Vegetativa disfunkcija - jau atkal

Aizsāka Sabine 

damage inc. BLACK humors rullZZZZZZZZZZ
Ja tas svars jau pieaudzis,vai cenðoties atmest tâs treknâkâs lietas ,nepalielinâsies depresija? Patreiz mçìinu no ðâ un tâ attteikties,pareizâk çst,bez majonçzçm,krçjumiem u.t.t
Pieredze
Re: Vegetativa disfunkcija - jau atkal
27.07.2005 22:56
Melns vai nemelns, pasha piedzivojums vai humors, bet damage inc. aprakstiitaa fiziskaa proceduura paliidz.

Man palidzeeja 5 dienu paargaajiens ar mugursomu (15 kg), paargaajiena laikaa un peec tam nedeelju nekaadi melnie virsuu nenaaca. Aktualaakaa probleema bija sausas kaajas un atrast aku, no kuras pasmelt uudeni, kaa arii sarunaat naktsmaajas.


Taa kaa distonikjiem rekomendeeju fizisku SLODZI, katru dienu, bez atlaideem uz slinkumu un to, ka vieglaak ir iedzert tabletiiti nekaa iet aaraa paskriet.

"druumuma un bezspeeka briidii, kad moca un mostaas bailes" vieglaak ir iedzert alkoholu (es neesmu pret alko, bet gan pret aizbildinaajumiem "man nekas cits kaa alko neliidz), nekaa savaakties un aiziet uz baseinu kaartiigi izpeldeeties.

Tachu taa ir katra pasha izveele, kaa npdroshina savu veseliibu .

Zaales noteikti ir vajadziigas, lai izraaptos no dziljas bedres, kad vairs nav speeka gribeet - bet ljoti maz cilveekiem zaales ir vajadziigas visu muuzhu. Daudzi turpina lietot zaales, jo jau ir paradums, atkariiba, galu galaa- taa ir vieglaak.
damage inc.
Re: Vegetativa disfunkcija - jau atkal
28.07.2005 09:35
Nekaada humora. Pasha pieredze. :) Tikai gruuti uz to sanjemties, vieglaak ir guleet gultaa, iesleegt muuziku un domaat dziljas domas par dziives nieciibu. Vai arii kaut ko iedzert...

Nopirku asinszaalju tinktuuru. Vieniigaas tabletes, ko veel lietoju - Truxal pirms guleetieshanas domaaju arii jaasuuta nafig. Redzees kaa asinszaale liidzees. :)
zvirbulis
Re: Vegetativa disfunkcija - jau atkal
18.08.2005 16:55
Konsultâcijas laikâ uzzinâju vienu niansi. Sîkums, bet tomçr noderîgi.
Mums, veg. distoniíiem no alkohola galîgi nebûtu ieteicams lietot vînu, it îpaði, sarkanvînu un ðampanieti. Ja dzerot, tad ðòabi, konjaku vai ko tamlîdzîgu.
Tas mani bikiò apbçdinâja, jo ja iedzeru kâdu malciòu, tad parasti tik sarkanvînu
Un kaa to pamatoja?
Nezinu, man Jumeja tiessi ieteica no alkoholiskajiem padzeerieniem labu viinu.
Acimredzot tie padomdeveeji savstarpeeji nav vienojushies;))).
Aizliedza dzert alu, bet laikam mana vispaareejaa veseliibas staavoklja deelj.
Un ka asinszalu tinktura? Palidz?
Es te tâ palasîjos un secinâju, ka man ir kaut kas lîdzîgs. Nu jau vairâk kâ gadu es baidos iziet sabiedrîbâ. Dzîvojos pârsvarâ pa mâjâm, vai arî tikai savu draugu lokâ. Sâkâs viss ar to, ka man arvien bieþâk parâdîjâs caureja. Tâs dçï mana dzîve kïuva stipri apgrûtinâta. Uz augstskolu sâku iet arvien retâk, jo lekcijâs skaïi burkðíçja vçders un vajadzçja skriet uz WC. Tagad jau man vispâr ir bail iet kaut kur, jo visu laiku ir bailes par to, ka vajadzçs WC. Tad sâku arvien bieþâk iedzert, un tas it kâ noòçma to stresu, bet iedzçrusi jau ar nevaru iet uz darbu, vai lekcijâm. Tad vçl esmu novçrojusi galvas reibðanu, svîðanu un sirdsklauves. Pilnîbâ apzinos, ka tas viss varçtu bût uz nervu pamata, jo pçc izmeklçðanâm ârsti nevarçja konstatçt cçloni. Pie kâda ârsta, lai es grieþos? Es vairs nesaprotu, ka, lai tiek vaïâ no ðitâ murga :(((
Vispirms vari aiziet pie ìim.ârsta,ja Tev viòð labs un saprotoðs.Pareizi esi sapratusi-Tavas íibeles ir neiroze.Kâ ârstçt,jâsaka psihes specukiem.Mirstamâ vaina jau mums tâ nav,bet ïoti apgrûtina dzîvi,vai ne?
Es darîju kâ Tu-sâku meklçt drosmi alkoholâ.Kad iedzçru,visas neirozes,panikas pârgâja.Izveidojâs pieradums.Drîz vien meklçju narkologu,jo mums ,sievietçm,alkoholisms iesit daudz sâpîgâk pa paðcieòu:((
Ìimenes ârst man nav no tâm labâkajâm. Uzskatu, ka pie viòas vispâr nav vçrts iet, jo viòai viss vienalga.

Vai vari ieteikt narkologu?

It kâ jau pçc dabas esmu mierîga, reti kad dusmojos, bet laikam jau es vienkârði savas emocijas paturu sevî, un nu tâs sâk radît problçmas ;(
Ja jau tev ir dzerðana dçï neirozes vai slçptas depresijas,tad Tev vispirms vajag psihiatru.Iesaku dr.Tarandu.Parunâsies un tad jau izlemsi,vai vajag narkologu arî.Nebaidies,pie psihiatra neiet tikai psihie:)-iet arî normâlie:)
super!!!!!!!!!!!!
tu iedvesmo!!!
Klau xxxx!

Varbût zini dr. Taranda kontaktinformâciju?

Paldies ;)
Eju pie psihoterapeita, dzeru viòas izrakstîtâs zâles, kamçr dzîvojos pa mâju tikmçr kaut cik labi, bet uz darbu taèu arî bûs reiz jâiet.
Man ðoreiz konkrçts jautâjums- ja uz ielas ejot un nedomâjot neko uznâk ka karsts izskrien caur pakrûti un kâjas paliek kâ ne savas ,ko darat jûs? Es pagrieþos un kâ zaíis laiþu uz mâju jo tuvâk nâk mâjas jo vieglâk paliek.
Zinu jau ka neìîbðu, bet paðai tâ pretîgâ sajûta kâjâs ,ka ej kâ iedzçrusi 100 gr. ja tas noticis rîta pusç tad vçl vakarâ jûtu sekas.Iet uz priekðu, kas bûs tas bûs vai glâbties bçgot atpakaï ?
Tas ir kâ tâds apburtais loks, pirms pusotra gada likâs ka esmu tikusi ar tâdâm paðâm problçmâm galâ, bet nâca visâdas dzîves likstas un ðî kaite ir atpakaï. Tâ arî ârsts pateica, ka pilnîbâ no tâs nav iespçjams atbrîvoties.
Autors: Skudra
Datums: 25-09-2005 13:45

Man ðoreiz konkrçts jautâjums- ja uz ielas ejot un nedomâjot neko uznâk ka karsts izskrien caur pakrûti un kâjas paliek kâ ne savas ,ko darat jûs? Es pagrieþos un kâ zaíis laiþu uz mâju jo tuvâk nâk mâjas jo vieglâk paliek.



Eju uz priekshu. Zinu, ka mirt nemiriishu. Viegli nav, katru reizi gribaas beegt, bet ZINU, ka varu iet uz priekshu un to arii daru.
Dr.Tranda pieòem ARS un Psih.neir.slimnîcas neiroþu centrâ.Tas ir tâds kâ ""atpûtas namiòð"":)) Pati tur biju galçjas krîzes brîdî.Man tajâ brîdî nebija svarîgi,kur atgût spçkus un ticîbu,ka tikðu uz pekâm.Nepatika protams,ka atrodos trako mâjas teritorijâ,bet man piemeklçja piemçrotus antidepresantus-tos izlietoju un jau gadiem ilgi jûtos labi.Krîze ir pâri un dr.Taranda vçl joprojâm man labs draugs:)

Ceru, ka daudziem paliiidzees mana pieredze.

Protams, katram var buut savs iemesls veg. distonijas aktualizaacijai.


Man - muusu gadsimta nelaime - mazkustiiba.

Mekleeejot un meegjonot visu peec kaartas - zaales, psihoterapeitu, pashiedvesmu, (kas katrs savaa veidaa paliidzeeja), nonaacu pie taa, ka PERSONIIGI man vislabaakaas zaales pret:

1) aritmiju
2) neizskaidrojamu trauksmes sajuutu kombinaacijaa ar baileem
3) "vati galvaa"
4) histeerijaaam
5) roku sviiishanau
6) hroniski paaugstinaatu t' 37.1 - 37.5
7) apaatiju, nomaaktiibu
8) gribas speeka truukumu (stundu jaasanjemas izmazgaat matus un peec matu mazgaashanas jaatpuushas veel 3 stundas)
9) gremoshanas probleemaam (nevar eest treknu, saldu, bez kafijas nevar piecelties no gultas, bet no kafijas saakas sirdsklauves)


ir FIZISKA SLODZE. Katru dienu. Jebkaadaa veidaa: pastaiga ar kaajhaaam aatraa tgempaa (BEZ papeezhiem, bet ar normaaliem zaabakiem), griidu mazgaashana chetrrarapus:P, baseins, dejoshana pie muuzikas.

Fiziskaa slodze naak pirms gariigas slodzes. Fiziskaa: Gariigo slodzi vismaz proporcijaa 1:2, ideaaali 1:1.


Taapat kaa nevar eest reizi nedeeljaa un briiniities, kaapeec nav speeka, taapat nevar seedeet visu nedeelju pie galda un brioiniiities, kaapeec nevar padomaat, ir slikti, taa, shiotaa.

Citiemm varbuut pie vainas vairogdziedzeris (kas man ir normaa), bet man no mazas fiziskas slodzes iestaajas tik zems asinsvadu tonuss, kas smadzenes tik tikko speej papiiiksteet.

Iznaak taa, ka nervu soisteema, ja nav fioziskaas izlaadeeshanaas un slodzes, beidz nost smaedzenes. Cik daudz daru fiziski, tik varu padariit gariigi.
Man ðî kaite ar ir visai pazîstama,visâm zâlçm gan sen esmu atmetusi ar roku.
Par sportu gan taisnîba - pati daudz labâk jûtos, kâ ir fiziska slodze. Katru darbadienas vakaru eju skriet uz stadionu,pat tagad kad sniegs lidz potîtçm ;))) Eju kompânijâ ar mammu,jo divatâ tâdâm sporta nodarbîbâm ir vieglâk "padoties" , ja viens negrib otrs uzmundrina ka jâiet. Neskrienu daudz -3 - 4 apïus,bet paðsajûta krietni labâka,skrienu jau mçneðus 3 vai 4.Pazudusi tâ nestabilâ gaita un tâ "ceïu ïimðanas" sajûta.
Tas pats arî mâsai - viòai ar bij visâdas lîdzigas problçmas,bet kâ jau vairâkus gadus viòa nodarbojas ar sportu-sâka ar bodybaikiem,tâ visas problçmas ir pazuduðas pilnîgi un galîgi - enerìijas pa pilnam !es viòu apbrînoju !
Tâ kâ fiziska slodze ir ïoti svarîga,un ,protams, ar galvu jâdomâ!!!!- nekas,nekâdas kaites nerodas tâpat un paðas no sevis. Man ïoti palîdz dr.Valçrija Siòeïòikova grâmatas,tâs bieþi pârlasu;))) : Slimîba - tas ir zemapziòas signâls mûsu apziòai par lîdzsvara zudumu,par to ka jûsu zemapziòâ ir tâdas postoðas domas,jûtas un uzvedîba ,kas iet konfliktâ ar Visuma likumiem.
Es visiem ieteikt izlasit Seòeïòikova gramatu "Izproti savu slimîbu".Lieliska vienkârði!
Viss ir tikai Jûsu rokâs,nav neârstçjamu slimîbu,ir tikai slinki un domât negriboði cilvçki. Bet labâkais ir tas,ka viss ir mainâms ;)))
Re:
21.02.2006 18:29
beads [url=http://www.u-blog.net/beads]beads[/url] bodybuilders [url=http://www.u-blog.net/bodybuilders]bodybuilders[/url] cheep flights [url=http://www.u-blog.net/cheepflights]cheep flights[/url] cheep tickets [url=http://www.u-blog.net/cheeptickets]cheep tickets[/url].
mellene_
Re: Vegetativa disfunkcija - jau atkal
21.02.2006 19:00
Ðeit Siòeïòikova grâmata ir krieviski e- formâtâ:

http://www.universalinternetlibrary.ru/book/sinelnikov1/ogl.shtml
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 24?
Ziņa: