FitLine

Aizsāka sabrina 

Re: FitLine
05.04.2006 22:27
Nu i ko lielies ar firmas lielajiem reklâmas izdevumiem? Tas nozîmç tikai to, ka 130Eur par katru maðînu pieskaita pie produktu cenas un lieku reizi pierâda, ka tâ nav adekvâta.



Ziòojums rediìçts (05-04-2006 22:28)
doctus
Re: FitLine
05.04.2006 22:32
Mums tak pofig, dari kaa gribi ar saviem 444ls
Neticu,ka speciaali pie algas pieliek. Ko ta uzreiz nedod, bet veel kaut kas jaamaksaa uz nomaksu?
Re: FitLine
05.04.2006 22:35
Gundega: Tu mani atkodi!!!
Es dziivoju zem tilta... man sieviete vel nekad nav bijusi...pat ne buchinja...sex? Ekk...tikai ar Mashu Kulakovu :(

Par sportu... arii te Tu mani atkodi :((( Nezinu kaa u to visu uzzinaaji, bet jaa... arii ar sportu es nekad neesmu nodarbojies, bet gan datorgrafikaa tikai paarveidoju savus foto, lai citi domaatu, ka sportoju... Taada dziive... gribu buut shausmiigi kruts un spics, bet taadi gaishie praati kaa u Gundega, mani muuzhdien atmasko :(((
mellene.
Re: FitLine
06.04.2006 01:53
http://www.healthypages.net/forum/upfiles/smiley/dance.gif
,.
06.04.2006 09:19
Re: FitLine
06.04.2006 11:00
Eee...Gundega... aizmirsu pajautaat: kaa Tu uzzinaaji, ka esmu shizofreenikjis? Laikam buusi straadaajusi slimniicaa, kur man pirmeji uzstadiija sho diagnozi? :(
Artic
Re: FitLine
06.04.2006 12:45
Nu dârgi tas ir.
Ja viss kârtîbâ ar gremoðanas sistçmu un cilvçks vesels - iedarbojas labu un ir acîmredzami uzlabojumi - piemçram - sportâ. Bet pietiek ðaíert kâdu nenozîmîgu vîrusu, lai viss ietu cauri nekâ neiedarbojoties - tâ teikt profilaktiski OK, bet ârstçties nesanâk ;))
Re: FitLine
06.04.2006 12:50
Artic: ar ko ârstçties? Ar fitlaina uztura bagâtinâtâjiem?
Re: FitLine
06.04.2006 14:44
Artic: kaads FitLine buutu sakars ar sportistiem??? :)
Un nevajag atkal ka LOC sportisti lieto... gan jau kautko lieto, bet oficiaali LOK nav atzinis, ka rekomendeetu sportistiem FitLine vai kaadu citu konkreetu razhotaaju produkciju :)
Re: FitLine
06.04.2006 14:48
Man ðíiet ka fitlainstudenti dabûjuði pa ausîm no vadîbas un vairs te neko nekomentçs :D
Re: FitLine
06.04.2006 22:02
Man no tiesas þçl, ka visi Fitlainisti evakuçjuðies ;-(
uyu
Re: FitLine
06.04.2006 22:20
es, protams, ðito visu nelasîju...

man mâjâs ir ðito fitline pulverîði - dienai, rîtam, vakaram..nu nez. es viòus nedzeru regulâri, citi dzer..
Artic
Re: FitLine
07.04.2006 14:18
INteresanti bûtu uzinât ko lieto mûsu olimpiskie sportisti? Bet ar vitamîniem un minerâlvielâm ir tâ, ka sportistiem un grûtniecçm tie ir lîdzîgi :))
Re: FitLine
07.04.2006 14:27
Artic... sportistiem un gruutnieceem liidziigi???? Tu neesi jociigaaks? :)

http://www.universalnutrition.com/store/images/packaging/161.jpg <<--eedu dienaas, kad nav fiziskaa slodze

http://www.universalnutrition.com/store/images/packaging/247.jpg <<-- dzeru peec katra treninja

http://www.universalnutrition.com/store/images/packaging/58.jpg <<-- 40-60minuutes pec tam kad esmu iedzeeris aminoskaabju kompleksu

http://www.universalnutrition.com/store/images/packaging/111.jpg <<--slodzes dienaa pirms guleetieshanas, paarejaas dienaas 2x dienaa starp eedenreizeem

Pat ja no taa visa izfiltree tikai vitamiinus... Tev neshkjiet, ka gruutniecei buus taa kaa pa sherpu? Un es vel arii eedu 5x dienaa... Lai gan arii shahs ir sports =)
Artic
Re: FitLine
07.04.2006 14:46
Un cik tâdi brînumi maksâ(161.jpg)? Pçc sastâva sprieþot vajadzçtu bût ne gluþi Ls 5 :). Vienîgi grûti saprast kâdâ veidâ pulverî iekðâ var dabût A provitamînu un E vitamînu. Tos labâk dzert atseviðíi uz eïïas bâzes.
Re: FitLine
07.04.2006 18:50
Artic: Tu gan esi varens sportists, ja nezini Animal Pak vitamiinus :/
Bundzhaa ir maisinji un katraa 11tabletes. Viens maisinjsh viena deva. Maksaa kaa kuraa vietaa. no 20-30Ls bundzha ar 44 maisinjiem. Pashurii pa jebkuru sporta UB bodi un tici man... Animal Pak tur noteikti atradiisi.

5Ls... pat Vitirons nemaksaa 5Ls :/ Un sportistam jau nu buutu jaasaprot, ka organisms tiek nezheeliigi mochiits un tas ir jaakompensee, un ja graamatvedim vitamiini maksaa 5Ls, tad sportistam nu NEKAADI nevar buut taada pati cena, njemot veera organisma vajadziibas un iipatniibas.

Rodas jautaajums: ko tad Tu sporto, ja tik perfekti zini savu pulsu, bet nezini kaadus UB lieto Latvijas, Lietuvas sportisti. Par citaam valstiim ne vella nezinu :)
Re: FitLine
09.04.2006 11:00
ko jus te runajat vispar ....tas vis ir murgs
Re: FitLine
09.04.2006 11:33
" aizej uz BMWpower.lv

kaadi cilveeki tur tusee? tur tusee cilveeki kas brauc ar 50000k veertiem auto vienaa tusaa ar tiem kam taas veertiiba ir 400Ls.. "

Nesen shito pamaniiju shajaa teemaa... Hmz... es tur tikai dazhus iznjeemumus zinu ar taadaam mashiinaam, bet ja tas ir latos, tad nezinu nevienu... varbuut ir vel kaads bmwpower.lv par kuru vel nezinu?

50000k btw sanaaktu 50000000 jo k apziimee tuukstoshus, bet sapratu to domu = 50k 50klvl = BMW 760Li, kas ir PATS daargaakais no BMW kaadi ir Latvijaa (Slimokasei ir viens no taadiem ;) ), bet varbuut s kautko jaucu. Vai arii gaidam 760Lt ar FitLine uzliimeem? :DDDD
Re: FitLine
20.04.2006 11:53
Juus visi smirdat..... es nerunaaju par fitlainistiem.. bet par paareejiem...

Re: FitLine
20.04.2006 12:25
akdievs, akal ðitâ diskusija pacçlâs...
Re: FitLine
20.04.2006 14:21
BASICS PLUS

veselîga uztura pamats!


Basics Plus ir augstvçrtîgs daþâdu augïu, dârzeòu un labîbas ekstraktu koncentrâts, kam pievienoti cilvçka organisma aizsardzîbai nepiecieðamie antioksidatîvie vitamîni, mikroelements selçns un dzîvas pienskâbo baktçriju kultûras.

Lietojot ðo produktu, Jûs noregulçsiet gremoðanas procesus, attîrîsiet organismu no kaitigâm vielâm un alergçniem, kâ arî uzlabosiet ar pârtiku uzòemto uzturvielu uzsûkðanos. Fitline Basic Plus papildina organisma ðûnas ar to efektîvai darbîbai trûkstoðajam vielâm un efektîvi uzlabo organisma imunitâti.

FitLine Activize OXYPLUS

Vairâk skâbekïa un enerìijas katrai organisma ðûnai!

Vismaz 90% no enerìijas organismâ tiek iegûta ar skâbekïa starpniecîbu. Mûsu smadzenes apstrâdâ miljardus bitu informâcijas sekundç tikai pateicoties skâbeklim. Organisma attîrîðanas procesi, kad tiek izvadîtas mums kaitîgâs ðlakvielas un toksîni, norit tikai ar skâbekïa starpniecîbu. Tâpat arî mûsu spçjas domât, sajust un rîkoties norit viscieðâkâ saistibâ ar no skâbekïa atkarîgajiem enerìijas ieguves procesiem.

Activize OXYPLUS iekïautas vielas, kas nodroðina ðûnas ar svarîgâkajiem enerìijas ieguves komponentiem un vispirms jau ar lielâku daudzumu skâbekïa.

· Enerìçtiski bagâti ogïhidrâti – vînogu cukurs – smadzençm un muskuïiem

· Enerìijas ieguvç neaizvietojamie B grupas vitamîni un pantotçnskâbe ar niacînu

· C un B-grupas vitamîni – stabilai nervu sistçmas darbîbai un labam koncentrçðanâs spçjâm

· Niacîns – uzturvielu un vitamînu uzlabotam transportam lîdz katrai ðûnai

· Folskâbe, vitamîni B12 un B6 – efektîvai asinsradei un skâbekïa transportçðanai

· Dabîga guarana ar maigi uzmundrinoðu un tauku sadedzinâðanu veicinoðu iedarbîbu

· Activize OXYPLUS satur unikâlu piedevu – jûras alìu Laminaria digitata ekstraktu, kas ievçrojami uzlabo skâbekïa transportu organisma ðunâs.

RESTORATE

Minerâlvielu spçks!

Fitline Restorate ir unikâls koncentrâts uztura bagâtinâðanai ar speciali izvçlçtâm mûsu organismam nepiecieðamâm minerâlvielâm un mikroelementiem. Mikroelementi no Restorate dzçriena uzsûcas seviðki efektîvi, jo sastâvdaïu devas tajâ ir îpaði balansçtas un papildina cita citas iedarbîbu.

Organisms ðîs vielas pats neraþo, tâpçc tas patstâvîgi jauzòem ar pilnvçrtîgu un labi sabalansçtu uzturu. Tâs ir absolûti neaizvietojamas gandrîz visu fermentu un hormonu pilnvçrtîgai darbîbai. Ne mazâk nozîmîgas tâs ir arî vitamînu efektîvai darbîbai, sarkano asinsíermenîðu, âdas un kaulu veidoðanai un atjaunoðanai. Ðîs vielas mûsu organismâ nodroðina optimâlu visu orgânu sistçmu darbu.

Restorate sastâvâ esoðâs vielas nepiecieðamas:

· organisma aizsargspçju paaugstinâðanai;

· brûèu un traumu âtrâkai sadzîðanai;

· optimâlai nieru darbîbai;

· âdas, muskuïu un kaulu sistçmas izturîbai un labam ârçjam izskatam;

· sievietçm pârejas gados hormonâli izraisîtâs osteoporozes novçrðanai;

· efektîvai sirds muskulatûras darbîbai;

· pilnvçrtîgam, veselîgam miegam, stiprai nervu sistçmai;

· augstam koncentrçðanâs spçjâm un labai atmiòai;

· cilvçkiem ar glukozes vielmaiòas traucçjumiem un cukura diabçtu;

· fiziski smaga darba strâdniekiem un sportistiem;

· rekomendçjams grûtniecçm un strauji augoðiem pusaudþiem;

· uzlabo organisma reproduktîvâs sistçmas funkcijas;

· efektîvs papildinâjums cîòai ar atkarîbu no alkohola.

Fitline Restorate ar D vitamîniem

Fitline Restorate ir unikâls koncentrâts uztura bagâtinâðanai ar speciâli izvçlçtâm mûsu organismam nepiecieðamâm minerâlvielâm un mikroelementiem. Mikroelementi no Restorate dzçriena uzsûcas seviðki efektîvi, jo sastâvdaïu devas tajâ ir îpaði sabalansçtas un papildina cita citas iedarbîbu.

Organisms ðîs vielas pats neraþo tapçc tâs pastâvîgi jauzòem ar pilnvçrtîgu un labi sabalansçtu uzturu. Tâs ir absolûti neaizvietojamas gandrîz visu fermentu un hormonu pilnvçrtîgai darbîbai. Ne mazâk nozîmîgas tâs ir arî vitamînu efektîvai darbîbai, sarkano asinsíermenîðu, âdas un kaulu veidoðanai un atjaunoðanai. Ðîs vielas mûsu organismâ nodroðina optimâlu visu orgânu sistçmu darbu.

Minerâlvielu nepietiekamîba organismâ izpauþas ar daudziem nespecifiskiem simptomiem – âtru nogurdinâmîbu, paaugstinâtu uzbudinâmîbu un nervozitâti, galvassâpçm, pasliktinâtu atmiòu, apetîtes pasliktinâðanos, nagu plaisâðanu, matu izkriðanu, locîtavu sâpçm, palçlinâtu âdas ievainojumu dzîðanu, bieþu slimoðanu, sliktu ârçjo izskatu un seksuâlo funkciju traucçjumiem. Ja Jums ir pazîstami uzskaitîtie simptomi, Fitline Restorate dzçriens Jums palîdzçs, jo sniegs organismam nepiecieðamos „bûvmateriâlus” visu orgânu sistçmu efektîvai darbîbai.

Fitline Restorate sastâvâ esoðâs vielas nepiecieðamas:

· organisma aizsargspçju paaugstinâðanai;

· brûèu un traumu âtrâkai sadzîðanai;

· optimâlai nieru darbîbai;

· âdas - muskuïu - kaulu sistçmas darbîbai un labam ârçjam izskatam;

· sievietçm pârejas gados hormonâli izraisito kaulu struktûras izmaiòu novçrðanai;

· labai sirds muskulatûras darbîbai;

· veselîgai nervu sistçmas darbîbai; pilnvçrtîgam miegam;

· augstam koncentrçðanâs spçjâm, labai atmiòai;

· cilvçkiem ar glukozes vielmaiòas traucçjumiem un cukura diabçtu;

· fiziski smaga darba strâdniekiem un sportistiem;

· rekomendçjams grutniecçm un strauji augoðiem pusaudþiem;

· uzlabo organisma reproduktîvâs sistçmas funkcijas;

· efektîvs papildinâjums cîòai ar atkarîbu no alkohola.

Kam vçl bûtu jâpapildina uzturs ar vitamînu D?

· Gados vecâkiem cilvçkiem, jo-samazinâs âdas spçjas raþot vitamînu D;

· Cilvçkiem ar ierobeþotâm kustîbu spçjâm, Ziemeïvalstu iedzîvotâjiem;

· Cilvçkiem ar tauku uzsûkðanâs traucçjumiem – aizkuòìa dziedzera nepietiekamîba, aknu un nieru slimîbâm, pçc zarnu operacijâm;

· Ar krûti barotiem zîdaiòiem;

· Sievietçm menopauzç;

· Pacientiem, kas lieto steroîdus medikamentus, antikonvulsantus.

Q 10 PLUS

DABISKA ENERÌIJA JÛSU ORGANISMAM!

Koenzîms Q10 ir taukos ðkîstoðs vitamîns, ko atklâja 1957.gadâ. ASV zinâtniekam Pîteram Mitèelam par Q10 nozîmes pçtîjumiem ðûnu enerìçtikâ 1978.gadâ tika pieðíirta Nobela prçmija. Q10 aizsargâjoðâ iedarbîba uz cilvçka organismu vçl arvien tiek intensîvi pçtîta.

Katras organisma ðûnas dzîvîba ir atkarîga no enerìijas, kas tiek iegûta no taukskâbçm, ogïhidrâtiem un olbaltumvielâm. Mûsu organismâ 95% no enerìijas iegûðanas procesiem notiek ar ðâ koenzîma starpniecîbu. Tas ir absolûti neaizvietojams, jo atbild par ðûnu enerìijas nesçju – ATF molekulu – raþoðanu. Palielinâtâ daudzumâ Q10 uzkrâjas sirdî, aknâs, nierçs un muskuïos – ðûnâs, kurâs notiek intensîva enerìijas apmaiòa. Ðo vielu var uzskatît par vitamînu, jo pietiekamâ daudzumâ to iespçjams uzòemt vienîgi ar uzturu – gaïu, zivîm un augu valsts pârtiku. Taèu arî mûsu organisms pats spçj sintezçt Q10. Diemþçl cilvçkam pçc 30 gadu sasniegðanas samazinâs ðûnu spçjas uzkrât ðo nozîmîgo vielu, enerìijas raþoðanas procesi sâk palielinâties, organisms sâk novecot. Tas ir pirmais iemesls, kapçc cilvçkam jau pçc 30 gadu vecuma sasniegðanas mçrítiecigi jâpapildina uzturs ar Q10 – vismaz ar 30 mg dienâ.

Papildu nepiecieðamîba pçc Q10 rodas arî nesabalansçta uztura, lielas fiziskâs slodzes un stresa gadîjumos. Îpaði tas ietekmç sirds darbîbu, jo sirds muskulî– miokardâ– enerìijas iegûðana un patçriòð norit visintensîvâk. Zinâtniski ir pierâdîts, ka 75% gadîjumu sirds slimîbu iemesls ir enerìijas nepietiekamîba. Ne mazâk svarîga loma koenzîmam ir arî citu orgânu sistçmu efektîvas darbîbas nodroðinâjumâ. Mçs saslimstam, ja Q10 daudzums organismâ samazinâs par 25%, bet samazinâjums par 75% ir pat kritisks mûsu dzîvîbai.

Anti-celulîta komplekss

CC-CEL

Unikâls lîdzeklis cîòai ar celulîtu

· Atbloíç slçgtos taukðûnu receptorus un atver ðûnu membrânas aktîvai vielmaiòai.

· Transportç taukus no taukðûnâm uz muskuïðûnâm un stimulç to „sadedzinâðanu”

· Mçrena svaru samazinoða iedarbîba – palielina muskuïu/tauku attiecîbu

· Novçrð tauku/ðûnu tûsku/iekaisumu, baro saistaudus

· Îpaði efektîvs celulîta skartajâs „kritiskajâs zonâs”

· Darbojâs pret JO-JO efektu un palîdz saglabât sasniegto svara samazinâjumu

Celulîts – pastiprinâta un nevienmçrîga taukaudu uzkrâðanâs zemâdâ gurnu ârpusç, vçdera priekðçjâ sienâ, augðdelmu aizmugurç, ko pavada palielinâta limfas atteice no ðîm „kritiskajâm zonâm”. Ðo nevçlamo un grûti novçrðamo procesu vçl vairâk pastiprina ðíidruma stâze, vielmaiòas blakusproduktu un toksînu uzkrâðanâs zemâdâ. Tauku ðûnu receptori bloíçjas un deponçtie tauki vairs nespçj izkïût no sava „slazda”. Zemâda „sabiezç”, Âda kïûst nelîdzena, zaudç elestîgumu, un progresç uzkrîtoðs kosmçtiskais defekts, kas atgâdina „apelsîna mizas” reljefu.

FITNESS-DRINK

DZÇRIENS SPORTISKAM CILVÇKAM!

Vadoties no pçdçjo gadu sasniegumiem pasaules sporta medicînâ, tika radîts dzçriens, kas nodroðinâtu augstas darba spçjas un izturîbu pastiprinâtas fiziskâs slodzes laikâ. Fitness-Drink dzçriens papildina fiziski aktîvu cilvçku uzturu, mçrítiecîgi nodroðinot organismu ar vielâm, kuras ir svarîgas intensîvam darbam un labai sportiskajai sagatavotîbai.

Fitness-Drink satur:

· ogïhidrâtus, minerâlvielas, mikroelementus;

· B grupas vitamînus;

· dabîgo kofeînu no guaranas ekstrakta;

· antioksidantus – micelizçtus taukos ðkîstoðos vitamînu E un beta karotînu, selçnu, vitamînu C.

Fitline Omega 3 + E vitamîns


Pirmais patentçtais, micelizçtais Omega 3 + E vitam. produkts pasaule !!!

Izmantota patentçta Emusol – micelizâcijas tehnoloìija, kas garantç vismaz 5 x augstâku biopieejamîbu ( uzsûkðanos ðûnu lîmenî 98-100% 2-8 min. laikâ).

· AUGSTI KVALITATÎVA un tîra zivju eïïa no okeâna zivîm ar augstu DHA (dokozaheksaenoiskâbe) koncentrâciju (nepiesâròotas; citos produktos visbieþak izmanto makslîgi audzçtas un ar dzîvnieku miltiem piebarotas zivis, kurâs ir maz Omega 3 taukskâbes (TS)),

· Taukos ðíîstoðie vitamini neaizvietojama taukskâbes Omega-3 ðíîst ûdenî, nevis emulsijas, bet gan micelizçta formâ (pilnîgi ûdenî ðíîstoða, 3-5 reizes efektîvâka uzòemðana).

· Satur augstvçrtîgo dabîgo E vitamînu, kas aizsargâ Omega 3 TS no oksidçðanâs.

Omega-3 + E ( EPS/DHS) – Ko dara organismâ?

Ietekmç organisma bioíîmiskos procesus plaðâ spektrâ.

Pasargâ sirds asinsvadu sistçmu no novecoðanâ, ir svarîgs ðûnu membrânu bûvelements, atbildîgas par hormonu pilnvçrtîgu veidoðanos, piedalâs visa organisma vielu apmaiòâ.

· Kavç asinsvadu sabiezçðanas un aizkaïíoðanâs procesus. Atjauno asinsvadu elastîbu, padara arî vecas artçrijas elastîgâkas.

· Uzlabo asiòu tecçðanas râdîtâjus, ðkidrinâs asinis, samazina trombu veidoðanâs risku.

· Pmega-3 ar E vit. Paplaðina asinsvadus, samazina un stabilizç plazmas triglicerîdu lîmenî, tâdçjâdi regulç asinsspiedienu.

· Samazina sirds infarktu, smadzeòu insulta risku un sirds lçkmju iespçjamîbu.

· Normalizç sirdsdarbibas ritmu.

· Òem dalîbu imûnâs aizsardzîbas funkcionçðanâ.
Re: FitLine
20.04.2006 14:42
WOW... der visam SUPER.... eu... sanaak es dzeru un pie aarsta vairs nebuus jaaiet???
Man ludzu 50 bundzhas... es pat neediishu vairs!!!



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: FitLine
20.04.2006 14:46
kaktush

"attîrîsiet organismu no kaitigâm vielâm"

ðîmçneða SHAPE numurâ lai rakstîts, ka nav nekâdu ðlaku (kaitîgo vielu) organismâ, no kâ bûtu speciâli jâattîrâs. Jebðu tomçr?

Un - kâpçc LV Jûsu produkcija par 70% dârgâka nekâ Vâcijâ. Ko a?

P.S. A manâ mâjâ jau 2 fitlaini dzîvo ;-)
Re: FitLine
20.04.2006 14:49
Kas, viòiem atkal jauns izlaidums? (Eh, atkal dievkalpojumu nokavçju...)
Re: FitLine
20.04.2006 14:50
Man Ogree arii pilns ar vinjiem, bet nez kaadelj, ar visu savu uuber biezumu un ar "pec 3 gadiem buushu miljonaars" vinji nedziivo ne privaatmaajaas, nedz arii jaunbuubees/renoveetaas eekaas. Jeb varbuut maskeejaas :)

Shlakvielas... ir jau jamaas dafiga, bet cik es zinu tad vinjas pashas izvadaas... piem kreatiniins ar uriinu... nejuutu vajadziibu tiiriities :D

Aaaa zinu... man rokas no riitiem sapampushas laikam deelj shlakvielaam ja? Nee tad tomeer vaig man paaris bundzhas!!!



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: FitLine
21.04.2006 12:53
Palasi grâmatiòu, kas notiek zarnâs ar atmiruðajâm ðûnâm. Un uzzinâsi kas jâizvada un kâdçï.

Re: FitLine
21.04.2006 12:56
Zarnâs atmiruðâs ðûnas tiek izvadîtas kopâ ar visu pârçjo - tâtad kas jâizvada un kâdçï?
besk
Re: FitLine
21.04.2006 13:02

ðorît aptiekâ redzçju - pârdod koraïïu kalciju. naturapharm vai kas lîdzîgs.
apm 100 g burciòa maksâja ls 4.25 (ja pareizi atceros).

jautajums - vai kads var salidzinat ðo cenu ar izplatîtâju cenâm?

(mans uzskats - daudzas izplatîtâju lietas ir labas, bet ðo lietu analogi nereti ir lçtâk nopçrkamu aptiekâ, bet par to izplatîtâji klusç)
Re: FitLine
21.04.2006 19:08
Nedalasiji par tâm, kas paliek...

Re: FitLine
21.04.2006 19:13
Rûdolfs - to tu man? Nu aizej, draugs, pajautâ kâdam gastroenterologam par to kas notiek zarnâs ar atmiruðajâm ðûnâm.
Sorry, you can't reply to this topic. It has been closed.