(Ne)gribu zināt jeb foruma absurds

Aizsāka A l d i s 

Labi,ok,,bet-kā lai atsakos no vitamīnu papildus lietošaas,ja Cvitamīns ir tikai 60mg?
Es ,piemēram ,lietojot b5 un C 20 reiz lielākās devās,esmu gada laikā pilnībā izārstējies no ļoti stipras alergijas,un manuprāt,1000mg ir normāla dienas deva,labi-nevis normāla,tā ir visai liela.Un to ņemot vērā,es izvēlos vitamīnus savādāk,man patīk Dione sportlab kopā ar Calcia800.
Priekš vitamīnu noliedzējiem-jautājums-kurš alergologs Latvijā ārstē alergiju? Es jautāju tieši-ārstē?Es šodien jūtos maksimālā pakāpē gadarīts,jo -alergija ir pazudusi.Pilnīgi.
Re: (Ne)gribu zināt jeb foruma absurds
14.06.2013 20:21
Nesaku, ka Sunrise tagad būtu vienīgais produkts kā uzņemt vitamīnus. Iespējams, ka kādam nepieciešamas speciālas konkrētu vitamīnu devas. Nekad nebūs viens, kas der pilnīgi visiem. Kyani dod salīdzinājumu stap Centrum un Sunrise:
http://www.kyaniscience.com/usa/en/product_information/sunrise/centrum_comparison

No lietotaja viedokļa varu vienīgi teikt par man zināmiem datiem, kā ir ar Kyani produkcijas lietošanu Igaunijā, kur Kyani zina jau gandrīz 3 gadus. Tur sobrīd ir vidēji 3500 cilveku, kuri diezgan regulāri lieto šos produktus. Nevis pērk tapēc, ka vajag kaut kādus iepirkumus, bet ir regulāri ikmēneša lietotāji kādam no Kyani produktiem.



Edited 1 time(s). Last edit at 14.06.2013 20:23 by A l d i s.
A l d i s Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> bmw
> Par to aminoskabi bija saistībā ar Mateus
> rakstīto:
> " nosaukumā ir Nitro, ir vienkārši arginīna
> UB..."
> paskatījos interneta, ko saistībā ar UB
> nozīmē arigīns un iekopētasi bija no tur
> atrastā, bet iespējams, ka Mateus ar "arginīna
> UB" bija domājis pavisam kaut ko citu.
> Es gan upenes un zemenes nesalīdzinātu ar noni.
> Neesmu lasījis, ka upene vai zemene saistītos ar
> slāpekļa monooksīda veidošanu organismā. Bet
> var jau būt, ka manas zināšanas par to nav
> precīzas.
> Par E vitamīnu runa ir saistībā ar divām e
> vitamīnu formām: tokoferoli un tokotrienoli. Par
> tokotrienoliem vairāk šeit:
> http://www.kyaniscience.com/usa/en/components/toco
> trienols
>
> Un vispār, varu ieteikt kyaniscience video
> apkopojumu youtube (10 video), piemēram par jau
> nosaukto tokotrienolu:
> http://www.youtube.com/watch?v=7ac2ooQq3KY&list=PL
> 1F0E2AFB7CE73FF6
> (tur sarakstā ir arī pārejie 9 video)


Redzi,noni sula ir vienkārši sula,kurā ir daudz vitamīni,mikroelementi,un citas biologiski aktīvas vielas.Un tai piedēvē daudz un dažādas labas īpašības,kuras es neapstrīdu,tomēr-upenes un zemenes aug tepat,to ietekme uz cilvēku ir ļoti laba,veselīga.Var salīdziāt,vai nesalīdzināt,bet-es nemainītu ne zemenes,ne upenes pret noni.Un ne jau tāpēc,ka tām būtu identiskas īpašības,bet gan tāpēc,ka tām ir savas,ļoti vērtīgas īpašības,un apēdot dienā 1-3 kg zemenes,var labi sasniegt tieši to,ko vajag man.un to man nevar dot noni sula.Bet par noni-nu citi to lieto citos nolūkos,kā Tu,viens no būtiskiem iemesliem-tai laikam piedēvē pretvēža īpašības,t.i.-profilaktiski.
Bet man nav īsti skaidrs-kapēc Tu esi izvēlējies tieši šo produktu,ko Tu ceri ar to sasniegt?
Re: (Ne)gribu zināt jeb foruma absurds
14.06.2013 20:36
bmw Rakstīja:
> Bet man nav īsti skaidrs-kapēc Tu esi
> izvēlējies tieši šo produktu,ko Tu ceri ar to
> sasniegt?

Mani pārliecināja tas, ko izlasīju un ko dzirdēju no tiem, kuri šos produktus lieto. Kopumā uzskatu sevi par diezgan veselu cilvēku un pie ārstiem esmu devies diezgan reti. Tomēr saprotu, ka būtiski veselībā ir investēt pirms tam, kad kaut kas nopietni jāsāk ārstēt.
Kaut gan varu teikt par sevi, ka mēneša laikā man būtiski normalizējās vielmaiņa, ka rezultātā no 103 kg esmu nonācis līdz 93 kg (neko nemainot ieradumos un uzturā), ir labāks miegs un neceļos naktīs uz WC.
A l d i s Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nesaku, ka Sunrise tagad būtu vienīgais produkts
> kā uzņemt vitamīnus. Iespējams, ka kādam
> nepieciešamas speciālas konkrētu vitamīnu
> devas. Nekad nebūs viens, kas der pilnīgi
> visiem. Kyani dod salīdzinājumu stap Centrum un
> Sunrise:
> http://www.kyaniscience.com/usa/en/product_informa
> tion/sunrise/centrum_comparison
>
> No lietotaja viedokļa varu vienīgi teikt par man
> zināmiem datiem, kā ir ar Kyani produkcijas
> lietošanu Igaunijā, kur Kyani zina jau gandrīz
> 3 gadus. Tur sobrīd ir vidēji 3500 cilveku, kuri
> diezgan regulāri lieto šos produktus. Nevis
> pērk tapēc, ka vajag kaut kādus iepirkumus, bet
> ir regulāri ikmēneša lietotāji kādam no Kyani
> produktiem.


Tas ir apsveicami,ka cilvēki lieto vitamīnus,tie tiešam glābs pasauli.Bet kā tur bij-mikroelementus satur tas produkts?Es ,šķiet ka nemanīju.Un vēl-es jebkurā gadījumā tomēr priekšroku dodu prolongētiem vitamīniem.
Re: (Ne)gribu zināt jeb foruma absurds
14.06.2013 21:03
Ja, par mikroelementiem precīzs uzskaitījums nav. Tikai:
Trace Minerals
Promotes healthy red blood cells
Regulates insulin production
Essential for stabilizing cells
Maintains proper pH levels
Helps produce new proteins and energy for the body
Required by every organ in the body
Kyäni Sunrise™ contains 50 mg of Trace Minerals per 1 oz. serving.
Tomēr,precīzi cipari ir daudz labāk-jo ir ļoti konkrēta mijiedarbība starp vitamīniem un mikroelementiem,daudzas problēmas var celties no kāda mikroelementa trūkuma,arī vitamīni var ne tikai neiedarboties,bet kļūt par kaitīgām vielām.Sevišķa nozīme ir cinkam,mangānam,jodam,bet citiem tāpat.
Nu,bet tad rodas jautājums-ar ko tie ir pārāki par kaut vai Livol?
Re: (Ne)gribu zināt jeb foruma absurds
14.06.2013 22:15
Neesmu viszinošs, tapēc varu vienīgi ieteikt ar konkrētiem jautājumiem griezties Kyani klientu kontaktelefonos vai rakstīt uz viņu e-pastu:
https://www.kyani.net/public/eu/en/contact
Re: (Ne)gribu zināt jeb foruma absurds
15.06.2013 12:08
Vesels cilvēks, kurš nesūdzās par veselības problēmām, sāk lietot UB un lielīt kā tie visu ārstē?
ok :)
Nu,ar vitamīniem var izārstēt daudz vairāk,nekā cilvēki vidēji domā,tomēr-ne jau ar UB,kam nav uzdots mikroelementu sastāvs,un-pa 30 ls mēnesī.Man ļoti labs sastāvs sanāk 12ls,un es neteikšu,ka cena ir mazsvarīga.Arī kvalitāte.
Re: (Ne)gribu zināt jeb foruma absurds
15.06.2013 20:42
Es šobrīd lietoju BioTech Anabolic Pak vitamīnus: http://www.biotechusa.hu/sites/biotechusa/documents/biotechusa_product/sf/anabolic-pak_eng.jpg

Reizēm ņemu Universal nutrition Animal Pak: http://www.bodybuilding-shop.ru/public/foto/goods/src/257/Universal-Nutrition-Animal-Pak-44pack-supplement-facts.gif

periodizēju ar Wellmann sporta vitamīniem.
Ar veselību viss ok ;) Nu tik cik pēc sajūtām protams.
Re: (Ne)gribu zināt jeb foruma absurds
15.06.2013 21:12
Mans Dievs. Kā te māk sarežģīti runājot ,iegalvot tev visādas muļķības. Vai Nobeļa prēmijai ir nominācija?
Mateus Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Es šobrīd lietoju BioTech Anabolic Pak
> vitamīnus:
> http://www.biotechusa.hu/sites/biotechusa/document
> s/biotechusa_product/sf/anabolic-pak_eng.jpg
>
> Reizēm ņemu Universal nutrition Animal Pak:
> http://www.bodybuilding-shop.ru/public/foto/goods/
> src/257/Universal-Nutrition-Animal-Pak-44pack-supp
> lement-facts.gif
>
> periodizēju ar Wellmann sporta vitamīniem.
> Ar veselību viss ok ;) Nu tik cik pēc sajūtām
> protams.

Labi sastāvi, http://www.bodybuilding-shop.ru/public/foto/goods/src/257/Universal-Nutrition-Animal-Pak-44pack-supplement-facts.gif-varbūt drusku labāks.

Mazdakteri1

Mediķiem nevajadzētu pievērst uzmanību nespeciālistu viedokļiem,Latvijā ir vasara un negribas iespringt ne par ko.Lai veselība un prieks,un viss sliktais lai iet garām:)
Re: (Ne)gribu zināt jeb foruma absurds
15.06.2013 21:37
Animal Pak = SPĒKS
Bet viņu Latvijā aizliedza :D
Protams, ka nopērkams ir tāpat :)
Dīvaini ka aizliedza,bet visus stabus var apiet:)
Re: (Ne)gribu zināt jeb foruma absurds
15.06.2013 22:10
Aizliedza jo tur esot kaut kādi stimulanti pa daudz ;)
Es tai laikā paredzeju, ka tulīt mūsējie piedāvās kaut kādu vietējo baleliņu mistrojumu, bet nekā... hvz... tāpat lietojam.
Fitness bez Animal Pak nav fitness :D
Nu,vai tad gudru ierēdņu trūkst,ieraudzīja ka b1 ir tik cik ir un nogība.Nē,nu ir jau iespējams ,ka kādam drusku galva reibst,ja uzreiz pilnu devu mauc iekšā.Es gan nenodarbojos tieši ar fitnesu,lai gan nupat arī ir doma fizisko uzlabot.Vispirms gan virsnieres uzcēlu,jo gadu atpakaļ pēkšņi parādījās spēcīga alergija,pēc vitamīniem-vārgas paliekas no alergijas,man jau gadi vairāk,ja nedod vitamīnus spēcīgi,tad virsnieres nosēdīsies-fiziska slodze tiek uztverta kā stress.Manā jaunībā neviens to nezināja un infas bij apaļa 0.A tas Animal pak sastāvs ir normāls,vajag tik lietot:))
Re: (Ne)gribu zināt jeb foruma absurds
15.06.2013 23:47
Tas kas tur pilnā deva rakstīta ir 2 paciņas. Es nevienu nepazīstu kas tik daudz dzertu. Visi dzer 1 paciņu jeb 50% no tām devām kas rakstīts.
Kad trenējas bez vitamīniem vai ar to ko aptiekas tirgo un salīdzina ka ir ar reāliem sporta vitamīniem...tas ir kā diena pret nakti.

Zinu cilvēku, kurš ka sāka trenēties, ta pēc 1-2nedēļām saslima. Ar Animal Pak slimošanas fāze viņam izpalika.

Ārsti (nesporta ārsti) ieraugot tās devas galvu saķer, bet ja tā padomā... es savā labākajā formā, vilku un tupos ar 220kg... būtu dīvaini, ja man pietiktu ar tiem pašiem vitamīniem ko dzer vidusmēra indivīds.
ārsti spriež pēc tā ko ir mācījušies,tepat arī bieži skan ieteikumi-samazināt slodzi utt,bet kopējā fiziskā un psihologiskā slodze daudziem ir salīdzināma ar sportu,nevis vienāda,bet salīdzināma.Un neizdodas samazināt,Un tad ir dīvaini,ka cer iztikt ar mazām devām vitamīnu,vai bez.
Un protams,ka slimo.
Bet es brīnos konkrēti,kapēc alergiju mēgina apārstēt ar fenkarolu,ja Cvitamīns to dara ideāli un bez kāda kaitējuma veselībai,man pirms gada vajadzēja paciņu fenkarola,lai šito panāktu,paciņu diennaktī,sprāgsti nost vai nu no alergijas vai no tādām devām zāļu.Pirms gada šo variantu nezināju,atradu lasot par kko citu,jāsaka ,ka mana pārliecība par to ko spēj vitamīni,ir radikāli pieaugusi...
Nu,es milzīgas slodzes vienalga vairs nemēgināšu,man mugura bišku sačakarēta,kādreiz varbūt ielikšu ar kādu skriemeli dzīvoju,redzētu ko spečuki teiktu-kā tas iespējams,es arī pats nezinu precīzi-kā tas iespējams,man visvairāk interesē,kas notiek ar disku pie kompresijas lūzuma,bat-lai kas tur būtu,ar vitamīniem viss ir baigi ok.
Re: (Ne)gribu zināt jeb foruma absurds
16.06.2013 13:32
Nu man tagad arī nav nekādas mega slodzes... svari arī virs 160kg vairs nav. Esmu sarāvies. Lai gan ir cerība atgūt veco formu kaut kad :)
Kas bija/ir Tavs sports?
Jaunībā burāšana,tad-drusku vēlāk - windserfings,tiesa gan-traumu un vēl garākas pauzes dēļ esmu stipri palaidies,lai gan-to visu ceru atgūt,jo spēks nespēlē tik lielu nozīmi,viss ir tehnika. Man drusku problēma ka zāle vakaros neder,tad nevaru aizmigt,jeb-ir stipri grūtāk.
Bet es nupat saveidoju kko mājās,lai var trenēēties.Mums ir kas brauc virs 65 gadu vecuma,es pilnīgi reāli domāju visu mūžu.Nav ko palaisties,fizisko arī pēc 50 var uzcelt ļoti nesliktā līmenī,man tāds plāns.Bet daļēji arī vajag izturību,tā,ka-kādu laiku trennēšu spēku,tad pamazām palielināšu laiku,lai drusku izturība nāk klāt,mugura baigi neslikti uzvedas,tā ka visas iespējas ir.Man Latvijā stāžs viens no ilgākajiem:)Jaunie jau gan brauc daudz labāk-veiklību īsti atgūt nevaru,bet redzēs-varbūt vēl viss priekšā:)
Re: (Ne)gribu zināt jeb foruma absurds
16.06.2013 18:11
Es buru nevaru noturēt :) Esmu vienu reizi pamēģinājis, bet nu man ir fobija - daudz ūdens :D Tādēļ enīvei ne mans sports :)
moljers
Re: (Ne)gribu zināt jeb foruma absurds
16.06.2013 18:52
varat man pateikt kāpēc vajag uzturēt sevi fiziski labā formā ?
3 x nedēļā trennēties ?
uzturēt muskulatūras masu ?
u.t.t.
Kāds no tā labums ?
Izņemot vienu, ka tas patīk un sagādā prieku
Mateus Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Es buru nevaru noturēt :) Esmu vienu reizi
> pamēģinājis, bet nu man ir fobija - daudz
> ūdens :D Tādēļ enīvei ne mans sports :)


Par buru ja nu gan pateici:)))Man atkal patīk daudz ūdens,bet-pārsvarā visiem pāriet,ja nav ļoti stipra fobija,arī-ja nav slīkuši,tiem grūti-gandrīz nepāriet.
Re: (Ne)gribu zināt jeb foruma absurds
16.06.2013 20:29
Moljers raksta:varat man pateikt kāpēc vajag uzturēt sevi fiziski labā formā ?
_____________________________________________
Mana teorija ir vienkārša.
Adrenalīns, testosterons un ar to saistītās reakcijas ,kas izsviež endorfīnus (bionarkotikas) rada atkarību. Pie tam uz mūžu. Kam negribas būt jaunam,kad visapkārt liekas, ka ir gaiši. Kad teju, teju ar tevi notiks, kas priecīgs,neparasts. Kad gribas skriet,lidot,mīlēt un tikt mīlētam.
Ne jau velti zviedri testorenoa aizvietotājus (anabolos hormonus) pieskaita pie narkotikām.
Savu lomu spēlē arī narcisms-sevī iemīlēšanās. Tā arī stimulē testosteronu un atkarību.
Tas ir tas mūžīgās jaunības noslēpums.Tikai nobeigums ir vienāds. Palasi kas ir tolorence ,absistence, eiforija, kas nosaka nepārvaramu tieksmi jeb psiholoģisko atkarību.
Visi pārējie apgalvojumi tikai pierāda, ka cilvēks nesaprot ko viņš dara.Narkomānus,atkarīgos un sabrukušos mēs te neredzam. Tie vairs te neuzstājas. Ja uzstājas, tad no tā visiem rodas tikai problēmas:) Visu nosaka laiks, devas un indivīda aizsardzības spējas.Tas var būt 5, 10, 20 un vairāk gadi.Nobeigums ir vienāds. Fiziskais un psiholoģiskais sabrukums.Aprobežotība, ļaunums, invaliditāte un exitus letalis.
moljers Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> varat man pateikt kāpēc vajag uzturēt sevi
> fiziski labā formā ?
> 3 x nedēļā trennēties ?
> uzturēt muskulatūras masu ?
> u.t.t.
> Kāds no tā labums ?
> Izņemot vienu, ka tas patīk un sagādā prieku


Nu-pirmkārt-lai sirds un asinsvadi būtu veseli,viens mans kolēgis šopavasar nomira-bij ļoti nolaidis fizisko,uzaudzējis svaru utt,ar sirdi.Bez tam-ir dažadi bioķīmiski procesi,kas veicina pozitīvāku noskaņojumu,mazina stresu,palielina stresa noturību.Asinis izdzenāt pa organismu ir vērts,pirts nedod to efektu,un karsēšanās nav tik laba.Vēl-tas viss perfekti relaksē,ir būtiska atšķirība-kāda ir pašsajūta un garīgais pirms un pēc.
Nu-un ja kkas patīk un sagādā prieku-tas vien jau ir arguments,kam klāt neko nevajag,iepriekšminētie iemesli būtu realizējami sporta zālē,bet man patīk mans hobijs-sports.Tur vēl pašvērtējums,kompānija utt.
Man būtu pretjautājums-vai ir kāds labums no panīkuša organisma,nu,tāda kas fiziski netiek slogots?Ja ir,tad-kāds?
Re: (Ne)gribu zināt jeb foruma absurds
16.06.2013 20:40
Eu.. kur Tu izrāvi, ka steroīdus pieskaita narkotikām? :D
Mēs esam Latvijā vecīt :P par to lietošanu un tirgošanu nav pat nekāds sods... narkotikas mļe... painteresējies pirms runā ;)

Un alkohols ir krietni...KRIETNI kaitīgāks par jebkuru steroīdu. To var noteikt ar elementarām analīzēm - nedēļu uz steroīdiem un analīzes... vienu vakaru uz alko un analīzes... tiem kas nezina cik ļoti atšķiras šīs analīzes, afigejut ;)

BMW - esmu slīcis.
Re: (Ne)gribu zināt jeb foruma absurds
16.06.2013 20:42
Par to fizonu...
pēc 30 gadiem, ļoti strauji palielinās infarkta risks (ar ko mirst vis vairāk? ;) )
Un ja nenodarbojas ar sportu, tad tas noteikti nesamazina infarkta risku.
Kardio treninji 3x nedēļā šo risku samazina un reizem pat ļoti strauji. 4x nedēļā jau jūtami samazina risku līdz pat 20 gadnieka līmenim.
Tik tiešām...priekš kam to vajag :)

...o atcerējos...jāiet kardio taisīt :)



Edited 1 time(s). Last edit at 16.06.2013 20:43 by Mateus.
moljers
Re: (Ne)gribu zināt jeb foruma absurds
16.06.2013 21:14
sirds asinsvadu risku palielina
- lieks svars
- paaugstināts spiediens
- mazkustība (tam av nekāda sakara ar aktīvu sportu)
- smēkē'šana
- iedzimtība
-paaugstināts holesterīna līmenis

Nevienai no šiem iemesliem nav sakara ar palielinātām fiz slodzēm

Ir teorija, ka sirdij ir ieprogrammēts noteikts saraušanās skaits dzīves laikā, tātad jebkura slodze (pulsa palielināšana ) samazina laiku, ko tā stradā
Lai neuzaugtu liels vēders un asinis kustētos, pietiek ar staigāšanu apmēram 40 min dienā nedaudz paātrinātā ritmā
es patiešām nesaprotu kāpēc tērēt tik daudz laika, enerģijas lai iegūtu ? ko ?
ar veselību vismaz tam nav nekāda sakara
pasts (jaunības stulbumā ) ļoti intensīvi sportoju līdz 20 gadiem (15 trenniņi nedēļā, modernā pieccīna ), tad kā ar nazi nogriezu, un nekādu velmi neesmu sajutis sevi vairāk mocīt un nožēloju, ka nepietika prāta to pamest ātrāk, būtu labāk šo laiku veltījis kam sakarīgākam, kaut vai klavierspēles apguvei
vienmār domāju kāpēc to dara citi
patiešām ķer kaifu no dzelžu cilāšanas un pedēļu mīšanas zālē ????
dīvaini
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 14?
Ziņa: