzīvotāju un no viņiem ir lielākā daļa bērni, jo katram vecākam to medz būt vairāki, tas katram skaidrs, vaine?
To māca Oksfordas univesitātes galvenajā ktedrā tūlīt aiz gardarobes :-) es esmu gudrs un ja tu Alstere skatītos man
acīs es tev atklātu to noslepumu ko zinu. tikai ja tu man uzticēsies tad tev kļūs skaidrs kā diena, ka tu labi zini ko tu te dari.
Un kāpēc neliec mierā cilvēkus kas katram vārdam piešķir nozīmi :-)
aizver acis un atsūti man 2.50Ls jo man gribas pīpēt, citādi es tevi nemīlēšu un tevi pametīs tavs spalvainais
kaķis kas aizmirsa zobus iztīrīt, jo stedzās :-) kāpjot pa trepēm tu redzi manu bankas kontu jo tev sākās šizofrēnija
bet blueberry liec mierā
Brrrrrrrrrrrrr
Re: Cina ar SF un depresiju - zaudejumi un uzvaras
22.07.2010 17:10
Skatos, te aiziet vairāk par tīro psihiatriju.
Re: Cina ar SF un depresiju - zaudejumi un uzvaras
23.07.2010 16:58
Sodien biju pirmo reizi pie psihoterapeita - Lolitas Muzikantes. Izstaastiju par sevi... izskataas patiikama daktere... Katraa gadiijumaa, pec viziites sliktaak nepalika.... Sarunaajaam tikties peec nedelas... Vina jautaaja, vai ticu psihoterapijai - atbildeeju, ka ne visai, jo nesaskatu nekaadus iemeslus savam staavoklim.... (varbuut vina ko uzraks, nezinu un nezinu, vai no taa, ka uzraks, man paliks vieglaak).... pajautaaja, kaapec tiesi tagad saneemos atnaakt, atbildeeju, ka esmu bezizejaa, jo AD tikpat kaa neliidz.... un izveeles man nav...
Re: Cina ar SF un depresiju - zaudejumi un uzvaras
23.07.2010 18:35
Janetty- malacis, ka saņēmies beidzot. Pilnīgi liekas, ka viss ies uz labo pusi tagad tev:)
Re: Cina ar SF un depresiju - zaudejumi un uzvaras
23.07.2010 18:58
es domāju (cik nu zinu), ka pie psihoterapeita visi sāk iet tikai tad, kad kārtīgi nomaucas un citas izejas neredz. bet vēl man kaut kā šķiet, ka psihoterapijai sākumā nav jātic, lai gan psihoterapeiti tā mēdz jautāt; iespējams, viņi to vnk noskaidro kā info. psihoterapija nav nekāda baznīca, dievs vai dogmas. tā nu ieiesi un uzreiz baigi ticēsi... nez vai tā kādam ir. to ar laiku pats ļoti labi sajūt: ir vai nav man derīga metode, pat ja rezultāti nav tik ātri.

vairāk jājautā sev, vai varu uzticēties šim cilvēkam. izskatās, ka Tu vari. tad laiks rādīs visu pārējo. vismaz manas domas.

ļoti drosmīgs lēmums, malacis.
Re: Cina ar SF un depresiju - zaudejumi un uzvaras
23.07.2010 19:44
Paldies, Runcene! Tiesaam biju loti satraukusies, triiceju kaa apses lapa :) Bet Lolita tiesaam patiikams cilveeks - arii aariene.... Visu, kas bija uz sirds liku tik valjaa, pat taadas lietas, par kuraam nevienam neesmu staastijusi.... Runa pluuda un pluuda, lai gan vairaakas reizes paarlecu no vienas dzives epizodes uz citu. Bet jaasaka, ka drosmei no riita iedzeru Lexotanil. To arii pateicu Lolitai.
Re: Cina ar SF un depresiju - zaudejumi un uzvaras
23.07.2010 19:51
Runcene
vai tagad Tu ej pie psihoterapeita? Ja ne, tad cik ilgi gaaji? kad sajuti uzlabojumu? vai paraleeli lietoji AD? Cik atceros, tad Tev arii bija depresija kops bernibas? Lolita pateica, ka ar laiku organisms pierod pie AD un zaalju iedarbiiba paliek vaajaaka.... Var paliidzeet tikai lielaakas devas.... Man bail, ka taa ir taisniiba :( Jo paslaik garastavoklis pazeminaats un lielas bailes iet pasaakumos......... :( Pajautaasu savam psihiatram, kapec vina mani nebridinaja, ka kautkas taads var notikt! Domaaju, ka es uzreiz saaktu apmekleet psihoterapeitu, ja man skaidri buutu pateikts - zaales der tikai neilgam laikam un veelaak iedarbiiba mazinaas...
Re: Cina ar SF un depresiju - zaudejumi un uzvaras
23.07.2010 20:44
Man liekas, ka ar visām vielām ir vienādi- vienalga kas tās par vielām arī nebūtu- sākumā efekts vislielākais, tad pakāpeniski organisms pierod- tas pielāgojas, ka tajā vislaik cirkulē sveša ķīmiska viela, un efekts pamazām izzūd. Patiesībā organismā rodas disbalanss un kad viela pēkšņi vairs necirkulē- tad ir sūdi vagā un vajadzīgs kāds laiks lai organims pārregulētos atpakaļ.
Re: Cina ar SF un depresiju - zaudejumi un uzvaras
23.07.2010 21:07
Tieši tāpat ir ar uzturu. Cilvēks pierod kā pie narkotikām pie konkrēta ēšanas veida un sākas tās pašas "lomkas", ja kaut ko nedabū.
Re: Cina ar SF un depresiju - zaudejumi un uzvaras
23.07.2010 23:07
Vai psihoterapeitam par pakalpojumu ir jaaizsniedz cheks? Es biju iedomajusies, ka - jaa :) Dokam nepaprasiiju.... Biju iedomajusies nakamgad tos iesniegt VID....
Re: Cina ar SF un depresiju - zaudejumi un uzvaras
23.07.2010 23:14
Var arī izrakstīt kvīti, man liekas.
Re: Cina ar SF un depresiju - zaudejumi un uzvaras
23.07.2010 23:18
Čeku var prasīt, bet VID to diemžēl pretī neņems, jo psihoterapija mūsu valstī neskaitās ārstniecība, tāpēc arī neiekļaujas attaisnotajos izdevumos. Zinu, ka R-Eiropas valstīs mēdz būt arī savādāk, bet pie mums ir tā, kā ir. :-(
Re: Cina ar SF un depresiju - zaudejumi un uzvaras
23.07.2010 23:29
Skarbi gan. Bet vispār ja iet uz psihoterapiju, tad par naudas skaitīšanu laikam jāpiemirst. Nav no lētajām izpriecām.
Re: Cina ar SF un depresiju - zaudejumi un uzvaras
23.07.2010 23:44
Droši prasi kvīti vai čeku, VID to atmaksā, jau 2 gadus esmu iesniegusi.. tikai 25% no 150 Ls (2010.gadā) nekāds lielais valsts atbalsts nebūs..
Man prieks, ka esi saņēmusies psihoterapijai! :) Malacis!
Re: Cina ar SF un depresiju - zaudejumi un uzvaras
24.07.2010 00:08
Psihoterapija tiešām nav ārstniecība, nekādas kvītis pirms laika nekur nevarēja iesniegt... var būt, ka tie psihoterapeiti, kas ir ārsti, bauda kādas priekšrocības, tas man ir jaunums...

Janetty, un Tu tiešām gribētu, ka Tavs personas kods ar faktu, ka esi apmeklējusi psihoterapeitu, mētātos pa VID? Psihoterapija ir konfidenciāla lieta, vari pat sev citu vārdu izdomāt... pārāk liela atklātība šai ziņā var atspēlēties.

kvītis jau droši vien ir jādod, man vismaz vienmēr ir dots, bet es neemu prasījuse, man dikti neuztrauc valsts problēmas...

ja nu par jautājumu, kad es sajutu uzlabojumu, tad man jāsaka, ka tas notiek visu laiku pakāpeniski, tāpēc es precīzi nevaru pateikt.

par zālēm...

mēs tak te sen Tev forumā teicām (vismaz es), kā ir ar tām zālēm, ka nevajag aizrauties un lielas cerības lolot... uz valsts psihiatru nav ko skaisties, viņiem nav laika, labi, ja paspēj recepti uzcept, tāda skola arī, starp citu. esmu jau teikusi arī, ka tāpat visam ticēju savulaik; katram cilvēkam ir savi tuksneša klejojumu gadi, kad viņš maldās... daudzi pansionātu iemītnieki, kas sēž uz gultas malas un visu dienu šūpojas, taču sāka tāpt kā mēs: ar antidepresantiem, kas pēc laika vairs nelīdzēja. ja nesāksi sakārtot galvu vienalga kādā ceļā, vari piedzīvot to pašu. es negribu biedēt, bet es dažus tādus pazīstu, zinu viņu vēsturi, kas nemaz nesākās ar murgiem vai nez kādu šizofrēniju.

psihiatrija vispār kā suga, vismaz Latvijas valsts sistēmā, ir ļoti ierobežota palīdzība, kam visu laiku tiek cirpti nost resursi. tādējādi tā pamazām kļūst tikai par zāļošanas kantori... viss, kas tika mēģināts uzlabot, gandrīz pilnībā ir aizklapēts ciet.

ja man būtu galīgi slikti un pilnīgs beznaudas stāvoklis, es, protams, tur ietu, bet vairāk apspriestos ar psihoterapeitu.

no otras puses, es domāju, ka labs psihiatrs var sagudrot kombināciju, kas Tev palīdzētu... zāles Tu neesi lietojusi baisi ilgi, vēl nav jēgas krist panikā. es būtu sen mainījusi psihiatru.

varbūt Tev biežāk vajag iešaut lexotanil? kad ir gauži slikti... šeit atkal man šķiet, ka psihiatri pārmēru biedē ar to pierašanu.

un vēl...

kad es aizgāju pie psihoterapeita, viņa man ļoti ātri pateica, ka es pārāk ilgi lietoju zāles... tātad viņiem un psihiatriem pilnīgi filozofijas atšķiras. tad nu domā, kam ticēt. tas ir ļoti stingri jāizlemj, jo uz šitiem abiem zirdziņiem nevar nosēdēt.



Edited 1 time(s). Last edit at 24.07.2010 00:10 by Runcene.
Re: Cina ar SF un depresiju - zaudejumi un uzvaras
24.07.2010 00:51
Tieši tā, zāles var izmeģināt, kādu brīdi palīdz, kādas sāpes nolīdzina, bet tik un tā- tas nav nekāds ilgtermiņa risinājums, jo visu laiku vajadzēs vairāk un vairāk, līdz efekts pilnībā izzudīs. Un ja riktīgi vēl censties spiest uz tām ripām- beigās dārzenis, kas šūpojas uz gultas malas.
Re: Cina ar SF un depresiju - zaudejumi un uzvaras
24.07.2010 00:56
Bet laikam katram pašam jāiziet cauri tam ciklam un viss tas jāpiedzīvo- sākuma cerības un tiešām- ir kaut kāds efekts, tad viss iet tik mazumā un beigās abloms un situācija tieši tāda kā bija pirms zālēm, tikai nu ir paradums iešaut pa ripiņai.

Bet trankviļi tiešām palīdz vislabāk noteiktās dzīves situācijās. Pārējās tādas vien kā fufeļripas.
Re: Cina ar SF un depresiju - zaudejumi un uzvaras
24.07.2010 09:55
Tad jau ideali buutu aiziet pie psihoterapeita-psihiatra :) Par kvitiim... Mani dati sen jau iegramatoti Veldres ielaa.... pie psihiatra .... un ja tie paraadiitos VIDa, kaa mani psihoterapeita apmeklejumi - lai! Kas tur iipass! Un vispaar - pie psihoterapeita iet ne tikai ar garigiem traucejumiem.....
Trankvili izdzeru sad tad, bet vins tikai nonem nenormalo triicekli, bet nomaakto garastaavokli neuzlabo. Turklaat garastavoklis pazeminaas liidz kritiskam liimenim tiesi pirms kaada pasaakuma...
Mjaa... es jau pusgadu neesmu izjutusi prieku neesmu smeejusies, pat smaidisana taada samakslota....... Visas pozitivaas emocijas gandriiz izkupeeja........
Re: Cina ar SF un depresiju - zaudejumi un uzvaras
24.07.2010 10:07
Janetty Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tad jau ideali buutu aiziet pie
> psihoterapeita-psihiatra :)

vispār tā ir viena opcija, par ko padomāt; psihiatram-psihoterapeitam būs gana laika, lai Tevi iepazītu un būs vieglāk kādu ripu iedot.

par prieku un smiešanos... zāles jau arī emocijas apēd un bremzē. es parasti tad esmu vnk mierīga, bet ne nu diezin ko priecīga. tāds rimts rāmums vienkārši ir bijis. ir vēl viena tāda ripu grupa kā pretepilepsijas medikamenti, kurus arī šādos gadījumos lieto. diezgan labi stabilizē; bet nu tur nekas nav darāms uz savu galvu.
Re: Cina ar SF un depresiju - zaudejumi un uzvaras
24.07.2010 10:32
ah, un jā, es neatbildēju uz jautājumu par AD lietošanu. No 1996. līdz apmēram 2000. gadam es lietoju veco amitriptilīnu ar pārtraukumiem. nevaru teikt, ka nelīdzēja, bet blaknes tur ir šausmīgas. tad nu domā pats, kura nelabā sajūta ir patīkamāka. 96. biju slimnīcā un tai laikā esmu ēdusi visu ko šausmīgi daudz, pat negribu nosaukt.

no 2000. līdz 2006. pa retam vajadzības gadījumā fenazepamu, kādu 1/4 daļu tabletes. 2004. sāku psihoterapiju, jo katra smagāka dzīves virāža paņēma visus spēkus un zāles šķita mani nogalinās. 2007. un 2008. es pa pusgadam lietoju cipralex ar fluanxolu, bija pienācis dzīves lielo pārmaiņu laiks; ar vienu pašu cipralex šausmīgi svīdu un pat stāvus gulēju, biju pilnīgi kā muļķe. kopā ar fluanxolu kā iedzērusi. vispār zāles mani nemīl... tad vnk atliek aizmirst par tā kā sugu. un tas strādā.

tagad neko citu; man stāv plauktā tik vien kā adaptols, kuru patlaban nelietoju, un stilnox avārijas gadījumam. vajadzības gadījumā mani aprūpēs ģimenes ārste. psihiatrus vairs negribu, mums nekas nesanāca.

paradoksālā kārtā palīdz normāls konjaks, principā jebkurš dārgs un kvalitatīvs alkohols. depresija no bērnības, un kamēr tās varā biju, esmu sastrādājusi daudz muļķību, kuras tagad nākas labot. tas prasa nepārtrauktu piepūli un šausmīgu darbu ar sevi. vēl mācos meditēt, bez jebkādas saistības ar kādām reliģijām, vnk tehniski. tas par mani īsumā, saistībā ar zālēm un tagadni.
nu ja forsi trr uc
Re: Cina ar SF un depresiju - zaudejumi un uzvaras
24.07.2010 10:43
nu, Runcen, tu pārspēji pati sevi - šitādu grāksūdzi sarakstīji un pat ar exkursu pasenā vēsturē.. malacs, meitene!! :))
Re: Cina ar SF un depresiju - zaudejumi un uzvaras
24.07.2010 12:22
Jā, malace, Runcene, tā uz priekšu:)
Re: Cina ar SF un depresiju - zaudejumi un uzvaras
24.07.2010 12:28
Janetty - kuru psihiatru apmeklē? ja negribi te teikt atraksti man privāti.
Kādas atsauksmes par Veldres ielā strādājošām dakterēm (izņemot Pūci, ko es pazīstu un ir laba).
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> paradoksālā kārtā palīdz normāls konjaks,
> principā jebkurš dārgs un kvalitatīvs
> alkohols. depresija no bērnības,

es tev saku, dzer ūdeni, ēd ķirbju sēklas utt, klausi ko saku
konjaks ir dopamins, ja tev ir ieradums lietot kautko, es tiku galā ar stipru tabaku, cigaretes ir indīgas, papīrs, es pīpēju
pīpi vai cigārus drusku daži dūmi un ok tas ir veselii jo nevelc ieksha un mazu laiku pipe, paliek labi... dopamins maksla miers milestiba
beatles... kādus dažus mēnešus kamēr pauris izkustējās, domāju ka stiprs dūms var daudziem palīdzēt jo kaifs ir bet ar laiku atmet jo
tomēr tas ir pretīigi mūsu vekalu tabaka...
.........
konjaka un brendijos kas ir ozolu mucas ir steoridi viriešu hormonu dzinēji
dāmām būtu labāk liķieri balzamu piem. jādzer a alkohols ari dod dopaminu.....
.......
varbūt tu alkoholā meklē testasteronu, vir hormonu kuru ari damam izstrada dziedzeri...
moshka tev pa šito līnuju jārok...
.......
dāmām pelšķi jādzer un jātīra asinsvadi ar visuko tad būs rezultāts dabisks ....
ūūūūūūdeni un neko
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 25?
Ziņa: