HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!

Aizsāka Nobçdâjusies 

:o)
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
16.06.2005 16:39
Nu sajuutai vajadzeetu buut taadai, ka nupat otraa dziiviba iedota :o)
Mjaa, viss ir labs, kas labi beidzaas ;o)
Velns
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
16.06.2005 16:53
Urraa! Tad jau var atkal maukoties!!!:))))))))
þults
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
16.06.2005 17:01
Laimi un veselîbu Tev un Tavam bçbim.
Vairs NeNobçdâjusies
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
16.06.2005 17:19
Tieðâm sajûta ir fantastiska un savâdâk pat nevarçtu bût, jo vakar biju uz USG, bçrniòð ir aktîvs, kustîgs, dzirdçju sirsniòu sitamies, redzçju mazas rociòas kustamies. Tikai gaidîðana ir diezgan pabriesmîgs moments,jo, lai arî tu tici, ka bûs negatîvs, pastâv bailes, ka "ja nu".... Un nedod Dievs kâdam no Jums, kuri ðeit tik lepni, bravûrîgi un lecîgi, gadîtos lîdzîgi - 2 nedçïas gaidît HIV analîzes. Þçl, ka daþiem,kas ðajâ konferencç izteikuðies, pastâv vecumvecais uzskats "ar mani gan TAS nekad nenotiks!".....

Labi, pietiks:) Paldies visiem, kuri "juta" lîdzi. Paldies:) Es jûtos kâ no jauna piedzimusi un uzskatu ðo notikumu par pamatîgu mâcîbu. Mçs visi dzîvç kïûdamies, bet mâcamies jau tikai no savâm kïûdâm.

Lai jums veicas!:)
bubuu
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
16.06.2005 17:23
NEnobeedaajusies!
tieshaam ljoti liels prieks par tevi!!! un prieks par beebiiti! lai jums viss sanaak! un lai jums viss kaartiibniekaa..
bet taadiem aarstiem,. kuri shitaa chakareeja tevi nu gan sabiedriskais FUI!!!
lai tev veicas!
Missy
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
16.06.2005 18:11
Tâ teikt ar kopîgu ticîbu:)
...taa nu tas ir, ka mees neviens nekad ne par ko taa iisti nevaram buut 100% droshi, taapeec patiess prieks par Tevi, ka viss ir kaartiibaa !!!
lindux
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
17.06.2005 11:40
Prieks par tevi, tavu mazuli! :)

Bet varu pateikt to, ka arî, ja asinîs rodas antivielas no asins grupu/rçzusu nesaderîbas, ðîs antivielas reizçm var uzrâdît pozitîvu HIV testu.
Tâ kâ man ðî problçma ar antivielâm bija ïoti aktuâla, mana ginekoloìe laikus brîdinâja, ka pozitîva gadîjuma pçc pirmoreiz veiktâm analîzçm rezultâtâ stresot vçl nevajag.

Lai jums veicâs un izdodâs! :)
st.mz.
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
17.06.2005 13:27
nu ko, apsveicu, ka OK.
tâ tas ir, ja cilvçks (piemçram es) sadomâjâs par sevi ka ir baigi pârâkais kekss, ka visa dzîve ir garâm, ka jâpiðâs ar ko pagadâs (tâ atkal Tavâ gadîjumâ), kaut arî îstenîbâ viss ir pat vairâk nekâ OK, tad atnâk meitene ar izkapti un papliíç pa plecu, sak, steidzies, gribi jau tagad pie manis?

bet grçki ir jânoþçlo baznîcâ.
mhgbyu
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
18.06.2005 10:56
Atceros ka es gaju uz HIV analizem, jo bija pamats par to domat, biju bijusi arzemes un kadu laiku dzivoju tur, bija dzeks tur un vins bija ists bruncu mednieks, guleja ar visam un visur. Un kad gaju parbaudities, man tas bija kaut kas arpratigs, tik bail bija, visu laiku domaju par to ko darisu ja nu busu slima ar HIV. Kad uzzinaju ka neesmu, arprats cik es jutos laimiga, tapec pilniba saprotu so cilveku un vina sajutas. Apsveicu!!!
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
18.06.2005 12:23
un tomeer ...
ja sabiedriibaa ir ciena un respekts pret gruutnieci, tad sabiedribas loceklim var likties tikai normaali, ka gruutniece respektee sabiedriibas normas
nevis kaa nobeedaajusies - ar tik un tik viirieshiem tik un tik reizes , tas ir un paliek piedauziigi
sevi un sabiedriibu cienosha sieviete taa neriikotos
un tiem siekalainajiem un sirsniigajiem liidzi juteejiem gribu teikt, ka ja nobeedaajusies buutu izklaideejusies ar juusu viiriem vai draugiem, tad vienai otrai gruutnieciiba netrauceetu nobeedajushos kaartiigi iekaustiit
tie sirsniigaakie runaataaji un rakstiitaaji dziivee visbiezhaak ir vislielaakie maitas
bet nu lai veicaas visiem, jo mazaak slimo, jo droshaaka dziive

Saiva
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
18.06.2005 21:02
Pastaastiisu kaa man gaaja!!
Esmu preceejusies,kaa nu iet tajaa dziiviitee taa iet.Bet neesmu sveetaa,ir bijusi miilaakie!:)
It kaa viss vienmeer bija ok,bet beidzamajaa reizee sajutu ka kaut kas nav ok..aizpeeros pie ginekologa,jaa,draudzins aplaida mani ar hlamiidijaam..
Nu neko,izrakstiija zaales,dzeeru.
Ar viiru izvairiijos guleet.Draugam pateicu,ui kaa vins mani nolamaaja..ko es iedomaajoties,par ko vinu uzskatot...Vins bija itaalis.
Bet nu nemiers manii bija peec tam..jo viena pazina taa dumi izmeta: ko staigaa punkodamaas,ka tik nav HIV..
Drausmas kaads manii bija stress..momentaa otraa dienaa aizbraucu nodot analiizes uz Linezera ielu..
Un kameer gaidiiju atbildi(liidz naakosaas dienas vakaram) vispaar nebiju lietojama..Jutos drausmiigi!
Bet bija viss ok..
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 17?
Ziņa: