Saap......

Aizsāka Artis 

Artis
Saap......
07.04.2005 12:54
Kas jaadara .lai tiktu paari izjuukusaam attieciibaam..kuraas abi ir miileejusi....bet nu nesanaaca un viss...nu nekaadiigi ,kaut gan abi gribeejaam....attieciibas bija vairaaku gadu garumaa.....un tagad viss.................................
Dina
Re: Saap......
07.04.2005 15:35
Izanalizzee saapi,un vienu nevaru saprast,ja jau abi gribeejaat,tad kaapeec nesanaaca???Pie tam,ja attieciibas bija vairaaku gadu garumaa???
Irina
Re: Saap......
07.04.2005 15:46
Nomierinies, viss pâries, vairâk velti laika darbam, draugiem, tikai neseþ vienatnç!
a
Re: Saap......
07.04.2005 15:50
Izrunâjaties, un sâciet visu nojauna, ja bijât viens otram vajadzîgi.
ina
Re: Saap......
07.04.2005 15:52
Varbût viòai arî sâp, ir jâizrunâjas.
saap
Re: Saap......
08.04.2005 09:13
ir bijusas vairaaki skirsanaas meeginaajumi un es vienmeer esmu atsaacis pirmais ,jo nevaru to iztureet....un zinu ja ne es vina pirmo soli nepanaaktu pretiim.............................................
kaza
Re: Saap......
08.04.2005 15:04
Tad jau viss notiks, kaads spers to soli un atkal viss no jauna. Bet jociigi, kaadi ir iemsli, ka nesanaak nu nekaadiigi. Vai nav iespeejami kompromisi jautaajumos, kas nesaskan. Ja nevar pashi, varbuut paliidz kaads gjimenes konsultants. Nu ïoti gruuti noticeet, ka abpuseeju patiesu juutu gadiijumaa nevar rast kopsauceeju.
xiòa
Re: Saap......
08.04.2005 16:53
Arti, man tâda sajûta, it kâ es ðo tçmu bûtu ielikusi :)Saprotu Tevi par visiem 100%. Un zinu, ka tieðâm mçdz bût tâ, ka abi mîl viens otru, bet kopâ bût nesanâk:(
Mçs ar draugu bijâm kopâ 6 gadus, tad paðíîrâmies muïíîbas pçc. Tagad pagâjuði vçl 10 gadi.Kad satiekamies, reizçm pârguïam, izraudamies, runâjam, runâjam, runâjam...Ilgojamies.Kad redzamies, kâjas ïimst abiem.Bet...ir abiem ìimenes, bçrni, pierastas èîbiòas, bikses vai svârki mâjâs, iedzîve, bailes visu sâkt no sâkuma...
Domâju, ka tâ bûs visu mûþu.
Kâ saka - ne kopâ, ne atseviðíi...
Ja mîlat abi - vai nu esiet kopâ, vai nu pielieciet visam treknu punktu. Mçs to trekno punktu tâ arî neesam pielikuði savâm attiecîbâm, kaut mçìinâts daudzreiz...

P.S.Cik tev gadu ?
saap
Re: Saap......
08.04.2005 18:46
man ir 39..lasu Tavas rindas un man ir bail.......loti...........................varbuut var Tavu pastu??............................
saap
Re: Saap......
08.04.2005 18:50
Es negribu taa ......visu atlikuso muuzu asinot.......man negribas es nespeeju.....es gribu buut kopaa ar vinu........vai man ir tiesiibas izjaukt vinas gimeni un iet liidz galam?????????? protams ...tas ir..nenormai,bet vai mees juutamies normaali????????????
daalija
Re: Saap......
08.04.2005 19:37
palasiijos un saaku domaat, vai tieshaam veerts pamest puisi, ja juutas veel ir tik stipras...mees arii miilam viens otru, bet peedeejaa laikaa izskataas, ka labaak skjirties nekaa palikt kopaa, bet ja gadiijumaa sanaak, ka peec tam visu muuzhu taa jaamokaas..laikam taa gluzhi negribeetos...murgs....
saap
Re: Saap......
08.04.2005 20:13
Tur jau taa lieta ,ka nevari saprast cik patiess tas otrs cilveeks ir.....ja tu atdodies viss un otrs domaa kaa savaadaak...........
bet juutas ir tik speeciigas ..ka ............................
redz
Re: Saap......
08.04.2005 20:26
Ir jau veel taada lieta, ka varbuut taa miilestiiba jau ir no tavas puses, otram tas iespeejams nav TIK svariigi, kaa tev, ja vienmeer tu sper pirmo soli...
No savas pieredzes atkal varu teikt, ka VAR izsaapeet un var tam tikt paari, un veel peec tam nesaprast, kas tur TAADS bija... :) Saakumaa vienmeer ir gruuti. Galvenais nodarbinaat sevi, lai nav lieka laika, kad vienkaarshi jaadomaa. Ja esi aiznjemts, tas iziet no praata. Ar laiku pieradiisi un ok! ;)
Noveelu aatri tikt tam paari!
saap
Re: Saap......
08.04.2005 20:54
mana probleema jau man iet visam paraleeli,gan darbam ...gan atpuutai gan graamatai......pilniigi visam....es nevaru no taas tikt valaa.......nekur....pat miega........jo sajuuta ir kaa narkomaanam....!!??
Re: Saap......
08.04.2005 20:55
Kad tad Jûs paðíîrâties?
saap
Re: Saap......
08.04.2005 20:56
triis dienas.........................nekaa smiekliiga te nav...........
Re: Saap......
08.04.2005 20:58
Neviens jau nesmejâs.
Bet tieði tâpçc sâp, ka trîs dienas. Un ja trîs dienas, tad jau nevar zinât, kâ notikumi attîstîsies.
saap
Re: Saap......
08.04.2005 20:59
Un kaadas ir Tavas domas..kaa tad vini var risinaties....??
Re: Saap......
08.04.2005 21:06
Zini, ïoti grûti Tev atbildçt. Tu taèu pats zini, kâdas IR Jûsu attiecîbas, kâds ðíirðanâs iemesls. Es varu tikai teorijas bîdît. No veselâ saprâta viedokïa, trîs dienas nav nekas. Vçl sâpe, dusmas, mîlestîba, aizvainojums, lepnums, aizkaitinâjums dzîvi un aptumðo saprâtu. Vçl ir jûtu laiks, saprâts ieslçgsies vçlâk. Un jûtu vadîti cilvçki var nezin ko sadarît. Var nolûgties un piedot, var iespîtçties, iespriesties un zaudçt.
Un kâ ir labâk, pagaidâm nezin neviens.
daalija
Re: Saap......
08.04.2005 23:44
vispaar trakums ar taadaam attieciibaam. palikt-nepalikt..katram laikam pasham jaazina, kaa labaak, kameer vien attieciibas skar tikai juus abus un jums pa vidu nejaucas neviens cits, tad laikam tomeer izrunaajieties, sabuchojaties un dziivojiet laimiigi...
xiòa
Re: Saap...
11.04.2005 15:54
Arti, vai joprojâm gribi parunâties ? Ilgâku laiku netiku pie i-neta, piedod :)
madrex
Re: Saap......
11.04.2005 16:01
Arti: beidz kjeemoties, izjuka, nu i nah..., ir jauna diena, jauni kontakti , jauna miilestiiba, tjipa atkal uz muuzhu !
bazuka
Re: Saap......
11.04.2005 16:24
Nekas nav uz mûþu, arî sâpes. Bet mûsos ir iesakòojusies doma, ka jâsâp un mçs nespçjam nostâdît sevi tâ, ka ðis cilvçks ir tikai viena mûsu dzîves epizode. Pasaule ir brîniðíîga, bet mçs tikai sâpam un sâpam, neatstâjot vietu jaukâm lietâm ... Zinu kâ ir ðíirties, bet vairs nesâp un nesâpçs arî citreiz (vismaz ilgâk par 3 dienâm nç -;)). Dzîve taèu ir tikai viena, jâbauda katra diena.
Re: Saap......
11.04.2005 16:32
Bet arii saapes var baudiit... jautaajums cik ilgi.
zivtina
Re: Saap......
11.04.2005 16:34
Ja... man tiesi si tema tagad ir loti sasapejusies. mes ar draugu kopa bijam 3 gadus nu skirti esam tagad 4 menesus, pirms tama r ir gajis visadi,bijam paskirusies utt,bet galu gala bijam kopa un bijam LOTI liamigi neskatoties uz visam nedienam.
Nju ir pagajusi 4 menei ka mes skirti un pedejas dienas es vienkarsi nevaru vairs, ka saap teica, jutos ka narkomas, es naktis nevaru gulet, nekas mani neiazauj un domas tik par vinu vien ir.
esam izrunajsuies ar asaram un bez tam, es vinu tiesam loti milu, man bija laiks visu apdomat, sie 4 meenesi es loti milu so cilvecinu un velos but ar vinu kopa. Ari vins mani joprojam mil - ta vins saka. bet vins negrib tagad veidot ar mani attiecibas, negrib but ar mani, jo vinam liekas,ka enkas vairs neizdosies, vins apspiez savas jutas ka pats man to saka. Mes it ka esam draugi, bet es nevaru vinu redzet....man gribas apskaut, skupstit....zinat ka vins ir mans un es ir vina. Gribas smieties un raudat kopa...es gribu but ar vinu, bet ko lai dara,ja vins vairs nevelas. :(
Es tikai nevaru saprast vienu, ja vins mani joprojam mil....kadel ne, kadel ir jatur savas jutas,ka kaut kada seriala.
Es nevelos lai iznak ka xina,ka ir jau savas gimenes, betr ieraugot to cilvecinu kajas limst...velos savu nakotni viedod ar so miloto cilvecinu.
BEt ko lai dara, attiecibas veido 2 cilvecini, es viena tur neka padarit nevaru :(((((((((
Re: Saap......
11.04.2005 16:40
Ar ko saslimi ar to arii jaaarstee... tikai kaada cita miilestiiba te var liidzeet,lai gan baigi neticami skan
Artis
Re: Saap......
11.04.2005 16:48
Sodien veelreiz bija saruna.....iisa...atklaasos...varat mani nosodiit ..dariet ko gribat....abi esam preceejusies...man beerni jau lieli vinai pusaudzi...saakaas viss ..abiem taapeec ka bija abiem slikti gimenees...bet tagad vinai ir zeel viira..zeel beernu...un taapeec vina man atsaka...kaut gan esmu vinai atdevis pilniigi visu sevi...pliniigi bez atlikuma......................sodien laikam bija peedeejaa veestule...vina baidaas pateikt viiram ..vina baidaas pateikt beerniem...bet man man vina vienkaarsi pasaka ,ka nevar aiziet no dgimenes un viss....kaut gan visu laiku abi gaajaam (UZ MUUSU CEELO MEERKI)..man ir riebiigi..man ir kauns par vinu par sevi...par to ka nespeejutikt tam paari ...par to ka esmu palicis par lupatu..............................................
Re: Saap......
11.04.2005 16:54
Arti, tev tikai tagad tâ liekas.
Un patiesîbâ Tu taèu zinâji, ka rezultâts bûs tâds un ne savâdâks. Tâ gadâs.
bazuka
Re: Saap......
11.04.2005 17:11
Nu re Arti, tâ jau domâju. Jûs abi mocât ne tikai sevi un tâ jau ir atbildîba !
elita_vel
Arti......
11.04.2005 17:19
Patiesiibaa, varbuut Tu nemaz neredzeeji, ka lielos plaanus cel Tu un nevis vinja...... bet vinja piebalso, jo tai briidii esi ljoti vajadziigs. Sievietei nav viegli izjaukt gjimeni, it iipashi, ja tajaa ir beerni. No vienas puses ir tie, no otras - Tu. Bet ko dot vari Tu? Saki - viira zheel, es domaaju, sevis zheel palika un varbuut paskatiijaas uz savu viiru no citas puses. Un veel - sievietes ir simtreiz viltiigaakas par viirieshiem un to nu laikam Tu nekad nesapratiisi, kas dariijaas tajaa galvinjaa tad, kad bijaat kopaa un kas tagad, kad viss beidzies. A te meitenes gauzhas, ka briivu viirieshu nav - a, nosaciiti briivie, izraadaas, uz preceetaam metushies. Pasmaidi! Tas paaries:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 14?
Ziņa: