Kur ârsti tçrç nopelnîtos tûkstoðus?

Aizsāka bez vârda 

Manaa darba vietaa straadaa daudz cilveeku ar veseliibas probleemaam. Un ziniet, kaada ir vinju pamatdoma, par aarstu apmekleeshanu: es buutu ar mieru maksaat, ja tas paliidzeetu...jo diemzjeel nepaliidz. Liela dalja mocaas ar muguras un kaaju saapeem un taapat turpina mociities, vienalga, cik naudas ir izdevushi. Man shkjiet, ka shii agresivitaate pret aarstiem lielaa daljaa ir shii iemesla deelj, jo nauda biezji tiek njemta nepamatoti. Maksaajam, bet reaalu paliidziibu nesanjemam.
Nu, mugura taada sarezgiita lieta, var diskuteet gari un plashi. Bet ar slimiibaam,kas ir izaarsteejamas un apaarsteejamas, ja valsts ir iedevusi liidzeklus, tad Lv dr tiek tomeer galaa
paðam pacientam arî ir jâpiedalâs ârstçðanas procesâ,nevis iedomâties,ka tikai ieòemot kârtçjo tableti,kïûs vesels.
es dom., naudas lietas medicînâ mainâs, bet nemainâs vecâ padomju nodzîðanâs tradîcija, un diezgan ilgs laiks paies, lai raimonda1 pieminçtâ zinâtnisko þurnâlu regulâra lasîðana un konferenèu apmeklçðana kïûtu par normu. kad tâ padomâ, to ieviest laikam bûtu samçrâ grûti - jâsâk bûtu ar ðauru nozaru þurnâliem vietçjâ valodâ, un ar pasaules aktualitâðu, nevis vietçjâs izcelsmes rakstiem, bet tirgus pârâk mazs utt.
Nu nu. I braukaa visi pa konferenceem i viss notiek. Tirguu ir arii jaunie aarsti. Un nets pieejams visiem. Nu neesam mees atpalikushi, tikai finansiaali valsts nevelk ieviest te visu to jaunaako
ok, kad iedomâju savu ìimenes ârsti, kura noteikti nezina angïu valodu un brîvo laiku pavada klaèojoties (tas patîk viòai tik ïoti, ka viòa manâ klâtbûtnç ar mâsiòu apklaèoja savus iepriekðçjos pacientus), tad riktîgi grûti viòu iedomâties ar zinâtnisku þurnâlu rokâs. viòai lîdz pensijai gadu 10.
bet nu labi. priekðstats tikai tâds radâs. varbût labi maskçjas.
bet tad kad atceros vçl mûsu poliklînikas ginekoloìi ... apmçram tas pats variants.
Nu, cik man ir saskarsme, tad visi ir reaali kruti. Arii pirmspensijas vecuma un pensijas vecuma. Visi gudri, braukaa, zin valodas un biidaas. Bet arii zinu taadus variantus kaa tev. I seviski dziljos laukos. Bet ne vienmeer. Atkariigs no cilveeka pasha. Cik vinjs grib un ir speejiigs izgliitoties:)
Re: Kur ârsti tçrç nopelnîtos tûkstoðus?
13.04.2006 17:57
hmm, gadiijums no paaris nedeelju vecas pagaatnes - iipashi tiem, kam viss shkjiet smirdiigi un slikti.

mana draudzene peec smadzenju satricinaajuma un kakla traumas arii izdomaaja, ka 1.slimniica ir paaraak "smirdiiga" un aarsti nelaipni. un paarceelaas citur.
un tagad es juus iepriecinaashu - IR vieta, kur maasinjas un aarsti ir jauki, laipni, sirsniigi, labi gjeerbti un kopti. neirokjirurgjijas privaatkliinika - loti laba aarsteeshana un attieksme, kaa arii aarsteeshanas rezultaati.

super - 6 aarsteeshanas DIENAS = 834 Ls
Nu lai aina bûtu pilnîga, derçtu vçl minçt med personâla algas
tad tautai bûtu skaidrâka tâ bilde
cik pelna tâds ìimenes ârsts, trapeits vai kâds cits? 500? 300?
Re: Kur ârsti tçrç nopelnîtos tûkstoðus?
13.04.2006 18:21
âtrâs palîdzîbas ârsts Ls310 uz papîra par slodzi
Plûmei:
Kâda neiroíirurìijas klînika? Ja tâ, kas Bikur Holim, tad tur taèu izskatâs tâpat kâ pârejâ Bikur Holim!
800 - 1000 Ls
Tûlît sekos saniknoti izteikumi par lûrçðanu citu maciòos....
Tâ kâ par lîdzîgâm tçmâm vienlaicîgi notiek diskusijas, gribçtos izteikt "aforismu"-
-smarþîgam pacientam smarþigs ârsts;(un pretçji)
Re: Kur ârsti tçrç nopelnîtos tûkstoðus?
13.04.2006 18:52
800-1000... kam no med personaala ir taada alga? Medmaasaam? :)



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
,,, slodze ir 6 stundas?
,,, no cita PC
Re: Kur ârsti tçrç nopelnîtos tûkstoðus?
13.04.2006 19:21
mellene

Slodze ir kâ visiem, 168 stundas mçnesî vidçji
Re: Kur ârsti tçrç nopelnîtos tûkstoðus?
13.04.2006 21:31
Man izlasot so visu radas dazi secinajumi:
1)autor - neviens nelien tava maka nelien citu...
2)ârsts mâcâs ne vien 10 gadus bet visu mûþu
3)neattiecinat daþus gadijumus(kas to naudu ar nav no gaisa kerusi bet nopelnijusi)uz visu populaaciju
4)neviens neliedza tev macities par arstu, lai ari tu varetu pelnit "miljonus",lai kads bez vaardis varetu tos apspriest

p.s. Mateus tie 800-1000Ls ir ìim arstu algas
p.s.2 Moljer - ka var milet cilveku kas pelna uz citu nelaimes - ko lai saka par apbedisanas birojiem??? :)))Par tiem jau neviens neruna :)))
iedomâjos,polièi iebrûk manâ dzi'voklî un atrod 8 kastes Laimas ðokolâdes un 2 kafijas paciòas...hehe
Jaa- 800-1000Ls? Un tas ir maz???
Re: Kur ârsti tçrç nopelnîtos tûkstoðus?
13.04.2006 21:41
Dakterîðiem naudiòa ir jâdod, es savçjam vienmçr konvertiòa kâdu divdesminieku ielieku, tikai tas maita neko man nevar atrast, bet tas jau cits stâsts. Es parunâjos ar vienu doku, viòam aldziòa uz papîra kaut kâdi 300 Ls, tad man radâs jautâjums kâ cilvçks kas ikdienâ glâbj citus no cieðanâm un dzîvîbas var izdzîvot par tâdu naudu.
Íirurgi pelna 3 reiz vairâk un vçl kunksts, aldziòas esot maziòas.
Un tad nabaga Rimi, Maksimas vai cita veikala paardeveejs, kam aldzinja diez vai sasniedz 200Ls uz rokas, dodas pie aarsta...
Re: Kur ârsti tçrç nopelnîtos tûkstoðus?
13.04.2006 22:32
Vispaar jau kunkst nevis kjirurgi, bet piemeram anestiziologi utm :/



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Kur ârsti tçrç nopelnîtos tûkstoðus?
13.04.2006 23:58
Hm, ir man draudzenes pelna 4-5 simtus, bet tas ir pa vairâkâm darba vietâm kopâ ar naktsdeþûrâm. Neviena Maximas pârdevçja tik daudz nestrâdâ.

Bet- var jau Maximas pârdevçja mâcîties un ar raust to lielo piíi...
,,,Pa naktsdezjuuraam vinjas gulj...un nesaki, ka taa nav.
Re: Kur ârsti tçrç nopelnîtos tûkstoðus?
14.04.2006 00:03
Aizej gan uz Gaiïezera uzòemðanu un pamçìini tur pagulçt...
Vai Rîgas âtrajos...
OK, manâ pilsçtâ stundas 4 varçja pa nakti noðòâkt. bet tik un tâ tas nav tâds miegs kâ mâjâs.
Re: Kur ârsti tçrç nopelnîtos tûkstoðus?
14.04.2006 00:11
Mnjaa... aatrajos ir labaakais padezhuuret-paguleet :D
Man viena pazinja straadaa uz aatrajiem... vienreiz kautkaada "paciente" saaka dirst un ar suudiem meetaaties aatrajos... uzminiet kam tas bija jaatiira :/



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Nu, nu...
Re: Kur ârsti tçrç nopelnîtos tûkstoðus?
14.04.2006 00:21
Esi jau padeþûrçjusi?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 5?
Ziņa: