FitLine

Aizsāka sabrina 

Re: FitLine
04.04.2006 17:43
"С нашими продуктами работают ведущие медицинские специалисты Латвии!"

Cik noprotu, tie kas nestrâdâ ar Fitline automâtiski nav vadoðie speci :-)

Bet cenu lapa tai FitLine.lv nestrâdâ un vçl daudz kas. Droði autors ar kâds no pçdçjâ iesaukuma, vçl neiespçja...
Re: FitLine
04.04.2006 17:43
Es atceros, ka pie psrs bija liidziigs bums ar aabolu etikji. Visi pirka visaam vainaam, viens otram gaadaaja, sarunaaja caur draugiem, jo taa viela vnk no veikalu plauktiem pazuda, jo visi dzeera glaazeem. Tas skaitiijaas auns, kas to nelietoja. Tika propagandeets, ka arii visu shito aarstee, ko Fitline.

A vispaar vinjiem tur cenu liste pazudusi. Kauns sametaas, vai?
Re: FitLine
04.04.2006 17:44
Tagad topaa ir izskaust aarstus! Negjeeljus kuri rada slimiibas, lai buutu ko aarsteet un kjer FitLineistus kuri ciinaas par veseliibu tautaa :D
Krataans
Re: FitLine
04.04.2006 18:10
Man taads jautaajums...kapeec arsti nekad nevar ieteikt kaut ko citu vienreiz muzhaa,ka tikai zaales....varbuut zaales ir loti veslliigas organsimam ne ? :DD
Tas naw uzbrauciens arstiem,bez vinjiem daudzi jau sen starp dzivajiem nebuutu protams...bet kapeec nevar kaut kaada alternetiivas metodes,bet tikai zaales,tabletes un veel visaadus suudus...
lampions
Re: FitLine
04.04.2006 18:12
Vot uzçduðies uz fitlain?!
Re: FitLine
04.04.2006 18:14
Man teica lai tur normaali vareetu nopelniit ir jaabuut plasham pazinju lokam... tas taisniiba?
Re: FitLine
04.04.2006 18:15
Alternatîvâs metodes iesaka alternatîvie speciâlisti.
Bet slikts gan Tev dr, Krataan, ka sûdus iesaka. Man sûdus neiesaka...
Re: FitLine
04.04.2006 18:17
Es jau te vairâkas reizes interesçjos par to skâbekli - noï vòimaòja, funt prezreòja. Tas nozîmç ka paði nezina ko tirgo.
Re: FitLine
04.04.2006 18:17
Odijs:

iespeejams, ka taa, jo kaadam ir jaaiesmeeree tie briinumliidzeklji, pie tam taadam, kas Tev notic, bet peecaak var sanaakt, ka tie pazinjas vairs pazinjas nebuus, ja nu vieniigi Tev izdosies sazombeet vinjus taa, ka arii saax izplatiit.
Re: FitLine
04.04.2006 18:22
ok, tad jau laikam buus jaameklee idioti kas kopaa ar mani saaks izplatiit to preci! :))) Bet tad jau beigaas sanaaks taa ka buus vairaak izplatiitaaju nekaa pirceeju! :D
Re: FitLine
04.04.2006 18:24
es gaidu to brîdi - tad gan bûs interesanti, jo bûs papildus spiediens uz tiem kas nelieto un neizplata. Uh kâ viòi reklamçsies un cepsies :D
Re: FitLine
04.04.2006 18:27
Mnjaa... es arii juutu, ka man jaamauc uz kokmateriaalu tirgu. Un tikai taadelj, ka es ne kaa nejedzu no kokmateriaaliem :D
Re: FitLine
04.04.2006 18:29
Patiesîbâ man ir þçl, ka mûsu zemu atalgotâs valsts un materiâlisma kulta pretrunu dçï jaunie cilvçki laikam îsti neredz ne jçgu, ne saturu dzîvei, ne mçríi, tik nauda, kuru iegût nav nemaz tik viegli. Un nu òemâs dçï solîtajiem 1000 eiro...
JB
Re: FitLine
04.04.2006 18:35
Jçga un saturs ir stradaat ofisaa pa 300ls/meenesii? Tad jau labaak uz Iiriju..
Re: FitLine
04.04.2006 18:37
Man tomeer nepielec... vai 1000eur (~700Ls) ir kautkas nenormaali nesasniedzams nepinoties ar FitLine?

Pie kam ieguustot 700Ls ((straadajot kaa pasnodarbinaatais min soc odoklis bija ~25Ls laikam + 25% peljnjas nodokli, taatad lai uz rokax buutu 700Ls paardevejam ir jaanopelna meenesii 958.33Ls). Kaa to ir reaali izdariit man nepielec, njemot veeraa, ka tas, gandriiz tuukstotis LVL ir nevis apgroziijums, bet reaalaa peljnja, taatad summa kura savaacaas no uzcenojumiem. Tb, lai nopelniitu, ir nevis jaadomaa par sabiedriibas veseliibu, bet gan jaaliek cik vien var liels uzcenojums.)... 700Ls tiek ieguuti zaudeejot cienju daudzu cilveeku aciis... sory... uzzinot kuri ir iistie draugi un kuri nee ;)
Re: FitLine
04.04.2006 18:40
Nu a es par ko... par to, ka tâs algas dzen tos jaunieðus tieði FitLine íetnâs...
Labâk lai brauc uz Îriju, vismaz kaut ko paskatîtos un iemâcîtos... Mani klasesbiedri pçc Îrijas privatbiznesu uzsâka... reâlu biznesu, raþojoðu un kaut ko radoðu, ne ðitâdu spekulantu parodiju...
Re: FitLine
04.04.2006 18:45
Nu iirija arii manupraat ir nu taa... 1% kautkas sanaak, bet paareejie vergo un LV pa 300LVL buutu dziivojushi daudz labaak :)

Pie kam ja LV izveelas dziivot kojaas pa 7Ls meenesii, arii var labi daudz iekraat :) un pec tam noteeret FitLine-os :D
Re: FitLine
04.04.2006 18:47
Lai citaadaa celjaa nopelniitu, izgliitiiba nepiecieshama jebshu kaut kas ljoti labi jaaprot, a te ir jaamaak tikai muldeet. Tajaa pashaa Îrijaa labi veicas tiem, kam ir profesija. Vismaz man taads priekshstats izkristalizeejies no savu pazinju loka.
Re: FitLine
04.04.2006 18:49
kur ðitie Fitline jaunuïi dabûtu LV darbu pa Ls300? stingri ðaubos... viòiem tak ne izglîtîbas, ne pieredzes, vienas ambîcijas
Re: FitLine
04.04.2006 18:59
Hm... nez...
Man arii nav augstaakaas izgliitiibas (ar to nelepojos, bet taads ir fakts, lai gan grasos kaut kad driizumaa studet un uzreiz 3 vietaas (vien no tiem buus LSPA, ja pietiks laika)-arii laikam lielas ambiicijas), bet tomeer gadu gaitaa esmu atradis nishu kuraa varu nopelniit pietiekami, lai buutu paeedis un ar jumtu virs galvas. Es domaaju shiem jaunieshiem ir jaatbriivojas no jauniibas maximaalisma un tad jau buus ok :)
JB
Re: FitLine
04.04.2006 18:59
Man pazistams stradaa VOAVA par aptuveni tiem 300ls! Un saaka shito Fitlain, man ar piedavaja, bet atteicos! Tagad man algu nepaaugstinaja un domaju varbuut pameginaat paraleeli darbam to Fitlain, beeeessiii ka nekad nepietiek naudas!!
Citaadi jaalaizh prom no Latvijas! Suuds ne valsts!!
Re: FitLine
04.04.2006 19:01
Ta jau ir... pie visa valsts vainiiga :D un tas nekas, ka pasham nav nekaadas apsviediibas un iirijaa vai kur tur arii zem tupeles seenes lasiis, gulees pagrabaa utt :) Ekk...
,,,
Re: FitLine
04.04.2006 19:04
Mateus

J air niða tad labi, bet ðiem tak nav. Bet ambîcijas- man vajag darbu par 4K...
Re: FitLine
04.04.2006 19:06
:)
man arii... gribas taadu darbu. Man nevajag, bet tomer gribas :) 4k... tas jau pat eirikos ir pietiekami lai braukaatu ar BMW 760Li, vai Porshce Cayene Turbo S, dziivotu privaataa maajaa un baudiitu dziivi... protams viss krediitaa, bet tas po... hmm... tagad saprotu ka pieder visas taas krutaas mashiinas un maajas 8)
JB
Re: FitLine
04.04.2006 19:10
Ko juus te tagad dirshat? Tas dzeks, kas mani gribeja iesaistiit ir ar magistra izglitibu un rubii savu veseliibas nozari! Nahuj tad vinsh staajas tajaa Fitlain??? Kaada jeega dzekam ar pamatdarbu savaa profesijaa saakt shito??? Vot to es pagaidam nesaprotu!! Vinsh jau saka ka peec 3 gadiem buus miljonaars!! Kaut kaa neticaas, bet taas mashiinas ar Fitlain tochna saak palikt vairaak!!
Re: FitLine
04.04.2006 19:13
To JB. tavu pazinju gadiijumaa nesau Juris??:)
Re: FitLine
04.04.2006 19:13
To JB. tavu pazinju gadiijumaa nesauc Juris??:)

JB
Re: FitLine
04.04.2006 19:15
Nee nav Juris! Tevi ar gribeja iesaistiit?
Re: FitLine
04.04.2006 19:17
Vienkarsi, tas teksts par to miijonu pes 3 gadiem, identiski:)
,,,
Re: FitLine
04.04.2006 19:22
Es neko nedirðu... es aiz gara laika draugos pavazâjos pa profiliem un tur ìîmîði 18-22 gadus veci, meituki jau ar bçrniem, pa kuru laiku izglîtîbu bûtu ppsçjuði iegût?
Bet lepni sevi dçvç par akûnâm biznesa haizivîm... galviòâ sakâpis, jo gribâs jau naudiòu, kam ta negribâs...
Sorry, you can't reply to this topic. It has been closed.