FitLine

Aizsāka sabrina 

,,,
Re: FitLine
31.03.2006 15:26
Tâtad ðeit publicçtie teksti neskaitâs?
Re: FitLine
31.03.2006 15:26
nu re, kautko tamlîdzîgu arî varçja gaidît.
madXtremo - tâdi kâ tu tikai graujat fitline prestiþu.
madXtremo
Re: FitLine
31.03.2006 15:38
Ko es grauju,kaadaa sakaraa es jau nestradaaju fitline un neizplatu so produktu,vismaz pagaidaam,kapeec man buutu viss lidz sikaakam deltjaam jazin par vinju ?
Es esmu lietotaajs,draugs ieteica,teica ka labs,pameginaaju,ir labs...viss punkts !!!! Vairaak arii man neko nevajag,galvenais,ka palidz un ka atisno,ieguldiitos lidzekljus !!! Kapeec jums viss ir japrspilee,vajag vienkaarsaak dzivot,nevis visu laiku raudaat !!! :P
Re: FitLine
31.03.2006 15:40
Tu pat nezini ko tu lieto un kâ tas ietekmç tavu organismu??????
banâli - tev draugi ieteiks izlekt pa logu - tu leksi?

btw, pasaki draugam lai iesaka tev kautko nomierinoðu.
,,,
Re: FitLine
31.03.2006 15:41
Kurð te raud? Un kurð pârspîlç?
,,,
Re: FitLine
31.03.2006 15:43
Nu vot, Noela, bûsim sev lâèa pakalpojumu veikuðas. Nu madXtremo vçl vairâk papildinâs Fitline kasi. Tie nomierinoðie drinki vai kas tur viòiem bija bija gana dârgi ;-(
madXtremo
Re: FitLine
31.03.2006 15:45
Es nezinu visskaakais detaljaas...iemaciities lasiit tew vajag meiteen...bet man drukat pareizi :DDD

Nezinu,kaadi tew ir draugi...bet es savu draugu viedoklim un pieredzei uzticos....
Ne jau man ir janomierinaas...esmu loti mieriigs...juus jau te kaa ar dirsaa iespraustu koku stresojat un ardaties,lai aizstaveetu savu viedokli :P
Smiekliigi lasiit :D
Re: FitLine
31.03.2006 15:46
nu bet ja palîdz :) varbût nomierinâsies un sâks ar galvu domât ko çd.
madXtremo
Re: FitLine
31.03.2006 15:47
Ar nepacietiibu gaidu talaak rakstiito :D
Var labi pasmieties... :D
Re: FitLine
31.03.2006 15:50
Es arî savu draugu viedoklim uzticos, bet pârbaudu. îpaði ja tas attiecâs uz kautkâdiem apðaubâmas izcelsmes brînumlîdzekïiem kurus aptiekâs netirgo. Lai gan man nav draugu, kas ar ðâdu izplatîðanu nodarbotos un kautko man ieteiktu tâpçc, lai paði var nopelnît.

Smejies vesels puisçn, smiekli pagarinot mûþu (kas par UB vçl nav zinâms)
dusja
Re: FitLine
31.03.2006 15:51
Vakar kaareiz sizhets par herbalaifiem bija, taadi pashi suu** manaa skatiijumaa jau ir. Un izplatiitaajiem biezhi vien nav ne mazaakaas sajeegas, ko izplata. Un vispara - shitais bizness nevis uz to produktu paardoshanu balstaas un taa guust peljnju, bet iesaistot vientiesiigus cilveekus, taa tas ir bijis un taa tas buus. A kas notiek ar time kas gadu palieto un peec tam paartrauc - nevienu neinteresee. Bij tak te teema, kur vienai depresija saakusies, jo kaut kaads tur fitlaina produkts beidzies :D
madXtremo
Re: FitLine
31.03.2006 15:52
Noela ja tu esi arsts...tad buutu jateic...ka tu loti bojaa viedokli par arstiem,kaa tadiem,bet es atskiriiba no dazha laba varu saprast,ka ir tikai dazhi taadi indiviidi....
Nevis,kaa dazhs labs vertee peec vienas vertiibu skalas...
Re: FitLine
31.03.2006 15:53
madXtremo - bet vaitad tev ar ârstiem vispâr kâda dariðana ir? tu taèu lieto fitline un tev dzîvç viss ok?
doctus
Re: FitLine
31.03.2006 16:08
O, shitas labs, Noela:)
Kas fitline nav maajas lapa? Tak njematies tur.
Un veel- kaa tu vari zinaat par produkta efektivitaati,ja neesi pameeginaajis? Da es tak visus suudus nemaz pameeginaat nevaru... Kur nu par taadu cenu
dusja
Re: FitLine
31.03.2006 16:14
doctus, a shim vaita komplektu iestaajoties neiedeva, shi nemaz pameegjinajais nav? :D man slinkums lasiit visu teemu :)
Re: FitLine
31.03.2006 16:14
Noela rakstîja:

> Tu pat nezini ko tu lieto un kâ tas ietekmç tavu
> organismu??????
> banâli - tev draugi ieteiks izlekt pa logu - tu leksi?
>

lai brauktu ar automashiinu nau jaapaarzin iekshdedzes dzineeja darbiibas principi, jaaorienteejas benziina izgatavoshanas tehnologijaas un smeervielu iedarbiibaa.... tu kaap un brauc ar auto, viis! ruuc duuc un brauc!
taapat ir ar fitline u.c. ub - paliidz - znacjitj labs!
makonis
Re: FitLine
31.03.2006 16:19
Vai arii aarstiem nav ko dariit, seedeet tikai forumaa cauru dienu ne tolkas neko neizdarot?
Neko nezinu par UB, bet ja juus esat aarsti, tad kaapeec neejat un nepaliidzat cilveekiem, bet dirnat savu laiku te, notriecot savas daargaas dotiibas kaut kaadu tur izplatiitaaju deelj?Ko juus pieraadiisiet?Neko - to pashu ko vinji - klabinaat muti maak, bet dariit - neko!
Man pie taadiem cilveekiem negribeetos traapiities. Ne pie vieniem, ne otriem!
dusja
Re: FitLine
31.03.2006 16:22
a kas teica, ka te visi aarsti? tu tach neesi aarst, bet te seedi :)) un par UB viedoklis jau var buut ne tikai aarstam :))
makonis
Re: FitLine
31.03.2006 16:24
piefikseeju, ka te ir vairaaki, taa saucamie, aarsti. Nu vienreiz pateici savu viedokli un ej, paliidzi cilveekiem. Kaadeelj virini muti un teeree laiku pie taadiem sliktiem cilveekiem kaa UB lietotaajiem un izplatiitaajiem, ja taapat neko tas labu nedos?
Viedoklis ir katram - pateici, ok, bet ja cauru dienu seedi un vaktee atbildes...Ar smadzeneem kaut kas nav kaartiibaa - abiem!
madXtremo
Re: FitLine
31.03.2006 16:32
Kas tad vinjai...atnakt pacients,vinja izraksta zaales...sanem savu naudu,un vairaak neko arii nevajag...atnaak tas pats pacients,atkal ar to pashu probleemu peec laika...atkal izraksta zaales...un viss ok...
Peec pieredzes saku...bet gan jau man vienkaarshi nepaveciaas ar arstu ne ? :P
Re: FitLine
31.03.2006 16:35
Duke, lai brauktu ar auto, jâzin vismaz kâ to iedarbinât. Varbût tu vari pastâstît kâ tur ir ar to skâbekli ðunâs un asinsrites paâtrinâðanos? Un vai fitline ir kâdas kontrindikâcijas un blaknes arî?
Kâdi var bût sareþìîjumi?

makonis, man personîgi ðodien ir brîvdiena un savu brîvo laiku pavadu kâ vçlos. Vai man bûtu jâiet ielâs un jâglâbj cilvçki tagad?Bez tam ðeit ir dr.lv forums, nevis fitlinerullez.lv

btw, fitlinieði - kas jûs pamudinâja atrast ðo forumu? te tak pârsvarâ ir cilvçki, kuriem kautkas sâp - vaitad nu tikai reklâmas nolûkos?
makonis
Re: FitLine
31.03.2006 16:36
nezinu par UB, bet man aarsti ir taa sachakareejushi veseliibu agraak, ka ciest nevaru parastos aartsus, iznjemot tos, kuri glaabj dziiviibas DAROT, nevis skaisti muldot un klaudzi ar suudiem izraxtot.
Tiku no visaam zarazaam valjaa ne jau ar UB, bet citaadaak, tagad - piedodiet, bet aarstiem neuzticos.
IMM
Re: FitLine
31.03.2006 16:37
Madextremo: nediskutee ar skeptikjiem. Ja tu buutu manaa pirmajaa liinijaa dabuutu aizraadijumu :) Kaa mees labi zinam uz muusu pasaules dziivo vairums cilveeku, kuriem " viss jau ir skaidrs" un kuri zina "ka taa kaa ir taa arii paliks un mees pashi neko nevaram mainiit". Neteeree laiku forumaa, bet dari savu biznesu.
makonis
Re: FitLine
31.03.2006 16:39
po par Fit, bet .tad seedi forumaa, kur citiem kas saap un paliidzi vinjiem.
Re: FitLine
31.03.2006 16:42
makonis - ko tad pats te sçdi ja tev nekas nesâp, palîdzîba nav nepiecieðama un visi ârsti ir cirvji? (nothing personal)
makonis
Re: FitLine
31.03.2006 16:45
neteicu, ka visi aarsti, bet gan taadi, kuri chakaree cilveekus.
Kaadaa jomaa tad esi doks?
Es sheit ienaaku shad un tad, jo te irlietas, kas mani interesee no cita viedoklja. Teir dazjkaart interesantas teemas. Tieshi par veseliibu, nevis slimiibu.
dusja
Re: FitLine
31.03.2006 16:45
a maakonis ir no tiem, kas vispaar neko nedara tikai di**** :))))))))
makonis
dusja
31.03.2006 16:46
vai es ko rupju pateicu?Un ja taa, tad d****visi, kas eed kaut ko.
dusja
Re: FitLine
31.03.2006 16:49
Tikai dazhi to dara tualetee :)))
makonis
Re: FitLine
31.03.2006 16:50
visi, kas juus te esat darat to arii sheit. LAI JUMS VEICAS!man ir svariigaaksas lietas ko dariit.
Sorry, you can't reply to this topic. It has been closed.