Es ðodien

Aizsāka mellene 

eziitis
Re: Es ðodien
05.02.2006 11:01
Kezene vispaar pareizi uzrakstiija, taa jau laikam ir.
zâlîte
Re: Es ðodien
05.02.2006 11:01
Neredzu, kas tur veselîgs mîties ar velo pa pârbâztajâm,smirdîgajâm Rîgas ielâm un pilnu krûti elpot auto izplûdes gâzes!
kezene
Re: Es ðodien
05.02.2006 11:04
Mellenei! Neòem galvâ visus ðos gudrîðus, jo viòi tur klât nebija un mçs vçl nezinâm kâ paði bûtu rîkojuðies?! Es, visticamâk, arî bûtu ðokâ un rîkotos tieði tâpat kâ tu! Jo galu galâ, ja vainîgâ piedâvâ cietuðo nogâdât slimnîcâ, es neuzdroðinâtos iejaukties un aizkavçt, paziòojot, ka es SAUKÐU ÂTROS! Un iemesli tam daudz un daþâdi. Piem., ja sîkais saka, ka viòam viss labi un redzamu traumu nav, var vçl nâkties skaidroties, kapçc tu izsauci âtros? Vai arî, kamçr gaidi âtros, paiet krietns laiks( jo mûsu pareizie iedzîvotâji nemçdz îpaði satraukties un dot ceïu, kad steidzas"âtrie." Taèu sîkais jau varçtu bût tikt nogâdâts slimnîcâ. Un, ja nu tâs 10 - 15 minûtes bûs bijuðas liktenîgas? Ko tad? Visu mûþu mocîties ar vainas apziòu, ka neïâvi bçrnu laicîgi nogâdât slimnîcâ?
Izlasot ðo tçmu, sapratu,ka grûtâ brîdi ðeit atbalstu nemeklçðu, jo palasot komentârus, var tikai sajust savu vainu, sliktâs îpaðîbas un zinâðanu trûkumu, kas, kâ par brînumu, parasti piemît tikai tçmas autoram....
eziitis
Re: Es ðodien
05.02.2006 11:13
Zaaliit, bet ja tu to neredzi, tad tev to nevajag. visis tak nevar buut vienaadi. un lai tiktu aara no riigas, tak ir tai cauri jaizbrauc:)))
Irçna
Re: Es ðodien
05.02.2006 11:21
>zâlîte
Mîties pa pârbâztajâm Rîgas ielâm nav gan veselîgi, taèu (piemçram, man kâ centra iedzîvotâjai) lîdz tam meþam kaut kâ ir jâtiek. Un tas prasa vismaz minûtes 20 braukt caur pilsçtu. Diez vai kâds tâpat vien - pabraukâties ar velo izbrauc ielâs. Viòi visi brauc ar kaut kâdu mçríi - kaut kur nokïût.
sieviete a
Re: Es ðodien
05.02.2006 18:03
Es varu savâ ziòâ atbalstît arî ritenbraucçjus, jo ja nebrauktu ar auto, tad gaiss tîrâks, mazâk nonâks atmosfçrâ izplûdes gâzes, draudzîgâks pârvietoðanâs veids videi.
Cilvçkus, kas grib dzîvot saskaòâ ar vidi ir maz.Es arî neizvçlos pirmajâ vietâ riteni, bet auto. Nu velosipçds man neatbilst bagâto statusam, jo laimçju akcijâ(bezmaksas - nopirku tikai pildspalvu un korektoru), bet piekrîtu, ka tikai daþi var atïauties tçrçt 3000Ls un vairâk savam vaïaspriekam. Es neriskçju braukt pa ielâm, jo no uztraukuma arî varçtu kâdam uzkrist uz kapota, izvçlos meþa celiòu.
besk
Re: Es ðodien
05.02.2006 18:12
man liekas (un bûtu licies arî tad, ja es tur bûtu uz vietas), ka nevajadzçja ïaut sievietei braukt prom. iedomâjies, viòa tagad gaidîs nezinkâdâ uzòemðanas nodaïâ, ne apdroðinâðana, nekas. stundâm ilga gaidîðana un neizpratne no ârstu puses, un visu laiku jâstâsta, kâ negadîjums gadîjies un kâ viòa uzdrîkstçjâs neizsaukt policiju (tas ir ïoti smags satiksmes noteikumu pârkâpums).
ja viòa gaidîtu attiiecîgos dienestus, tad bçrns tomer palîdzîbu dabûtu âtrâk.
Re: Es ðodien
05.02.2006 18:18

Esmu vasaras riteòbraucçja, jo tas ir mans hobijs.Man reiz vajadzeja âtri nokïût 8 km attalâ vietâ un vâleju pa autobâni. Gribçjâs arî pie reizes tâ teikt uzlabot formu.
Nu to es 2x neatkârtoðu. Viens smagais man gandrîz notrieca, kaut braucu pa smiltiim, ne pa asfaltu. Tâ nu braucu tagad pa lauku ceïu. Nu pa Rîgu es nekad nebraucu ar riteni, tâ ir paðnâvîba.
Latvijâ nav tâdu apstâkïu riteòbraucçjiem, lai bûtu patîkami un çrti braukt.
Re: Es ðodien
06.02.2006 09:30
Labi, ka mellene uzrakstîja par savu piedzîvoto. Piederu pie tiem, kas uzskata, ka mellene rîkojâs muïíîgi un neapdomîgi un tas ir jâsaka tieðâ runâ. Un labi, ka to saka un raksta. Lasâm un mâcâmies.
Ja loìiskâ domâðana un rîcîba atslçdzâs mellenei, tad varam tikai iedomâties, cik apstulbuði bija gan puisîtis, gan pati ðofere un zinot cik ir cilvçku uz pasaules, kas otram gatavi rîkli pârkost, kur nu vçl uzbraukt un atstât , vai ievilkt maðînâ un pçc tam izgrûst, neuzticçtos nevienam. Doveraj no proveraj, saka krievi. Labs apìçrbs, laba maðîna vçl nenozîmç, ka cilvçkam ar sirdsapziòu un morâli viss kârtîbâ.
Standarta situâcijâs ir tâ, ka kâjâmgâjçji par vainîgajiem uzskata ðoferus, savukârt ðoferi par stulbiem auniem, kuriem var arî uzbraukt virsû atzîst kâjâmgâjçjus.

Ezitis
Re: Es ðodien
06.02.2006 10:11
Kad macijos braukt man instruktors pateica, vienalga ko tu izdaritu, kaut vai veselu klasi ar skolniekiem notriektu uz gajeju parejas, nekad neaizbrauc prom no avarijas vietas, jo nokers loti atri un tad sudi 3x lielaki.
Re: Es ðodien
06.02.2006 16:45
.



Edited 1 time(s). Last edit at 23.06.2007 14:15 by mellene.
besk
Re: Es ðodien
06.02.2006 17:01
nu, es jau pastâstîju.
ðoferu kursos mums pastâstîja gadîjumus, kur nevainîgi cilvçki dabûja smagi ciest tikai tâdçï, ka nebija izsaukuði policiju. jo kâds cits to bija izmantojis ïaunprâtîgi. (resp negadîjuma izraisîtâjs apsûdzçja cietuðo par vainîgo. piedzçries ðoferis tev uzbrauc virsû, bet vçlâk tevi iesçdina cietumâ kâ vainîgo)

mellene kâ neautobraucçja to varçja nezinât, bet ðofere stulba kas stulba. varbût senajos laikos ðoferu kursos to nemâcîja. viòai vajadzçtu vçlreiz ðoferu kursos iet, jo ar ðâdu nezinâðanu viòa ïoti apdraud sevi.

un es jau teicu - izsaucot âtro palîdzîbu bçrns tieðâm dabûtu âtru palîdzîbu, bet nîkstot n stundas slimnîcas uzòemðanâ diez vai. pçc tam vçl noskaidrojot, ka uz nepareizu slimnîcu aizvests, un tâ daudzas reizes. tu laikam nekad neesi slimnîcas uzgaidîðanâ sçdçjusi. tas ir pasâkums uz pusi dienas, jo ârsts var bût aizòemts kaut kur citur.

varbût, lîdzîgi kâ bija akcijas ar atstarotâjiem utt
pr firmâm vajadzçtu noorganizçt akciju "nekad neaizbrauc no negadîjuma vietas, neizsaucis policiju, pat ja tev liekas, ka tâ labâk cietuðajam "
Re: Es ðodien
06.02.2006 17:11
.



Edited 2 time(s). Last edit at 23.06.2007 14:15 by mellene.
besk
Re: Es ðodien
06.02.2006 17:22
es nezinu, kas tev liekas pârliecnoði un kas nç. nu es saku, ka pirmais, kas man ienâca prâtâ ir, ka cietuðo nedrîkst kustinât (ja vien viòam uz muguras guloðam neasiòo deguns) un maðîna nedrîkst kustçties, kamçr nav atbraukusi policija un âtrie. tâdi ir noteikumi un tâda ir loìika, aiz daudziem iemesliem.

(arî ðoferes interesçs - ja maðînai kaut kas satriekts, tad pçc policijas slçdziena to apmaksâs apdroðinâðana, bet pçc ðâdas paðdarbîbas tas viòai var izmaksât vairâkus simtus no savas kabatas)

vienu reizi dzîvç esmu bijusi slimnicas uzòemðanâ un man vajadzçja gaidît daþas stundas, kamçr deþûrçjoðâ ârste tiek galâ ar ikdienas darbiem.

nu, mellene, satiksmes noteikumi ir satiksmes noteikumi, un pret to nekâda tava loìika nelîdz. tas ir tikpat skaidrs kâ ka pie sarkanâs gaismas nedrîkst braukt pâri ielai, arî ja tâ ir tukða.
Re: Es ðodien
06.02.2006 17:24
.



Edited 1 time(s). Last edit at 23.06.2007 14:15 by mellene.
Re: Es ðodien
06.02.2006 17:34
vai tik Zajec nav tas pats Luuk!? vismaz izklausâs lîdzîgi birokrâtiski un reizç agresîvi truli.

besk
Re: Es ðodien
06.02.2006 17:35
âtrie atbrauktu daþâs minûtçs.

diezgan bieþi pçc avârijas cietuðais apgalvo, ka viòam nekas nekait. pçc kâda laika atklâjas tomçr smadzeòu satricinâjums vai kas cits. ja ciilvçks pçc tam parastajâ ceïâ grieþas pie ârsta, viòam ir pavisam citas ârstçðanâs izmaksas nekâ ja viòu aizved tûlît pçc avârijas, kur visas izmaksas kârto apdrosinâtâji. tâ arî daudzi ir uzrâvuðies. nu, bçrna gadîjumâ varbût visu apmaksâ. bet acîmredzot arî to ðofere nezinâja.

tad vçl, katra garâmbraucoða trolejbusa utt ðofera pienâkums ir pierakstît avârijâs iesaistîto maðînu numurus (it îpaði gadîjumâ, ja izraisîjies sastrçgums un ðoferim jâtaisnojas par nokavçtu grafiku). tâ tie gadîjumi nâk zinâmi, un ziepes lielas.
Re: Es ðodien
06.02.2006 17:52
...



Edited 1 time(s). Last edit at 16.08.2006 13:48 by Runcene.
,,,
Re: Es ðodien
06.02.2006 18:02
Saprotu Mellenes samulsumu un absolûti nenosodu, bet ja jautâjums ir par to, ko es darîtu konkrçtâ situâcijâ- izsauktu AP un vainîgajam bçrnu kaut kur vest noteikti neïautu. Ja var nostâvçt, lai stâv, ja nevar, paklâtu kaut mçteli apakðâ, lai sçþ. Nenosals.
Re: Es ðodien
06.02.2006 18:07
.



Edited 1 time(s). Last edit at 23.06.2007 14:15 by mellene.
,,,
Re: Es ðodien
06.02.2006 18:10
Esmu vilkusi :-) A, kas- izmazgâ i kâ jauns :-)
Re: Es ðodien
06.02.2006 18:16
.



Edited 1 time(s). Last edit at 23.06.2007 14:16 by mellene.
,,,
Re: Es ðodien
06.02.2006 18:24
Pakrituðus ðíiroju pçc deguniem, jo reiz no viena dabûju zilu aci. Daïa izpelnâs manu uzmanîbu, daïa nç. bet kopumâ cilvçks varçtu nogulçt 3 dienas i neviens neliktos ne zinis.
Kautiòos neiesaistos, jo baidos par savu âdu, saucu policiju.

Bet par atbildîbu taisnîba- kam ðodien vajag liekas klapatas, paldies jau neviens neteiks :-)
Re: Es ðodien
06.02.2006 18:27
...



Edited 1 time(s). Last edit at 16.08.2006 13:48 by Runcene.
besk
Re: Es ðodien
06.02.2006 18:35

kâpçc tu tâ apvainojies, ja cilvçki tev tikai pateica, kas ir rakstîts ceïu satiksmes noteikumos. tu tos drîkstçji nezinât, bet ðofere nedrîsktçja nezinât.
satiksmes noteikumi ir jâievçro, jo ir ïoti daudz maðînu, un kas tad notiks, ja katrs darîs kâ gribçs.

un kâda te likumu zinâðana, lai âdu sargâtu? bçrns bûtu dabûjis palîdzîbu daþu minûðu laikâ.

vai tev grûti ar sapraðanu? mçs neesam vainîgi pie tâ, ka tâdi ir satiksmes noteikumi. es tavâ vietâ (ja nebûtu to palîdzîbu izsaukusi utt) tagad pateiktu paldies par informâciju, un zinâtu, kâ rîkoties turpmâk ðâdâs situâcijâs.
un nevis sâktu kasîties par âdas sargâðanu utt.
kas ar tevi?
(ar labvakaru)
klaudija
Re: Es ðodien
06.02.2006 19:53
es arî vienreiz redzçju kâ maðîna notriec bçrnu,uzreiz zvanîju âtrajiem,par laimi tas bija netâlu no poliklinikas un âtrie atbrauca un puisçnam palîdzçja.Pçc notikuma interesçjos skolâ ,izrâdîjâs puisîtim bija galvaskausa pamatnes lûzums...pagâja laiks un protams tas notikums pagaisa
vçl tagat to skatu nevaru aizmirst,lai gan pagâjuði kâdi 5 gadi
Re: Es ðodien
06.02.2006 20:53
Es figeju no shiis diskusijas. Gribu atgaadinaat ka jebkursh normaals cilveeks ruupeejas vispirms par sevi. Arii tie kas saka ka vispirms ruupeejas par citiem. Tas ka var sanaakt lielaakas nepatikshanas ir fakts bet cilveeki to ne vienmeer apzinas.

Vieniigaa situaacija kuraa mellene`i vareetu paarmest buutu taada ja mashiina buutu notriekusi beernu un aizbraukusi bet mellene nepiezvanijusi un aizgaajusi.
Es shajaa situaacijaa buutu darijis tieshi taapat kaa mellene. Taa kaa varat droshi saakt uzbraukt arii man.
zuze
Re: Es ðodien
06.02.2006 20:57
Tu gadiijumaa neesi ments??? :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))00
ieskatos
Re: mellene
07.02.2006 14:43
es arî atbalstu melleni. saprotu, kâ viòa pârdzîvoja redzçtâ dçï! paldies, ka uzrakstîja, varbût citreiz lîdzîgâ situâcijâ to atcerçsimies (cerams, tikai kâ liecinieki!)
Re: Es ðodien
07.02.2006 21:07
.



Edited 1 time(s). Last edit at 23.06.2007 14:16 by mellene.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 22?
Ziņa: