HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!

Aizsāka Nobçdâjusies 

Nobçdâjusies
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
02.06.2005 22:02
Ziniet, man pçc ðîs sarunas tieðâm labâk ir palicis. Kaut kâ mazliet nostâjos malâ un paskatos uz notiekoðo no malas. Lai arî kas notiktu, viss notiks tâ kâ tam ir jânotiek un lîdzîgi kâ jûs man liekat nomierinâties un nestresot pirms laika, arî es negribu nevienu stresinât bez iemesla.
Un, tas izklausîsies m***ciski laikam jau, bet pçdçjâ gada laikâ es esmu regulâri "tikusies" ar 3 vîrieðiem, ar kuriem, pârsvarâ viss noticis ar prezervatîvu, bet.....nu ir "bet"....
Dusma, nedçïu bez seksa ar vîru? Mierîgi.. Un viòam pat neradîsies aizdomas:( Vienkârði neïauðu sev pieskarties nekâdâ veidâ.....

Labi, paldies, ieðu ðodien gulçt un centîðos nedomât par neko.
kaut kâds vâjprâts - kâ ârts satraumçjis topoðo mâmiòu :( tas taèu var atstât iespaidu uz mazo bçbîti, ka viòa mamma tâ uztraucas... un ja nu vçl dçï tâ izjûk ìimene - sviests....
lasiju vienu gadîjumu ar lîdzîgu scenâriju - arî vienai grûtniecei uzrâdijâs HIV... bet pçc atkârtotâm analîzçm vairs nekas neuzrâdijâs... citos avotos izlasîju, ka situâcija ir tâda, ka grûtniecîbas laikâ savairojas kaut kâdas vielas, kas testâ uzrâdâs kâ HIV... tâ esot bijis vairâkâm sievietçm - tikai nesaprotu kapçc ârsti to nezin un turpina traumçt jaunâs mâmiòas :( varu iedomâties, kas tas ir par ðoku... drausmas :(
TURIES - nebçdâjies... mçìini nedomât par to.... un pçc otrâ testa tu vari iesûdzçt tiesâ to stulbo dakteri, ka viòa tevi satraumçjusi un kaitçjusi tev gan morâli, gan fiziski (jo ðitâdi satraukumi taèu ietekmç mazuïa attîstîbu)...
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
03.06.2005 09:49
Lasîju Tavu stâstu arî câlî. Man paðai ir 2 bçrni, kad viòus vçl tikai gaidîju daudz lasîju literatûru par tçmâm, kas saistîtas ar grûtniecîbu un nereti uzdûros arî Tavai tçmai. Tas nav nekas neparasts, ka grûtniecei uzrâda HIV pozitîvu. Kad man òçma analîzes, stâjoties uzskaitç un arî vçlâk, mani vecmâte brîdinâja, ka varot uzrâdît HIV pozitîvu, bet ka tas neko nenozîmçjot. Jâsaka, ka arî es biju uztraukusies, jo attiecîbâs ar vîru esmu vienmçr bijusi uzticîga, bet nu pirms tam jaunîbas trakumâ ir gâjis visâdi... Tâpçc nesatraucies. Arî man, tâpat kâ daudziem ðeit, ir sajûta, ka ar Tevi viss bûs kârtîbâ. Þçl par Tavâm attiecîbâm ar vîru. Pati zinu kâ gribas, lai samîïo, seviðíi kad bçbis puncî un paðas emocijas ir sakâpinâtas, lielâkâ daïa vîrieðu to nesapro, bet es savam vîriòam nekad neesmu kautrçjusies paprasît, kad man vajag cilvçcîgu siltumu, bet nu katra situâcija ir savâdâka. Turies un neaizmirsti uzrakstît kâds ir analîþu rezultâts, jo te visi ðonedçï par Tevi turçs îkðíus.
heelijs
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
03.06.2005 10:06
>Un, tas izklausîsies m***ciski laikam jau, bet pçdçjâ gada laikâ es esmu >regulâri "tikusies" ar 3 vîrieðiem, ar kuriem, pârsvarâ viss noticis ar >prezervatîvu, bet.....nu ir "bet"....
>Dusma, nedçïu bez seksa ar vîru? Mierîgi.. Un viòam pat neradîsies >aizdomas:( Vienkârði neïauðu sev pieskarties nekâdâ veidâ.....

bishki ne par teemu, bet nu baigas taas attieciibas meedz buut cilveekiem.. pat zheel sametas to viiru. un ja nu buus pozitiiva atbilde ? kad staastiisi vinjam visu shito, laiciigi izsauc reanimatorus varbuut.. ja nestaastiiisi - kaa tu vispaar ar sevi taadu vari dziivot ?
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
03.06.2005 10:18
heelij, nu Tu gan tieðâm ne pa tçmu!!! Un kur garantija, ka vîrs nav aizðïûcis pa kreisi? Manuprât, tas nav nekas îpaðs, ka sieviete gada laikâ ir satikusies ar 3 vîrieðiem un vçl vîru, jo mums katram ir sava dzîve un mçs katrs dzîvojam kâ gribam un kâ mums tas ir vajadzîgs. Un tâpâc vien, ka es to nedaru, nenozîmç, ka mani satrauc, ka nobçdâjusies tâ dara. Sieviete sievieti sapratîs, ja viòai ir vajadzîgs sîrupiòð ar ko ðad tad apliet sirdi, nu forði - es viòu apbrînoju. Man attiecîbas ar vîru ir ïoti labas, bet daþkârt uzsit asinis no domas vien, ka varçtu ar kâdu "no pagâjuðajiem laikiem"... Par laimi man negribas sabojât to, "kaut ko", kas ir starp mums. Dzîvosim katrs savu dzîvi un neanalizçsim to, ko mums neprasa.
heelijs
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
03.06.2005 10:33

Agnese, nu dziivojam savas dziives, bet ja jau mums sheit forumaa staasta, tad varam arii paanalizeet. es vinju nenosodu par tiem 3 chaljiem, tachu es neatbalstu to, ka vinja nestaasta viiram. cilveeks var dariit kas vinjam tiik kameer netiek saapinaats un iejaukts kaads cits, kuram tiek dariits paari. iedomaajies, ja buus pozitiiva atbilde, vinja teiks viiram: "klausies, es te salaidu ar 3 chaljiem, man tagad ir hiv+, liidz ar to tev arii visticamaak ir, piedod un galvenais neuztraucies". visa dziive nochakareeta..
nu ja arii viirs laidis pa kreisi, tad varbuut viss ir savaadaak, bet mees laikam nekad neuzzinaasim tad, kursh iisti bija ievazaataajs..

>Manuprât, tas nav nekas îpaðs, ka sieviete gada laikâ ir satikusies ar 3 >vîrieðiem un vçl vîru, jo mums katram ir sava dzîve un mçs katrs dzîvojam kâ >gribam un kâ mums tas ir vajadzîgs.

nedod Dies' man satikt taadas sievietes kaa juus, daargaas :)
balss no malas
jautajiens
03.06.2005 10:46
klau, nobeedajusies, ja gadijuma izradas, ka tomer nav tev hiv, tad padoma, vai tas nebija bridinajums..

starp citu, vai berns tev nav gadijuma no kada no 3 virieshiem?? tev neskjiet, ka tu esi rikojusies ljoti cucigi??

es tapat ka heelijs arvien vairak un vairak brinos par cilveku absoluto etikas normu, pienakuma un visa pareja trukumu organisma..

brrr... nozhelojami..
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
03.06.2005 10:51
Nu ko Tu gribi, lai viòa tagad pastâsta vîram ka viòai VARBÛTir HIV+, jo viòa ir gulçjusi ar 3 vîrieðiem? Nu kâpçc lieki satraukt cilvçku, ja ir zinâms, ka tas nav nekâds retums, ka grûtniecçm atrod viltus HIV? Un pat ja ir tas HIV, tad var taèu pateikt, ka iespçjams dabûja pie manikîra, pie zobdaktera vau tamlîdzîgi, jo ziòa par sânsoïiem ïoti sâpina otru cilvçku!!! Un nobçdâjusies taèu rakstîja, ka ðie sânsoïi bijuði tieði tâpçc, ka viòa nav varçjusi saòemt mîïumu un cilvçcisku siltumu no vîra, tâpçc meklçjusi to citur. Nu var jau prasît, kâpçc tad dzîvo ar tâdu vîru un kâpçc taisies tâdam dzemdçt bçrnu, bet nu tâ takð viòas paðas darîðana, nu kas mums par to? Un par Tavu pçdçjo repliku - nedod dievs mums, sievietçm satikt vîrieðus, kuriem ir grûti mums vakarâ pamasçt kâjas, paglâstît matus, patâstît par jûtâm un lîdzîgâ veidâ pabarot savu sievieðu dvçseles, tas jau ir tas iemesls, kâpçc sievietes meklç visu iepriekðminçto ârpus mâjas...
HELIJAM un "Balsi no malas" !!!!!

kâda jçga KAUT KO TEIKT VÎRAM? ja viòa tagad pataiks - izjauks tikai ìimeni! paliks viena ar bçrnu! nevajag pârspîlçt!!! UN VIÒAI NAV HIV + jo tâ ir daudzâm jaunajâm mâmiòâm, ka uzrâdâs HIV+, bet îstenîbâ nav...

Varu iedomâties - ja vecis nolaiþ pa reisi - neviens neko nesaka, sieviòa paraud spilvenâ un turpina vîru aptecçt... tas skaitâs normâli - bet kad sievietei kaut kad KÂDREIZ sen senos laikos ir paslîdçjusi kâja, tad uzreiz viòa ir mauka....
STULBUMS!
piekrîtu Agnese!!!!!!
balss no malas
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
03.06.2005 11:16
kursh saka, ka kaut kas jasaka viram tagad? par to es vispar skjietami sava texta nerunaju!!

es runaju nevis par sekam, bet par celonjiem. cik labus mes visi atrodam iemeslus savu tuvako krapshanai - pietrukst miljuma, par daudz miljuma un pietruxt seksa.. un ta talak un ta joprojam. bljavines, vai tiesham, ja ar kadu ir kopa, tad nevar dzivot vienkarshi uzticigi. ja neesi kopa, tad drazies ar ko gribi, bet, ja esi tad tachu tu esi atbildiga.. dies, ta ari aatbildi nesagaidiju, no kura no visiem 4 virieshiem tev ira berns, ko???

moraaliste, jaajaa, moraaliste. tada moraliste, ka iesaku nedarit citiem to, ko pashi negribetu, lai citi pret jums dara.

"Un par Tavu pçdçjo repliku - nedod dievs mums, sievietçm satikt vîrieðus, kuriem ir grûti mums vakarâ pamasçt kâjas, paglâstît matus, patâstît par jûtâm un lîdzîgâ veidâ pabarot savu sievieðu dvçseles, tas jau ir tas iemesls, kâpçc sievietes meklç visu iepriekðminçto ârpus mâjas..."
nedod, dies, piedzimt tadai dumjai sievietei, kas nejedz saprast lidz kazam, ka virietis jau nebus tas istais, kas vinjas velmes piepildis. ja tu iesaisties attiecibas, tad iesaisties. riebjas shis dumjas pasaules laimes mekletajas..

nu, pastasti, kur bija sieviete, kad dzivoja ar to virieti kopa agrak?? pasaki, kapec vinja vel joprojam ar vinju ir kopa?? ajj, ajj, tomer kads labums gan no vinja ir, vai ne.. vee, pretigi (saulite, un pati esmu sieviete, kas uzskata, ka vai nu esmu kopa vai neesmu, viduscelja nav.. necieshu sapinat cilvekus)

un varbut shai cienitai nemaz nepienakas shi gjimene (kuraa virs ir tik "briesmigs")

njaa, moraale, stulbums ir nosodit sanjsoljus, hehe, ilzy, ljoti progresivi
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
03.06.2005 11:16
NOBEEDAAJUSIES
beidz zheelot sevi, sanemies un padomaa par beernu - vinam tavi uztraukumi nu nemaz nav vajadziiigi
no vienas puses tu uztraucies par veseliibu, no otras puses -tiishaaprataa bojaa sev un beernam
par viiru jaapsriezh tev pashai - cik liela ir juusu tuvviiba un uzticiiba, bet man liktos diivaini ka taada lieta tiek sleepta - tas tachu juusu kopiigs beerns un kopiiga dziive , shai gadiijumaa es tieshi no viira gaidiitu lielaako atbalstu

buus tev negatiiva atbilde par HIV, bet kas buus ar beernu nedeelas laikaa , ja taa turpinaasi

balss no malas
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
03.06.2005 11:18
un, ilzy, man ir dzilji vienalga, vai mes runatu par sievieti, vai virieti, jo ne jau dzimums ir kriterijs, bet gan eetika dotaja gadijuma.
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
03.06.2005 11:23
Balss no malas, kâda Tev daïa kâ citi cilvçki dzîvo? Ja jau esi tik ðíîsta, tad super, dzîvo tik nost!!! Arî es nevarçtu vîram uzlikt ragus, bet vai tâpçc man jâaplej ar samazgâm cilvçks, kurð gaida mazuli un jau tâpat ir tik ïoti satraukts? Tu laikam neesi bijusi stâvoklî un nezini, cik sakâpinâti tad viss liekas! Neticu, ka arî Tev nav sava uts, par kuru mçs te varçtu Tevi paíengât...
sieviete ar biogrâfiju
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
03.06.2005 11:29
Agnese, jûs esat ïoti lîdzjûtîga.

Taèu - lai arî mçs nudien nezinâm, kas îsti un kâ, lai arî man ir þçl katru, ko var skart ðî slimîba
ja runâjam par ðo ìimeni - nesaskatu te nekâ jauka un mîïa. Uzturçt 1 gada laikâ attiecîbas ar 3 vîrieðiem - vai tas gadîjumâ nav par daudz, lai mçìinâtu kompensçt vîra nemîïumu?
Un tagad nu ir risks, ka katrs no ðiem 3 var bût gan HIV inficçtais, gan vçl bçrna tçvs.

Nu, arî man bijusi raiba biogrâfija, bet nekad neesmu tâ rîkojusies, kad kâdu mîlçju. Tâtad vîru nobçdâjusies maz ticams, ka mîl. Par kâdu jauku ìimeni te vispâr ir runa?
Un, lai gan esmu sieviete, gribas teikt tâpat kâ hçlijam un tam otram vîrietim - pasargi mani no tâdas sievas!

Un ïoti ceru, ka ðî tomçr bûs viltus trauksme, lai gan pieïauju arî ïaunâko iespçju.Pârâk daudz faktu, kas liecina par tâdas varbûtîbu.
Temats par sânsoïiem vispâr ir kaut kâds apsurds!!! Vai nu ir vai nav tâs attiecîbas!! Ðâdâs situâcijâs parâdâs tikai cilvçku gïçvums, kad nespçj sakârtot savu dzîvi..
heelijs
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
03.06.2005 11:32

balss no malas - labi ruukts :)

Ilzy, izlasi saakumaa pirms komentee. vinjai nevis "KÂDREIZ sen senos laikos ir paslîdçjusi kâja", bet "pçdçjâ gada laikâ es esmu regulâri tikusies ar 3 vîrieðiem".
balss no malas
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
03.06.2005 11:34
agnese, shada gadijuma mans jautajums ir shads - un kada tev dalja gar manu personigo viedokli, ljauj taksh man domat un izteikties, ka es velos. savadak ta nejauki sanak- tu vari nosodit mani par manu viedokli, bet es citus par, manuprat, nepienjemamu dzives veidu, nevaru...

un es par savam utim nestastu diskusijas.. un no manam utim neciesh cilveki (savukart, no nelaimigas dotaja gadijuma iespejamie cieteji ir 5 cilveki!)
heelijs
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
03.06.2005 11:35

Agnese, kaa var cilveeks ieplaanot mazuli ar viiru, un paraleeli peedeejaa gada laikaa regulaari tikties ar 3 viirishiem ? Manupraat tas daudziem nav saprotams, arii man. Ja tev tas ir saprotams, paskaidro.
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
03.06.2005 11:39
jaa ... vispaar laikam man beidzot nav ko teikt

Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
03.06.2005 11:53
Pakaidroðu. "Lûdzu, lûdzu, paskaidrojiet cilvçciskâ valodâ ko tas nozîmç un kâda ir varbûtîba, ka esmu pozitîva?:( Mani satrauc fakts kâ tâds, ka uzrâda aizdomîgi.:(" - ðis ir jautâjums, kuru mums uzdeva nobçdâjusies. Varçja secinât, ka cilvçks ir satraucies, izmisis u.tt. Ðâdâs situâcijâs manuprât, vajadzçtu cilvçku uzmundrinât, atbalstît, pârçjo atstâjot uz viòa sirsapziòas. Man patieðâm neinteresç kâpçc viòa ir krâpusi vîru, kâpçc viòai bûs mazulis no vîrieða ar kuru nav garîgâs saskaòas un kâpçc viòa vispâr ar viòu dzîvo. Dzîve ir dzîve un dzîvç notiek tâ, kâ notiek. Punkts. Savas domas pateicu, vairâk nediskutçðu.
heelijs
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
03.06.2005 12:00

atbile no seerijas paskaidroshu, bet nepaskaidroshu.

atbalsts vajadziigs, un tas tika sniegts augstaak. bet savas domas par situaaciju arii var izteikt. es tak vinju nelamaaju un neaizvainoju nekaa.

un dziive nenotiek pashpluusmaa, lielaa meeraa to veidojam mees.
Kamene
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
03.06.2005 12:03

Nez,kur palikusi pati autore.. komentâri diezgan neþçlîgi...
Atceros,kad pati gaidîju mazo,jutos kâ pasaules atklâðanas brîdî-tik svarîgi,tik jûtîgi uztvçru,kad citi to nenovçrtç.
Un mûsu vîri tâdi ir-bieþi pret sveðu sievu izturas sirsnîgâk,uzmanîgâk,kâ pret paða.Seviðíi sabiedrîbâ.
Jâ,tas nav labi,ka sanâk krâpt.Un katrs ïaunums atspçlçjas.Atceros,ka laulîbas pirmajâ(!) gadâ iemîlçju citu vîrieti.Vîrs to neuzzinâja.Bet mûsu dzîvç sâkâs daudz nepatikðanu-un esmu pârliecinâta,ka manas krâpðanas dçï...
Bet neaizmirstam vienu--grûtniece jâsaudzç,top mazs bçrniòð.Pietaupîsim riebîgas replikas un sprediíus...
Diens dod,analîzes bûs negatîvas.Jau ðî nedçïa ir pietiekams sods par krâpðanu..
//
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
03.06.2005 12:48
lai tas skan cik nezheeliigi skan, bet varbuut tieshi to vinjai arii vajadzeeja- shaadu maaciibu!! dod dievs, lai analiizhu rez. buutu negatiivs, bet vinjai pielektu, ka taa ir maaciiba! zinam shitaadas kuces, personiigi paziistu!! man zinaamaaji sievietei, ja vinju taa var saukt, paveicaas un beerns izraadiijaas tomeer no viira, kaa arii vesels, par spiiti tam, ka gruutnieciibai 'virsuu' zales pret gonoreju dzertas. bet maaciibas nekaadas, moraale tada, ka mute paliek valjaa pat ne tuvu ne sveetai sievietei!!
Nobçdâjusies
.....
03.06.2005 13:22
Pati autore ir iegrimusi darbos. Tikko izlasîju visus komentus.
Es neanalizçðu un neskaidroðos, kâpçc esmu darîjusi tâ kâ esmu darîjusi... jâ, esmu ar ðiem cilvçkiem tikusies seksuâlâ ziòâ... pçdçjâ gada laikâ, ar vienu 1x, ar otru 3x, ar trescho 1x.... nezinu kâpçc uzrakstîju, ka regulâri tiekos, jo lielâko daïu laika ar viòiem "satiekos" internetâ..... kur sarakstamies un uzklausam viens otra problçmas, priekus un bçdas...
jâ, man ir grûti, bet es tam tikðu pâri.
Paldies, agnesei, kura mçìinâja mani aizstâvçt, jo tas, ka mani nopeï un tas, ka nezinot faktus, sâk tirzât manu biogrâfiju, man nav vajadzîgs.
Tapirs
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
03.06.2005 15:32
Gan viss buus labi !!!
Galvenais ir beerninjsh, kas pie nekaa aarpasaulee notiekoshaa nav vainiigs un par to vinjsh nekaadaa zinjaa pat nojaust nedriiksteetu.
Doma par 2. beerninja radiishanu gjimenee, kuraa valda neuzticiiba un paareejaas no taa izrietoshaas "lietas" gan ir liela bezatbildiiba :( Izlietu uudeni vairs nesasmelsi, tamdeelj jaasaslauka, ko var saslauciit, un kaartiigi jaapaardomaa, ko dariit ar naakamo uudens spaini :/

P.S. Par nozheelu (varbuut arii nee) cilveekam dziive ir tikai viena un ...

P.S. Cilveeki nemainaas (iekshpusee nekad)!!! (arii tavs viirs, "nobeedaajusies")
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
03.06.2005 15:45
tur jau taa lieta ka beernins ienaak pasaulee kaa balts zirna zieds
bet kas jau dzimstot tiek sarakstiits uz to balto ziedu !? par to jau taa lielaa shausminaashanaas

lauma
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
03.06.2005 17:48
Autorei:

Domâju, ka tâ ir viltus trauksme. Manai labai draudzenei bija lîdzîgi, grûtniecîbas laikâ viòai uzrâdîja positîvu ne tikai HIV, bet arî SED (sifiliss), kaut gan viòa pati bija pârliecinâta par 99,9 %, ka ir vesela, jo tieði mçnesi pirms grûtniecîbas bija nodevusi citas analîzes un tajâ skaitâ arî ðîs, kuras tad bija negatîvas. Tâ kâ pa kreisi viòa neiet, tad nu vienîgâ un pirmâ doma bija aizdomas par vîra gâjieniem, kaut gan tam viòa arî ne visai ticçja.
Nu lûk, atkârtoja analîzes un viss bija kârtîbâ :), tâ kâ tâ ir taisnîba, ka grûtniecîbas laikâ tieði ðis analîzes var uzrâdîties kïûdainas, tâ kâ lieki nestreso, bûs labi :)
Bet kâ jau te daþi minçja, pieòem ðo pârbaudîjumu kâ mâcîbu, jo, manuprât, Tev no ðî visa jâizdara savi secinâjumi.

Heelij:
Vispâr jau piekrîtu Tev :), bet... grûti ir izteikt kâdu viedokli, nezinot, kas autori uz to vai ðito pamudinâja, mçs neko nezinâm ne par viòu, ne par viòas vîru, tâ kâ...
Bet Tu mani fascinç, prieks, ka ir vçl tâdi veèi :)))
heelijs
Re: HIV aizdomîgi!!!!!!!!!!
03.06.2005 21:07

lauma, man prieks ka es tevi fascineeju :)
Sveiki,
negribu tevi lieki uztraukt, bet manam draugam bija lîdzîga problçma. Tas gan bija kâdus gadus 6-7 atpakaï. Nu jau viòð pâris gadus dus pie mâtes zemes. To saku tikai tâpçc, lai tu bûtu gatava visam. Piedod, ka esmu tik tieðs.

aivars
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 1?
Ziņa: