Kur ârsti tçrç nopelnîtos tûkstoðus?

Aizsāka bez vârda 

Vispaar jaa, shii teema ir izsmelta. Kaa mazaas algas, kukulji, migraacija utt.
Nabagdakters
Re: Kur ârsti tçrç nopelnîtos tûkstoðus?
12.04.2006 21:54
Cik tad tâdu ir kas òem?
No lielâkâs daïas Latvijas iedzîvotâju nav nemaz ko òemt. Nu piemçram, ko no tâda "bez vârda" var paòemt? Ja nu vienîgi asinis analîzçm. Un vienîgais pozitîvais tais asinîs bûs vecais labais SED!
Re: Kur ârsti tçrç nopelnîtos tûkstoðus?
12.04.2006 21:55
Kaada starpiiba cik vinji nopelna un kaa teeree???
Nav korekti intereseeties par sveshu algu un teerinjiem. Tas noraada uz indiviida neapmierinaatiibu ar savu sociaalo staavokli un to, ka cilveeks ir sociaalisma piekriteejs. Neko citu shaadaas teemaas nesaskatu :(



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
piekrîtu,pârrunâta tçma.tad varbût uzdot jautâjumu,cik daudz ârstam bûtu jâpelna pçc ogas s. bez vârda domâm?
Re: Kur ârsti tçrç nopelnîtos tûkstoðus?
12.04.2006 22:02
Necik. Tâpat pacienti pabaros ;-)
Man vienmçr jâbrînâs, kur cilvekos var bût tik daudz þults un skaudîbas un naida iekðâ. Es vienmçr domâju, nez, vai tie paði cilvçki, kurus katru dienu satieku, kïûst ðitâdi, kad nonâk anonîmâ vidç, jeb vienkârði laimçjies, ka tâdi ceïâ nav gadîjuðies.
Re: Kur ârsti tçrç nopelnîtos tûkstoðus?
12.04.2006 22:06
Iisteniibaa ir daudzi pacienti kas nesaprot: kaadeelj par ehokardiogrammu jaamaksaa 17Ls un veel 7Ls par viziiti pie kardiologa kursh to visu apskatiis un izstaastiis. Ja godiigi... es buutu ar mieru maksaat katrai proceduurai pa virsu 5Ls, ja zinaatu, ka tas nonaaks aarsta kabataa, bet pagaidaam izliidzos ar visiem zinaamo metodi.



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
gadâs,ka pacienti atnes kâdu èokolâdi..0)
Re: Kur ârsti tçrç nopelnîtos tûkstoðus?
12.04.2006 22:10
Nu tas jau ir no taa- cik nu kursh var atljauties. Un tas vien, ka cilveeks censhas noziimee, ka saprot arii aarstu.



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Ârstus tauta nemîl nekur pasaulç.
Viennozîmîgi.
Tâpat kâ juristus.
Ciena, maksâ, bet nemîl.
Nevar mîlçt cilvçkus , kas pelna naudu uz citu nelaimes.
Bet mûsu sabiedrîba ir vçl 2 x agresîvâka kâ pârçjâ civilizçtâ pasaule.
Re: Kur ârsti tçrç nopelnîtos tûkstoðus?
12.04.2006 23:03
Manupraat taas ir sekas no padomijas. Ne?



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kur ârsti tçrç nopelnîtos tûkstoðus?
12.04.2006 23:06
USA nekad padomijas nebija, bet tâpat labâk redz ârstu tiesâ ;-)
Man atkal riebj mantkârîgie santehniíi, nekad nenâks bez maksas kaut ko paremontçt, nekad neatnâks laikâ, vienmçr pielâèos mâju, vienmçr smird un nekad neko nesaprot, vienmer pateiks - kurð idiots jums te pirms tam visu samaitâjis.
Re: Kur ârsti tçrç nopelnîtos tûkstoðus?
12.04.2006 23:12
Moljers: desmitniekaa!!!



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Jâ, bet ja tev santehniíis nesalabos podu, tu nenomirsi un nekïûsi par invalîdu. Ja tev ârsts ar glumu smaidiòu paska, ka ir jâmaksâ par operâciju... Tev nav izvçles. Tâ ir ðantâþa.
mums pirms gadiem 5 santehnikis panema naudu, lai nopirktu jaunu podu, un pazuda ar galiem:)
plants no cita PC
Re: Kur ârsti tçrç nopelnîtos tûkstoðus?
13.04.2006 09:46
Pretîgs, simtiem reiþu apmalts temats. Drîz varçs pat nelasot, ko kurð niks uzrakstîjis, no galvas citçt viòa tekstu. Pakâpeniski ðâdâs diskusijâs piedalâs arvien mazâk cilvçku, jo fantastiski noriebies.
Re: Kur ârsti tçrç nopelnîtos tûkstoðus?
13.04.2006 10:28
Kad es vçl biju ðajâ "biznesâ" (rezidentûrâ), es savus tûkstoðus tçrçju lai aizietu uz veikalu un nopirktu paiku. 2 nedçïâm pietika ok, pçc tam - makaroni makaroni :D
Nejauc rezidentûras laika ienâkumus ar normâla, praktizçjoða ârsa ienâkumiem.
piekrîtu dr,nelîst citu maciòos jau atkal sâk uzdarboties "îstâ latvieða" daba:)
Re: Kur ârsti tçrç nopelnîtos tûkstoðus?
13.04.2006 12:25
nu jâ, îpaði daudz íepâ òem psihiatri, òemot vçrâ ka viòiem ir tâds kontingents, kuriem paðiem vçl jâpiemaxâ..
es nejaucu rezidentûras ienâkumus ar normâla praktizçjoða ârsta ienâkumiem - man abi vecâki ir tur iekðâ, un nejau kâ terapeiti vai ìimenes ârsti, zinu cik vini pelna un ko var un ko nevar atïauties.
Re: Kur ârsti tçrç nopelnîtos tûkstoðus?
13.04.2006 13:23
Kâpçc gan nejaukt? Arî rezidents ir ârsts un runa taèu bija par ârstiem. Pie kam rezidentûras ilgums ar katru gadu pagarinâs. Sekojoði- pagarinâs vergoðanas laiks un pieaug atriebîbas kâre tam visam beidzoties. Viss savâ starpâ saistîts ;-)
Es arii shito nesaprotu- taada kaa skaudiiba? Nu tad ejat pashi maacaties par aarstiem tos n-tos gadus un vareesiet taapat dariit:)
Re: Kur ârsti tçrç nopelnîtos tûkstoðus?
13.04.2006 15:15
:D
doctus! Labi pateici :)



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
:D mateus, tu man glaimo. Nosarku:)
Re: Kur ârsti tçrç nopelnîtos tûkstoðus?
13.04.2006 15:18
Ne e... neglaimoju :)
Es tikei iedomaajos kaa reaali shitie breeceeji 10 gadus maacaas, lai vareetu njemt 1Ls/minuutee (WOW) :DDD



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
diskusijas sâkumâ autoram "bez vârda" bûtu jânorâda, kâdu profesiju viòð pârstâv.
(nâkamâ darbîba bûtu norâdît, ka starp ðîs profesijas pârstâvjiem ir vismaz 1 bçrnu slepkava, tâtad arî "bez vârda"ir bçrnu slepkava")
kâpçc vajadzçtu maxât ârstam? ( ar normâlu apetîti)
1. Viòð nestrâdâs 5 darba vietâs un Jûsu gadîjumu iespçjams pârdomâs un izanalizçs labi.
2. Viòð, iespçjams, pirks dârgas medicînas grâmatas un brauks uz kongresiem un zinâs, kas jaunâkais diagnostikâ un ârstçðanâ notiek un Jûsu konkrçto gadîjumu, iespçjams, varçs ârstçt pçc pasaules standartiem un vadlînijâm.
3. Viòð nebûs psiholoìiski izdedzis, nikns uz pasauli un pieïaus mazâk kïûdu un, iespçjams, konsultçsies ar kolçìiem par Jûsu neskaidro diagnozi un ârstçðanu.
pie raimonda1 teiktâ vçl varçtu piebilst - ja viòð to nedarîs, tad viòa vietâ nâks cits, kas visu to darîs, normâlas konkurences dçï
Ja tam citam maksaas.
Straadashana par kapeikaam ir pirmajo gados,kad ir entuziasms, pasaules glaabeeja sindroms utt. Kad rodas gimene, kurai nav ko eest, tad nonaakam pie taa pasha...
Nekas te nemainiisies. Tuksh bazars
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 22?
Ziņa: