HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!

Aizsāka Nobçdâjusies 

Nobçdâjusies
HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
02.06.2005 17:15
Ðodien biju pie ârstes. Esmu grûtniece, man rit 11. nedçïa. Pagâjuðo reizi nodevu asinsanalîzes un ðodien ârste teica:" Man ir sliktas ziòas, lûdzu nesatraucieties, bet Jums uzrâda HIV aizdomîgi!"... Mierinâja mani, ka tas neko vçl nenozîmç, ka uztaisîsim vçlreiz un nosûtîsim uz pamatîgâkâm pârbaudçm. Pçc nedçïas man jâgaida rezultâts. Man nav spçka, es knapi mâjâs tiku, pçkðòi man gar acîm paskrçja visa mana dzîve un visas problçmas, kas man bijuðas lîdzðim, ðíiet nesvarîgas un nebûtiskas... kad es jautâju par varbûtîbu, ka esmu pozitîva, daktere neko neteica. Viòa minçja, ka viòas praksç es esot otrai gadîjums, kam ir HIV aizdomîgi. Pirmajam gadîjumam pçc atkârtota testa, uzrâdîjis negatîvu.

Lûdzu, lûdzu, paskaidrojiet cilvçciskâ valodâ ko tas nozîmç un kâda ir varbûtîba, ka esmu pozitîva?:( Mani satrauc fakts kâ tâds, ka uzrâda aizdomîgi.:(
Bernadeta
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
02.06.2005 17:19
Katrâ testâ kaut kâdi tur 25% (laikam vai 15% - neatceros to proporciju) varbûtîba, ka veselam cilvçkam uzrâdîs maldîgu rezultâtu. Iemesli daþâdi, bet iespçjas tâdas ir. Tas ir atkarîgs no Tava individuâlâ organisma. vismaz zinu dakterus, kas pirms pirmâ testa zureiz slimniekam pasaka, ka tests var uzrâdît nelâgu rezultâtu maldîgi, tâpçc kreòíi neíert.
Ja Tavâ dzîvç nekâ tâda, kas tieðâm varçtu radît baþas par pozitîvu HIV nav bijis, visdrîzâk ir viltus trauksme.
Nobçdâjusies
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
02.06.2005 17:22
Bet tas ir briesmîgi - mâtes pasç man 2 vietâs ieraksts - vâji hiv pozitîvs. Atkârtot....
Un kâ vispâr man nervi nedçïu spçs izturçt, lai zinâtu... nezinu....
Es vienkârði jûku prâtâ.
Bernadeta
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
02.06.2005 17:27
Jautâjums konkrçts - Tev biogrâfijâ aizdomîgi gadîjumi ir???? aizdomîgi gadîjumi - pati lietoji intravenozi narkotikas, bija draugs, kas tâdas lietoja, bija draugs pçc pârliecîbas brunèu mednieks, kas necieta izsargâðanos gadîjuma sakaru laikâ, kurð ir bijis ârzemçs. ... vai arî viss tas pats tikai attiecîbâ uz Tevi.

Ja nav, tad bûs negatîvs.
Izlasi iepriekðçjo atbildi vçlreiz, tad vçlreiz un vçlreiz... un sâc domât ar galvu. Bendçdama nedçïu nervus - bendçsi nervus bçrnam. Ja Tevi spçj tas nomierinât, tad, pat ja atklâsies tâds nelaimîgs fakts, ir zâles, ko lietojot grûtniecîbas laikâ, mazulis tiek pasargâts no inficçðanâs ar augstu varbûtîbu. Tas nu tâ...

Visdrîzâk domâju,ka Tev nekâ nav, ja nepiepildâs augstâk minçtie nelâgie biogrâfijas fakti.
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
02.06.2005 17:29
Nozîme to, ka nenozîmç pilnîgi neko!!!
Jâtasa tests, kas uzrâda rezultâtu, bet parasti praktizç, ka taisa 2 testus, ja vien pirmais tests nav bijis nepârprotami negatîvs!
Tests var bût vienkârði sabojâts vai noticis kas cits, kas neïauj to analîzi viennozîmîgi nolasît!

Tikai ârstiòð pats gan tâds aizdomîgs!:/
Tâ parsti nerunâ ar pacientiem!
Nobçdâjusies
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
02.06.2005 17:32
Skaidrs.

Bet, ar HIV var inficçties arî tâdâs vietâs kâ skaistumkopðanas salonos, ne? Man regulâri tiek atjaunoti mâkslîgie nagi, jau divus gadus (kur brîþiem manikîre ir uzplçsusi arî lîdz asinîm), pie zobârsta esmu bieþi bijusi, kur asinis ðíîduðas.... Murgs, bet var taèu arî tâdâ veidâ inficçties, ne?
Bernadeta
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
02.06.2005 17:36
Da liecies mierâ, Tevis aprakstîtie gadîjumi neliecina, ka var inficçties. tur ir garð storijs par HIV vîrusa dzîves ilgumu ârpus civlçka organisma, bet saku - nesatraucies, nav vçrts. Neizklausâs...
Nobçdâjusies
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
02.06.2005 17:48
Es neesmu zelta gabaliòð. Tâpçc, diemþçl, satraucos. Gadîjâs.....
Santa
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
02.06.2005 17:58
Ðî nu reiz ir tâ situâcija, kurâ tu vari tikai gaidît rezultâtu.Vienîgais, ko ârsts varçja tev piedâvât - aborts, bet tikai tad ja diagnoze bûtu 100%. Acîmredzot risks bçrnam nav tik liels. Tev atliek gaidît atkârtoto analîzi un domât, kâpçc daþi cilvçki vismaz mçìina mâcîties no citu kïudâm, citi - nç. Jebkurâ gadîjumâ - labot neko nav iespçjams. Var tikai nesalaist vairâk dçlî. Man èujs un òuhs saka, ka trauksme veltîga. Veiksmi!
Nobçdâjusies
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
02.06.2005 18:06
Santa, paldies!

Dotajâ brîdî esmu noraudâjusies un fiziski apzinos, ka esmu pelnîjusi patreiz mocîties un gaidît nedçïu.
Un ja vien Dieviòð bûs labvçlîgs un ðo gadîjumu man sûtîjis tikai kâ mâcîbu, tad es to tâ arî uztverðu un bûðu pateicîga augstâkajiem spçkiem par to, ka varu sâkt jaunu dzîvi. Ja bûs otrs variants, tad pagaidâm es nesaskatu jçgu dzîvot tâlâk, jo bûs sabojâts viss, kas man izveidots - ìimene izjukusi, es nogalinâðu nedzimuðu bçrnu, jo ârste teica, ka ir 70%, ka arî bçrns piedzims HIV inficçjies un viss bûs zaudçjis vçrtîbu.

Goda vârds, nevienam nenovçlu manas ðâbrîþa izjûtas :(((((
Un es ïoti ceru, ka savu muïíîbu dçï man nebûs jâmaksâ ar savu un bçrna dzîvîbu:(
Bernadeta
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
02.06.2005 18:13
Nekrîti nu histçrijâ, pietiks...!
go
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
02.06.2005 19:09
Vai tieðâm tâs analîzes nevar paâtrinât? Jebkurâ gadîjumâ - turies!
Nobçdâjusies
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
02.06.2005 19:12
Es arî gribçju zinât par paâtrinâðanu. Ðodien nodevu atkârtoti asinis (nedzîvoju Rîgâ) un daktere teica, lai zvanu rît, tad viòa bûs noskaidrojusi, kurâ dienâ no Rîgas atnâks atbilde.
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
02.06.2005 19:31
Nobçdâjusies

Dziive ir taada kaa vinja ir. Ticamaakais ka tests buus negatiivs. Bet varbuut tomeer pozitiivs. Nu un tad dziive apstaajaas? Kaa vinja nav apstaajusies tagad taa neapstaasies peec otraa testa. Forshi tas nav bet tu vari priecaaties ka taa nav trakumseerga. No taas gan neviens nekad nav izgrozijies. Taa luuk.
Nobçdâjusies
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
02.06.2005 19:49
Vai ðâda ziòa ir jâraksta mâtes pasç?

Gribçju pasi parâdît vîram, bet nu vairs to nevaru izdarît kâdu laiku (man mâtes pasç divâs vietâs ar treknu sarkanu+pasvîtrots vçl, ierakstîts "HIV aizdomîgi pozitîvs.Atkârtot"), jo es nemâcçðu paskaidrot kâpçc stresoju.
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
02.06.2005 19:56
Protams, ka jâraksta! Ja nu kas ar Tevi notiek, kâds spontânais aborts, tad tur laikam ir atðíirîba ko dara un kâ palîdz procesâ, lai samazinatu iespçju bçrnu inficçt.

Es tikai nesaprotu - kapçc nevari vîram râdît????
Tu neesi viena ar savu problçmu, Jûs esat 2!!!
Nobçdâjusies
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
02.06.2005 19:59
Tâpçc, ka es savâ îsajâ mûþiòâ esmu grçkojusi. Man diemþçl vienkârði nebûs ko teikt viòam un nebûs ar ko izskaidrot savu satraukumu par iespçjamo +... JO ES ESMU GRÇKOJUSI....... :(
Lai nu paliek, paldies visiem. Grûti bûs, bet tikðu tam pâri:(
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
02.06.2005 20:06
Nobçdâjusies

Labaak jau raadi vinjam to pasi. Vai tad tu savam viiram staastiji ka esi enghelis? Nedomaaju ka tagad kaads ir tik naivs.
Bet tas ieraksts gan ir izdariits lai mediciinas darbinieki pienaaciigi uzmaniitos:(
Kamene
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
02.06.2005 20:40
Pastâstîðu kâ man gâja....
Kad man bija knapi 17,aizgâju pie ginekologa uz parastu pârbaudi (mamma lika) :) Divâs minûtçs man tika diagnosticçts sifiliss....Un tiku piekodinâta nâkamâ rîtâ ar mammu agri ierasties slçgta tipa ârstniecîbas iestâdç,nodaïâ 1.slimnicâ.Biju ïoti kârtîga meitene,tâpçc neaprakstîðu savas un vecâku izjûtas.Jâ,biju grçkojusi ar klasesbiedru,ko man vajadzçja uzrâdît,kâ slimo partneri-to nedarîju,klusçju kâ partizânis...Bija kauns.
Slimnîcâ pavadîju 4 nedçïas,kuru laikâ nemitîgi tika òemtas analîzes-visas ar atbildi-varbût..iespçjams.aizdomîgs....Tad sekoja ârstu atzinums-laikam tâ bija aukstumpumpa...
Pagâjuði daudzi gadi,es visu atceros.raudâðanu un bezcerîbu,skatîðanos no 6 stâva loga...Viss pâriet.Un uzticies vîram.Ja sirdi nospieþ grçks,nestâsti.Galu galâ ir vienalga,kâds iemesls,kur dabûts.Ja vispâr kaut kas ir.Nav jçgas postît attiecîbas ar vîru tagad,kad gaidi bçrnu un Tev ir laba ìimene.
Bet man arî sajûta,ka Tev nekâ nav un nebûs.Pçc gadiem rakstîsi forumâ,kâdi pârdzîvojumi Tev bija:)))
Santa
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
02.06.2005 20:44
Vai vîru sliktâkajâ gadîjumâ aplipinât nevar? Bçrnu ieòçmât, acîmredzot, bez prezervatîva?
Nobçdâjusies
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
02.06.2005 20:53
Kamene, riktîgi uzmundrinoðs tavs stâsts, paldies.
Bet neviens no jums jau nesapratîs tâs sajûtas kâdas tâs ir man patreiz, kâdas tâs ir cilvçkam, kuram tâ ir pateikts. Pat ar lielu varbûtîbu, ka tâ ir kïûda. Man tas pagaidâm nav mierinâjums, jo es vçlos uz nedçïu aizmigt un nejust lîdz testa rezultâtiem to, ko jûtu patreiz. Ir viegli cilvçkam no malas pateikt :"Nestreso", bet ir grûti nestresot, ja, iespçjams tu esi soïa attâlumâ no lietas, kura domâji, ka tevi nekad neskars, kur nu vçl tad, kad ìimenç viss ir skaisti un jauki un esat nobrieduði otrajam bçrniòam.
Kamene
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
02.06.2005 21:02
Tikai klausi padomiem un pastâsti vîram!

Un vçl-varbût nodod analîzes vçl kâdâ citâ laboratorijâ?..
Nobçdâjusies
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
02.06.2005 21:05
Vîrs to uzzinâs pçc nedçïas - lai arî kâds bûs rezultâts.... ne tagad.
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
02.06.2005 21:06
Viss atkariigs no taa kaa kursh to uztver. Man piemeeram gribas dzirdeet zinjas kaadas taas ir, arii tad ja vinjas ir ljoti sliktas.
Nobçdâjusies
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
02.06.2005 21:09
Nu labâk tad es stresoju viena, nekâ mçs abi. Zinu, ka pasakot ko tâdu bez pierâdîjumiem, es tikai sabojâtu mûsu attiecîbas. Tâpçc laikam jau tomçr arî man kaut kâ jâsaliek uz nedçïu sevi pa plauktiòiem, jo vçl jau nekas nav zinâms lîdz galam.
Kamene
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
02.06.2005 21:11
Tad Tavam vîram jâbût ar ïoti biezu âdu,lai nepamanîtu Tavu stresu..
Ja Tu esi ðeit,tad tas nozîmç,ka Tev vajag cilvçkus,kam uzticçties.Kapçc uzskati paðas vîru par mazâk saprotoðu,kâ jebkurð sveðs cilvçks forumâ?

Ja bail,nestâsti par iemeslu,noliedz.Jebkurâ gadîjumâ nevajag stâstît otram par saviem sânsoïiem.Pietiek ar sirdsapziòu,kâpçc sâpinât otru,ja paðai sirds sâp.
Nobçdâjusies
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
02.06.2005 21:19
Kamene, tâpçc, ka jebkurð normâls cilvçks uzreiz sâks satraukties arî par savu veselîbu un viòð apsvçrs iespçju, ka, ja nu viòð arî var bût "aizdomîgi" pozitîvs. Es negribu viòu lieki satraukt, viòam pietiekoði daudz stresu darbâ, lai vçl satrauktos par nepierâdîtâm lietâm.
Jâ, man vajag cilvçku kam uzticçties, bet es pietiekami labi pazîstu savu vîru un no viòa ðajâ gadîjumâ es saòemðu tikai pârmetumus, kaudzi ar jautâjumiem, atstumðanu, iespçjams, lai gan man ðajâ gadîjumâ tieðâm vajag lîdzâs cilvçku, kam to visu izstâstît... un droðâku vietu kâ internetu, kur to izdarît, es neredzu:)
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
02.06.2005 21:25
Nu skumdina mani tas ka tev ar viiru taa. Atklaatiiba bet ne liidz galam:(
Nobçdâjusies
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
02.06.2005 21:34
Ku!, tâ nu ir un tur neko nevar mainît. Tas arî ir bijis iemesls maniem "grçkiem", kad es meklçju siltumu un maigumu kur citur, pie cilvçka, kuru tik ïoti neapgrûtinâja man matus pirms aizmigðanas paglaudît vai vienkârði apskaut, kad man bija slikti.
Nu jau ieslîgu stulbâs atmiòâs.
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
02.06.2005 21:52
Piedod, bet Tavas bailes ir neproduktîvas -

Bet vai nepieïauj domu, ka varbût vîrs ir arî laidis pa kreisi?
Varbût ir vçrts kontaktçt to cilvçku ar kuru pârgulçji?

Ðajâ brîdî Tu vienkârði esi priekð citiem riska grupâ - vai Tev instinktîvi negribçsies vîru pasargât no sevis? Un kâ Tu to viòam bez konteksta paskaidrosi - nedçïu ilgas galvassâpes, prezervatîvs...?

Jebkurâ gadîjumâ, patreiz nekas nav skaidrs - un ârsti, tâpat kâ kriminâlisti uz visu skatâs kâ uz slimu/noziedzinieku, kamçr nav pierâdîts pretçjais! Viòiem ir tâds darbs!
Bet Tu labâk koncentrçjies uz bçrniòu!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 24?
Ziņa: