FitLine

Aizsāka sabrina 

,,,
Re: FitLine
03.04.2006 19:51
Tad nekas neatliek kâ iestâties un pamçìinât ;-)
Re: FitLine
03.04.2006 19:53
Jaa man jau uz 3dienu ir piedaavaats aiziet uz to smadzenju skaloshanu! Varbuut veel nav par veelu atteikties...
Re: FitLine
03.04.2006 19:57
baidos ka es, tâpat kâ daþi citi varçs sniegt ïoti vienpusçju apkopojumu. Tâpçc apkopojumu nesniegðu, tikai (vçlreiz) izteikðu savu personîgo viedokli = esmu pret cilvçku muïíoðanu, un uzskatu, ka fitline "pârdevçji", vismaz tie, kas ðeit uzstâjuðies, ir pilnîgi nekompetenti. Dara to tikai naudas dçï un izturâs kâ sektanti. Mans viedoklis.
,,,
Re: FitLine
03.04.2006 19:57
Piesakies vien, dabûsi maðînu un alga pçc gada 500 eiro. Lai gan labâk ej uz Herbalaifu. Tiem bija reklâma draugos, ka pelnîsi 20000$ ;-) mçnesî ;-)
,,,
Re: FitLine
03.04.2006 19:58
Sorry, 5000 ;-)
Re: FitLine
03.04.2006 20:00
dr.asist. Raimonds to ïoti labi noraksturoja: hrenbalaifs :D
Re: FitLine
03.04.2006 20:02
Un tu vai apsoliit ka man arii tik maxaas? ;)
,,,
Re: FitLine
03.04.2006 20:08
Viòi sola ;-)
Re: FitLine
03.04.2006 20:10
Kur taads Raimonds atrodas? :D
Re: FitLine
03.04.2006 20:13
un ko veel vinji sola?
,,,
Re: FitLine
03.04.2006 20:15
Tik daudz naudas Tev vçl pa maz?

SOla veselîbu, naudu un brîvîbu. Pârçjo varçsi nopirkt.
Re: FitLine
03.04.2006 20:19
un cik ilgi man tur jaastraadaa, kas jaadara lai taadu piki dabuutu?
Re: FitLine
03.04.2006 20:22
to tu sapulcç uzjautâ.
Re: FitLine
03.04.2006 20:26
Man viens comaks uz draugiem atrakstiija tipa tadu tekstu, vai negribu pelniit no 1000-10000 ls meenesii, ja dariisot ka vins saka, tad buusu atri staavus bagaata. Es vinam prasu, kaada hrena peec, vinam vajag lai es labi pelniitu, kapeec vinam vispaar vajag man piedavat darbu, ja nav licies par mani ne zinis 9 gadus. Vins mani pasuutiija dirst:))) un es vinu arii:))))
Re: FitLine
03.04.2006 20:46
Hehe, man bija shodien ljoti liidziigi, bet neviens nevienu nepasutija dirst! :D cilveeki laikam ir palikushi izpalidziigaki... :)))eziitis rakstîja:
Re: FitLine
03.04.2006 20:51
Mani visvairaak izbesiija tas, ka cilveeks tiesaam gadiem nekontaktejas, nezvana, neapsveic jubilejaas, nu vispaar ir reaali svess cilveeks, un ta peeksni, chauuuuuuuuu, ka ieeeeeeeeeeeeeet, ko daaaaaaaaaaar? Man tev ir taaaaaaaaaaaaads piedavajums, jo tu atceros, ka biji tada apkeriiga...... mani tas aizvaino, ja godiigi. Ja cilveks atnaaktu un teiktu, ka ir tada tada lieta, ka vinam vajag kadu, kas nopeerk ub un iesaistaas, tad ateiktos pieklajiigi:)
Re: FitLine
03.04.2006 21:59
Tev vismaz apjautaajaas kaa iet un ko dari... bet man vispaar tikai chav pateica un uzreiz piedaavaaj kautkaadu biznesu saakt... un taa draudzene man arii nebija raxtiijus vairaakus gadus... laikam vnk. nav pie kaa vairaak griezties un meegina senus pazinjas ievilkt tajaa visaa... :)
Re: FitLine
03.04.2006 22:05
to Odijs
Te pat esmu ))))
Angel_tears
Re: FitLine
03.04.2006 22:14
Odijs: pats bizness ir labs. Ir tikai slikti piedavaataaji (kaa tavs pazinja).
Re: FitLine
04.04.2006 10:21
Sûdîgi ir tikai tas, ka fit line nevienu nemuïío! Tur tik tieðâm var nopelnît un tik tieðâm produkti ir labi. Un tas ir MLM. Tas arî ir viss.
Ja neticat pie manis varat dabût biïeti uz biznesa prezentâciju paði redzçsiet. Protams, ka ðis nav domâts kuram katram, bet muïíot te nemuïío! Vajag par vârdiem atbildçt!

Re: FitLine
04.04.2006 11:17
Dambo - biletes uz tiatri gadijuma ari netirgojiet? Vi uz zoodarzu? Cirku tur. Vissi tacu no vienas serijas - sovs
mocits
Re: FitLine
04.04.2006 15:49
Nu auto var dabuut tikai tad, ja pats vinju nopeerc. Tev pasam vins ir jaanopeerk, tev tik atlaiz 2000 latikus no maksas. Tur arii viss tas briinums, jo 2000 latiki maksaa taa reklaama uz masiinas. Par tiem velas pulveriem es gan nezinu, pat Latvijaa zinaams sportists teica, ka rupmaize ir daudz reiz labaaka.
Re: FitLine
04.04.2006 16:56
Nu tie UB jau nav sportistiem!!! Tie ir vienkaarshiem "ierindas" cilveekiem. Sportistiem laikam nerazho, jo mees pashi izvelamies sev UB un parasti tie ir dazhaadu razhotaaju, jo katram kautkas labaaks, kautkas sliktaaks.

Dambo: mani joprojaam nomoca viens jautaajums: Kaadaa veidaa Activize darbojas, ja jams ir profilaktisks Vegjetodistonijai, aterosklerozei, depresijai, asteenijai....??? Un kaada vella peec tur klaat ir aspartaams, ja jau esat tik ahuuni veseliigi? Kopsh kura laika aspartaams ir veseliigs. Ir tak veikti petiijumi-kas notiek ja aspartaamu nedaudz par daudz salietojas. Un galu galaa... ka ir taa slepenaa formula, ar kuras paliidziibu "shuunas tiek papildus apgaadaatas ar skabekli"?

Jau ieprieksh pateicos par izsmeljosho (cerams) informaaciju.
,,,
Re: FitLine
04.04.2006 17:02
Profilaktisks veìetodistonijai?????
Viòiem ir nojçga par ðobrîd atzîto veìetodistonijas raðanâs mehânismu? T.b., veìetodistoniju kâ psiholoìiskas izcelsmes kaiti? Jebðu tas lîdz arî pret problçmâm dzîvç un adaptâcijas traucçjumiem?

Bet nu ja, veìetodistoniíu mums daudz, ârstçðana ðvaka, laba niða godîgajiem fitïauþiem...
Re: FitLine
04.04.2006 17:14
Smiekliigaakais, ka vinji arii draudeeshanas tehniku ir apguvushi :D
,,, atsuuti man luudzu kaadu savu epasta adresi. Es kaut ko smiekliigu paraadiishu. Buus interesanti ;)
Re: FitLine
04.04.2006 17:20
epasts zem vârda

A draud viòi jau sen- ar to paðu, ah Tev vçl nav slikti? Pçc 10 gadiem bûs un tad Tu noþçlosi...

Gribçtu redzçt kâ ðitâds neatkarîgais komersants man lasîtu lekciju par veìetodistoniju ;-)
Re: FitLine
04.04.2006 17:32
Eu FitLine-isti... es ir debiils...
paskaidrojiet kas ir ðûnas enerìijas ATF akumulatora veidoðanâs???
Varbût kâds cits zin?

es te palasiiju par 5 FitLine produktiem... un tie ir profilaktiski prieksh:

veìetatîvâ distonija
hipotonija
ateroskleroze
depresija
astçnija
sirds un sirds asinsvadu slimîbas
neitralizç kancerogçnus
cukura diabçts
kollagçn slimîbâm
nervu sistçmas slimîbas
aptaukoðanâs
saaukstçðânâs
âdas slimîbas
gïotâdas iekaisumi (mutes dobuma)
aknu darbîbas traucçjumi
aizguòìa dziedzera darbîbas traucçjumi

tâlâk man jau apnika lasît :D

ja kaadu interesee www.fitline.lv ;) tas taa, lai neteiktu, ka es te kautko izdomaaju :D
Re: FitLine
04.04.2006 17:36
Nus, kur palika godîgâs un nemelojoðâs Eòìeïu asaras?
Re: FitLine
04.04.2006 17:40
Tagad mani jau interesee 3 jautaajumi.
Kaa tiek nodroshinaata profilakse pret visu saraxtu (ne jau to 1/10 no saraxta ko es te saraxtiiju), kas ir taa skaabeklja transporta sistema Activise bundzhaa, un kas ir ðûnas enerìijas ATF akumulatora veidoðanâs???

Gaidu atbildes. Pirms liet sevii kaut ko iekshaa, ir jaasaprot ko es lieshu ;)
Re: FitLine
04.04.2006 17:42
Vai, es aizeju -visi par fitline, es atnaaku, -visi par fitline:)))))
Sorry, you can't reply to this topic. It has been closed.