pedofîlija

Aizsāka izzinoðâ 

pedofîlija
26.05.2004 17:56
Vai pedofîlija ir slimîba?
Vai tâ ir ârstçjama?
Kas Latvijâ ar to nodarboja?

Alstere
Re: pedofîlija
26.05.2004 18:22
Ar pedofîliju latvijâ nodarbojas prominentas personas. Vârdâ nesaukðu, lai nesanâk tiesâðanâs.
:)))))
ku!
Re: pedofîlija
26.05.2004 23:29
Nu kaada tur slimiiba.Tas jau ir hobijs.Nu taa kaa aizliegtu dziivnieku mediibas.
BCC
Re: pedofîlija
26.05.2004 23:59
savaa zinjaa pedofiilija ir slimiiba, gariigaa. Daudzas pedofiilijas ieziimes praktiski ir visiem pieaugushajiem cilveekiem. Dazhi pat izskaidro teevu ruupes par saviem beerniem ar pedofiiliju, jo primaatu teevinjiem nav raksturiigi ruupeeties par mazuljiem. Taa ka, tikai tieshi sexuala rakstura pedofiilijas izpausmes tiek nosodiitas.
Es domaat, ka sexuaalo pedofiiliju vareetu iedaliit vardarbiigajaa, kad beerni tiek piespiesti uz sex, un otrs, manupraat daudz biezhaak, kad pieaugushie provocee beernam sexuaala rakstura izjuutas, taa ka shis pats labpraatiigi var iesaistiities sexuaala rakstura rotaljaas.

Vislabaak no pedofiilijas aarstee (attur) sods.

Pieljauju, ka dazhos gadiijumos pedofiilija ir gariiga kaite, kad cilveeks miesaa pieaug, bet sex(galvaa) zinjaa liidzi neaug un saglabaa no mazotnes tieksmi pret mazgadiigajiem, kas vinjam sex zinjaa ir vienaudzhi. Shai gadiijumaa pedofiiliju vareetu saukt par slimiibu, tad nu sho vareetu arii meegjinaat aarsteet.

Veel, domaaju, ka citos gadiijumos motivaacija pedofiilijai vareetu buut liidziiga, kaa piemeeram, stipri vecaakam viirietim tieksme uz jaunaam meiteneem, no likuma viedoklja shis nav pedofiils. Liidziigi motiivi var buut jaunaakiem cilveekiem, tachu vecuma starpiiba noved pie taa ka vinju tieksmes objekts ir beerns.

vispaar shii teema ir izpeetes veerta un internetaa var savaakt diezgan daudz materiaalu un ja nav paaraak uzspiesti sabiedriibas stereotipi, ka tie noblokjee domaashanu, arii iedziljinaaties shai temataa, saskatiit gan pozitiivus, gan negatiivus, vai arii vienkaarshi neitraalus aspektus, un no taa visa izdaliit to komponenti, kuru var un vajag aarsteet :)

Nu, ja vajag tikai kaadam referaatam, vai arii ciiniities ar sava tuvaakaa tieksmeem, tad labaak tam pieiet virspuseeji, jo tas ir gruuti pavelkams temats, un nav veerts shkiest savu laiku un energjiju darbiibai, kurai buus apshaubaami rezultaati.
ku!
Re: pedofîlija
27.05.2004 00:06
Jomajo,varbuut aarsteeties vajag,man ar stipri jauni zakji patiik:)
skabarga
Re: pedofîlija
27.05.2004 00:55
Slimîba gan draugi!Tieksmju patoloìija.Psihiatrija.
Re: pedofîlija
27.05.2004 01:04
Pilnîgi piekrîtu-un ja vçl tieðâk- pedofîlija ir seksuâlâs izvçles traucçjumi,kas pçc slimîbu klasifikatora pieskaitâmi pie pieauguðo personîbas un uzvedîbas traucçjumiem.
ineshuks
Re: pedofîlija
27.05.2004 10:25
Neesmu par sho intereseejusie zinaatniskaa liimeni, bet manas personiigaas domas ir taadas, ka lielumlielaakajaa daljaa gadiijumu, kad cilveeks tieshaam nav gariigi slims, taa ir izlaidiiba- nu jau vairs nezin kur veel savu chibriku iespraust, lai "uzsistu asinis".
otto
Re: pedofîlija
27.05.2004 11:14
kapçc vienmçr aiziet vienâ virzienâ - èibriku iespraust-
it kâ vecas tantes nepavestu jaunus zçnus
un tas vecums vispâr ir ïoti relatîvs - daudzâs pasaules valstîs meitenes pie vîra izdod 12-13 gados , pirms gadiem 200 droði, ka Latvijâ arî tâ bija
pie mums tâ no pirksta izzîsts - lîdz 18 nevar, kapçc, tapçc ka skolâ jâiet ?
tikai nevajag saprast, ka es te kâdu aizstâvu
ineshuks
Re: pedofîlija
27.05.2004 11:41
Es she par pedofiiliju, kad ir vardarbiiba pret tieshaam beernu (manaa izpratnee liidz gadiem +-14), nevis teiksim es mengjeetos ar 16 puishkaanu, kuram pasham tas liekas gans amoisant ar taadu "vecu tanti" :)
otto
Re: pedofîlija
27.05.2004 11:47
baigâ jau nu starpîba 14-16
ineshuks
Re: pedofîlija
27.05.2004 11:58
Man domaat tieshi shajaa vecuma grupaa 2 gadi ir LJOTI LIELA starpiiba. Veelaak izliidzinaas. Bet protams, 16 gadiigie arii ir dazhaadi :)
ku!
Re: pedofîlija
27.05.2004 13:20
Mnas domas par to lietu laikam ir baigi liberaalas.Sex ar meiteni pirms meneshreizhu saakuma tochna ir amoraals un varmaacigs sex jebkuraa gadiijumaa.
nu gan
Re: pedofîlija
27.05.2004 13:49
ku!
Tâs ir liberâlas domas. Man liekas, ka vârds liberâls nâk no latîòu liberalis, kas nozîmç brîvs. A tu neizklausies pçc brîvdomâtâja.
Re: pedofîlija
27.05.2004 15:20
Tâ ir pamatîga novirze... bçrnu psihes postîðana un reizçm tieðâm - izlaidîba jeb alkas pçc pârmaiòâm.
skabarga
Re: pedofîlija
27.05.2004 20:40
Ja bçrnam vçl nav acîmredzamas dzimumatðíirîbas,tad tas ir îstais bçrns un tad jau tâ ir noteikti pedofîlija. Ja bçrns jau ir pusaudzis- smagâka diagnostika un individuâla.
x
Re: pedofîlija
27.05.2004 23:05
kastracija var lidzet shama jautajuma:)
skabarga
Re: pedofîlija
27.05.2004 23:44
Tev ir pieredze?
?
Re: pedofîlija
05.05.2005 11:13
NU tad kâ tur ir, pedofîlija ir slimîba vai izlaidîba ?
jano
Re: pedofîlija
05.05.2005 11:33
Kas kopîgs pedofîlam ar pedagogu?
Abi mîl bçrnus.
Kâda atðíirîba ir pedofîlam no pedagoga?
Pedofîls patiesi mîl bçrnus.
Ârstçt tikai ar kastrâciju.
Re: pedofîlija
05.05.2005 12:32
Daudziem sçþ iekðâ ðî tieksme man liekas... piem. vîrietis tak izjût simpâtijas pret 12. gadîgu meiteni. Var uzskatît kaut kâdigi arî to par pedofîlijas noslieci. OK varbut îsta pedofîlija ir mazu bçrnu lîdz 10. gadi var teikt izvaroðana... Un ar to nodarbojas pat daudz slavenas personîbas... Lielakâ daïa laikam tie ir vîrieði. Tâ vispâr ir seksuâla patoloìija laikam gan. Lai gan cilvçkam varçtu bût ka arî ja reiz piemçram vispâr simpatizç pretçjais dzimums kas ir normali tad kaut kadâ mçra arî pie ðî dzimuma piederoðs bçrni var kaut kâdigi seksuali pievilkt un simpatizçt. Protams dzirdçts tak ir pa visiem tiem edipa un diânas vai ka tur kompleksiem tie rodas no kaut kâ tada.
KS
Re: pedofîlija
05.05.2005 23:48
Es arî mîlu bçrnus...pilnîgi noteikti savçjos!
Re: pedofîlija
06.05.2005 11:49
pEDOFîLIJA AJU LAIKAM IR SITITA AR SEKSUâLU IEKARI PRET BçRNIEM KURAS PâRNEMTA PERSONAI IR TIEKSME UZ SEKSUALAM ATTIECîBAM AR bçRNU...
Re: pedofîlija
06.05.2005 11:49
lABOJU PEDOFîLIJA JAU LAIKAM ...
Re: pedofîlija
05.07.2005 00:09
NEZINU,BET MAN PATIKUSHI PUSAUDZI VISU MUUZU.MAN IR JAU 50.ESMU GEJS,VARBUUT PEDOFILS.TAD JAU GRIEKU MITOLOGIJA ARII PILNA AR NOZIEDZNIEKIEM UN IISTEM PEDOFIILIEM.KAA VISIEM ZINAAMS,KA TUR SPECIAALI TIKA VEICINAATA VECAAKA VIIRIESHA MIILA PRET JAUNU ZEENU.TAA BIJA DZIIVES NORMA UN ARII TAGAD TAA TUR TIEK UZSKATIITS.TIKAI AR TO STARPIIBU,KA VARDARBIIBA TUR NETIKA NEKAADI VEICINAATA.TAS BIJA ILGSTOSH PROCESS,LAI JAUNAIS ZEENS BRIIVPRAATIIGI IEMIILETU VECAAKU VIIRIETI,LAI STARP VINJIEM KAUT KAADAA MEERAA DZIMTU IISTAS PATIESAS JUUTAS-TAS IR-NO ZEENA PUSES.UN TIKAI TAD BRIIVPRAATIIGI STARP VINJIEM VAREEJA NOTIKT SEXUAALS KONTAKTS,PROTAMS,JA ZEENS TO VEELEEJAAS. TAD KUR TE IR SLIMIIBA,NOZIEDZIIBA VAI KAS TAMLIIDZIIGS??? DOMAAJU,KA MUMS NAV TIESIIBU TIK STRIKTI NOVILKT STRIIPU STARP VESELAJIEM,SLIMAJIEM,NENORMAALAJIEM,NOZIEDZNIEKIEM UTT.
ðoks
Re: pedofîlija
05.07.2005 09:32
BABAJS-BEKS!!!! nu var noðokçt cilvçks ar saviem murgiem... tipa - pedofîlija ir viss oki, jo senie grieíi to darija... tad jau cilvçkus arî drîkst medît un çst - kanibâlu tautas taèu tâ darija...
BABAJS-BEKS vienkârði ir slims civlçks un mçìina vienkârði attaisnot savas pedofîlijas tieksmes...
'tas ir murgs, ja padomâ, ka ðitâdi cilvçki ir apkârt - kâ lai mierîgi audzina bçrnus, ka ðitâds grieíu fans tûliò bruks virsû...
tieðâm - kastrâcija un vçl publiski nocirst daiktu - vienîgais lîdzkelis lai apturçt ðo mâniju....
Re: pedofîlija
05.07.2005 09:39
ðokam

Domâju, ka uztraukumam nav pamata, tie kas runâ parasti neko nedara, un ðis bûs tas gadîjums!:)
Re: pedofîlija
05.07.2005 12:18
ðoks

Nomierinies, BABAJS-BEKS nav vieniigais ar iecietiigu uzskatu shaadaas lietaas. Patiesiibaa diezgan daudziem viirieshiem un nereti arii sievieteem ir bijushas dzimumattieciibas ar nepilngadiigajiem. Un tas veel nenoziimee ka kaads kaadu apdraud jo viss notiek uz briivpraatiigiem pamatiem. Taadi gadijumi kad kaads pedofiils uzbruuk beerniem ir retums saliidzinaajumaa ar to attieciibu skaitu kas notiek briivpraatiigi.
ðoks
Re: pedofîlija
05.07.2005 12:39
"brîvprâtîgâ pedofîlija" - sviests... ja 40 gadîgs vecis pavedina 12 gadîgu meiteni vai puiku uz esksu un tie piekrît - tas ir normâli????????? NEPIEKRÎTU! tas ir gan pretlikumîgi, gan amorâli, gan traumçjoði - gan fiziski, gan garîgi tam bçrnam...
Re: pedofîlija
05.07.2005 12:46
ðoks

Nu ar 12 gadiigaam man seks gan nav bijis bet varu apgalvot ka taas nepilngadiigaas meitenes ar kuraam man ir bijushas dzimumattieciibas var buut laimiigas ka vinjas ir seksaa ievadijis maigs, uzmaniigs, un ruupiigs partneris. Un nevar zinaat vai seks ar vienaudzi vinjaam buutu atnesis taadu gandarijumu un sniedzis taadu pozitiivu piredzi jo slikta seksuaalaa pieredze ar vienaudzhiem nav retums.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 21?
Ziņa: