HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!

Aizsāka Nobçdâjusies 

nu jau
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
09.06.2005 19:45
Velns=sakura he he ;PP
aveia
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
09.06.2005 19:47
tad jau ceriigi, nobeedaajusies! laukos tach arii laboratorijaa taisa, ne jau peec skata nosaa :)
man prieks tieshaam. gan jau buus labi, turies!!
nezheeloshu
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
09.06.2005 21:16
vot taa tev arii vajag - juus baabas maukas visas esat ko taadu pelniijushas kuras ar kaajstarpi dziivee uz priekshu iet un tur nav ko zheelot,pati vainiiga un taa tev vajag,,nagus redziet tev maaxliigos atjauno visu laiku,dodu visus 100 ka esi kaada no "kuceem".da kau juus visas apspraagtu palaistuves.
heelijs
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
10.06.2005 08:02

sakura, tu rullee :) interesanti lasiit tavus postus.

agresiivajiem un rupjajiem ("mauka" nav rupjiiba) autores kjengaataajiem - juus arii neesat normaali. ar taadu naidu un negatiivismu attiekties pret cilveeku (autori) kas tieshi jums neko sliktu nav nodariijusi var tikai tie, kam ir diezgan nopietnas psihiskas/psihologjiskas probleemas, kuras ieteicams saakt aarsteet kameer neesat nojuugushies. jums droshi vien vecaaki beerniibaa ar siksnu ir "iedauziijushi" dazhaadus tabu, un tagad juus visu negatiivo gaazhat aaraa uz citiem.

es piemeeram neesmu nekaads puritaanis, man patiik seksinjsh. :) kad nebiju preceejies, es labpraat to piekopu ar vairaakaam meiteneem (ne vienlaiciigi), nejau sporta vai skaita peec, bet vienkaarshi patika. iedomaasimies, ja nebuutu visu shito STS un aids, vai tad mees labpraat nepamiileetos ar kaadu taa saucamo mauku ? es domaaju es noteikti buutu bijis prieciigs to dariit, iipashi tai vecumaa kad viirietim (jauneklim) vienalga ar kaadu sievieti ka tikai 18-40 gadus veca, smuka un ljaujas :) bet nu gjimeni ar taadu sievieti "ar bagaatu pieredzi" es pilniigi noteikti nedibinaatu, un vispaar neielaistos nopietnaas attieciibaas. un vispaar sabiedriiba straadaa vienaa ritmaa, taa saucamaas maukas ir tikai pieprasiijuma apmierinaashana, kuru rada viirieshu gribeeshana. es arii nesaprotu, kaapeec dazhi indiviidi kjengaa shiis sievietes, ja vinjas ir pashai sabiedriibai ir vajadziigas seksuaalajam apmierinaajumam. ja jums nav vajadziigas, kaapeec tik agresiivi apriet ?

autore raksta:
"Tas tik vçl trûka, lai es òemtu nopietni tos, kas mâk tik apsaukât, neko (apsolûti NEKO!) par mani nezinot."

apsaukaashanu neatbalstu, bet apsprieshanu gan.
juusu starpaa nevaldiija nekaadas juutas, abi laidaat pa kreisi, kaadeelj gan saglabaat kopdziivi, tas nav skaidrs. nav skaidrs arii kaapeec taadaa lauliibaa veel plaanot beernu.. jaa par tevi kaa par personiibu mees neko nezinaam, bet zinaam par to kaadas izveeles tu esi izdariijusi - izveeli par saansoljiem, izveeli par nestaastiishanu viiram, izveeli par kropliigas lauliibas saglabaashanu, izveeli par beerna ieplaanoshanu, un taas ir izveeles, kuras ir nepopulaaras un neatbalstaamas.

atvainojiet, ka tik gari, varat arii nelasiit kas negrib :)
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
10.06.2005 08:21
Nobçdâjusies, es ar Tevi, ceru, ka saòçmi visas labâs domas, ko Tev sûtîju. Esmu mammuks 2 resgaïiem, tâpçc zinu, cik ïoti Tev ðobrîd vajadzîgs atbalsts. Kad mazais piedzims, tad redzçsi cik daudz laimes un prieka Viòð Tev sniegs, un, ja "Lielais Paps tur augðâ" ir nolçmis, ka Tev jâkïûst par mâmiòu, tad acîmredzot Tavi grçki ir piedoti un Tu to esi pelnîjusi! Visu to labâko!!!
Uldizz
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
10.06.2005 09:26
Nesatraucies, nav Tev nekads HIV . Tas nemaz tik viegli nepielip ka citas STS. Inficesanas varbutiba praktizejot neaizsargatu vag. sex ar nezinama hiv statusa partneri ir apmeram 5: 10000 / epizode (dazados informacijas avotos dati var atskirties). Ari no "ielenem" to nemaz ta nevar dabut, ja lieto prezervativu. Pie tam parasti vinjas vislabak apzinas risku un prot to izslegt vai maksimali minimizet.
jâ, un mediíim iedurot sev HIV nçsâtâja injekciju adatu, varbûtîba ir 0,5%.
ðis fakts mani mierinâja, kad gadîjâs nejauði iebakstît sev pirkstâ (kâdas 3-4 reizes pa visiem gadiem).
Es arî esmu par to, ka 100% viss ir OK... un ja jau vietçjais tests ir parâdîjis "-", tad var jau pasmaidît :) NEBÇDÂJIES... tagad tikai abi ar vîru viens otram izsûdziet "grçkus" apsolieties, ka vairs "tâ" nedarîsiet :) un papûlieties saglabât ìimeni - jo mazais sîcîts ja nav vainîgs, ka "dzîve ir maita" ;)
paðas stiprâkâs ìimenes ir tâs, kas izgâjuðas cauri lielâm gûtîbâm!
Velns
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
10.06.2005 10:16
Nobeedaajusies!
Neuztraucies daudz un maukojies tik taalaak. Gan jau buus labi!
Un gjimene buus stipra.....
nelda
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
10.06.2005 13:14
Patiesi lasîju ar atvieglojumu, ka hiv negatîvs.

Cik neþçlîgam jâbût cilvim, lai vçlçtu otram ko tik ïaunu...
svîre
to nobçdâjusies
10.06.2005 16:31
Piekrîtu iepriekðlasîtajam - pie HIV tik âtri nevar tikt.
Man iz lîdzîga situâcija - man pirms pusgada kosntatçja HCV - jeb C hepatîta klâtbûtni organismâ - no sâkuma antivielas, pçc tam arî vîrusu, tomçr - analîþu rezultâti vienmçr bija "vâji", "apðaubâmi", vismaz uz C hapatîtu tas nozîmejot arî to, ka vîruss vçl nav tik daudz savairojies, lai rakstîtu "pozitîvs", tomçr tas organismâ pastâv un ar laiku var savairoties, bet daþreiz, ja liktens vçlîgs, arî it kâ iekonservçjas un cilvçks ir kâ vîrusa nçsâtâjs - tas par C hepatîtu.
Gaidu tagad atbildi.
go
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
10.06.2005 19:19
"Cilvçku absolûtais vairâkums uzskata, ka viòi domâ, taèu patiesîbâ viòi ir savu aizspriedumu varâ!" V.Dþeims
Feja
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
13.06.2005 08:36
to SVÎRE

Sveika! Te es! Nekâdi nevaru Tev nosûtît meilu - visu laiku nâk atpakaï paziòojums, ka nav nosûtîts (laikam kastîtç nav vietas)! Domâju, ka esi galîgi pazudusi, bet redz kâ es Tevi te atradu! Atsûti man kâdu ziòu, lai zinu, ka manu vçstîjumu esi lasîjusi un tad es Tev pastâstîðu kâ man iet! Gribu jau zinât, kâ iet Tev!!!

Feja
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
13.06.2005 10:09
muusu laukos kaiminos dziivo gimeniite, taa saucamie jaunsaimnieki, abiem ap 40 gadiem un 2 beerni. Bija sadomaajushi veel vienu. kaa jau lauku sievietei - veseliiba laba, probleemu nekaadu, liidz dzemdiibu briidim. Nezinu detalas, bet naacaas taisiit keizaru un operaacijas laikaa dzemdeetaaja tikusi inficeeta ar c hepatiitviirusu , beernins laimiigaa kaartaa vesels, valsts tagad apmaksaa aarsteesahaanas izdevumus, bet es vinu ieraugot neatpazinu, kauli un aada, bet vina sakaas laimiiga esam ka dziiva un vieteejaa slimniicaa nu lielaa sprieshana kaa tas vareeja notikt, paspriedis liidz nakamajiem " s... m" un viss notiksies

jaa
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
13.06.2005 14:58
Sakat, ka nevar pie taa tikt tik viegli, bet kaapeec tad tas taa izplataas? Arvien vairaak?
Te izskataas viss buus kaartiibaa! ;)
Uldizzz
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
13.06.2005 16:29
Izplatas galvenokart jaunattistibas valstis, piem. Afrika dazas valsts ir pat vairak ka 30% slimo no iedzivotaju skaita. Latvija apm. 0.4%. Citur Eiropa tapat, vai pat mazak. Protams ari attistitas valstis ir i/v narkotiku lietotaji, notiek gadijuma sakari bez prez., prez. plist un tiek nepareizi lietoti utt. Tapec nevaru piekrist tam , ka vismaz Latvija izplatas loti strauji. Tapec secinu, ka jaunas maminas izredzes ir krietni vinas laba, ja vien partneri nav bijusi i/v narkomani.
bubuu
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
14.06.2005 12:47
nobeedaajusies!!! nu staasti, kaa tev iet?ljoti cieshi iikshkjus turu par tevi, lai viss oki
Nobçdâjusies
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
14.06.2005 17:34
Nu es pati gaidu. Tikko zvanîju, teica, ka ceturtdien vakarâ ved no rîgas analîzes un piektdien ap 9.30 varu zvanît dakterei. Gaidu, bet satraukties un bez iemesla stresot vienkârði neatliek laika, jo ir pietiekami daudz darba un mâcîbu par ko stresot.
///
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
15.06.2005 01:31
traki, ka tik ilgi bija jaagaida un veel 3 dienas....turies!
Velns
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
15.06.2005 09:30
pa to laiki, kameer gaidi, vari drusku pamaukoties veel! nekas jau nenotiks!
Uldizzz
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
15.06.2005 10:14
Kretîni ! kâ var ðitâ mocît cilvçku velkot garumâ analîþu rezultâtus ! Tad vismaz nebûtu solîjuði ka bûs un tad pârlikuði datumu.
Paija
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
16.06.2005 00:26
Nobçdâjusies! Pacietîgi izlasîju visu tçmu. Es arî esmu Tavâ pusç un turu îkðíus par Tevi. Tev noteikti viss bûs labi un cerams, ka piektdien no rîta Tu mums visiem pavçstîsi, ka analîzçs ir "negatîvs". Turies!
Vairs Ne NOBÇDÂJUSIES
;)
16.06.2005 14:39
Viss kârtîbâ.
Ir rezultâts.
Negatîvs.
Erita
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
16.06.2005 14:43
uh, nu gan tev tas prasiija nervu spriedzi, sodien laikam juuties laimiigs cilveks, ta ir jauka sajuta, lai veicas.
danee
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
16.06.2005 14:54
Spiezzu Tev kepinu!
Noveelu gan, lai nekas taads vairs nebuutu jaapiedziivo.
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
16.06.2005 15:17
Vairs Ne NOBÇDÂJUSIES

Nu forshi. Lai tev veicas.
ennija
Vairs Ne NOBÇDÂJUSIES
16.06.2005 15:25
Apsveicu no sirds! :))))
Priecaajos kopaa ar Tevi
es jau zinâju, ka viss bûs oki :) FORSHI!!!!
tikai þçl, ka vçl daudzâm sievietçm bûs jâcieð - jo ârsti neinformç par faktu, ka grûtniecîbas laikâ, HIV tests var bût mânîgs...

ai
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
16.06.2005 16:36
Cik labi! Patiess prieks!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 1?
Ziņa: