FitLine

Aizsāka sabrina 

Re: FitLine
31.03.2006 17:14
Jaa, Noela, kaapeec Tu neglaab cilveekus? :))
doctus
Re: FitLine
31.03.2006 17:23
eu, da te jau tizli paliek. Da nu i nh vinjus.
,,, Noela, Runcene, zb, G. un Co. Neejam te vairs ieksaa. Shis sviests vairs nav izturams. Cirvji visapkaart.
Lai tak visi rij,ko vinji grib. Ja?
Es te vairs nelasiishu un nekomenteeshu. Pat kompim liekas,ka te pa garu un ilgi jaaver valjaa:)
Re: FitLine
31.03.2006 17:59
Pilniibaa piekriitu doctus. Es ar juutu ka shito diskusiju ilgi ver valjaa :) Laikam tieshaam jaasaak piemirst par vinju :D
:::
Re: FitLine
31.03.2006 20:05
aarsti.. pidari ne aarsti esat..
,,,
Re: FitLine
31.03.2006 21:28
,,, paòçma marlîti un aizgâja ielâs sasitos bomþus meklçt...

Tûlîtâs!

Es te esmu kâ brîvs cilvçks, sekojoði- kâ gribu, tâ izklaidçjos ;-)
Nu i nafig!
Re: FitLine
01.04.2006 12:15
Shitais vinju piedaavaitasi bizness ir viskapitaalaakaa tautas jaashana!!! - Natuuraala sekta! - Ja tu nevari savaakt zem sevis vismaz 5 cilveekus - nekaads bizness tev nespiid! - Tev meenesii jaasavaac vismaz 500 punkti (piemeeram 1 bundzha ir saakot ar 20 punktiem, kas ir vienliidziigi eiro), lai tu dabuutu 200Ls.
Un padomaa kaa tad buus tiem 5 loshiem, kas buus zem tevis? Kaa vinji lai savaac katrs vismaz pa 5 cilveekiem? - Nav jau nemaz tik daudz to bagaato shauro pieriishu, kuri uzskjeraas uz shitaadaam mulkjiibaam!
Njaa - un par to vitamiinu paardozeeshanas iespeejamiibu - piekriitu! - Labaak eediet burkaanus un bietes, nevis shitos 'dabiigos produktus', aiz kaa patiesiibaa sleepjas smalki izplaanots starptautisks daudzliimenju maarketings un cilveeku chakareeshana. - To visu var pieliidzinaat vecajam staastam par 'aizsuuti sho veestuli 17 cilveekiem un tevi piemeklees aarpraatiiga laime!', bet tas kursh ir taa visa augshgalaa kasa veederu un reec par aunu baru, kas vinjam nes pelnju miljardos.
Noela.
Re: FitLine
01.04.2006 12:21
Nu labi, skaidrs. Tirgo paði nezin ko, lieto paði nezin ko, jau tas vien nenozîmç neko labu. Bûs aitas un vieglas peïòas tîkotâji - bûs cirpçji un attiecîgs bizness.
Laikam jâpiekrît doctus un jâiet ielâs bomþus meklçt :)
Re: FitLine
02.04.2006 13:20
varu pateikt taa...... ja jusspriedeleejat par fitlain produkciju... vai vispaar par fitlain biznesu... varu pateikt to ka juus par to neko nezinat... jo jus neesat informeeti... esat no kaada kautko dzirdeejis un censhaties izraadiit to cik gudri juus esat... bet kaapec ja jus esat gudrs juus straadaajat par 500 ls meenesii nevis kaa es nedeeljaa par 1300 eiro??? es neizplatu preci.. es nodarbojos ar biznesu... preci pats lietoju un jaa.... lai ko juus teiktu man vinja paliidz... es juuutos kaa no jauna piedzimis.. un man ir viss kas nav Jums...
VESELIIBA
BRIIVIIBA
UN NAUDA

Ikdienas dziive 95 % cilveekiem ir saada... no riita 8.00 uz darbu... nostraadaa savas astonjas vai 12 stunndas... aiziet maajas un iet guleet jo redz vinjsh ir noguris.... kad sanjem aldzinju...150 vai 500 ls meenesii... vinjsh samaksaa krediitus reekjinus un veseliibai ar atliek kautko... un partikai... un atkal sakas ikdieniskjaa dziivee...
es varu atljauties celjot... ieiet un nopirkt savai miiljotajau ko jauku... varu ietureet maltiiti riigas labaakajaas estuvees... un buut briivs.... juus ko daraat... juus savaa darbaa sezhat un internetaa rakstat diskusijas par kautkaadiem vitamiiniem.... Atljaushos piebilst PAR KAUTKAADIEM>>> par ko juus neko nezinaat.... un taa arii ir jusu ikdiena... runas klachas darbs noteiktas stunndas... un vairs nekaa... ljoti zheel.... bet nju man dalja gar nevienu nav jo man ir labi!!!
cone
Re: FitLine
02.04.2006 14:25
hahahaha gribeetu redzeet tevi, paartikusho dzheku, rakstaot un lieloties shitajaa diskusijaa...:))) 100% kaarteejais bandinieks piramiidas apakshgalaa datorzaalee censhas nu jebkaadiem speekiem uzspodrinaat ainu un vismaz kaadu cilveeku sev pievilinaat...:))
sabrina
Re: FitLine
02.04.2006 19:59
Es gan nelietoju Fitline, ne arî kâdus citus UB un man arî ir
VESELÎBA
BRÎVÎBA
NAUDA
Es arî varu ceïot un baudît dzîvi un nemaz nejûtos sliktâk kâ fitlainisti. Piedodiet, bet kaut kâ nejûtos apdalîta... Tâpçc Edzax neraksti, ka citiem tâ visa nav, kas ir Tev. Nu ir arî citiem. Tici man!
Re: FitLine
02.04.2006 20:32
Es neticu, ka cilveeks ar 5000 ls menesii vispar kaut rindinju te rakstiitu. Vismaz es noteikti par sitaadu lapu pat nezinaatu:)
:::
Re: FitLine
02.04.2006 20:44
eziiti. tu maldies.. taa vien liekas ja cilveekam ir nauda tad viòð pçkðni nokïûst kautkâdâ citâ pasaulee, citaa tiiklaa, citos portaalos.. piemeeram
Biezajiem.lv
paartikushais.lv
ejietvisideet.lv

kapeec gan cilveeks sveetdienas dienaa nevareetu kautko arii ierakstiit?
Re: FitLine
02.04.2006 20:52
Nee, es nedomaaju, ka biezjiem ir savas lapas, bet pasaule gan ta ir pilniigi cita. pilniigi. Runaajot par Fitline, zinu cilvekus, kas tiesaam kaut kko arii nopelna, bet parasti vismaz 5 reizes mazak nekaa saka. Man liekas jociigi,ka cilveeks raksta savus ienaakumus, un sauc citus par nabaga mulkiem, lidz ar to domaju, ka cilveks fleitee:))) vai arii nav iisti laimiigs.
:::
Re: FitLine
02.04.2006 21:29
aizej uz BMWpower.lv

kaadi cilveeki tur tusee? tur tusee cilveeki kas brauc ar 50000k veertiem auto vienaa tusaa ar tiem kam taas veertiiba ir 400Ls..

nesaprotu kas tur pilniigi cits..
raksturs nemainaas... nesaakshu es iet uz kaukaadu Essential vai veel sazin kur, kad saakshu pelniit.. nepievelk.. nesaakshu dzert kaa cuuka, jo vienkaarshi negarsho... varbuut vieniigi nopirktu to ko agraak nevareetu atljauties, par ko sapnjoju utt...

man draugs ir tajaa visaa iekshaa.. neilgi bet jau 1000Eiro pelna.
ar ko es sliktaaks?
dace
Re: FitLine
02.04.2006 21:33
Jâ, tâ mçs ceïam to valsts ekonomiku- tik viens otram kaut ko notirgojot...
Re: FitLine
02.04.2006 21:55
Kad paraadas normala nauda, tad mainaas domasana. Un liidz ar to ari riciba. Seit es nesaku, ka ta mainas uz slikto vai labo pusi, vienkaarsi mainaas. Ja fitlinaa straadaajot var nopelniit 5000 ls, tad apsveicu, malacis, taa turpini. Ja patiik taa lieta, ja izdodaas, tad vareni. Bet kapec laimigam, bagatam cilvekam vajag seit rakstiit, ka vinam ir zeel paarejos par vinu garlaiciigo klacu dziivi. Man liekas, ka sim cilvekam pasam bija tada dziive, kuraa vins celas 8, maksaja kreditus utt, un ja tagad tas ir mainijies, tas kapeec satraukties par citu garlaicigajam dziveem????
Angel_tears
Re: FitLine
02.04.2006 22:16
Njaa 1000 eiriki, taatad IMM statuss sasniegts :) neslikti :)
dace
Re: FitLine
02.04.2006 22:28
Kâ tad neslikti, ka viena no Jûsu prezidentçm visu laiku 5K sola?
Angel_tears
Re: FitLine
02.04.2006 22:43
Nu 5K tik iisaa laikaa nesasniegt, bet ~ gada laikaa domaaju visas iespeejas :) ja jau cilveeks ticis pie IMM tik aatri, tad tiks arii pie Vice president statusa :)
,,,
Re: FitLine
02.04.2006 22:44
Jârîkojas âtri, muïíu kvantumi ar ir ierobeþoti...
Angel_tears
Re: FitLine
02.04.2006 22:45
Nu ja, laikam to veseliibas industrijas tirgu sadaliis mulkji :)
Re: FitLine
02.04.2006 22:46
,,, , cik bomþus izglâbi pçdçjâs dienâs? :D
,,,
Re: FitLine
02.04.2006 22:51
Nevienu nesatiku ;-(

Nâkas samierinâties ar neklâtienes konsultâcijâm.
Re: FitLine
02.04.2006 22:54
tad jau neesi savu ârsta pienâkumu izpildîjusi :D
Gâju miskastçm garâm, pâris tur tusçja, bet tâdi veselîgi pçc skata, negribçju uzplîties ar veselîbas mâcîbu :D
Tâ kâ es arî sliktâ...
,,,
Re: FitLine
02.04.2006 22:56
Kâds man vairs pienâkums...
Re: FitLine
02.04.2006 22:59
nu kâ, daudz pieminçtais zvçrests :D
,,,
Re: FitLine
02.04.2006 23:02
Hm, es jebkuru situâciju tâ noraksturoðu, ka komar nosa òe podtoèit ;-)
To jau mûslaiki mâca perfekti darît- ne darbu darît, bet papîrus pildît un atmazkas izdomât ;-)
Re: FitLine
03.04.2006 19:45
Pastaastie luudzu kautko vairaak par Fit Line izplatiitaajiem, vai tas taisniiba ka vinji tur ievelk un tas rada taadu kaa atkaribu? Man staastija ka viens esot gandriiz visu savu naudu pzaudejis iestaajoties Fit Line izplatiishanaa...
Re: FitLine
03.04.2006 19:47
Odijs, izlasi ðo diskusiju no sâkuma lîdz beigâm, un sapratîsi kâ tur îsti ir.
Re: FitLine
03.04.2006 19:49
Kaatad! Man dariit nav ko, es 3 dalju izlasiiju man jau acis neraada! :D Noela nevari man luudzu sniegt apkopojumu?
Sorry, you can't reply to this topic. It has been closed.