Platais smaids un porcelâns

Aizsāka J.J.C. 

J.J.C.
Platais smaids un porcelâns
14.07.2005 16:32
Sveicinâti!
Ir jautâjums par "platâ smaida" pakalpojumu - kâ tas notiek un vai obligâti ir jâliek porcelâns uz zobiem?
...un kas notiek ar îstajiem zobiem zem porcelâna - ïçnâm pûst??
Juriitis
Re: Platais smaids un porcelâns
14.07.2005 16:41
Kur ðâdu pakalpojumu var dabût un cik tas maksâ???
kas tas vispaar ir par zveru?
zb: iegrieþ lûpu kaktiòus ;))))
J.J.C.
Re: Platais smaids un porcelâns
14.07.2005 22:56
nu tad, kâds var paskaidrot, kas notiek ar îstajiem zobiem zem tâ porcelâna jeb var iztikt bez porcelâna?
un kâ vispâr notiek tâ veidoðana?
ko tu ar to domâ? plâksnîðu likðanu?
J.J.C.
Re: Platais smaids un porcelâns
15.07.2005 00:48
laikam, visiem "platâ smaida" îpaðniekiem ir porcelâns... kas notiek ar îstajiem zobiem zem tâ? tie sâk pût, jo notîrît tak nav iespçjams...???

varbût var taisît plato smaidu bez porcelâna?
kas ir "platais smaids"?!!

tas ir apmçram tas pats, ka tu pajautâtu oftalmologam par "lielo acu" pakalpojumu... ;)))
Re: Platais smaids un porcelâns
15.07.2005 09:29
Pûcît!

Speciâlistiem un "jûzeriem" ir daþâda termonoloìija.

Dator-zinâtnçs/padarîðanâs tas ir aptuveni tâ:
Jûzeris: es te piespiedu krustiòu un man viss pazuda...???
Programmeetâjs: Ok, bet uz kâdas platformas tev tâ sçrija grieþâs...?

:)))) Pieòemu, ka zobârstniecîbâ ir kaut kas lîdzîgs!
Dusma :))))))))))))))

domâju, Tev ir 100% taisnîba :))

vienkârði paðai palika interesanti, kas tas par platu smaidu...
Þanete
Re: Platais smaids un porcelâns
16.07.2005 10:35
Savai zobârstei reiz teicu-maksâðu,cik vajadzçs,salieciet man smukus zobus,plâksnes vai balsinâðanu..:) Gribu smukus,baltus zobus!
Neliek gan.. Sacîja,lai staigâju ar saviem dabas dotajiem.Ka tomçr iejaukðanâs,pulçðana,balinâðana tomçr nodara ïaunumu un pçc tam visu mûþu òemðanâs..
Þanete:

Zini, daþreiz tieðâm atnâk cilvçki ar veseliem un baltiem zobiem un lûdz tos "pârklât" vai plâksnîtes uzlikt... nu neïauj man tâ sirdsapziòa to darît!
daru to, tikai ja objektîvi ir vajadzîba. ïoti skumji ir daþreiz redzçt, kâ kolçìîði ir òemuðies pa pacienta muti tikai honorâra dçï...

bet no otras puses esmu redzçjusi arî cilvçkus, kuriem ir teikts, ka metâlkeramika ir kaitîga un salikti BRIESMÎGI kvalitâtes un izskata ziòâ ðtancçti tilti un kroòi (tikai tâpçc, ka dr nav apguvis jaunas tehnoloìijas un turpina strâdât padomju zobârstniecîbas lîmenî)...
Þanete
Re: Platais smaids un porcelâns
16.07.2005 10:53
Atceros un apskauþu savu kolçgî†i,kura ciemojâs pie drauga ASV.Viòð uzdâvinâja draudzenei jaunus zobus!
Vispârçjâ narkozç tika ""kancelçti ""paðas zobi un ieskrûvçti uz tapiòâm jauni,balti..Pçc operâcijas gan bijuðas sâpes,bet toties visu mûþu esi brîvs no zobârsta apmeklçðanas.
(Atvainojos zobârstiem:)
neesi gan brîvs visu mûþu...
puce, a kur tu straadaa, ka vari neta paseedeet darbadienaa darba laikaa? pacientu maz jeb nestraadaa katru dienu jeb datoratkariiba?;)
.. :

paskaties, lûdzu, visus manus iepriekðçjos komentus uzmanîgâk.

strâdâju piecas dienas nedçïâ. vienmçr esmu strâdâjusi 11-19 vai 11-20, tagad sanâk pat 10-20 (par cik esmu pati sev saimniece, nolçmu nestrâdât sestdien-tikai izòçmuma gadîjumos).

nedçïâ pieòemu 25-45 cilvçkus (atkarîbâ no sezonas).

vçl jautâjumi ir? ;)

ja gribi nâkt paârstçt kâdu zobiòu, sûti email, pierakstîðu :)
ela
Re: Platais smaids un porcelâns
18.07.2005 14:26
puce man ir briesmiigi zobi un paniskas bailes no zobaarsta...kaa pie tevis var tikt..un vai man to visu nevar izdariit taa..lai es nejustu pilniigi neko..paldies
atbildod jjs jautaajumu - zobi zem porcelaana nepuust. un nav jaasatraucas par tiiriishanu zem porcelaana jo tur nekas nav jaatiira. starp porcelaanu un zobu ir cements. BET - ir jaatiira ap porcelaanu, citaadi zobs shajaa vietaa var dabuut kariesu, jeb kaa juus sakaat - zobu puvi :)
JJS - kur lai es izlasu par plato smaidu? kur juus pats par to dzirdeejaat?
tas man kautkaa izraisa platu smaidu :D
ela:


vari uzrakstît man uz email, ja vçlçsies, sarunâsim kâdu konsultâciju :)

kaut gan jûtos neçrti - jo mans mçríis ðeit nav paðreklâma.
puce:

kas sunim asti cels..... :D
zb:


man darba netrûkst.

varbût, reklamçsim tevi?
puce:

atvainojos ja aizskaaru tavas juutas..... tas nebija mans nodoms.
zb:

"atvainojos ja aizskaaru tavas juutas..... "

:)) manas jûtas nebija tik dziïas, lai tâ atvainotos ;))
puce:

draugi atkal? :)
J.J.C.
Re: Platais smaids un porcelâns
22.07.2005 16:39
to zb:

"platais smaids" nav mans izdomâtais teiciens...

uzziòai: zobârstniecîbas kabineti arî piedâvâ tâ saukto "plato smaidu" jeb "holivudas smaidu"....
kâds var paskaidrot, kas tiek darîts?
dariits tiek viss kas nepiecieshams lai zobi izskatiitos balti un taisni. tas var iekljaut zobu balinaashanu, ortodontiju, kronjus, plaaksniites, tiltus, implantus, plombes utt.
kaadam taa var buut tikai zobu balinaahsana , kaadam citam vairaak vai pat viss iepriekshpiemineetais - atkariigs ar kaadu situaaciju tu ieej zobaarsta kabinetaa.
ps. "platais smaids" veel aizvien izraisa neviltoti platu smaidu :)))
J.J.C.:

nu nav tâds profesionâls termins... tas ir drîzâk kâdas reklâmas kampaòas sauklis...
Ilvita
Re: Platais smaids un porcelâns
23.07.2005 01:52
Jautâjums pucei.
saitâ /www.ultramed.lv/ tiek piedâvâta zobu balinâðana 30 min. laikâ ar fotoefekta paòçmienu.
Citâts no viòu mâjas lapas:
Ar gadiem mûsu zobi kïûst tumðâki - gan no smçíçðanas, gan no ârstniecisko preparâtu lietoðanas, gan no krâsvielâm bagâtiem pârtikas produktiem (mellençm, burkâniem, tomâtiem) un arî dzçrieniem (kafijas, tçjas, sarkanâ vîna). Par laimi vairâkums gadîjumos mûsu stomatoloìiskâ kabineta personâls ir spçjîgs jums atgriezt jûsu smaida spoþumu. Izmantojot visjaunâko balinâðanas tehnoloìiju - Luma-Arch sistçmu, mçs varam izbalinât jûsu zobus pa vienu apmeklçjuma reizi. Neatkarîgi no tâ, cik jums ir gadu 28 vai 82. Sniegbaltais smaids palîdzçs jums justies pârliecinâtâk un uzlabos jûsu noskaòojumu.
Izmantojot Luma-Arch sistçmu, balinâðanas process ilgst apmçram pusstundu. Nav nepiecieðams sajaukt daþâdus preparâtus, vai dienâm un pat nedçïâm gaidît vçlamo rezultâtu. Kaut arî balinâðanu nevar uzskatît par absolûti universâlu lîdzekli (plombes un kronîði nepadodas balinâðanai), tomçr vairâkums ir potenciâli kandidâti veikt ðo procedûru. Balinâðana notiek tieði mûsu stomatoloìijas kabinetâ, kur ârsta uzraudzîbâ visi zobi balinâs vienlaicîgi. Jûsu jaunais smaids palîdzçs jums izskatîties jaunâk, veselîgâk un pievilcîgâk. Atkarîbâ no jûsu dzîvesveida, rezultâts bûs noturîgs gadiem ilgi.
Cena: 60.00 Ls
------------------------------------------------------------------------------------------
Es esmu pieteikusies uz ðo zobu balinâðanu pie viòiem, bet tagad sâku domât vai ar ðo balinâðanu nenodarîðu kâdu skâdi saviem zobiem? Kadas ir jûsu domas par ðo procedûru? Paldies, ja atbildçsiet.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 19?
Ziņa: