HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!

Aizsāka Nobçdâjusies 

Nobçdâjusies
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
08.06.2005 20:23
Nu bûs labi. Tas tik vçl trûka, lai es òemtu nopietni tos, kas mâk tik apsaukât, neko (apsolûti NEKO!) par mani nezinot.
Es nâcu pajautât ðajâ lapâ kompetentiem cilvçkiem par ðo testu, jo nebiju iedomâjusies, ka var uzrâdît aizdomîgi pozitîvu. Paldies visiem zinoðajiem par atbildçm. Turpinât diskutçt par savu personîgo dzîvi es neuzskatu par vajadzîgu.

To :o( : Rezultâtus sola ðîs nedçïas laikâ. Vakar zvanîju, vçl nav. Daktere teica, ka piezvanîs man tikko kâ rezultâti bûs gatavi. Gaidu.
Kâ jau teicu, rezultâtu es pateikðu, lai arî kâds tas bûs.
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
08.06.2005 20:41
Nobçdâjusies, labâk nenâc ðajâ forumâ un nelasi ðitâs drazas! Labâk samîïo savu punci un pasaki bçbîtim, ka ðitas satraukums drîz bûs galâ un ar jums abiem viss bûs kârtîbâ! Tieðâm var tikai pabrînîties, cik pasaulç daudz nelaimîgu un ar savu dzîvi neapmierinâtu cilvçku, kam visa sava þults jâizgâþ uz citiem... Patiesîbâ jau mçs bieþi vien aizmirstam, ka visi sliktie vârdi un ïaunâs domas mums paðiem atnâk atpakaï ar uzviju. Tad nu teikðu visiem, kas savas negâcijas nevarçja paturçt pie sevis - lai Jums visiem jauks vakars, samîïojie savus mîïos un mçìinien uz dzîvi paskatîties no gaiðâkas puses. Un nebûs Tev tas HIV+!!!
P.S. Prâtâ nâk kâds gadîjums, kad mana paziòa iekïuva avârijâ un maðînâ bija viòas dçliòð. Viòa ir superîga sieviete un ïoti rûpçjas un mîl savu dçliòu, labi vada auto un toreiz brauca ar âtrumu 70 km/h. Viòai pçkðòi palika slikti un viòa zudçja samaòu (esot pie stûres), un ietriecâs pretim braucoðajâ autiòâ. Par laimi, nekâdu nopietnu traumu cilvçkiem nebija, vienîgi mazulim smadzeòu satricinâjums. Par ðo gadîjumu bija rakstîts presç un arî kâdâ no interneta portâliem. Jums vajadzçja redzçt kâdas bija atsauksmes no cilvçkiem par to rakstu!!!! Mauka, kuce, tâdâm neïaut dzemdçt, sterilizçt, atòemt bçrnu u.tt, u.tt!!!!! Bet bija vienkârði nelaimes gadîjums. Ar to gribçju pateikt, ka cilvçki bieþi vien aplej ar sûdiem cilvçku, nezinot neko par patieso situâciju.
aveia
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
08.06.2005 23:15
negrasos izteikt savi viedokli par sho teemu, jo nekas nav viennoziimiigs, paaraak gari buutu jaaraxta, ko par daudziem komentaariem domaaju.
es tikai gribeeju pateikt, ka cienu cilveekus, kuri reagjee taa, kaa to dara autore. pat esot tik gruutaa situaacijaa! un lasot sho visu...
lai tur kaa buutu un nebuutu- visu cienju tieshi par reakciju un attieksmi pret sevi un komentaariem. patiik taadi cilveeki!
turies, nobeedaajusies, kaut nu buutu negatiivs!
Nobeedaajusies...kad dabuusi rocinjaa analiizhu rezulatatus, iecilpo luudzu sheit un pastaasti...labi?
Turu iikskjiishus, lai viss buutu labi...:)
ita
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
09.06.2005 09:35
Un tici, ka arî ja rezultâti bûs HIV + dzîve vçl nebeidzas un bçrniòð piedzims vesels, tikai bûs jâiziet terapija.
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
09.06.2005 09:37
nu redziet - visiem patiik ar dakshaam debesiis bakstiit - gan tiem kas it kaa prasa padomu - it kaa kompotentiem forumieshiem (neko iipashi kompotentu mediciinas sakaraa gan te nenaakas lasiit), gan nosodiitaajiem , gan zheelotaajiem
un shoriit es domaaju tieshi taapat kaa vakar - galiigi neatbalstu taadu moraali , kaa gan taada sieviete ar taadu moraali audzinaas savu beernu un naakotnee vinai atkal vajadzees vairakus zheelotaajus !!!
var jau vinu saukt par mauku vai padauzu un var nosaukt mieriigaak - par vieglas uzvediibas sievieti , kas droshi solo pa viirieshu dziiveem pieminai atstaajot pa viirusinam - bet buutiiba viena - kaut taadu sievieshu buutu mazaak muusu sabiedriibaa , pie taadas domas man gribaas palikt , lai kaadus kakja laastus te nenaaktos lasiit tikai taapeec ka uzrakstu ko un kaapeec domaaju taa un ne citaadi

sakura,

nomierinies, tavu viedokli mçs sapratâm vçl vakar, nevajag visu atkârtot.
Velns
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
09.06.2005 09:47
Johaidi! Veel taa mauka te aardaas! Un vinjas papraavais zeelotaaju pulcinjss...veee.
Labaak buutu tureejusi muti ciet un luugusi Dievinju!
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
09.06.2005 09:54
puce, bet es tik loti uztraucos, ko man dariit ? tiesa gan, staavoklii neesmu un 3 viirieshi man arii nav, vai tas buutu slikti ka man jau ilgstoshi ir tikai viens viirietis - ko man dariit ?

Miljaka
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
09.06.2005 11:09
Paklau, Velns - skic ara no foruma. Ne jau nelabajam Dieva vardu pieminet, droshi otram spljaut var tikai tas, kas pats ir kristaltirs, bet tadi ir reti eksemplari - gan no virieshu, gan sievieshu dzimuma. Bet ari tiem godigakajiemm un visu gudrajiem un zinoshajiem- var pienakt diena, kad visa dzive draud apgriezties ar kajam gaisa. Nekad nevajag but tik parliecinatiem par sevi un vel jo vairak, ka tas ar ko esi kopa ir 100% svetais.
Velns
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
09.06.2005 11:14
...kur taas maukas rodaas...
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
09.06.2005 11:17
Bet es ar nepacietîbu gaidu ziòu, ka viss OK. Tik ïoti gribas ticçt, ka viss labi.
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
09.06.2005 11:23
miiljaakaa - a ko dariit ja taa sliktaa diena kaadam pienaak taadu "nobeedaajushos" un vinu zheelotaaju deel
nu iedomaasimies to sliktaako variantu ka hiv ir pozitiivs un ka nobeedaajusies ir taa , kura pacentaas apdaavinaat ar to visus 3 vai cetrus ( skaits juuk) viirieshus ar ko zheelojaas un miilojaas un ka kaads no viniem ir saacis satikties ar jaunu un nevainiigu meiteni -
ko liekuli zheelojaties un to Kungu piesauciet nevietaa - vismaz pashi negreekojiet
man tuvs cilveeks straadaa mediciinaa - un kad iedomaajos kaa deel jaariskee - nu liekuliiigi man no tiem sveetajiem zheelotaajiem tas liekas - nu paarleiciniet mani ka taa nav un es ieshu labi apeest un to visu aizmirsiishu

Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
09.06.2005 11:35
velns - maukas rodas turpat kur mauciigi viirieshi - mums liidzaas - piedzimstam ar iedzimto greeku, bet nu tomeer nevainiigi

Miljaka
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
09.06.2005 12:34
sakura
man ari tuvs cilveks visu muzhu stradajis medicina, palidzejis berninjiem piedzimt un joprojam ar visiem shiem procesiem (pirms un pec) cieshi saistits, un esmu dzirdejusi vairakus gadijumus no prakses, kad ciehs tieshi arsti, bet shoks ir ari pashai sievietei - jo vinja ir bijusi uzticiga un to pashu domajusi par savu viru. bet viinjs pat aizmirsis, ka kaut kur pa kadu smigu nolaidis, bet sekas ta palikushas. Atminjas ir isas, bet ne nu vienmer visiem ir dotas vai iemacitas tas spejas godigi un uzticigi muzhu nodzivot. bet taisniba jau tev ari ir, bet ne jau tie virieshi ir tie godigakie, neviena sieviete neko neiespes, ja puisis, kaut vinjam stav, pateiks "ne". Diemzhel, dzive ta reti notiek, jo pati sabiedriba ir izlaidusies un sajukusi vertibu sistema un to, kas senak tika uzskatits par apkaunojumu, tagad "iznes saulite ka slavejamu". Godigi sakot
danee
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
09.06.2005 13:12
Sakura!

Man izskataas, ka Tev nudien paaraak garsh laiks ar to vieniigo un miiloto!
Nu ko viens cilveeks var nemties.
Un nemas, un nemas.
Saak jau likties, ka ar pashu viss nebuut nav ok.
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
09.06.2005 13:25
miljaka - piekriitu - sabiedriiba ir izlaista un tevi tava rakstiitaa deel ieskaitu izlaisto bet sevi kaartiigo pulcinaa ar pietiekami skaidriem moraales kriteerijiem
neatbalstu taadas kaa nobeedaajusies, lai vinai veicaas - nemaz nav zheel, lai neslimo un lai turpmaak savalda savu dibenu un meeli - nu vismaz beerna deel
laikam pietiks pa sho dublu kasti

Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
09.06.2005 13:53
danee - ne tikai izskataas, bet ir pietiekami garsh laiks rakstiishanai - redz- prieksh tevis arii laicins atradaas
vai ar mani vis ok - nezinu - nav man triis viirieshi, savu viirieti nekraapju un uz cita reekina nedziivoju , no valsts siles nebarojos un privaataa biznesaa nepaarraujos, sanaak pieticiigi bet naktii miegs salds , jo sirdsapzina mieriiga

sakura:
cerams esi izlaidusi savu tvaiku par pashas neapmierinaatiibu...
bet... taa jau tu savas probleemas neatrisinaasi!
Tev VIENMEER atradiisies kaads/a, kam "uzbraukt"... un taa Tu visu savu muuzhu, neko SAVAA dziivee nemainiidama un nerisinaadama paartapsi par vienmeer neapmierinaati, kashkjiigi iignju....
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
09.06.2005 15:19
ai nee - gribu atrisinaat savas probleemas -
veel domaaju ... , bet laikam jau citaadi nevarees - buus jaapaargul ar kaadiem 7 dzekiem, tagad domaaju vai ar visiem uzreiz vai kaa
vai varbuut kaa nobeedaajusies ar vienu 1 x ar trim 3 x un ar paareejiem kaa sanaaks
un kaa ar viirieti - ar nesaprotu ja pateikshu un izrunaashos - vai vins sapratiis - nu ka nav normaali kaa mees dziivojam un runaat ar vinu pirms analiizeem vai peec un iisti nezinu kaa ar kontracepciju - japajautaa beediigajai - kaa labaak
ai, un visu jums uzrakstiishu kaa man bija un veel ainas shovaa pieteikshos un buus man jauna dziive - nu iznaak ka laimiigaaka kaa tagadeejaa

nelda
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
09.06.2005 16:04
sakura!
Vai tev neðíiet, ka Tev daudzi forumieði NORÂDA, KA NU SÂK LIKTIES, KA TAVA VÂRÎÐANÂS IR PATOLOÌISKA!!!!
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
09.06.2005 16:20
draugs teica ka labaak buus daavida shovaa, bet vina draugs saka ka var arii abos shovos kaa tu domaa nelda ?

Maijs
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
09.06.2005 16:41
sakura liekas ir seksuâli neapmierinâta bûtne! :)))

eh, kâ ðai gribçtos tos 7 vîreïus, bet tie stulbie principi..., nu neïauj!;)

Labi, es smejos, bet nu nav îsti riktîgs tas bâbietis. Ne jau savu principu vai uzskatu pçc, bet sava izteiksmes veida pçc. Nervi, NERVI!!
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
09.06.2005 17:00
jaamaina teema - nevis hiv aizdomiigi , bet SAKURA aizdomiigi !
jaa - ja padomaa -jaa - tieshaam loti aizdomiiga

nelda
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
09.06.2005 17:14
Sakura-
zini, izsmçjos no sirds pçc maija komenta, bet faktiski-
Tu ðo traìisko temu vienkârði piedirs!!!!!!!!

Jâ, nav nobçdâjusies paraugsieviete, viòas ìimene ir ìimenes parodija, bet tas nemazina notiekoðâ varbûtçjo traìismu. Un man arî ir dzîvç bijuði daþâdo periodi, paldies Dievam, ne ar ko neesmu iekritusi, bet nu jau par senu, lai vârîtu blçòas.
Tomçr visa mana lîdzjûtîba tçmas autorei, bet Tevi patiesi gribas nopçrt ar visiem Taviem principiem.
Piedzçrusies esi vai apdalîta, vai padebila...
Miljaka
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
09.06.2005 17:39
Sakura, tu gan esi hohmiga, kaut interesanta. Jaa, jaa esmu pie tam izlaistajam ari bijusi, bet nu tagad godigo karta;)tikai nespljauj bljodinja - no pieredzes saku, lai vai cik stings sava rakstura cilveks nebutu - nu nevar vinjs seksuali ekstremas bet iepriekhs nezinamas situacijas but parliecinats par sevi un savu tikumibu - ta ka var netisham ari noshauties pa kreisi. Zini, Sakura, ja nu vienigi nebutu tu tik pareiza un tadiem principiem - aicinatu tevi uz randinju:) Un ja butu virietis - no adas izlistu, bet tevi pavestu:), lai nevaretu ar akmenjiem metaties.
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
09.06.2005 17:46
nav laika - skujos un smarzhojos, nevaru izskirties vilkt sarkanos vai melnos stringus - pavest vairaakus viirieshus nav joka lieta, runaat ir viens un izdariit otrs

Nobçdâjusies
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
09.06.2005 18:06
Atbilde no Rîgas bûs tikai jaunedçï, bet tas, kas ir taisîts atkârtoti mûsu pilsçtâ, uzrâda "-" (negatîvs).
Missy
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
09.06.2005 18:07
nu tad kaut no rîgas arî bûtu tâpat..
Velns
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
09.06.2005 18:39
Sakura ir malacis!:)))
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 4?
Ziņa: