FitLine

Aizsāka sabrina 

Re: FitLine
27.04.2006 23:04
Hmm... tikai nez kaadaa veidaa. Kofeiins tur ir smiekliigi maz. Es kad dzeru Guaranu, lietoju krietni lielaaku devu un man nekas...

Mnjaa... "Bet Fitlainam tak nav kontrindikâciju??" vot i aplauzaas FitLine-isti...



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: FitLine
27.04.2006 23:08
Sirds sitâs, seja piesarkst, vispâr sûdîga juðanâs- nu stingri kâ pie paaugstinâta TA... Kâ- tas man diezgan vienalga, jo mçìinât jamo netaisos. Ðie saka, ka no O2 apgâdes uzlaboðanâs, es tomçr biku ðaubos, jo tad nebûtu jâpieaug sirdsdarbîbas frekvencei... Tâ pieaug tieði O2 trûkstot, nevis otrâdi...
Re: FitLine
27.04.2006 23:10
To sarkanumu es arii pamaniiju. Man viena koleegje pameegjinaaja Activize :(

Vjek... atstieps kaads pekas un tad buus "jautriiba"



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: FitLine
27.04.2006 23:11
vo vo, es tak saku - kauko tirgo, paði nezin ko. Vai lieto - paði nezin ko.
Re: FitLine
27.04.2006 23:14
:(
skumji...



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
doctus
Re: FitLine
27.04.2006 23:26
Es arii pameeginaaju activize. Nu nothing special. Neliela karstuma sajuuta, giimiitis sarkans un viss. Par spiedienu nezinu, neesmu paaraak juutiiga uz to.

A shii shajaa forumaa nav visvairaak komenteetaa lieta? :)
Ko vinjs baazhaas virsuu ar savaam smadzenju skaloshanaam- seminaariem? Vispaar, shii diskusija jau iet uz rinki. Te jau paraadaas tas pats,kas pa vidu diskudijai:)0)
Re: FitLine
27.04.2006 23:29
doctus: pameegjinot peec sastaava itkaa pilniigu analogu, tikai koncevtreetaaku (neteikshu kas tas ir, bet es jamo pirms velobraukshanas dzeru vai kad dedzinu taukus), nav pat liidziiga efekta. Nekas sarkans nepaliek un karstuma arii nav.



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: FitLine
27.04.2006 23:33
Ah, es ðogad nokavçju visus tauku dedzinâðanas pasâkumus sava neizmçrojamâ slinkuma pçc :D
Moð slavenais fitline 3 nedçïâs spçj atgriest cilvçkus formâ? :)
Re: FitLine
27.04.2006 23:35
Ir citi veidi kas to var izdariit, bet tici man - Tu to neveelies :D
Klenbuterols vai pa taisno T4 :)
blaknes ir pretiigas! :)

Vispaar jau 3 nedeeljaas kaadus 2kg var mieriigi nomest bez kjiimiskas paliidziibas.



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: FitLine
27.04.2006 23:39
fui beidz, es tak pajokoju :)
Mani liekie tauciòi pilnîgi netraucç :D
Re: FitLine
27.04.2006 23:42
:)
zinu ka pajokoji...vismaz nojautu, jo no Tevis shaada interese nav maniita :)
Es gan... tikko redzu, ka biki aizaugu - taa uz skrejcelinja :D



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: FitLine
27.04.2006 23:46
bet vispâr - nez kâpçc nekas no viòiem nav dzirdçts par svara samazinâðanu - tas taèu bûtu neizmçrojams klientu lauks :D
Re: FitLine
27.04.2006 23:47
Nu bet kaa... vinji sakaarto visu vielmainju... kaads tur vairs liekais svars ;)
Un vispaar... peec ÍMI arii man ir liekais svars :DDDDDDDD



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: FitLine
27.04.2006 23:49
teu jau tas svars dçï muskuïiem, ne dçï taukiem.
Re: FitLine
27.04.2006 23:50
Bet tik un taa... es skatos spogulii un redzu, ka nu tievs joprojaam, bet apreekjini raada muljkjiibas :D

ar to es gribeeju teikt, ka to KMI nevajag njemt par pilnu nevienam... hmm... oftopic sanaaca :D atvainojos! =)

Bet par FitLine... manupraat kautkas tomeer bija....



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: FitLine
27.04.2006 23:54
Ir Fitlainam arî tievçðanas programma...

Un ÍMI vidçji statistiskam cilvçkam, lai orientçtos, gana labi der.
Re: FitLine
27.04.2006 23:54
droði vien jau ka bija, jo ðitâ ir ienesîga lieta. tikpat ienesîga, kâ pretcelulîta lîdzekïi.
Re: FitLine
27.04.2006 23:57
Es savulaik delfos labu domu izlasîju- man nav lieku kilogramu, visi mani kilogrami paðai vajadzîgi. Lûk tâ ir pareizâ attieksme ;-)
Re: FitLine
28.04.2006 00:01
man tâda ir :)
Brîþiem uznâk lçkmjveidîgi sportzâles apmeklçjumi.. bet ai, da nû.. tâpat vasarâ sanâk çst vairâk augïus un gaïu nevis kartupeïus ar mçrcçm un gaïu, un ja kaukas ir - dabonâs nost- tâ kâ - man pilnîgi netraucç. Es tiko iedomâjos - oi, es pat nezinu cik es sveru :D
Re: FitLine
28.04.2006 00:01
! i pareizi :)
Es par shito meedzu teikt to teicienu par gaumeem. Vieniigi ir skumji ja pasham savs kjermenis nepatiik... tad rodas sportisti :) O... atklaasme... sportists ir beerniibas traumas rezultaats :D



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: FitLine
28.04.2006 00:04
bet kâ pats sev, mîïajam labajam, jaukajam, skaistajam un gudrajam vari nepatikt??? :)
Re: FitLine
28.04.2006 00:05
Es gan zinu cik sveru - 76kg un zinu cik sveeru 90kg un arii cik sveeru pirms 2gadi - 67kg :D Man leekaa svars no taa - cik intensiivu treneejos :) Ir forshi ja esi 120kgramiigs skapelis, jo tad zem 100 taapat nenokriitas :)



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: FitLine
28.04.2006 00:06
Es gan zinu, cik sveru, mâsa svarus iepirka ;-)
Re: FitLine
28.04.2006 00:07
Nu zin kaa ir ar to sevis patikshanu... es piemeeram kaa sevi veerteeju... taa... ikri 37cm, bicis 35... neder... vaig 1:1... kachaaju... peec tam skatos...bljin... kvadri kautkaadi neriktiigi - atkal kachaaju un taa taalaak :D

Tagad kad ir velo sezona un gatavojos machiem vismaz presiite ir ok :)



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: FitLine
28.04.2006 00:09
man no svariem mâjâs ir tikai zivju svari :)

Un es arî cm nezinu :) Bet laikam jau drîz bûs jâsâk uztraukties biku - metîðu nost pîpçt kaukad :D tipa veselîgs dzîvesveids ar neizbçgamu masas pieaugumu :D
Re: FitLine
28.04.2006 00:11
Nav neizbeegams :) Es atmetu un nekas nepieauga. Pieauga veelaak...kad izdomaaju ka vajag :))))

Sjo... es guleet :D
lai Jums te veicas...

Noela... bet toch atmet ;)



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: FitLine
28.04.2006 00:12
Tad jâtur kabatâs burkâni, ko grauzt ;-)
Re: FitLine
28.04.2006 00:13
âboli. tâdi íîmiski un zaïi :D
Jo burkâni ir jâtîra...
Re: FitLine
28.04.2006 00:16
Var nopirkt jau mizotus, ja tik liels slinkums ;-)
Re: FitLine
28.04.2006 00:18
bet es bez problçmâm atmetîðu, to nu es zinu.
Nu lûk, arî ðî diskusija tika piespamota :D
Sorry, you can't reply to this topic. It has been closed.