Vegetativa disfunkcija - jau atkal

Aizsāka Sabine 

heelijs :)) nee, dakteris man neko nav & nebija izrakstiijis...tam es nebuutu piekritusi liidz peedeejam. Taa ir mana nostaaja-PRET antidepresantiem, trankvilizatoriem utt., ja vien, protams, tas nav vieniigais veids/ceïð (bet taa ir ljoti reti).

Es, paldies Dievam, nepadaru sevi par tik slimu kaa padari sevi Tu:)
Nedomaaju, ka mana iejaukshanaas ir agresiiva :) Vai sheit ir pieejami guidelines par to, kad driikst izteikties un kad nee, peec heelija domaam? :)))))

Vispaar, cik sapratu tad Tu esi viirietis...tad nu nevilshus gribaas pajautaat - ibio rio, kas tu par veci vispaar esi??? Seedi netaa un klaèojies par savaam kaiteem ar veceneem:)))) Saderu, ka taadu veci neviena sieviete negrib vai negribeetu...Jaa, nu, gruuti Tev & cik slims Tu esi...nabadziòð.

Ja Tev ir smagi - aarsteejies, dari kaut ko, maini kaut ko, bet beidz taèu èîkstçt un steneet :)
heelijs
Re: Vegetativa disfunkcija - jau atkal
15.07.2005 14:20

labi, izskataas ka jaasaak neatbildeet savaadaak nerimsies :)
lilina

ja bûtu labi palasîjusies ,es te nevienâ vietâ nesûdzos ,es atbildçju uz taviem uzbrukumiem,es te vispâr par sevi nekâ neesmu rakstîjusi,kautgan
viss te man ir pazîstams,un ja savâ laikâ ,pirms 20gadiem bûtu lasîjusi ko ðeit cilvçki raksta,viss bûtu bijis (es tâ domâju )citâdâk,jo tik daudz gadus slçpu no draugiem,radiem to ko es nevaru,kas man kaið,es kaunçjos jo domâju ka esmu nojukusi ,ka tikai citi neuzzina un baidîjos ,ka tûlît tas kuru katru brîdi notiks , es nezinâju cik daudz cilvçku ir ar ðîm lçkmçm.
damage.inc, pirmkaart, man pielec ...par to parunaashanos. Zinu arii, kaa ir, kad citi ar stulbu smaidu saka: "Saòemies taèu!":)

otrkaart, neesmu no tiem, kas "visu varu,visu daru".

Treðkârt, mans organisms vienreiz jau pateica "Nee, pietiek". ârsti, izmekleeshanas, neziòa.Kaadu laiku...apm. gadu vaideeju taapat kaa te visi paareejie...nevareeju no gultas piecelties.

Un neesmu es nekaads monstrs vai sliktais cilveeks.

Juusu probleema ir juusu pashu attieksme. "Mani nesaprot, man nav kam to pastaastiit"...un, protams, ka juus arii patieshaam nesaprot.

bet ko tad juus gribeejaat? Llai citi saak vaideet jums liidzi???? tas situaaciju tikai pasliktinaatu, ja jums visi teiktu tjip: "jaa, re kaa, tev gruuti, re kaads tu esi slims/vaajsh/nespeejiigs/tev viss saap".
Nu, luuk, ir panaakts tas, ka visi uzskata, ka viniem (tas ir - jums) uzbruuk. Nu, neuzbruuku es jums :)
Un, heelijs, es taapat zinu, ka Tu lasiisi :)))) Visu laiku tikai centos paarbaudiit, cik ilgi vecis (ja taa var teikt) man atbildees :)))

Piedodiet, nevienu jau negribeeju aizvainot. Tikai sapratu, ka katrs no jums reiz atradiis veidu kaa izaarsteeties & paarstaat suudzeeties/vaideet/èîksteet. Un tad varbuut juus arii sapratiisiet mani.

Es (ar liidzi juðanu) jums negribu veel vairaak paliidzeet ierakties dziljaak savaas kaitees.
Esiet veseli!
heelijs
Re: Vegetativa disfunkcija - jau atkal
15.07.2005 14:39

"Visu laiku tikai centos paarbaudiit, cik ilgi vecis (ja taa var teikt) man atbildees :)))"

un naakamajaa teikumaa:

"Piedodiet, nevienu jau negribeeju aizvainot."


nu neizdodas tev pashai izaarsteeties, tas tak skaidri redzams. marsh pie psihiatra un saac dzert zaales. es protams negribu tevi aizvainot, bet peec visa ko tu te esi samurgojusi, tu esi riktiiga dura.
heelijs, nesatraucies, Tu tieshaam neesi vecis/viirietis :)))) Un nevajaga taa trakot...veel uznaaks panikas leekme.

Negribeeju nevienu aizvainot par teemu! Nevienam negribeeju uzbrukt taadaa noziimee, ka nesaku,ka juusi visi teelojat vai kaa tamliidziigi!

Protams, heelijs, es esmu dura ...toties daudz maz vesela dura :)

Ak, jaa, taadu viirieti kaa Tu, patieshaam negribeetu neviena sieviete. Ceru, ka neaizvainoju :)) Bet uz mani-duru jau nevajaga apvainoties.
damage inc.
Re: Vegetativa disfunkcija - jau atkal
15.07.2005 14:52
Atkal galeejiibas. Nav attieksmes "mani nesaprot, man nav kam pastaastiit". Driizaak "nav kas uzklausa". Lai citi saaktu vaideet liidzi... Nu nu. Tu visu njem taadas galeejiibaas... Neesi pamaniijusi, ka nevar izprast otru cilveeku, ka nevar iejusties otra aadaa, ka visnevajadziigaakie vaardi cilveekam ir "smaidi un sanjemies" vai "ak tu nabadzinjshs". Cilveekam vajag tikai vienu - lai vinju uzklausa un shad un tad sniedz atbalstu. Vinjam simt gadus nav nepiecieshams, lai vinju saprastu. Taa ir cilveeka buutiiba.

Ta vispaar. Es uzskatu, ka visa shitaa noraushanas no kjeedes ir ekskluziiva iespeeja maaciities. Un jo agraak tas notiek, jo labaak (pusaudzha gadi gan ir par agru). Jo vecaaks kljuusi, jo gruutaak tam buus paarkaapt paari un jo veelaak iemaaciisies atseviskjas dziives fundamentaalaas lietas, kuras citi nav speejiigi aptvert veel ilgi peec tam. Tas ir skarbs celjshs, cilveeks var saluuzt, bet ja izvelk - visa pasaule ir valjaa. Un Lilin - tu neesi apguvusi sniegto iespeeju maaciities. Driizaak esi iemaaciijusies maskeet to zem :) ziimes. Piesieties heelijam veel par viirietiibu. Atvaino. Pilniigi vizualizeeju tavu buutiibu. Zinu vienu taadu cilveeku. Un zinu veel vienu lietu - dziive veel iedos tev pa muti, ka maz neliksies. Ja vien attieksmi nepaspeesi pamainiit.

Veel Lilin - domaa ir baigaa atskjiriiba starp "visu varu, varu, varu" un "es nedriikstu piiksteet, es nedriikstu krist, es NEDRIIKSTU..."?
Njaa, ne velna juus neesat sapratushi...laikam nemaaku paskaidrot kaa & ko domaaju.
Pa muti var dabuut katrs, arii Tu.
Atziishu,protams, ka meegjinaaju juus izaicinaat...un man sanaaca.
Par heeliju...arii Tu negribeetu taadu chiikstiigu viirieti. Neviena taadu negribeetu. Bet taapeec jau cilveekam ir jaamainaas....tikai, ja viòð pats to saprot, citaadi jau nav jeegas...un vai turpinaat mociities taalaak.
Tur nebija nekas teikts par viirietiibu taas tradicionaalajaa izpratnee.
damage, vai Tu domaa, ka labaak ir: "es driikstu piiksteet, es driikstu krist"?

Vçelreiz: gan katrs no jums atradîs labâko veidu kaa reiz tikt ar to galaa & kaa izveseljoties. Esiet veseli.
Nebuutu jums ko mutee baazt, tad redzeetu, kaada jums te disfunkcija buutu!!! Aiz labas dziives nezinat ko dariit!!!
Velns -

Tu doma, ka tie, aks psihenç - ari aiz labas dzives tur sez?:)))
damage inc.
Re: Vegetativa disfunkcija - jau atkal
15.07.2005 15:45
Es nemaz nestriidos par iespeeju dabuut pa muti. Vienkaarshi ironiski. Pati postulee taadu attieksmi, ar kuru burtiski uzprasies dziivei, lai taa iedod pa muti veel.

Un kaapeec domaa, ka esmu sievieshu dzimte? :)

Tev jau spraucas aaraa standarta stereotipiskaa attieksme par viirieti. Tagad heelijam vajadzeeja pabliezt stereotipus par sievieti. :D Nu un kur tas novediis? Vai tik ne pie konstateejiena, ka taadu (abeejaadi) nav un nemaz nav iespeejami? Ja es tagad saaktu mekleet ideaalo sievieti, labriit - kaa saka, celjshs uz elli ir brugjeets ar labiem nodomiem.

Es atkal varu atkaartot veco - kaa Tev patiik visu njemt galeejiibaas! Nav runa par "es driikstu piiksteet, es driikstu krist". Savu fraazi es veltiiju apgalvojumam, ka neesi "es visu varu, varu, varu". Tu to mementaa panjem un apgriez otraadi. Kaapeec negribi saprast, ka "es varu" vai tas pats "es nedriikstu" ir celjshs uz pashizniicinaashanos.

Zini es Tev varu pateikt - pats vadiijos "es nedriikstu, es nedriikstu, es nedriiikstuuuuu". Liidz. Aha - BLADAAC! Tajaa dienaa seedeeju pie kompja monitora, viena peec otras pazuda visas manjas un kaa peedeejaa saaka sashaurinaaties un izpluust redze. Es drausmiigi nobijos. Un raavos atpakalj. Un atkal. Un atkal. Un atkal. Es nezinaaju, vai nogjiibshu, vai nonaakshu komaa vai arii nokritiishu bez dziiviibas paziimeem. Neko nevareeju izdariit, nemitiiga ciinja nesabrukt, jo mani baidiija, ka tas var buut peedeejais mirklis dziivee. Sirds tad iet uz 120-130. Baigi gudri ir izpluust pa graavju rakshanu. Ta neko nevareetu padariit. Cilveeks tikai ietiepiigi ciinaas par iespeeju dziivot. Tur tikai zaales var paliidzeet. Tam es pusliidz tiku paari. Kaa jau ieprieksh teicu, tagad man ir jaasaprot, vai es tieshaam nevaru iztikt bez zaaleem, lai paarvareetu arii peedeejaas probleemas - koncentreeshanaas probleemas, trauksmainiibu, domu haosu un sliktu miegu.

Tu labaak maini attieksmi un ceri, ka Tevi vairs nekas taads nepiemeklees. Attieksmi mainiit? Tu tak visu vari, vareesi tad arii to savas pashas labaa.
Velns un Lilina - nu paldies par shaada veida izaicinaajumu un pamudinaajumu.
Man jau gan pashai sskiet, ka esmu iista varone, gadu gadiem mokoties ar savu kaiti, lai nu kas taa buutu - veg. disfunkcija, neirozaa trauksme vai depresija. Sauc, kaa gribi, bet dziivot tas nu loti traucee, turklaat patieshaam ir taa, ka nav jau, kas buutiibaa to izprot - neviens, kas ir vesels, nevar saprast, kaa tu sviisti ne no kaa, kaa tevi spiez nost ne no kaa, kaa tu nevari aizmigt, lai gan shausmiigi naak miegs, kaa nevari koncentreeties pat tam, lai skapii samewkleetu salli rudenii, lai gan zini, kuraa plauktaa taa staav. Mani vecaaki to nekad nesaprata. Pat tad, kad patieshaam kaadi meenesi guleeju deelj visiem simptomiem uz gultas. Teetis gan redzeeja , ka man patieshaam ire slikti, bet taa arii teica - nezinu, kaa paliidzet.
Bet patieshaam man tomeer kljuva labaak, kad izvilkos no gultas un atsaaku iet uz darbu. Taadeelj arii nevienam neiesaku uz ilgaaku laiku izkrist no aprites un aktiiva reziima bez loti nopietnas vajadziibas.

Taalaak - kaa Tu, Lilina, vari paarmest heelijam viiriskiibas truukumu?
Ir lietas, ko loti gruuti ar apzinju kontroleet. Vinsh taccu raksta, ka vinam ir sociofobija. Unka taa var buut, es saprotu. Man skiet, ka manam tinim deelam draudeeja kaut kas izveersties uz to pusi - vinsh kategriski atteicaas doties uz kaadu veikalu pa ielaam, pa kuraam staigaa daudz cilveeku. Taccu nu shid periods ir laimiigi palicis pagaatnee. Bet es biju patiesi nobijusies.
Un draugu manam beernam joprojaam ir maz. Tur ir kaut kaadi kompleksi, kaada iipatniiba.
Un nevaru vinjam paveeleet ar kaadu saakt draudzeeties, lai viss buutu kaa pie cilveekiem!beerns ir mantrojis no manis sho veg. distoniju, bet vinsh loti reti kad suudzas. Vinsh Tev. Lilina, patiktu. Vinsh te arii nediskuteetu, teiktu, ka tas viss ir sviests. Tikai no taa vinam nebuutu iisteniibaa vieglaak.
Labdien! :) Zhetons visiem klubinja biedriem :)
Lai lasa aarsti,cik te ir izgliitoti cilvji,par kaadu psiheni te vareetu buut runa!?
Starp citu,padomijaa,psihenee guleeja visi citaadi domaajoshie cilveeki,personiibas........
Ko es veelu gribu jums teikt/heelijs,damage inc. u.c./>
>Man ir aizdomas,ka man arii ir v.distonija,tikai es baidos no tiem psihiatriem,taa labi sagatavoshos un pieteikshu viziiti,iesakiet,man,luudzu,labu speciaalistu.
Baidos no antidepresantiem,kaa no naaves,slikti juutos,man nepatiik maajas darbi,taa sadziive,visu varu,tikai ne sadziiviskaas lietas...Brr...
Man ir taadi simptomi>
>nespeeks,sirdsklauves,siistu,karstuma/aukstuma viljnji,aizdusa,zuud motivaacija veikt maajas darbus/resp,tie var pagaidiit.../,negribu ne ar vienu kontakteeties...uznaak arii reibonji,pesimisms,dazhbriid shkjiet,ka driiz mirshu..
sorry> drukas kljuuda
pie simptomiem > siistu-lasiit-SVIISTU
Juus visus vajag nomest paar klinti!!! Nav ko vaarguljiem staigaat pa zemes virsu!!!
Jaa, Elvas simptomi liidziigi maneejie.
Nu es varu ieteikt savu Jumeju - var lasiit info pie damage.inc teemas par seroksatu. Tel.9440595. No vinjas nav ko baidiities, loti jauka sieviete. Vislabaakaa speciaaliste, kaadu esmu sastapusi savos mekleejumis kopsh 1997.gada.
Velnam -

Dod Dievs Tev ari sakert so kaiti, un mes visi, ar lielako prieku, kolektivi tevi iesuposim un nolidinasim no tas klints.:)))))
Velnam velreiz -

Un ko tad nevargulis dauzas pa arstu lapam? Laikam tak kada akite tomer spiez, ko?:)))
Diana
Paldies Tev ) Naakoshnedeelj zvaniishu. seroksats - tas ir antidepresants? Kaadas tur ir blaknes? Svara pieagums?
Vienreiz TV dzirdeeju par CIPRAMIL tabl., vai taas ir garaam ;)
Margarita
Re: Vegetativa disfunkcija - jau atkal
15.07.2005 17:52
nu, kas man iisti bija, vairs neatceros...
Laikam, vispirms bija neiroze, peec tam kaut kas depresiivs (bailes, galvas reibonji, milziigs diskomforts ar visaadaam jociigaam izjuutaam)...
Tas viss bija un, nu jau taa ir pagaatne... Veesture.
Ticiet, miiliishi, visi kam slikti, bet, kas meklee celjus un veidus, kaa atlabt, kaa uzlabot pashsajuutu, kaa paarstaat mociities u.taml., ticiet, ka tas ir iespeejams !!!
Es esmu taa, kas izliidu no dziljas bedres, pat jaasaka, dzilja, pat ljoti dzilja bezdibenja!
Nu jau gadus 5. atpakalj un... viss ir kaartiibaa, esmu vesela !
Bet, gribu piebilst, taa saslimshana deva arii kaut ko pozitiivu..., kaut ko taadu, ko es nekad, ja buudama pietiekami vesela, nekad nebuutu iemaaciijusies...
Reizeem gribaas uzrakstiit graamatu, taapat, kaa to izdariija (aizmirsu autores vaardu, uzvaards, laikam, bija Kardinaale) savas dziives aprakstaa: "Es piedzimu veelreiz"...
Lai Jums visiem shii slimiiba ne vien panjem, bet arii ko dod...
Es ticu, ka ik viens no Jums, kas ticees, ka var izveseljoties, ar laiku arii taps vesels!
Uzsmaidiet sev (kaut vai pussekundi, pat, ja negribaas...)!
p.s. tik daudz, es zinu, Juus visi varat... ;)
...un, ja veel katru dienu kaut vai tik...
Buus labi!
To Margarita!
Kaa tiki ar to galaa un cik dziljaa bezdibenii atradies(simptomi)!!Luudzu pastaasti!!
elvai - zaa;es tiek piemekleetas katram cilveekasm personiski. Un, ka baida svara pieaugums, to vajag teikt. turklaat ne vienmeer ar 1.reizi traapa uz iistajaam zaaleem, tas gan. Bet Jumeja loti to skataas.
Nu, skat, sarakstiijuði arii pa briivdienaam :)
Sabine, es nevienu neaizstaavu, bet citam noveeleet slimiibu....manupraat, pat ne ienaidniekam nedriikst...
Lilinai

Sodien ir viena no peedeejaa laika retajaam dienaam, kad juutos patieshaam labi. Nu nekas netraucee. Arii vakar bija taada diena. Neviljus shaadas dienas saaku veerteet kaa sveetkus.
Nu nepatik man Tava ironiskaa attieksme. Un nav gruuti ierakstiit pa briivdienaam, ja maajaas ir interneta piesleegums un katru dienu mailojies ar draugiem, kas dziivo aarzemees.
Protams, taapat jau trauceeja astma. Bet nu taa ir cita lieta, cita slimiiba.
Margaritai
Luudzu, dalies, kaa tiki galaa ar sho murgu..
Diana, man ir patieshaam prieks, ka juuties labi. Es arii skaitiiju dienas, kuraas jutos labi & tas bija nozjeelojami...ceru, ka taa nemuuzjam vairs nevajadzees dariit.
Margarita
Re: Vegetativa disfunkcija - jau atkal
18.07.2005 13:12
Chav, chav! ;)
Pa briivdienaam nevareeju tikt pie datora, nebiju maajaas....
Arii patreiz "uz fikso" man negribeetos par sho teemu izteikties, bet, padaliishos pieredzee vakarpusee, kad buushu maajaas.... :)
Margaritai
Gaidiisim. ;)
Jaa,gaidiisim!!!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 9?
Ziņa: