FitLine

Aizsāka sabrina 

Re: FitLine
28.04.2006 00:23
Mans cienîtais jau gadus 10 kâ atmet ;-)
Re: FitLine
28.04.2006 00:27
Es vienu reizi saderçju, ka nepîpçðu 3 mçneðus, i nepîpçju (godîgi), bez problçmâm. A ðoreiz izdomâju konkrçti no 1 jûnija, nu visu vasaru nepîpçt. nu pastîsimies. Katrâ ziòâ plâksteri un koðïenes ir pupu mizas :D
Re: FitLine
28.04.2006 00:30
Jap, es savam iedâvinâju plâksterus... Nolîmçjâ sun pîpçja kâ Dievs. Ja paðam nav vçlmes vai motivâcijas, tad nekâdi plâksteri nelîdzçs...

Mâsa atmeta pçc 3. epizodiskas astmas lçkmes... Jâcer, ka UK nav atsâkusi...
Re: FitLine
28.04.2006 00:34
Veselîbas problçmu uzliesmojumi ir ïoti laba motivâcija. Plauðu vçþa slimnieki bieþi vien atmet diagnozes noskaidroðanas brîdî un vairs nekad nepîpç (daïa), bet daïa ar izòemtâm balsençm joprojâm turpina pîpçt pieturot caurumiòu ciet.

oki doki, es poðos gramatiòas palasît :) Arlabunakti :)
Elviira
Re: FitLine
28.04.2006 11:39
uiii.../ te ir sarakstiits tik daudz, ka slinkums lasiit :) bet aviizes lasu gan :) un tas oriflame pasuutiijums... so konkurenti sarosaas...

cone
Re: FitLine
28.04.2006 11:41
taatad tu apgalvo, ka db atainota situaacija nav identiska reaalajai, tumsas paveelniec!?? :)))
Re: FitLine
28.04.2006 11:43
Kâpçc tieði Oriflame, ne AVon vai kâ cita?
Re: FitLine
28.04.2006 11:43
varbût produkcija laba, bet darba piedâvâjums gan aizdomîgs!
Elviira
Re: FitLine
28.04.2006 11:46
es negribu nevienu paarliecinaat, tachu ja lietaa ir iekshaa tad visu agraak vai veelaak uzzin, mees jau to zinaajaam aatraak, jo oriflame ir pasuutiijushi melnos zjurnaalistus, jo 70% oriflame un avon izplatiitaaju jau ir iekshaa FitLine.. hmmm... neizdeviigi...

Elviira
Re: FitLine
28.04.2006 11:46
es negribu nevienu paarliecinaat, tachu ja lietaa ir iekshaa tad visu agraak vai veelaak uzzin, mees jau to zinaajaam aatraak, jo oriflame ir pasuutiijushi melnos zjurnaalistus, jo 70% oriflame un avon izplatiitaaju jau ir iekshaa FitLine.. hmmm... neizdeviigi...
Re: FitLine
28.04.2006 11:48
Tâ jau tie izplatîtâji staigâ no viena pie otra, tad pie treðâ un naivi tic katram nâkoðajâm...
cone
Re: FitLine
28.04.2006 11:49
:))) kas tieshi tev tur liekas nepatiess, elviir? ..tajaa rakstaa
Elviira
Re: FitLine
28.04.2006 11:49
nu ja es tagad teikshu - jaa produkts ir labaaks nekaa mees to sakam, tas liksies kaa meigjinaajums iesmeereet, bet mees produkciju neizplatam... tas nav muusu uzdevums... personiigi es eedu to pati, jo man patiik :)
Re: FitLine
28.04.2006 11:53
neviens neko neizplata, bet visi pelna... Vai nav fantastika? No kâ pelna?
Elviira
Re: FitLine
28.04.2006 11:54
nju jau tev nepateikshu, jo naaca veel klaat info no citiem avotiem, taa, ka nu viss ir sagaajis kopaa, bet saakshu no taa ko atceros :)
1) to, ka FitLine apchakaree cilveekus - paraadi man kaut vienu apchakareeto, ir tikai cilveeki, kam neaiziet taa lieta, bet taadaa gadiijumaa vinjsh var aiznest START komplektu ( bundzjas) un dabuut savu naudinju liidz peedeejam santiimam atpakalj. Bet es paziistum citus cilveekus, kas 3 meeneshu laikaa uzraavushi savu algu liidz 4 tuukstoshiiem...hmmm... droshi vien apchakareets, jo vinjiem jau teica, ka vinji labi pelniis, bet vinji pela ljoti labi ;)
Re: FitLine
28.04.2006 11:54
vajag nodarboties ar sportu un veselîgi çst, lai nav uztura bagâtinâtâji jâlieto!
Elviira
Re: FitLine
28.04.2006 11:57
2) tas, ka FitLine pazudiis un visi paliks ar atveertaam muteem - Pats Avon, Oriflame ir pazudis? tas tas pats produkts vien ir...

Elviira
Re: FitLine
28.04.2006 12:00
aizej pimdien uz RIMI un paskaties uz kaadu produktu, aizej uz RIMI veel 4dien un pasties uz to pashu gurkji vai tomaatu - zini, vinjsh izskatiisies tik pat svaigs un skaists cik 1dien... ko mees no taa varam secinaat?

Re: FitLine
28.04.2006 12:00
Elvîra, ðeit necepâs (vismaz es nç) par to, ka apèakarçti tiek fitlainisti, kas iesaistîjuðies izplatîðanâ un kuriem bizness neaiziet, bet gan tie tiek apèakarçti, kuriem jûs tos savus UB iztirgojat solot pilnîgu izveseïoðanos vai mûþîgu jaunîbu.
MLM bija, ir un bûs.
Napalm
Re: FitLine
28.04.2006 12:01
Elviira cik zinu PM International Vaacijaa izdeva lielu naudas summu, lai pieraadiitu laboratoriski kaut kaadiem vaacu aarstiem, ka tie produkti tieshaam ir tik labi. Zheel ka Latvijaa pagaidaam nevar neko taadu..:)
cone
Re: FitLine
28.04.2006 12:02
es pats konkreeti paziistu visamz 10 cilveekus, kuri ir pametushi iesaakto, jo beidzot naivaa mantkaariiba zaudee veselajam sapraatam un saprot, ka nu nenotiek taa, ka pekshnji pat 14gadiigs tiinis var pelniit tuukstoshus meenesii, jo fitline uzsver, ka nav nekas vajadziigs, ne pieredze, ne kas.. Apchakaree gan, bet taa soliidi...paraada tikai labaas puses un arii taas ir 10kaart izpushkjotas un visas sliktaas puses noklusee vai noliedz... Elviir, es tev arii varu piedaavaat kljuut par miljonaaru dazhu minuushu laikaa...aizejam uz kazikji un es tev saku- ir iespeeja vinneet..nu goda vaards..IR! Nosaukshu tev vairaakus piemeerus, kuri ir izceelushi tuukstoshus...tas ir tas pats!;)
Elviira
Re: FitLine
28.04.2006 12:04
nju ir taa, ka produktu visu laiku testee un paarbauda Shveices labaratorijaas un , ja kaadam tas kko izsaka, tam ir GMP sertifikaats, kas nav shaads taads un es domaaju, ka lielaakajais daljai zaalju ko mees lietojam taada nav...

Napalm
Re: FitLine
28.04.2006 12:05
Driizaak tie 10 cilveeki ir paklavusies sabiedribas spiedienam, kura nemitiigi boree, ka Fit-line ir slikts, ka nekas nesanaaks utt :) Mani ar taa meeginaaja atrunaat :)
Re: FitLine
28.04.2006 12:05
nezinu kas ko kam vçlçjâs pierâdît, bet fakts ir, ka ja kâdai zâlei pçkðòi parâdâs ârstçjoðas îpaðîbas, tas kïûst par medikamentu - tâ nav?
Napalm
Re: FitLine
28.04.2006 12:06
Vitamîni nav zâles. Bet ja vitamînus lieto regulâri un pareizâs devâs, tad veselîba uzlabojas vai ne tâ Noela?
Elviira
Re: FitLine
28.04.2006 12:07
Taas nav aarsteejoshas iipashiibas, jo FitLine neko neaarstee, tas uzlabo tavu veseliibu...
cone
Re: FitLine
28.04.2006 12:08
nu bet neviens tak nepelna..cik var dirst!!!!?? Tikai fitinjsh un veel dazhi no MLM augshdaljas..piramiidas apakshaa esoshie bandinieki kapeikas rij!! Luudzu, reaalaa situaacija. Paradaiet kaads man reaalu kontu izdruku ar saviem meenesha ienaakumiem, lai oponeetu! Visi runaa, ka pelna, bet neviens to nepieraada...cik man ir staastiijushi, ka tagad jau pelna ap 1k meenesii, bet braukaa ar meeneshbiljeti sabiedriskajaa...ticami vispaar!
Re: FitLine
28.04.2006 12:08
Ûûûû, nu Elvîra tâdâs auzâs iebrauca... Protams, ar tikai fitlainam esoðo GMP ;-)

"es domaaju, ka lielaakajais daljai zaalju ko mees lietojam taada nav.."

:-) Tad nu lûk, Elvîra, VISÂM LV nopçrkamajâm zâlçm ir GMP. Par kura saturu, jau kârtçjo reizi pârliecinos, Fitlainistiem nojçga maza. Tik kâ sarkans karogs priekðâ pakaïâ...
Elviira
Re: FitLine
28.04.2006 12:13
nju okey... es zaales nelietoju, bet nju ja ir - okey!

TAA NAV PIRAMIIDA... tava struktuura darbojas 6 liimenjos zem tevis un VISS!!! paraadi man kaut vienu augshu! mees visi esam augshas savaam struktuuraam.

Un atbilde uz to, ka tuukstoshus nepelna - pelna! un ne viens vien... es taadus paziistu un vinji biznesaa ir ilgaakais 4 meeneshus un pelna ap 4iem tuukstoshiem - ir vairaak, ir mazaak :)

Napalm
Re: FitLine
28.04.2006 12:15
Elvîra vinjus nepaarliecinaas pat ieraudziitais naudas cheks :) Tuuliit teiks, ka viss ir samonteets, safabriceets utt :)
Sorry, you can't reply to this topic. It has been closed.