FitLine

Aizsāka sabrina 

,,, no cita PC
Re: FitLine
21.04.2006 19:14
Tie tak neko nezin. Sçþ savâ peïíç ar þogu apkârt un neko jaunu neinteresçjâs...
Re: FitLine
21.04.2006 19:17
Rudolf, tu ar no fitline?
paskaidro tuvâk lûdzu ko nozîmç vârdiòð "micelizçts"?
for t
24.04.2006 18:54
Es neesmu enciklopçdija! Grûti grâmatiòu paðíirstît? Paòem un ieèeko sveðvârdu vârdnîcâ. Paskaties - m i c ç l i j s.

Re: FitLine
24.04.2006 19:02
Micçlijs

Micçlijs jeb sçòotne ir sçòu organisma paslçptâ daïa, kas var atrasties zem sûnâm, zem koku mizas, vai vienkârði zemç. Tas ir smalks tîklveida veidojums, veidots no ïoti smalkâm pavedienveida hifâm, kas izpleðas tâlu prom no sçnes augïíermeòa. Micçlijs var bût vienðûnas jeb rizomicçlijs (zemâkajâm sçnçm) vai daudzðûnu (augstâkajâm sçnçm). Micçlijs kalpo gan kâ barîbas uzsûcçjs, gan arî priekð veìetatîvâs vairoðanâs. Primitîvâkajâm sçnçm micçlija var arî nebût. Sçòu organisms galvenokârt attîstâs no sporâm, kas labvçlîgos apstâkïos izdîgst un izveido micçliju. Izejot no centra micçlijs sazarojas radiâli ar daudziem atzarojumiem. Labvçlîgos apstâkïos jebkurâ vietâ virs micçlija var izveidoties jauni augïíermeòi. Nelabvçlîgos apstâkïos barîbas vielu trûkuma vai pârmçrîga sausuma dçï sçnes virszemes daïa neattîstâs un daïçji sâk atmirt arî micçlijs. Vispirms sâk atmirt centrâ esoðais micçlijs, pamazâm virzoties uz malu. Reizçm gadâs, ka micçlijs atmirst radiâli ïoti vienmçrîgi, un dzîvotspçjîga sçòotne paliek tikai ârçjâ malâ. Ðâdos gadîjumos, iestâjoties labvçlîgiem apstâkïiem, sçòotne izveido augïíermeòus, kas sakârtoti gredzenveida aplî. Visbieþâk ðâdus „gredzenus” veido lauka atmatene. Gredzenu lielums var bût daþâds, parasti 2-3 metri diametrâ, bet reizçm var sasniegt vairâkus desmitus metru.

Sçòotâjiem - iesâcçjiem der atcerçties, ka, sçòojot, sçnes ir jâgrieþ ar nazi nevis jâplçð ar rokâm, lai nesabojâtu sçòu micçliju. Tad arî nâkamajâ gadâ tur salasîs bagâtîgu sçòu raþu. Bet, ja viòð grib vâkt sçnes, neizejot no mâjas, tad viòam jâiegâdâjas (jânopçrk) sçòu (parasti ðampinjonu vai austersçòu) micçlijs kompostâ, un vienmçr mâjâs bûs svaigas sçnes.

www.wikipedia.org

Prièom te Omega3+E? Paskaidrojiet tumsoòai...
JO
24.04.2006 19:18
Es to arî gribu zinât.

Re: FitLine
24.04.2006 19:24
Autors: kaktush
Datums: 20-04-2006 14:21

Fitline Omega 3 + E vitamîns


Pirmais patentçtais, micelizçtais Omega 3 + E vitam. produkts pasaule !!!

· Taukos ðíîstoðie vitamini neaizvietojama taukskâbes Omega-3 ðíîst ûdenî, nevis emulsijas, bet gan micelizçta formâ (pilnîgi ûdenî ðíîstoða, 3-5 reizes efektîvâka uzòemðana).
Re: FitLine
24.04.2006 19:54
tâ... tautu ar sçnçm sâk barot...

Bet es tomçr nesapratu - kas tâ tâda par micelizâciju, kas ïauj taukos ðíistoðajiem vitamîniem sâkt ðíîst ûdenî?
Es tieðâm nezinu, paskaidro lûdzu, Rûdolf, kaktush vai whatever kurð, jeb ðito arî varçs noraxtît kâ "pats nezin ko tirgo"?
Re: FitLine
24.04.2006 19:56
Nç, ðitais bûs kârtçjais "firmas noslçpums". Tâpat kâ tâs Mateusa enerìijas, skâbekïa vai kâ tur transporta sistçmas.
Re: FitLine
24.04.2006 19:57
ðitâ diskusija nemirst :D
JB ACÎ
24.04.2006 21:11
Labi, ka JÛS zinat visu par visu to ko JÛS un pçc JÛSU domâm arî pârçjie normâlie rijat, kas nelieto Fit line produkciju.
Atraduði pâris vârdus par ko piesieties un nu dragâ...
Atrodat kaut ko tieðâm pamatotu pret Fit line produktu un es vairs to nelietoðu.

Re: FitLine
24.04.2006 21:16
Tâtad nezin viss... Noelas versija vinnçja ;-)

Rûdi, vai ta mums þçl, ka Tu lieto? Katrs tçrç naudu kâ grib.
Re: FitLine
24.04.2006 21:29
Rûdolf, da lieto vesels, tikai interesanti, ka Tu pat îsti nezini ko lieto. Man tieðâm interesç kas ir tâ burvju micelizâcija - bûtu ïoti jauki, ja Tu to uzzinâtu no kâda no fitlinistiem (ðos te vairs nemana) un pastâstitu mums arî te?
DO
24.04.2006 21:52
vinnçja tas, ka nav jums îsta argumenta

Re: FitLine
24.04.2006 21:54
mçs tak te sacensîbas nerîkojam. Pastâsti kas ir micelizâcija un beigta balle?
doctus
Re: FitLine
24.04.2006 22:21
Jaa,man arii interesee, kaa notiek organismaa micelizaacija?
Jaa, fitlenisti nerimstaas
Elviira
Re: FitLine
27.04.2006 12:54
kaads no jums vispaar zina pret ko vinji ir? ir kaads atnaacis uz seminaaru? nee? skaids! es peec savas pieredzes varu teikt, ka mana veseliiba ir vairaakkaart uzlabojusies, taa, ka produkts ir gjeneaals!sabrina rakstîja:
Re: FitLine
27.04.2006 12:56
Elviira laikam avîzes nelasa ;-)
Elviira
Re: FitLine
27.04.2006 12:57
man pat buutu liels prieks kaadu aizvest uz seminaaru no skeptiski noskanjotajiem :)
Re: FitLine
27.04.2006 12:59
Hm... un atkal agresija... respektiivi neviens nezin ko tirgo... produkts nav gjeniaals, bet gjeniaals ir veids, ar kaadu tas tiek izplatiits.



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: FitLine
27.04.2006 13:05
Par seminaaru. Iesaku tieshaam mums savaakties un stulbajiem, kas neko nejeedz aiziet uz seminaaru, bet ar nosaciijumu ka tiks atbildeets arii uz jautaajumiem.

Es joprojaam gribu noskaidrot par Activize mistisko skaabeklja paarneeshanas funkciju. Varbuut jams ir tik vien kaa kjiimija, kas veicina sarkano asinkjermeniishu izstraadi? Un beigaas atmetiisim pekas kaa daudzi sportisti, bet varbuut (99%) ka pilniigs bulsits... vel interesee taa kancerogeenu izvadiishana utml. Tad tiks atbildeets uz jautaajumiem?



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: FitLine
27.04.2006 16:09
Lûdzu, nâciet droði uz seminâru!
Jums labâk varçtu ieteikt aiziet uz produktu seminâru, kur nu noteikti, ja pçc seminâra bûtu vçl kâdi jautâjumi, atbildes saòemtu!
Par aktivize- nç, tâ nav sarkano íermenîðu izstrâde:) Konkurentiem jau ïoti patiktu, ka visa Latvijas olimpiskâ komiteja atstieptu pekas:)
Re: FitLine
27.04.2006 22:31
Viktors: tad luudzu atbildi, kas tas ir!
Jo nav mediciinaa zinaami paaraak daudz veidi, ka veicinaat skaabeklja apgaadi. Pie kam ne jau nu visi taa uzreiz mirtu. Kokejisti, basketbolisti pa retam tikai nomirst. Simptomi gan visiem ljoti liidziigi. Vinji mirst no biezaam asiniim - tieshaa vaarda noziimee. Bet mirst reti.

Un atgriezhoties pie teemas: kaa Activize nodroshina pastiprinaatu skaabeklja piegaadi shuunaam? Un kaa Fitline produkti neitralizee kancerogeenus.

(saderam, ka netiks sniegta nekaada reaala atbilde?)



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: FitLine
27.04.2006 22:42
protams ka nç :) tas taèu firmas noslçpums :)
Re: FitLine
27.04.2006 22:44
Aj... es jau cereeju, ka Viktors tieshaam buus atbildeejis :D a izraadaas atkal Noela :(
Nee nu nav jau taa, ka Tu manii izraisiitu antipaatijas, bet vienk tagad tishaam gribu beidzot uzzinaat atbildes :D



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: FitLine
27.04.2006 22:46
labi, vairs neko nerunâðu :)
A par seminâriem - a tur tâ no malas nâkt nedrîkst? kâdam obligâti jâieved?
Re: FitLine
27.04.2006 22:48
Nu zina kaa... celj savu reputaaciju - piesaistiija cilveekus :D



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: FitLine
27.04.2006 22:51
:D
ja mani tur kâds ievedîs, un es sâkðu uzdot jautâjumus, nez vai tas cels reputâciju....
Re: FitLine
27.04.2006 22:54
well - activise palielina asinsspiedienu, asinis pluust aatraak, skaabeklis nokljuust aatraak/vairaak kur vajag :) :D
Re: FitLine
27.04.2006 22:56
tâtad tas bûtu kontrindicçts cilvçkiem ar paaugstinâtu TA. Bet Fitlainam tak nav kontrindikâciju??
Re: FitLine
27.04.2006 23:00
Cik vispâr veselîgi ir paaugstinât TA. Un, sprieþot pçc manas draudzenes reakcijas uz vienreizçju ACtivise iedzerðanu, paaugstina nevâji...
Sorry, you can't reply to this topic. It has been closed.