analais sex

Aizsāka gribetos zianat 

bo
Re: analais sex
25.08.2004 09:25
Prieks var bût jau no kopîgas "izvirðanas", no izdarîbâm, no neparastâ. Un kâds vçl!
Moa
Re: analais sex
25.08.2004 09:27
Brinos par Vikiju, kura vakar pameginaja (cik saprotu - pirmo reizi) un saka tikai 'inchiigi'. (?!?) Hm. domaju, ka izjutas vareja but stipri iespaidigakas (sapigakas). Ka bija, Vikij? Kada poza jus to darijat? Man skiet, ka ari no pozas atkarigs, ka dazreiz sap vairak, dazreiz mazak.
Re: analais sex
25.08.2004 15:56
nu ka kada poza..uz celishiem no mugurpuses....jasaka. ka shamajam tads loti ieverojams dzimumloceklis, gan garuma, gan platuma zina..bet neko..bija jau ta ..ka nejau nu ar analo uzreiz nodarbojamies..shis jau bija galigi satrakojies, kamer lidz tam tikâm..tape ilgi ar tas nebija..bet loceklis lidz galam gan tas bija - pretstatâ ka te rakstîja Moa..pats galvenais, lai butu labs lubrikants pie rokas...
neteikshu, ka es esmu tada starâ, ka to darîtu tagad katru reizi, ka te tika skaïi sakndinâts, ka daþas sievietes bez ta nevarot iztikt.. bet ðad tad pârmaiòam jau nav nekas pretî..
nika
Re: analais sex
05.10.2004 13:37
Ka tik ne arî!!! Profesors!!!!!! :))))))........
????
Re: analais sex
05.10.2004 15:19
Vai anaalais sex ir kaada slimiiba,ka tiek te aprunaats?

Kaadaa pozaa,cik dzilji,kaads loceklis,cik tiir tuuplis.....vecenes-vai jums tuuplis veel turas tur,kur vinjam ir jaabuut?Taa bakstiit ar viiriesha lepnumu var tikai degjeneraats un to atljaut var tikai ar mazveertiibas kompleksu sirgstoshas.taas,kuras visu atljauj taas saucas par maukaam,jo taam vaards NÇ nepastaav.

Bet man pilniigi vienalga,kaa juus to suudu tuuuplii biidat-shurpu turpu vai garaam....gan jau savu tuupli vareesiet buudamas vecaakas kabataa neesaat.Hahahahaha
Re: analais sex
05.10.2004 18:20
????.
Ko tad tu te raksti ja jau tik pareizs vai pareiza esi un tev vienalga?
Eiva
Re: analais sex
17.10.2004 00:16
Nu nav man zeel pastastiit savu pieredzi..pirmo reizi daikts dibentinaa radiija mazlietinj saapes, bet tagad .....tas ir kaifiigi un gustu baudu gandriiz katru reizi, kad to daru! Bet-mees katrs esam dazaadi:)gribetos zianat rakstîja:

> labvakar! Sakiet ludzu vai analais sex no medicinas viedokla
> nodara lielu launumu sievietes organismam?
Re: analais sex
17.10.2004 02:42
Nja. Tema izradas dziva lidz sai dienai :)))

Starp citu - Autoram ???? Griekiaja un attiecigi ari Roma laikos anals seks skaitijas visaugstaka bauda, ar to nodarbojas aristokrati. Tas ta no vestures. Zinasanai.

Re: analais sex
17.10.2004 03:04
Tu jau Raimond pats saproti kaa mums te ar tiem aristokraatiem ir.Dazhi pat domaa ka anus tikai kakaashanai vien paredzeets:)
i po
Re: analais sex
18.10.2004 00:19
Bïâviens, ginekologam tas ir perfekti redzams, ka sieviete nodarbojas ar anâlo. Caurums ir milzîgs!
Re: analais sex
18.10.2004 00:32
i po.Pasaki veel ka peec anaalaa caurums visu laiku staav valjaa:)
Smile
Re: analais sex
18.10.2004 12:41
Nevajag nemaz vecumdienas. Nezinu gadijumu ar sievietem, bet dzirdeju gadijumu, kad sieviete guleja ar biseksualu virieti (ap 40) un vins naktii piekakajis gultu...Pec tam esot atzinies, kapec tas dibens izstapits...
nlo
Re: analais sex
18.10.2004 12:55
Dievs jûs pa vienam vien novâks anâlie sexisti. Tâ ka turpiniet vien un drebiet par to ko esiet darîjuði. Priekâ!
Re: analais sex
18.10.2004 13:47
Izskataas ka te visi dalaas divaas grupaas.Vieni grib meeghinaat bet baidaas.Otriem gribaas bet aciim redzot nav iespeeju un tad tie otrie baidee tos pirmos ar vsaadaam briesmu lietaam kas ar vinjiem notiks:)
:D
Re: analais sex
18.10.2004 13:59
Jâ, noteikti, nav iespçju! :DDD Tâdu pastulbu veèu, kâ tu ir pa pilnam, kas to tik vien gaida. Sievietei paliek izvçle, darît to vai nç.
Smile
Re: Ku!
18.10.2004 14:20
Es nevienu nebaidu, man vispar nav sava viedokla saja lieta - esmu pilnigi neitrala - ne patik, ne nepatik, un ari mans virietis labpratak bauda klasisko seksu. Es tikai atstastu gadijumu.
Moa
Re: analais sex
18.10.2004 14:28
Ja ta padoma, mute jau ari it ka originala nav radita TAM, bet musdienas par oralo seksu vairs neviens nesausminas un uzskata to par normalu lietu. Kjepigs jautajums tas analais sex. Ja nebutu tik sapigi... tad jau varetu padomat.
:D
Re: analais sex
18.10.2004 15:15
Mute jau no tâ necieð. ;)
Moa
Re: analais sex
18.10.2004 15:25
Ak!, nu pareizi. Ja tas process butu bez komplikacijam, tad noteikti jautajums ari nebutu tik stridigs.Laikam jau analais iet roku roka ar mazohismu.
qwq
Re: analais sex
20.10.2004 15:45
diezin vai dibencaurums ir kâ milzu ala, ka kâdu reizi pamçìinâts anâlais s.
(atbilde i-po)
i po
Re: analais sex
20.10.2004 15:56
qwq
Nodarbojas, nenozîmç izmçìinâja! :) Protams, ka runa nav par vienu reizi.
hmm
Re: analais sex
21.10.2004 13:27
No savas pieredzes varu teikt, ka pirmaas reizes, kad meeghinaajaam bij nepatiikamas, bet ar vien vairaak meeghinot tika sasniegts orgasms, tad jau taa padariishana paraadijaas citaa gaismaa, vieniigais, kaut kaa netika tas viss turpinaats, pieredze ir guuta, kaa tas ir un pagaidaam atlikts malaa tas viss, liidz briidim, kad paraadiisies veelme kaut ko taadu dariit atkal
nu nu
Re: analais sex
25.10.2004 01:35
Vienîgais, ko nevajadzçtu darît - sâkt ar anâlo un beigt ar vaginâlo sexu. Viòam atkal nekas, bet sievietei tas var oi oi oi cik slikti beigties. Tûplî dzîvo koli baktçrija un var tââââdâ iekaisumâ iedzîvoties, ka maz neliksies.
Re: analais sex
25.10.2004 13:35
Tieshi taapeec peec anaalaa ieteicams izdariit oraalo.
Jûrnieks Fricis
Re: analais sex
07.11.2004 15:18
Jocîga tauta jûs esat.. :(
Lasot komentus nudien nâk prâtâ PSRS laiki un kautkur dzirdçts sauklis 'u nas seksa òet' :O

Ja visu izdarît pareizi, izjûtas ir vienkârði neatkârtojamas!!! Abâm prcesâ iesaistîtajâm pusîtçm pie tam- pârbaudîts :)
sausinjsh
Re: ku!
07.11.2004 16:36
Ku! Tu esi stulba! Neklausiet to idioti, vinjas rekomendaacijas.Es jau sen esmu ieveerojis, ka taas ir visai mulkjiigas, ja neteiktu varaak!
Re: analais sex
07.11.2004 19:02
MAN BAIGI PATIKA!!! BALSOSIM PAR LABAAKO ATBILDI!!!
Re: analais sex
08.11.2004 00:10
sausinjsh
Tavs niks atbilst tavai izpratnei.Nu humora izjuutas ne par piecaam kapeikaam.
sine`cordis
Re: analais sex
08.11.2004 01:18
njuss.. nez... esmu meeghinaajusi... man nepatika.. nezinu varbuut viirietis nepareizais traapijaas vai kas taads..pat vairaakas reizes esmu meeghinaajusi .. njus ok kaut kaadas diivainas sajuutas bija..bet nez.. negribaaz vairs to proveet..
Re: analais sex
15.11.2004 21:59
esam pameginajushi un zinam ka tas ir,

galigi nesaprotu tas, kas te ir baigi pret un pashi nekad nav meginajushi...a ka jus zinat, ka jums nevar kadreiz iepatikties?

kas nezin, pashu rokas izvele darit to vai ne.

no manas puses tas ari viss.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 3?
Ziņa: