FitLine

Aizsāka sabrina 

Re: FitLine
31.03.2006 10:37
Hmm... uz Reaktoru tie kretiini ne vienreiz vien ir naakushi, bet neesmu dzirdejis, ka kaads buutu njeemis vinjus pa pilnu :D Lai gan te jau jamie staasta ka bezmaz pusReaktors lieto FitLine :D
madXtremo
Re: FitLine
31.03.2006 11:28
Fakts ir taads,ka loti daudziem cilveekiem fitline ir palidzeejis,vinji sanem to par ko maksaajushi un turpina pirkt so pruduktu,jo ir apmierinaati ar to reuzltatiem,tie kas naw tie arii nepeerk un juus varat nodirst talaak,varat pat staveet pie kongresa nama un protesteet,jo juus verteejat visu peec vienas skalas,visus UB...kaa arii cilveekus,kas stradaa fitline...bet pats smiekliigaakais ir tas,ka juus,kas te gudri spriedeleejat un neobjektiivi spriezhat par to ko pashi nemaz nezinat un nesat meginaajushi !!!
Bet man prieks,ka jums neko taadu arii nevjag,kaa jums vesliiba ir 100 % kartiibaa,jo man vinja taada naw...vismaz nebija...tagad jau ir daudz labaak...kopsh lietoju fitline UN tas ir fakts...man pox ko juus taalak te rakstiisiet,es juutos labi un pareejais pie dirsas :D
cone
Re: FitLine
31.03.2006 11:36
labi, ka tu objektiivi vari spriest par to, ko mees esam lietojushi un, ko ne!;) Sadzeries kafiju vai kaadus citus uzmundrinaataajus un arii jutiisies labi!
Re: FitLine
31.03.2006 11:42
madXtremo:

Tev dereetu kautko iebaazt mutee, lai Tu pakluseetu. Es 10 gadus lietoju UB. Esmu lietojis TwinLab, ProLab, Universal Nutrition, Optimum nutrition, Weider, Chaintech. FitLine esmu tikai pagarshojis (Activize) un protams, ka esmu izveleejies to, kas man straadaa vislabak, bet (!) es esmu sportists. FitLine jau peec produktu piedaavaajuma paraada to, ka meerkjauditorija ir leetticiigaa "neveseliigaa, slimaa" tauta. FitLine nav ne gaineru, ne proteiinu, ne sportistu vajadziibas apmierinoshu vitamiinu.

Tas ka Tev viss pox un pie dirsas es ticu, bet saak izskatiities, ka pashi FitLine-isti smadzenes samezhgjijushies, jo vel nesen rupeklji ar neadekvaatu reakciju bija FitLine noliedzeeji.

NEVIENS te nenolidz UB. Sportaa vispaar bez tiem buutu ljoti ljoti gruuti. Noliedz FitLine politiku, kad suudus tirgo par zelta cenu! Staasta muljkjiibas, ka FitLine aarstee un dziedee.... 101% bulshits!
madXtremo
Re: FitLine
31.03.2006 12:51
Mateus :


Vari iet bazt mutee kam vien gribi !!! Tas ir tavas noslieces,mani tur neiesaisti :DDD

Visus tos produktus ko nosauci nesu meginaajis...tapec nevaru spriest par to effiktitaati...tew par to labaak zinaat...
Bet es shaubos vai ar jebkuru UB,tikai pagarsojot var uzreiz izecinaat,kadu reuzltatu tas dos...vismaz kaadu laicnju tas ir japalieto...bet arii jebkuraa gadijumaa,tas kas nestradaa tew,stradaas citiem un otraadi...
Un es nezinu no kurienes tu izraavi tas mulkiibas par nevesliigu un slimu tautu...un par sporisitiem piedavaatajiem produktiem,nezinu jo nesu meginaajis un skatiijies sastavaa...

Nezinu,kas tew ir staastijis,ka fitline aarstee un dziedee...mulkiibas...taadus vardus vispaar ir aizliegts,atiecinaat uz UB...
Ja vesliiba ir suuda veerta un ja Zelta cena,ir paaris latu,tad var piekrist...
Bet katram ir savas priroritaates...cik cilveeku tik viedoklju...
madXtremo
Re: FitLine
31.03.2006 12:55
Cone :

Kafija man nekad naw devusi nekadu reuzltaatu,miegainiiba nepazuud un mundraaks arii nepalieku...varbuut acis bisku paveraas pla6aak...
Un ne jau taadaa zinjaa man ir palics labaak no fitline...
,,,
Re: FitLine
31.03.2006 13:10
puce

Kas ta ðie par knâbâtâjiem. Tâdi nîkuïi ar standartfrâzçm...
Re: FitLine
31.03.2006 13:11
madXtremo,
ir taads teiciens - nekad nestriidies ar idiotu - vispirms vinsh tevi nodziis liidz savam liimenim un tad panjems uz pieredzi! :P
ko lai dara - saprashana ir taada dieva daavana, man varbuut ir ticis maz, bet izskataas ka dazjiem te nau nemaz... sorry!
,,,
Re: FitLine
31.03.2006 13:12
Kâ tur palika ar tiem personiskajiem apvainojumiem, Duke?

Un ar nodokïiem?
madXtremo
Re: FitLine
31.03.2006 13:25
Duke :

Taa jau gluzhi nevjag teikt...
Vienkaarshi cilveeki ar dazhaadiem viedokljiem,kas stringri pieturaas pie tiem...taa pat kaa dariii6u to es un tu jau ar laikam....
Striideeties ir bezjedziigi....sii diskusija var buut muzhiigaa.. :D
,,,
Re: FitLine
31.03.2006 13:32
Mûþîga ;-) Ja Tu zinâtu cik tâdu kâ Jûs te ir bijuði ;-)
madXtremo
Re: FitLine
31.03.2006 13:36
Taadu kaa mees ?
,,,
Re: FitLine
31.03.2006 13:39
Jap. Tâdu kâ Jûs. Vai Jûs paði. Vai Jûs viòu kloni. bet nu tâdi paði i teksti, i atbildes...

Pagaidâm cienîjamâkâ kompânija ðíiet koraïïu klubs, jo tai vçl ðitâdi imidþa grâvçji nav te gadîjuðies...
Moð Jûs koraïïi un slîciniet konkurentus? Ak jâ, Fitline ir ârpus konkurences ;-)
Re: FitLine
31.03.2006 14:12
kautkâ sen nav bijis pieminçts GMP sertifikâts kurð ir tikai Fitline bet nav nevienam aptiekâ nopçrkamam produktam...
,,,
Re: FitLine
31.03.2006 14:14
Ðitie tak bijuði tikai uz pirmo sapulci, a par GMP stâsta advancçtâkiem ;-)
Re: FitLine
31.03.2006 14:15
â, jauniòie ;->
madXtremo
Re: FitLine
31.03.2006 14:33
juus esat smiekliigi....es zinaaju par GMP sertifikaatu,pirms biju uz pirmo sapaulci,bet ko man meginat jums stastiit,juus taksh esat kfalificaati arsti ar daudzu gadu pieredzi un ziniibam...vai ne ?
Re: FitLine
31.03.2006 14:37
madXtremo, varu saderçt ka jums sapulcç to GMP sertifikâtu pasniedza kâ kautko nenormâli krutu, vaine? :D
Un jâ, ârsti mçs esam - so?
madXtremo
Re: FitLine
31.03.2006 14:41
Aarsti...nesmidini....varbuut topo6ie arsti,kuri baidaas par savu darbu ? :D
Da lab taksh...es nezinu vai tas ir kaut kas nenormaali kruts...taa pat kaa tu nezini,ka tas naw...so...
Re: FitLine
31.03.2006 14:42
Tev diploma kopiju nosûtît? :D
Es ta zinu kas ir GMP, bet tu to otrajâ sapulcç droði ka uzzinâsi.
madXtremo
Re: FitLine
31.03.2006 15:01
Ko,man tava diploma kopija,es taadu jebkur netaa varu nokopeet un tew atsuutiit.... :D Bet man ir noderiigaakas lietas,ar ko nodarboties...
Un kaa jau teicu,es zinu,kas ir GPM...bet man
Galvenais ir rezultaats..nevis pasakas ko staasta,un rezultaatu arii dabuuju,esmu apmierinaats par to ko samksaaju...

Un tu kaa "Arsts" varbuut saaksi staastiit cik UB ir slikts...vai arii ka tikai fitline ir slikts ? :PP
,,,
Re: FitLine
31.03.2006 15:05
Nu, kas tad ir GMP?
Re: FitLine
31.03.2006 15:13
es kâ "Arsts" tikai pasmejos par tâdiem kâ tu. bet nç, drîzâk man þçl tos cilvçkus kuriem tu sastâsti brînumlietas par UB. Es nesaku ka tie ir slikti, es saku ka tie ir un paliek tikai un vienîgi uztura bagâtinâtâji, tâpçc tiem nepiemît maìiskâs visârstçjoðas un vispâruzlabojoðas îpaðîbas un ka lielâkajai daïai tie ikdienâ nav nepiecieðami.

Btw, pierâdi ka esi tik zinoðs - lûdzu pastâsti man kâdâ veidâ tad tâm ðûnâm tiek padots papildus skâbeklis (ja nemaldos, tas "lîdzeklis" ir tas activise vai kâ nu tur) - visu mehânismu (jo, ja tu ðo vielu kâdam iesaki, tev pilnîgi precîzi jâzin tâs iedarbîbas mehânisms, indikâcijas, blaknes un kontrindikâcijas).
un jâ - par GMP arî lûdzu :)
madXtremo
Re: FitLine
31.03.2006 15:14
Good Manufacturing Practice

Vai vajag sikaak paskaidrot ?
Re: FitLine
31.03.2006 15:15
jâ lûdzu
,,,
Re: FitLine
31.03.2006 15:17
Sîkâk gan ;-) Jo Tavi priekðgâjçji tika lîd ztam, ka Jums veinîgajiem ir, bet tas nu ir pilnîgs bulðits.
Tâtad- par ko dod un ko nozîmç GMP?

Pârçjâ piekrîtu Noelai.
Re: FitLine
31.03.2006 15:19
Vispaar par skaabeklja piegaadi shuunaam Tu nokluseeji ;)
Ja godiigi, tad neviens no 4 manis aptaujaatajiem (klaatienee) FitLine-istiem nemaaceeja uz sho jautaajumu atbildeet :D
Re: FitLine
31.03.2006 15:22
es nezinu kâ tas darbojas, bet te viens no viòiem minçja, ka paâtrinâs asinsrite - tâtad loìiski pieaug spiediens. vai tas nenozîmçtu to, ka ðis nebûtu labs cilvçkiem ar paaugstinâtu spiedienu? (ja jau pilnîgi ìîmis sarkans paliek - iedomâjaties kâ tur asintiòas smadzençm pieplûst??) Bet es nezinu kâ tas iedarbojas, tâpçc labprât palasîtu madXtremo viedokli.
madXtremo
Re: FitLine
31.03.2006 15:23
Kaa tu vari zinaat,ka es staastu kaut kaada brinumlietas ? Ko tu vispaar vari spriest par mani ? Tu esi satikusi mani dziveee un es tew kaut ko esu teicis ???


Un es nesu zinosh,jo ar to nenodarbojos...man tas iipashi nenitrsee,kaa
tas notiek,bet gan jau uzinaashu !!! Es velreiz un kuro jau reizi atkaartoshu,ka man galvenais ir rezultaats...

Tu vari staastiit nezin kadas gudriibas un ko vien pie velna gribi...bet no taa nemaniisies mans vesliibas stavoklis,kurs ir uzlabojies,peec UB lietoshnas,preciizak Fitline...
Re: FitLine
31.03.2006 15:26
Respektiivi Tu ne suuda nezini? :D
Tb nezini kaadaa veidaa darbojas briinumliidzeklis kursh tiek reklameets, ka darbojas... taatad darbiibas process ir noslepums. Neveelies es Tev ieteikshu kautko kas paaugstina skaabeklja apmainju un proteiinu sinteezi? :) kas to neteikshu-nosleepums :)
Sorry, you can't reply to this topic. It has been closed.